راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شبستان

عضو جدید
بچه ها به همتون تبریک میگم! :gol::gol::gol::gol:

چرا من تا حالا فکر میکردم تو پسری؟!!!!!!!!!!!!:eek::D
دوباره تبریک میگم بهت! :gol:;)

منم خودم غیرانتفاعی نجف اباد اصفهان قبول شدم! :w05:
رتبه امم 2449 بود.
بچه ها کسی میدونه چه جوریه؟! از نظر سطح علمی، مردمش، دانشگاه، خوابگاههاش و ...؟!:w05:
مرسي،شايد آواتارم دخترونه نبوده.:w15:
قبولي تون هم مباركه،شهر اصفهان كه موزه ي معماريه.:w11:اميدوارم دانشگاهتونم خوب باشه.:w11:
بازم مرسی شبستان جان داری سنگ تمام میزاری!!!راستی نگفتی شیرنیمن چی شد؟؟:gol:
خواهش ميكنم من كه كاري نكردم.:w24:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان خوبم تبریک می گم امیدوارم همیشه موفق باشن ...:gol::gol:

دوستانی که متاسفانه نتونستن امسال نتیجه ی مطلوب رو بگیرن امیدوارم با سعی و تلاش مضاعف سال بعد موفق بشن ... غصه نخورین! می شه دوباره امتحان کرد;)

حالا که همه شیرینی می خوان منم می خوام!:D:D

آره خوب.............میخوام کارشناسیم همونجا قبول شم.ساله دیگه کنکور دارم بچه شمالم ولی دانشگاه کردستان خیلی آشنا دارم واسه همین!!!
راستی سر پروژه ها باید کمکم کنی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!باشه؟؟:gol:
یادش به خیر چه شبهایی که تا صبح با هانا ( همین هانای خودمون) جون کندیم سر پروژه ها! ای خدا! هانا چقدر سختی کشیدیم :cry:...تا صبح کار کرده بودیم صبح فهمیدیم کامپیوتر خوابگاه رایتر نداره! اون موقع هم که فلش اختراع نشده بود! :D استاد سر کلاس بود :surprised:ما رفته بودیم فلش بخریم برگردیم خوابگاه، اطلاعاتو بریزیم روش دوباره ببریم پلات! مردیم و زنده شدیم ! فلش هم عمرش دو روز بود بعد سوخت!:D و روز از نو روزی از نو !:confused:

archi_arch

مدیر بازنشسته
98سوره
صدو چهل پنجاه رجایی روزانه
700دهخدای قزوین
2800جهاد دانشگاهی
400قم
1200ایوانکی
900آمل
440صدوقی روزانه
312دهخدای قزوین
3500نجف آباد اصفهان
شبانه زنجان500
برترین دانشگاه معماری با چهار دکترا
موفق باشید:gol::gol::gol:
میشه اینهارو واضحتر بگی؟
من دقیقا متوجه نشدم کدوم دانشگاه منظورت بود؟!
و اینکه 2800 که زدی جهاد دانشگاهی منظورت دقیقا جهاددانشگاهی کجا بود؟
بچه ها من حس میکنم به شدت انتخاب رشته ام اشتباه بوده!!!!:crying2:

iasi

عضو جدید
98سوره
صدو چهل پنجاه رجایی روزانه
700دهخدای قزوین
2800جهاد دانشگاهی
400قم
1200ایوانکی
900آمل
440صدوقی روزانه
312دهخدای قزوین
3500نجف آباد اصفهان
شبانه زنجان500
برترین دانشگاه معماری با چهار دکترا
موفق باشید:gol::gol::gol:

چه جوريه¿¿¿:eek: يکی با رتبه 55 و 62 شبانه رجايی قبول شدن . يکی با 150 روزانه رجايی قبول شده¿¿¿
:question::question::question::question::question::question:

memarekochak

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان خوبم تبریک می گم امیدوارم مضاعف سال بعد موفق بشن ... غصه نخورین! می شه دوباره امتحان کرد;)

حالا که همه شیرینی می خوان منم می خوام!:D:D

یادش به خیر چه شبهایی که تا صبح با هانا ( همین هانای خودمون) جون کندیم سر پروژه ها! ای خدا! هانا چقدر سختی کشیدیم :cry:...تا صبح کار کرده بودیم صبح فهمیدیم کامپیوتر خوابگاه رایتر نداره! اون موقع هم که فلش اختراع نشده بود! :D استاد سر کلاس بود :surprised:ما رفته بودیم فلش بخریم برگردیم خوابگاه، اطلاعاتو بریزیم روش دوباره ببریم پلات! مردیم و زنده شدیم ! فلش هم عمرش دو روز بود بعد سوخت!:D و روز از نو روزی از نو !:confused:
اولا کسی به ما شیرنی نداده.داره افطار میشه ولی شیرنی در کار نیست.........2-فکر کنم معماری یکی از معدود رشته هایی که هر پروژه گذشته از همه سختی ها ..بیخوابی ها ............یه سری خاطرات به جا میذاره که که به همهی اون سختی ها می ارزه>>>>>>>>>>>>:gol:

ARCHITECT_SME

عضو جدید
ببخشید مثل اینکه اشتباهی شده

این رتبه رجایی شبانه قبول شده

دوستان اطلاعات اشتباه دادن:(

یا من اشتباه شنیدم بازم ببخشید:redface:

در مورد بقیه مطمئن هستم;)

ELAHE.T

عضو جدید
برای منم واقعا سواله .:que::que::que:لطفا یکی جواب بده.:eek::question::w19:

منم تعجب کردم چون رتبه ۵۵و۶۲ دوستاي خودمن و با هم انتخاب رشته کرديم اونا اول روزانه رجاييو زدن بعد شبانه چون تهران بودن براشون مهمت:eek:ه بود:que:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مولودی بودم تازه نتیجه ها رو دیدم.
رتبم 6181 بود مرمت واحيابناهاي تاريخي - موسسه غيرانتفاعي علامه بحرالعلوم بروجرد قبول شدم .معماری سنتی خوندم. چطوریاس ؟

آخرین ویرایش:

ARCHITECT_SME

عضو جدید
غیر انتفاعیهای با سطح علمی مناسب

سوره......دهخدا......دانشگاه شمال......خیام مشهد......دانش پژوهان اصفهان

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی شبستان جان. شما از اونجا اطلاعاتی داری ؟
منظورت کدومه بروجردش خوبه یا مرمت واحیاش؟ :redface:

شبستان

عضو جدید
گفتم كه.............. رشته ي خوبي قبول شدي:king:
من كه خيلي به بناهاي تاريخي علاقه دارم.اگه قسمت بشه دوست دارم براي ارشد اين رشته رو بخونم.
اميدوارم شهر و دانشگاهش هم خوب باشه.

behnam arch

عضو جدید
من مولودی بودم تازه نتیجه ها رو دیدم.
رتبم 6181 بود مرمت واحيابناهاي تاريخي - موسسه غيرانتفاعي علامه بحرالعلوم بروجرد قبول شدم .معماری سنتی خوندم. چطوریاس ؟
بهت تبریک میگم;) رشتش خوبه و بروجردم شهر خوبیه و آدمای خوبی داره;)

gharibe222

عضو جدید
سلام دوستان:smile:
من با رتبه 51 بوعلي سيناي همدان قبول شدم:w21::w33::w33::w32::w32::w40::w42::w42::w14::w14:
اميد وارم همه نتيجه دلخواهشون رو گرفته باشند اونايي هم كه قبول نشدند ناراحت نباشند
من هم پارسال همين حال شما رو داشتم اميدوارم سال ديگه شما هم حال بچه هايي رو كه قبول شده اند رو داشته باشيد
ما كه اينجا و اين دوستاي خوبو رها نميكنيم اينقدر كمكشون ميكنيم كه حتما سال ديگه قبول بشند.
به همه اونهايي كه قبول شدند هم تبريك ميگم از جمله شبستان ، sheinis ، الهه عزيز و ديگر دوستان:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

behnam arch

عضو جدید
سلام دوستان:smile:
من با رتبه 51 بوعلي سيناي همدان قبول شدم:w21::w33::w33::w32::w32::w40::w42::w42::w14::w14:
اميد وارم همه نتيجه دلخواهشون رو گرفته باشند اونايي هم كه قبول نشدند ناراحت نباشند
من هم پارسال همين حال شما رو داشتم اميدوارم سال ديگه شما هم حال بچه هايي رو كه قبول شده اند رو داشته باشند
ما كه اينجا و اين دوستاي خوبو رها نميكنيم اينقدر كمكشون ميكنيم كه حتما سال ديگه قبول بشند.
به همه اونهايي كه قبول شدند هم تبريك ميگم از جمله شبستان ، sheinis ، الهه عزيز و ديگر دوستان:gol::gol::gol:
عالیه;) تبریک میگم عزیزم:gol: خیلی جای خوبی قبول شدی:)

gol_bahar

عضو جدید
سلام بچه ها
به همگی تبریک می گم ،همگی جاهای خوبی قبول شدید.منم با رتبه 4400موسسه غیرانتفایی کمال الملک نوشهر قبول شدم ولی نمی خوام برم و سال دیگه به امید خدا یه دانشگاه بهتر قبول می شم.
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

sheinis

عضو جدید
سلام بچه ها
به همگی تبریک می گم ،همگی جاهای خوبی قبول شدید.منم با رتبه 4400موسسه غیرانتفایی کمال الملک نوشهر قبول شدم ولی نمی خوام برم و سال دیگه به امید خدا یه دانشگاه بهتر قبول می شم.
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.
تبریک می گم عزیزم ..............اصلا همچین کاری نکن حتما بریااااااااااااااااااااااااااااا...
دوسته من امسال کلی خوند شد 1800 غیر مشهد قبول شد ....
نه کار سازمان سنجش معلومه نه درس خوندن زیاد به همین راحتیاس...
بریاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:mad:

archiman

کاربر فعال
سلام به همگی
از اینکه می بینیم اکثر شما دوستان عزیز قبول شدید واقعا خوشحالم
امیدوارم هرجا که هستید موفق باشید و در مقاطع بالاترهم همینطور ..............
اونهایی هم که قبول نشدن هیچ اشکالی نداره با استفاده از تجربه امسال خودتون و بچه هایی که قبول شدن می تونید به سال دیگه یا دانشگاه آزاد کاملا امیدوار باشید.
شما که قبول شدید ، بی وفا نشید وبرید و دیگه پیداتون نشه ها

برای رسیدن به جایی که تا به حال نرسیدیم باید راهی رو بریم که تا به حال نرفته ایم

ARCHITECT_SME

عضو جدید
ببین دوست عزیز پیشرفت هر کس به تلاش خودش بستگی داره اما اساتید با سطح علمی بالا هم

بی تاثیر در این پیشرفت نیستند :)

در ضمن از استادم شنیدم که می گفت سطح بعضی از این مراکز از کاردانی هم پایینتره

تو هر دانشگاهی یکی دو تا استاد خوب پیدا میشه سعی کن نهایت استفاده رو از اونا ببری

architect_esf

عضو جدید
سلام به همه دوستاي گلم . :gol:

بهتون تبريك ميگم . ان شاء الله تو همه مراحل زندگيتون موفق باشيد .:heart:

منم قبول شدم . دانشكده غير انتفاعي بزرگمهر اصفهان . ( شهر خودم ) :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا