سرو بستني طلا 400 هزار توماني از هفته آينده در برج ميلاد !!

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سرو بستني طلا 400 هزار توماني از هفته آينده در برج ميلاد ... :que::surprised:

خبرگزاری فارس: انتشار خبر سرو غذاي 168 هزار توماني در رستوران گردان برج ميلاد واكنشَ‌هايي زيادي را به همراه داشت. به تازگي خبري در محافل نقل مي‌شود كه قرار است از هفته آينده بستي با روكش طلا به قيمت حدوداً 400 هزار توماني در اين برج سرو شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، تصور كنيد نوكيسه‌ها و آقازاده‌هاي بنز و بي.ام.و سوار را كه در طبقه فوقاتي در حال خوردن بستني طلاي هستند، در پايين برج مردم معمولي در بوفه معمولي رستوران در حال خوردن ساده‌ترين نوع بستني با قيمت نازل هستند.

شهرداري تهران رستوران گردان برج ميلاد را به بخش خصوصي اجاره داده است كه با سرو غذای فوق العاده گران خود رکورد همه‌ رستوران‌های مجلل و گران‌قیمت را شکسته‌ است.

برج میلاد نام آسمان‌خراشی با ارتفاع 435 متري است كه در شمال غربی تهران واقع شده است. این برج با ۱۳ هزار متر زیربنا از نظر وسعت کاربری سازهٔ رأس برج در میان تمامی برجهای دنیا مقام نخست را دارد. این سازه به خاطر ارتفاع بلند و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است و از این رو، یکی از نمادهای پایتخت به شمار می‌آید.

ساخت اين برج بيش از 11 سال طول كشيد و با بودجه شهرداري تهران كه از پول مردم تآمين مي‌شود اين سازه عظيم ساخته و آماده بهره‌برداري شد.

در گوشه كنار اين شهر غول پيكر اگر قدري جستجو خانواده‌هاي را مي‌يابيد كه به نان شب هم محتاج و در گوشه ديگر شهر در ارتفاع 276 متري در رستوراني گردان و مجلل بستني با روكش طلاي خوراكي به قيمت 400 هزار تومان سرو مي‌شود.

رستوران گردان برج ميلاد به گفته مطهر نژاد مدير عامل برج ميلاد تهران مخصوص عده‌اي خاصي از افراد است و قرار نيست تمام مردم بتوانند از آن استفاده كنند.

چگونگي سرو بستني‌هايي از طلا نيز خواندني است:

گل رخسارمسئول رستوران گردان برج ميلاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بيان اينكه سرو بستني طلاي حدوداً 400 هزار توماني از هفته آينده در رستوارن گردان برج ميلاد آغاز مي‌شود، گفت: بايد بخشي از ظروف اين بستني را از خارج كشور وارد كنيم.

وي در ادامه مي‌گويد: با توجه به اينكه قيمت طلا بالا رفته است اين بستني نيز گران تر شده است.

به گفته گل‌رخسار، 2 گرم 30 سوت طلاي خوراكي در اين بستني استفاده مي‌شود. البته اين طلاي خوراكي فقط در كشور آلمان توليد مي‌شود و بايد وارد كشور كنيم.

وي درباره طلاي خوراكي مي‌گويد: اين طلا به صورت پودر و برگه است و در كشور از هر دوي آن استفاده خواهيم كرد.

مسئول رستوران گردان برج ميلاد با بيان اينكه در ساير كشورها از پودر طلا استفاده مي‌شده است، گفت: اما ايران دومين كشور است كه از برگه طلا استفاده مي‌كند.

وي با بيان اينكه كساني كه مي‌خواهند بستني طلا را ميل كنند بايد يك روز قبل سفارش دهند، گفت: ساخت اين بستني يك روز طول مي‌كشد.

به گزارش فارس، به باور برخي از كارشناسان امور اجتماعي استفاده از اين برج فقط مخصوص اعيان و اشراف زاده است و افراد معمولي حتي يك بار هم نمي‌توانند از اين رستوران استفاده كنند اين در حالي است كه هزينه ساخت اين برج را مردم پرداخت كرده‌اند.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدشم دولت میاد میگه با گرانی و ول خرجی مبارزه میکنیم ..................

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه این طلا برا بدن ضرر نداره؟!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
یه جورایی پول یه بستنی میتونه 10-15تا بچه رو تو سومالی سیر کنه
اگه کسی واقعا آدم باشه و وجدان داشته باشه هیچ وقت از این کارا نمیکنه و 400تومن پول یه بستنی نمیده
10-15 تا بچه اونم برای یک ماه به عبارتی 300-400 کودک برای یک روز!!!
واقعا کسی هم این بستنی رو میخوره؟؟؟؟؟؟؟

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منم منظورم همون توی 1ماه بود
آره انقدرا هستن که به زیر کردن بچه هایی که برای فروختن فالی و گل سرچهارراهه ها وای میستن با ماشینشو اهمیت نمیدن چرا باید به فکر بچه های سومالی باشن
به قول خیلی هاشون چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
ولی آخه چقد؟؟؟

gone-b

عضو جدید
به نظر من مهم در آوردن پوله که جسارت می خواد خرج کردنش مربوط خود فرده که بستنی میخره یا به قحطی زدگان کمک می کنه... ولی خریدن بستنی از دید من اشکالی نداره...

Sarp

مدیر بازنشسته
عجب آدمایی
داره و میخوره !
به کسی چه ربطی داره ؟
دارندگی و برازندگی
میخواد پولشو بده بستنی یه مسلونی بخوره
به شما چه ؟
پول خودشه و نمیخواد به سومالی کمک کنه
ربطی داره به کسی؟

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مهم در آوردن پوله که جسارت می خواد خرج کردنش مربوط خود فرده که بستنی میخره یا به قحطی زدگان کمک می کنه... ولی خریدن بستنی از دید من اشکالی نداره...
منم منظورم این نبود خب هرکی خودش میدونه میخواد با پولش چیکار کنه ولی کسایی رو میشناسم که تیلیاردرن و نمیگم بیان املالشونو تقسیم کنن منم همچین کاری نمیکنم ولی خب میتونن یه تار مو از اون ثروتشونو به کسایی که نیازمندن ببخشن ولی این کارو نمیکنن و میزارنش برای وارثایی که بعد مرگ طرف مثل حیوون میوفتن به جون هم البته ببخشیدا

آخرین ویرایش:

tatu_lover1366

عضو جدید

آره برادر من همونایی که خودتم بهتر میدونی کیا هستن

تازه قضه خوردن نداره بقول یکی , با برداخت یارانه ها به آحاد ملت ,ثروت بطور مساوی بین اقشار جامعه تقسیم میشه
اینجوری که من میبینم کاملا درست میگفتن هرچی باشه فرزانه هستند

tatu_lover1366

عضو جدید

بیا من قسم بخورم که ربطی به جسارت فرد نداره و رابطه مستقیم با دزد بودن و خدا نترس بودن فرد داره عزیز من
فک کنم هنوز وارد بازار کار نشدی تا ببینی

parna wanna u

عضو جدید
هرکی پولشو داره و احتیاج به صفا میره میده پولشو حالشو میبره .
اونایی که پولشوندارن ......
من میگم این چنین تفریح ها و این جور چیزا باشه خوبه.

mmr1414m

عضو جدید
خدا لعنتشون كنه جاي تاسف داره انقلاب مستضعفين كه ميگن جامعه اسلامي كه ميگن حقوق برابر كه ميگن مدنيت و دموكراسي كه ميگن همينه مگه حكومت گذشته غير اين بود كه محكوم به نابوديش كردن

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوردن این بستنی اشکالی نداره منتها اگه همه بتونن بخرن و حالشو ببرن
مشکل اختلاف طبقاتیه که وجود داره

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیفروشن اخه حرام اعلامش کردن.............. خوردن طلا ذاتا حرامه..............

کسانی هم که طلا میخورن فقط خوردن! چون نه ضرر داره و نه منفعت طلا نه توی معده هضم میشه و نه جذب بدن میشه..............

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید جلوشو 100% بگیرن
اقازاده های... روز به روز پر روتر میشن مردم بدبخت هم .....

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرو بستني طلا 400 هزار توماني از هفته آينده در برج ميلاد ... :que::surprised:

خبرگزاری فارس: انتشار خبر سرو غذاي 168 هزار توماني در رستوران گردان برج ميلاد واكنشَ‌هايي زيادي را به همراه داشت. به تازگي خبري در محافل نقل مي‌شود كه قرار است از هفته آينده بستي با روكش طلا به قيمت حدوداً 400 هزار توماني در اين برج سرو شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، تصور كنيد نوكيسه‌ها و آقازاده‌هاي بنز و بي.ام.و سوار را كه در طبقه فوقاتي در حال خوردن بستني طلاي هستند، در پايين برج مردم معمولي در بوفه معمولي رستوران در حال خوردن ساده‌ترين نوع بستني با قيمت نازل هستند.

شهرداري تهران رستوران گردان برج ميلاد را به بخش خصوصي اجاره داده است كه با سرو غذای فوق العاده گران خود رکورد همه‌ رستوران‌های مجلل و گران‌قیمت را شکسته‌ است.

برج میلاد نام آسمان‌خراشی با ارتفاع 435 متري است كه در شمال غربی تهران واقع شده است. این برج با ۱۳ هزار متر زیربنا از نظر وسعت کاربری سازهٔ رأس برج در میان تمامی برجهای دنیا مقام نخست را دارد. این سازه به خاطر ارتفاع بلند و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است و از این رو، یکی از نمادهای پایتخت به شمار می‌آید.

ساخت اين برج بيش از 11 سال طول كشيد و با بودجه شهرداري تهران كه از پول مردم تآمين مي‌شود اين سازه عظيم ساخته و آماده بهره‌برداري شد.

در گوشه كنار اين شهر غول پيكر اگر قدري جستجو خانواده‌هاي را مي‌يابيد كه به نان شب هم محتاج و در گوشه ديگر شهر در ارتفاع 276 متري در رستوراني گردان و مجلل بستني با روكش طلاي خوراكي به قيمت 400 هزار تومان سرو مي‌شود.

رستوران گردان برج ميلاد به گفته مطهر نژاد مدير عامل برج ميلاد تهران مخصوص عده‌اي خاصي از افراد است و قرار نيست تمام مردم بتوانند از آن استفاده كنند.

چگونگي سرو بستني‌هايي از طلا نيز خواندني است:

گل رخسارمسئول رستوران گردان برج ميلاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بيان اينكه سرو بستني طلاي حدوداً 400 هزار توماني از هفته آينده در رستوارن گردان برج ميلاد آغاز مي‌شود، گفت: بايد بخشي از ظروف اين بستني را از خارج كشور وارد كنيم.

وي در ادامه مي‌گويد: با توجه به اينكه قيمت طلا بالا رفته است اين بستني نيز گران تر شده است.

به گفته گل‌رخسار، 2 گرم 30 سوت طلاي خوراكي در اين بستني استفاده مي‌شود. البته اين طلاي خوراكي فقط در كشور آلمان توليد مي‌شود و بايد وارد كشور كنيم.

وي درباره طلاي خوراكي مي‌گويد: اين طلا به صورت پودر و برگه است و در كشور از هر دوي آن استفاده خواهيم كرد.

مسئول رستوران گردان برج ميلاد با بيان اينكه در ساير كشورها از پودر طلا استفاده مي‌شده است، گفت: اما ايران دومين كشور است كه از برگه طلا استفاده مي‌كند.

وي با بيان اينكه كساني كه مي‌خواهند بستني طلا را ميل كنند بايد يك روز قبل سفارش دهند، گفت: ساخت اين بستني يك روز طول مي‌كشد.

به گزارش فارس، به باور برخي از كارشناسان امور اجتماعي استفاده از اين برج فقط مخصوص اعيان و اشراف زاده است و افراد معمولي حتي يك بار هم نمي‌توانند از اين رستوران استفاده كنند اين در حالي است كه هزينه ساخت اين برج را مردم پرداخت كرده‌اند.

فکر بدی نیست, اینجوری لااقل میشه از پولدارا پول گرفت.

من شنیدم خوردن طلا خیلی مفیده و خاصیت درمانی بالا داره و طول عمر رو زیاد میکنه اما اگه از مقدار معینی بیشتر مصرف بشه موجب بیماری های عجیب و نادری میشه. کسی از این موضوع اطلاع داره؟

از لحاظ اقتصادی هم واسه کشور خوب نیست چون با اینکار ارز از کشور به داخل شکم میره!!

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز اعلام شد که سرو این بستنی قدغن شده .
البته واقعا جای تاسف داره شنیدن این جور خبرها با این همه فشار اقتصادی که رو دوش مردمه.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر بدی نیست, اینجوری لااقل میشه از پولدارا پول گرفت.

من شنیدم خوردن طلا خیلی مفیده و خاصیت درمانی بالا داره و طول عمر رو زیاد میکنه اما اگه از مقدار معینی بیشتر مصرف بشه موجب بیماری های عجیب و نادری میشه. کسی از این موضوع اطلاع داره؟

از لحاظ اقتصادی هم واسه کشور خوب نیست چون با اینکار ارز از کشور به داخل شکم میره!!

اسید معده برای حل و انجام واکنش بر روی طلا ناچیزه طلا از این ور خورده و بعد دفع میشه.............. هیچ اثر بد و یا خوبی هم برای بدن نداره............

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز اعلام شد که سرو این بستنی قدغن شده .
البته واقعا جای تاسف داره شنیدن این جور خبرها با این همه فشار اقتصادی که رو دوش مردمه.

پول های باد اورده یک جا بید خرخ بشن دیگه!
کسی که برای پول زحمت بکشه و به قول قدیمی ها عرق ریخته باشه صرف اینا نمیکنه...............

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسید معده برای حل و انجام واکنش بر روی طلا ناچیزه طلا از این ور خورده و بعد دفع میشه.............. هیچ اثر بد و یا خوبی هم برای بدن نداره............
نه ممکنه تاثیر بد داشته باشه! من یه جایی خوندم طلا یه اشعه ای از خودش ساطع می کنه که واسه مردا! خطرناکه حتی اگه نزدیکشون باشه و تماسی باش نداشته باشن!چه برسه به انکه تو معدش باشه

Red Hat 80

عضو جدید
عجب آدمایی
داره و میخوره !
به کسی چه ربطی داره ؟
دارندگی و برازندگی
میخواد پولشو بده بستنی یه مسلونی بخوره
به شما چه ؟
پول خودشه و نمیخواد به سومالی کمک کنه
ربطی داره به کسی؟

وَالَّذِينَ يَكْنِزُونَ الذَّهَبَ وَالْفِضَّةَ وَلاَ يُنفِقُونَهَا فِي سَبِيلِ اللّهِ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ
و كسانى كه زر و سيم را گنجينه مى‏كنند و آن را در راه خدا هزينه نمى‏كنند ايشان را از عذابى دردناك خبر ده
سوره توبه آیه 34

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ممکنه تاثیر بد داشته باشه! من یه جایی خوندم طلا یه اشعه ای از خودش ساطع می کنه که واسه مردا! خطرناکه حتی اگه نزدیکشون باشه و تماسی باش نداشته باشن!چه برسه به انکه تو معدش باشه

یعنی زنا الان همه اشعه ساطع میکنن؟! ای بابا چرا ایرانی ها هرچی رو که میشنوین باور میکنن؟! یه خورده تحقیق بد نیست وقتی چیزی مثل طلا حل نشه در بدن مشکلی ایجاد نمیکنه..............