راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ask q

عضو جدید
دوستان به همتون تبریک میگم.امیدوارم موفق باشید.

ولی همونطور که بعضی از دوستانم گفتن نکنه ما رو تنها بذاریدااااا
:cry::cry::cry::cry:

مخصوصا ما تازه واردا رو;);););)

gharibe222

عضو جدید
دوستان به همتون تبریک میگم.امیدوارم موفق باشید.

ولی همونطور که بعضی از دوستانم گفتن نکنه ما رو تنها بذاریدااااا
:cry::cry::cry::cry:

مخصوصا ما تازه واردا رو;);););)

سلام عزيز:smile:
ما مخلص شما هم هستيم و به زودي به پيام خصوصيت كه تازه اونو ديدم و راجع به نحوه آماده شدن واسه كنكور بود جواب ميدم تا هم شما و هم دوستاي عزيز استفاده كنند.
با ارزوي موفقيت براي شما هم دانشگاهي گلم:gol:

ask q

عضو جدید
سلام gharibe222 .
به شما یه تبریک دیگه میگم چون جز بهترینها هستید و از لطفتون هم خیلیییییییی ممنونم.
ما بزودی همدیگرو میبینیم!!!!!
آخه هم دانشگاهی شدیم;););)

iasi

عضو جدید
سلامask q / gharibe جان. خسته نباشيد بچه ها. منم ميخوام بی يام پيشه شما بچه ها :crying2:ولی هيف که نميشه. موفق باشيد دوستان . . يه نگاه به ما هم بندازيد .
:)

ELAHE.T

عضو جدید
ممنون میشم اگه در مورد سطح علمیش و استاداش اطلاعات بدین:)
اينطور که من قبل از انتخاب رشته تحقيق کردم بعد سوره خيام مشهد و اشرفي اصفهاني و شمال امل بهتر بودن منتها دانش پژوهان مطرحتر از اشرفيه چون اشرفي محدوديت داري يعني حجاب خيلي واسشون مهمه
من هم از دانشجوهاي اشرفي تحقيق کردم هم بوميا و هم مشاورين
تو مشهدم اول خيام بعد توس
ولي اصلا اونقدرا مهم نيست مهم اينه که قبول شديم و هدفمون خوب خوندن واسه ارشد;)

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستای گلم به همتون تبریک میگم.انشا الله همگی تا ارشد ادامه میدیم.:)
دلم میخواد تا اخر کارشناسی تو هر شهری که هستیم همدیگه رو فراموش نکنیم و دوستیمون ادامه داشته باشه.:redface:
این مدتی که با شما بودم از اول انتخاب رشته تا اعلام نتایج و این روزها رو هیچوقت فراموش نمیکنم .:heart:

behnam arch

عضو جدید
اينطور که من قبل از انتخاب رشته تحقيق کردم بعد سوره خيام مشهد و اشرفي اصفهاني و شمال امل بهتر بودن منتها دانش پژوهان مطرحتر از اشرفيه چون اشرفي محدوديت داري يعني حجاب خيلي واسشون مهمه
مرسی الهه جان;)
من رتبم 2220 بود:redface:
اول خیام زدم وبعد توس:smile:فکرکنم خیام تا رتبه 1200 شانس قبولی نداره:(

moir92

عضو جدید
خوشحالم

خوشحالم

سلام به همه عزيزان.
نمي دونيد چققققدر خوشحال شدم وقتي خبر تك تك قبوليتونو مي ديدم. بخصوص با اين شكلكها كه گذاشتيد:
( اينارو مي گم! :w33::w32::w42::w14:)!!!
اونقدر به وجد اومدم كه انگار خواهر و برادراي خودم با اين رتبه هاي عالي تو دانشگاه دلخواهشون قبول شدن.
خيلي خوشحالم...انشاالله در هر مرحله از زندگيتون موفق و پيروز باشيد.
يدفه منو امثال منو ترك نكنيد! ما اميدمون به راهنمايي شماست برا كنكور سال بعد....

هانا

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان خوبم تبریک می گم امیدوارم همیشه موفق باشن ...:gol::gol:

دوستانی که متاسفانه نتونستن امسال نتیجه ی مطلوب رو بگیرن امیدوارم با سعی و تلاش مضاعف سال بعد موفق بشن ... غصه نخورین! می شه دوباره امتحان کرد;)

حالا که همه شیرینی می خوان منم می خوام!:D:D

یادش به خیر چه شبهایی که تا صبح با هانا ( همین هانای خودمون) جون کندیم سر پروژه ها! ای خدا! هانا چقدر سختی کشیدیم :cry:...تا صبح کار کرده بودیم صبح فهمیدیم کامپیوتر خوابگاه رایتر نداره! اون موقع هم که فلش اختراع نشده بود! :D استاد سر کلاس بود :surprised:ما رفته بودیم فلش بخریم برگردیم خوابگاه، اطلاعاتو بریزیم روش دوباره ببریم پلات! مردیم و زنده شدیم ! فلش هم عمرش دو روز بود بعد سوخت!:D و روز از نو روزی از نو !:confused:
سیمین جون سلام
ای گفتی یادش بخیر چه روزای رو گذروندیم
قضیه این فلشه که هیچ وقت یادم نمیره .چه بلاهایی که سرمون میومد
یادمه نمیره یه بار سر کلاس مواد مصالح خوابم گرفت:surprised:
استادم نامردی نکرد و ضایعام کرد:mad:
عجب روزاییی بود
تجدید خاطره جالبی بود ممنون
به امید روزای بهتر

sinasignal

عضو جدید
قابل توجه بچه هایی که قبول نشدن:
نا امید نشید ، بیاد همه باهم سعی و تلاشمونو بکنیم که هر طور شده از پس این کنکور بربیام (crash down نش کنیم)
خیلی هم سخت نیست فقط یکم تلاش ، پشتکار وایمان داشته باشیم دیگه همه چیز ردیفه.
یاد حرف شخصیت عروسکی پسرخاله افتادم میگفت: " یه مورچه اگه صد بار دونش بیفته، صد بار برش میداره ، واسه چی ؟ واسه اینکه امید داره "

باور کنید سوالات هم سخت نیستن مثلا همین کنکور امسال من اینو سر جلسه ازمون متوجه شدم:

به لبهای اون فرد توجه کنید جواب دستتون میاد

آخرین ویرایش:

gharibe222

عضو جدید
سلامask q / gharibe جان. خسته نباشيد بچه ها. منم ميخوام بی يام پيشه شما بچه ها :crying2:ولی هيف که نميشه. موفق باشيد دوستان . . يه نگاه به ما هم بندازيد .

عزيزم منم دوست دارم با شما خوبا باشم :gol:
ولي اينم بگم اينقدر نا اميد نباش و بهونه نگير .....حيف نيست يه دانشگاه خوب سراسري اونم روزانه قبول شدي:smile:

• Like
واکنش ها: iasi

aria_a13

عضو جدید
سلام...تبریک به اونایی که قبول شدن..و ارزوی موفقیت برای همه...:gol:
من کمال الملک نوشهر قبول شدم...کسی اطلاعاتی داره در چه سطحی هست..... به من اطلاع بده..ممنون میشم......:que::que::smile:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه ؟؟

رتبه ؟؟

سلام...تبریک به اونایی که قبول شدن..و ارزوی موفقیت برای همه...:gol:
من کمال الملک نوشهر قبول شدم...کسی اطلاعاتی داره در چه سطحی هست..... به من اطلاع بده..ممنون میشم......:que::que::smile:

سلام دوست عزيز
تبريك ميگم :w23:
ميشه رتبه كنكورتو بگي؟
موفق باشي

ARCHITECT_SME

عضو جدید
ترازها

ترازها

من با مهندس سعیدی پور تو جهاد دانشگاهی مشاوره کردم

سوره............دهخدا............خیام.........آمل_دانشگاه شمال...........دانش پژوهان

نور-محدث و مازیار.......محمود آباد-نیما........نوشهر-کمال الملک ..........بابل-طبرسی و...

;)

memarekochak

عضو جدید
سلام دوستان:smile:
من با رتبه 51 بوعلي سيناي همدان قبول شدم:w21::w33::w33::w32::w32::w40::w42::w42::w14::w14:
اميد وارم همه نتيجه دلخواهشون رو گرفته باشند اونايي هم كه قبول نشدند ناراحت نباشند
من هم پارسال همين حال شما رو داشتم اميدوارم سال ديگه شما هم حال بچه هايي رو كه قبول شده اند رو داشته باشيد
ما كه اينجا و اين دوستاي خوبو رها نميكنيم اينقدر كمكشون ميكنيم كه حتما سال ديگه قبول بشند.
به همه اونهايي كه قبول شدند هم تبريك ميگم از جمله شبستان ، sheinis ، الهه عزيز و ديگر دوستان:gol::gol::gol:

تبریکککککککککککککککککککک میگم.....به همه بچه ها که قبول شدن:gol:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
به همگی تبریک می گم ،همگی جاهای خوبی قبول شدید.منم با رتبه 4400موسسه غیرانتفایی کمال الملک نوشهر قبول شدم ولی نمی خوام برم و سال دیگه به امید خدا یه دانشگاه بهتر قبول می شم.
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

سلام
نننننننههههههههههههههههه حتما" بروووو.
اونجا من شنيدم خيلي دانشگاه خوبيه..
خيلي داري اشتباه ميكني دوست عزيز.
اگه چند پيام قبل كه َ ARCHITECT_SME عزيز
زده رو بخوني متوجه ميشي كه يكي از بهترين دانشگاه ها قبول شدي.
راستي تبريك ميگم‌ :w23:
حتما" برو.انشالا موفق باشي

آخرین ویرایش:

زاها

عضو جدید
سلام خوش به حالتون من بارتبه 3000هیچ جا هیچ جا:crying2:حتی اردبیل وسنندج شبانه راهم نیاوردم میترسم سال دیگه هم رتبه ام بالانشه البته من فارغ اتحصیل بهمنم یه ترم دیگه دارم الویتها م دانشگاههایی بودکه پذیرش بهمن بودن سه تاش تهران بعدش هم اردبیل وسنندج رو زدم همین 5تا:crying2:
به همتون تبریک میگم
:w42::w14::w42:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبريك فراوان !

تبريك فراوان !

سلام به همه مهندسان معمار;)
بابا اينجا چه خبره؟ حرف شيريني و ....
به منم بدين:w12:
من واقعا" خوشحال شدم از اينكه ديدم خواهر برادراي
گلم با تلاشي كه كردن رتبه هاي خوب و دانشگاه هاي
خوبي قبول شدن.:smile:
به همتون تبريك ميگم واقعا" خسته نباشيد.:w17::w40::w23:
انشالا خبر قبولي ارشد تك تك شما رو بشنوم.
به قول بعضي از دوستان ما سال بعديارو فراموش نكنيد.ما به
تجربيات شما احتياج داريم:w10:
واسه ما دعا كنيد.
با تشكر:w27:

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوش به حالتون من بارتبه 3000هیچ جا هیچ جا:crying2:حتی اردبیل وسنندج شبانه راهم نیاوردم میترسم سال دیگه هم رتبه ام بالانشه البته من فارغ اتحصیل بهمنم یه ترم دیگه دارم الویتها م دانشگاههایی بودکه پذیرش بهمن بودن سه تاش تهران بعدش هم اردبیل وسنندج رو زدم همین 5تا:crying2:
به همتون تبریک میگم
:w42::w14::w42:
سلام زاهاجان
نگران نباش
حتما سال دیگه بهترین رتبه ر میاری
بهترین جا قبول میشی
یعنی هرجا که دوست داری...
حتما ایشاللا
قصه نخوریها خدا بزرگه
ایشاللا سعیت بیشتر کن واسه سال دیگه

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به همتون تبریک میگم! :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
ببخشید تنکسام تموم شده!

درباره ی مورد 3 دقیقا اینطوری که گفتی نیست! یعنی اگه قبول شه و بره بعد ازدواج کنه اونوقت میتونه انتقالی بگیره اما اگه قبلش ازدواج کرده باشه و بعد قبول شده باشه دیگه شامل انتقالی نمیشه!
کمیسیون پزشکی هم به این راحتی رضایت نمیدن!!!

چرا من تا حالا فکر میکردم تو پسری؟!!!!!!!!!!!!:eek::D
دوباره تبریک میگم بهت! :gol:;)

منم خودم غیرانتفاعی نجف اباد اصفهان قبول شدم! :w05:
رتبه امم 2449 بود.
بچه ها کسی میدونه چه جوریه؟! از نظر سطح علمی، مردمش، دانشگاه، خوابگاههاش و ...؟!:w05:
ببخش راس میگی
آخه من شرایط مربوط به انتقالی دخترا ر دقیق نمیدونم فقط یکی از بچههای کلاس اینجوری انتقالی گرفته بود من از اونجا میدونستم.......................
یکی دیگه از بچهها هم یه بیماری پوستی داشت که سر همون از خدمتم معاف شده بود بهش انتقالی دادن..................
داداش خدمم واسه اینکه مرحوم پدرم عضو هیات علمی دانشگاه تهران بود اومد تهران......
من اوناییکه دیدم انتقالی گرفتن ر نوشتم
چون مطمن بودم با این شرایط میشه
حالا اگه اشتباه شده ببخشید
و مرسی از اینکه اصلاح کردی آرچی جان...

ask q

عضو جدید

سلام دوست عزیز.اشتباه نشه هاااااا.من سال دیگه کنکور دارم.
بهتون تبریک میگم.من دانشگاهی که قبول شدید و نمیشناسم اما اینطور که بچه ها میگن دانشگاه خوبیه.امیدوارم همینطور باشه و با شروع ترم خیالتون راحت بشه و همه چیز مرتب باشه(این و از صمیم قلبم میگم)...انشاالله تو مقاطع بعدی با هم یه جای خوب قبول شیم;););)

• Like
واکنش ها: iasi

ali tafarroji

عضو جدید
سلام به همه مهندسين آينده:;)

بچه هه من دانشگاه صنعتي مازندران-بابل قبول شدم کسي در مورد اين دانشگاه اطلاعاتي داره ؟ چون به خاطر دوريه راه تصميم دارم نرم اما اگه خوب باشه شايد نظرم عوض شه لطفا اگه اطلاعاتي دارين راهنمايي کنيد.:gol:متشکرم.
التماس دعا

ali tafarroji

عضو جدید
تبريک

تبريک

بچه ها واقعا به همه تبريک ميگم همگي خسته نباشيد.انشا الله در تمام مراحل زندگيتون موفق باشيد.التماس دعا.;):gol::)

ARCHITECT_SME

عضو جدید
سلام به همه مهندسين آينده:;)

بچه هه من دانشگاه صنعتي مازندران-بابل قبول شدم کسي در مورد اين دانشگاه اطلاعاتي داره ؟ چون به خاطر دوريه راه تصميم دارم نرم اما اگه خوب باشه شايد نظرم عوض شه لطفا اگه اطلاعاتي دارين راهنمايي کنيد.:gol:متشکرم.
التماس دعا
این کارو نکن حتما برو یک از دوستام که تو شمال کاردانی گرفته می گفت تعدادی از استادای این دانشگاه

از تهران میان و در کل دانشگاه بدی نیست :mad:

iasi

عضو جدید
عزيزم منم دوست دارم با شما خوبا باشم :gol:
ولي اينم بگم اينقدر نا اميد نباش و بهونه نگير .....حيف نيست يه دانشگاه خوب سراسري اونم روزانه قبول شدي:smile:
:victory:

gharibe 222جان_ من واسه نيمسال 2 بودنش خوشهال نيستم و اینکه يکم دور ميشه برام.:( وگرنه خوب همه دوست داشتن همدان قبول شن :sweatdrop::sweatdrop:چون جاش خيلی خوبه گلم. مرسی مهندس جان. ان شالّله ارشد باهم يه جايه خيلی خيلی خوب قبولشيم. :w36:
البته من دوست دارم جز اون چند نفری که هر دانشگاه بدونه کنکور واسه ارشد ميفرسته باشم.:w42:با تلاش. راستی کسی در همين مورد خبر داره که چه جوريه ???اینکه نمره ها و... چند بايد باشه ???? moaddel chand ???:question::question::question:

ARCHITECT_SME

عضو جدید
معدل کارشناسی 15.5
معدل ارشد 17.5
و تو کنکور ارشد جز سه نفر اول
با این شرایط دانشگاه علم و صنعت بدون آزمون بر می داره
این آسونترین شرایط بود
دانشگاههای دیگه هم هست با شرایط سخت تر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا