راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahsa_63

عضو جدید
سلام به همگی.من جز رتبه های خوب بودم و روزانه تهران قبول شدم.من اصلا کلاس نرفتم و خودم خوندم.بیشتر کتاب های فنی و حرفه ای رو خوندم و بیشتر تست زدم.ولی بقیه دوستام اکثرا رفته بودن پارسه. نگران نباشید حتما قبول می شوید.

زیگورات

عضو جدید
سلام به همگی به همه تبریک میگم امیدوارم موفق باشید وما رو هم راهنمایی کنید من ترم 3 هستم و وبا اشنایی با این سایت انرژی گرفتم و میخوام شروع کنم فقط نگرانیم اینه که ترم 3و4 سنگین نباشه ونرسم خوب بخونم خواهشن راهنمایم کنید ممنون میشم جواب بدید خواهشا;)

زیگورات

عضو جدید
سلام دوستان:smile:
من با رتبه 51 بوعلي سيناي همدان قبول شدم:w21::w33::w33::w32::w32::w40::w42::w42::w14::w14:
اميد وارم همه نتيجه دلخواهشون رو گرفته باشند اونايي هم كه قبول نشدند ناراحت نباشند
من هم پارسال همين حال شما رو داشتم اميدوارم سال ديگه شما هم حال بچه هايي رو كه قبول شده اند رو داشته باشيد
ما كه اينجا و اين دوستاي خوبو رها نميكنيم اينقدر كمكشون ميكنيم كه حتما سال ديگه قبول بشند.
به همه اونهايي كه قبول شدند هم تبريك ميگم از جمله شبستان ، sheinis ، الهه عزيز و ديگر دوستان:gol::gol::gol:
سلام غریبه جان تبریک میشه درصداتو بذاری؟ ممنون

sheinis

عضو جدید
منم نرفتم ولی پرسیدم گفتن باید بری میدان ولی عصر اونجا خط ویژه داره

میتونی اطلاعاتی در مورد اساتید اونجا بدی

همینطور اگه قزوین هستی در مورد اجاره ها;)
تا اونجا که تا پارسال اطلاع دارم ..............دکتر گرجی که مسئول بخش معماری دانشگاه بین الملل قزوینم هست استاد خیلی خوبیه البته تک و توک درس بر میداره اگه هنوزم باشه....
مهندس ساسان مرادی که نویسنده یه سری از کتابای مدرسان شریفه............مهندس طاهرنیا که استاتیک درس میده خوبم درس میده ..........مهندس بابایی و عطایی (خانم)که من خیلی خیلی دوسشون دارم.............در کل سطح اموزشیش بدک نیست من خودم کلاسای بابایی و عطایی رو با عشق می رفتم هر چی رو که بلدن کامل یاد میدن ایرادای فضایی هم نمی گیرن.........
من خودم واسه تهرانم ولی تا اونجا که یه سری از دوستام خونه گرفته بودن عین تهران بودتا پارسال 3 میلیون 200.............خوابگاهاشم شبی 5000 تومن بود ..........ولی اکثرا رفت و امد می کنن مخصوصا اگه اکیپ خوبی هم داشته باشی خیلی خوش می گذره;)

شبستان

عضو جدید
مرسی شبستان جان.خییییلی ممنون.:smile::smile::smile:
من ساکن تهران نیستم.اینجا ام که هنوز پیدا نکردم یعنی رفتم انبار کتاب که بسته بود.حالا فردا میرم تا ببینم چی میشه و یه تشکر دیگه بخاطر آدرس کتابفروشی که دادید.

راستی یه سوال دیگه : اگه نوشو پیدا نکردم بگیرم؟یا مطالب عوض شده و حتما باید چاپ جدیدشو بگیرم؟؟؟

خیلی از لطفتون ممنونم.:smile::smile::smile:

با سلام.

كتابهاي من مال 8 سال پيش بود،كه هنرستان ميرفتم.البته الان كتابهاي هنرستان يك تغيير اساسي كرده(توي عنوان دروس ويكسري از درسها حذف شده ...يكسري اضافه شده).

تاريخ معماري شده=آشناي با بناهايي تاريخي،(خيلي مهمه)اين 1مورد رو رفتم خريدم ولي عناصر و مواد ومصالح ونقشه كشي رو از همون قديميا خوندم.

به هر حال هر جورش رو كه پيدا كني خوبه.

شبستان عزیز اون دو تا کتابای زبان که معرفی کردی برا زبان کافیه یا مال دبیرستان و یا منابع دیگه ام بخو نیم؟ :)

2تا كتابreadingو.e.s.s كه گفتم ازمنابع تصويب شده اي هستن كه در مقاطع كارداني و كارشناسي

براي زبان عمومي تدريس ميشن.

ولي ،بخاطر اينكه سوالات كنكور از منابع مشخصي طرح نميشن،هر قدر كه بيشتر زبان بخونيد (از منابع مختلف)،بهتره.

2تا كتاب هم هست مال انتشارات گسترش علوم پايه ،كه در كنارش بخونيد.

آخرین ویرایش:

شبستان

عضو جدید
سلام به همگی.من جز رتبه های خوب بودم و روزانه تهران قبول شدم.من اصلا کلاس نرفتم و خودم خوندم.بیشتر کتاب های فنی و حرفه ای رو خوندم و بیشتر تست زدم.ولی بقیه دوستام اکثرا رفته بودن پارسه. نگران نباشید حتما قبول می شوید.

مباركه:w23:

نگفتي رتبه ت چند بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رجايي يا شريعتي قبول شدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w14:

binahayat_m

عضو جدید
با سلام.

كتابهاي من مال 8 سال پيش بود،كه هنرستان ميرفتم.البته الان كتابهاي هنرستان يك تغيير اساسي كرده(توي عنوان دروس ويكسري از درسها حذف شده ...يكسري اضافه شده).

تاريخ معماري شده=آشناي با بناهايي تاريخي،(خيلي مهمه)اين 1مورد رو رفتم خريدم ولي عناصر و مواد ومصالح ونقشه كشي رو از همون قديميا خوندم.

.

سلام به تمامي دوستان عزيز
منم دو سال پيش هنرستان ميخوندم و ميدونم كه كتاب مباني هنر تجسمي كه به دوبخش
كه شامل رنگ شناسي و هنر هاي تجسمي ميشد.
از پارسال باهم ادغام شده.
كتاب مباي طراحي فكر كنم مهمه
چون هر سال سوالات مقايسه كردم يه چند تا از شكلاش داده بودند. و همين طور كتاب ترسيم فني.نقشه كسي سال سوم هنرستان هم پيدا كنيد خيلي خوبه مطالبي داره كه شامل پرسپكتيو و سايه و نقشه كشي ميشه.
شاد باشيد

sinasignal

عضو جدید
سلام به همگی به همه تبریک میگم امیدوارم موفق باشید وما رو هم راهنمایی کنید من ترم 3 هستم و وبا اشنایی با این سایت انرژی گرفتم و میخوام شروع کنم فقط نگرانیم اینه که ترم 3و4 سنگین نباشه ونرسم خوب بخونم خواهشن راهنمایم کنید ممنون میشم جواب بدید خواهشا;)

بستگی داره که دروسو تا حالا چطوری گذروندی ولی در کل ترم 3 یکم کارت بیشتره و ترم 4 کمتر .

فقط اینو ازمن که این راهو رفتم بشنو و اشتباه ماها رو نکن:

- یکی از دانشجو های معماری رو سراغ دارم که اصلا به کلاسای درسیش اهمیت نمیداد و نمره هاش بد بودن ولی وقتی جواب اومد رتبش شد: سی و خورده ای
البته این فقط یک طرف ماجرا بود چون 2 تا از درساشو هنوز پاس نکرده و قرارم نیست که تا 2ترم اینده اون درسارو بذارند(تازه اگرم جای دیگه درسو بگیره بازم کاری نمیشه کرد چون حداقل باید یه ترم دیگه اون درسو پاس کنه) وهنوزم دنبال ماجراست که جوری درستش کنه و نهایتش اینه که به اجبار یه دانشگاه نیمسال دوم رو بگیره (الان ازش خبرم ندارم که چی کار کرده)

- خود من: معدل کل کاردانیم نزدیک به 18 بود و 4 ترم رتبه اول بودم ولی وقتی جواب کنکور اومد هیچکی باورش نمی شد که رتبه ی من بشه بالای ده هزار .
چرا؟ چون اصلا به فکر کنکور و این حرفا نبودم .همش دنبال پروژه ها و کتابای طول ترم بودم شبهای امتحان بشدت میخوندم و چندتا چندتا پروژه تحویل میدادم ولی که چی ؟

بنظر من تو اول حواست به درسات باشه که مشکلی نداشته باشی (نمیدونم پسری یانه، چون اگه مشکل سربازی داشته باشی بهتره که ریسک نکنی و درس ساده ای رو بذاری برای روز مبادا و به این ترتیب یه مهلت واسه کنکور دوم داشته باشی)
بعدش بفکر نمره خوب نباش بفکر کنکور باش که فقط اون بدردت میخوره
در کل یه رابطه بین درس های دانشگاه و کنکورت داشته باش . سعی کن وقتی که داری درساتو پاس میکنی با یه تیر 2 هدف بزنی و طوری بخون که بدرد کنکورت هم بخوره نه اینکه ترم تموم شد همشو فراموش کنی

ask q

عضو جدید
با سلام.

2تا كتابreadingو.e.s.s كه گفتم ازمنابع تصويب شده اي هستن كه در مقاطع كارداني و كارشناسي

براي زبان عمومي تدريس ميشن.

ولي ،بخاطر اينكه سوالات كنكور از منابع مشخصي طرح نميشن،هر قدر كه بيشتر زبان بخونيد (از منابع مختلف)،بهتره.

2تا كتاب هم هست مال انتشارات گسترش علوم پايه ،كه در كنارش بخونيد.

مرسی شبستان جان.خیلی لطف کردی.;););)

[/right]

سلام به تمامي دوستان عزيز
منم دو سال پيش هنرستان ميخوندم و ميدونم كه كتاب مباني هنر تجسمي كه به دوبخش
كه شامل رنگ شناسي و هنر هاي تجسمي ميشد.
از پارسال باهم ادغام شده.
كتاب مباي طراحي فكر كنم مهمه
چون هر سال سوالات مقايسه كردم يه چند تا از شكلاش داده بودند. و همين طور كتاب ترسيم فني.نقشه كسي سال سوم هنرستان هم پيدا كنيد خيلي خوبه مطالبي داره كه شامل پرسپكتيو و سايه و نقشه كشي ميشه.
شاد باشيد

ممنونم ازتون.نمیدونستم هنر تجسمی هم باید بخونیم.پس اگه اشتباه نکنم من باید سری کامل کتابای هنرستان رشته ی نقشه کشی و بگیرم.درسته؟؟؟

بستگی داره که دروسو تا حالا چطوری گذروندی ولی در کل ترم 3 یکم کارت بیشتره و ترم 4 کمتر .

- یکی از دانشجو های معماری رو سراغ دارم که اصلا به کلاسای درسیش اهمیت نمیداد و نمره هاش بد بودن ولی وقتی جواب اومد رتبش شد: سی و خورده ای
البته این فقط یک طرف ماجرا بود چون 2 تا از درساشو هنوز پاس نکرده و قرارم نیست که تا 2ترم اینده اون درسارو بذارند(تازه اگرم جای دیگه درسو بگیره بازم کاری نمیشه کرد چون حداقل باید یه ترم دیگه اون درسو پاس کنه) وهنوزم دنبال ماجراست که جوری درستش کنه و نهایتش اینه که به اجبار یه دانشگاه نیمسال دوم رو بگیره (الان ازش خبرم ندارم که چی کار کرده)

- خود من: معدل کل کاردانیم نزدیک به 18 بود و 4 ترم رتبه اول بودم ولی وقتی جواب کنکور اومد هیچکی باورش نمی شد که رتبه ی من بشه بالای ده هزار .
چرا؟ چون اصلا به فکر کنکور و این حرفا نبودم .همش دنبال پروژه ها و کتابای طول ترم بودم شبهای امتحان بشدت میخوندم و چندتا چندتا پروژه تحویل میدادم ولی که چی ؟

بنظر من تو اول حواست به درسات باشه که مشکلی نداشته باشی (نمیدونم پسری یانه، چون اگه مشکل سربازی داشته باشی بهتره که ریسک نکنی و درس ساده ای رو بذاری برای روز مبادا و به این ترتیب یه مهلت واسه کنکور دوم داشته باشی)
در کل یه رابطه بین درس های دانشگاه و کنکورت داشته باش . سعی کن وقتی که داری درساتو پاس میکنی با یه تیر 2 هدف بزنی و طوری بخون که بدرد کنکورت هم بخوره نه اینکه ترم تموم شد همشو فراموش کنی

دوست عزیز خیلی ممنون.تجربتون خیال منو خیلی راحت کرد.:w27::w27::w27:

التامت

عضو جدید
]کسی میدونه تو محیط کار فرقی بین این دو مدرک هست یا نه؟
همه ی بچه هایی که ازمون کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنن حتمآ با این حرف اشنا هستن که کارشناسی نا پیوسته مدرک مهندسی نمیده و در اخر کارشناس لقب میگیرن!
این واقعآ برای خود من یه سواله که ایا این موضوع توی محیط کار هم مؤثره یا نه؟از لحاظ حق امضا و...
و اینکه چه واحدها و درسایی رو تو رشته ی مهندسی معماری میگذرونن که تو کارشناسی ناپیوسته تدریس نمیشه؟واینکه ایا راهی برای کارشناسان معماری هست که بتونن مهندسی معماری بگیرن؟
لطفآ اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه.
با تشکر.[/quote]

زیگورات

عضو جدید

سلام ممنون از راهنماییت اتفاقا منم معدلم 18.3.کل دو ترم و این دغدغه رو داشتم که همین روالو ادامه بدم که واسه کارشناسی بورسشه بشم یا واسه کنکور بخونم ولی تصمیم گرفتم که معدلو بیخیال شم

mehdicris

عضو جدید
خواهش می کنم راهنمایم کنید.
غیرانتفاعی مازیار-نور قبول شدم .برم یا واسه سال بعد بخونم؟

sheinis

عضو جدید
خواهش می کنم راهنمایم کنید.
غیرانتفاعی مازیار-نور قبول شدم .برم یا واسه سال بعد بخونم؟
سلام عزیزمبهت تبریک می گم ..........این تصمیم خودته .....اگه فکر می کنی سال دیگه اونقدر رتبت خوب می شه که بمونی واسه سال دیگه که هیچی اگه توجه کرده باشی امسال با رتبه های 400 و500 هم غیر قبول شدن ..........
ولی به نظر من 2 سال ارزش 1 سال موندن نداره چون به سنجش نمی شه اطمینان کرد مگر اینکه بدونین سال دیگه رتبه خیلی خوبی میارین;)

nanaz

عضو جدید
سلام ارچي ارچ جان ....

جريان اينه عزيز....مهندسي معماري ها فكر ميكنند مهندس اند و فكر ميكنند كارشناسي معماري مهندس نيستن....
من كارداني معماري سنتي خوندم كارشناسي معماري -معماري ميخونم....
و ميبينم اكثر جاها اين تفاوت بين بچه هاي دو رشته هست.....
يعني نسبت به هم اين حس رو دارن....ولي فرقي نميكنه عزيز....تو درستو بخون درست بخون درست عمل كن هر 2تاش يكيه.....
در ضمن تو ميتوني مثل من بعد از فارغ التحصيلي دو سال كه از مدركت گذشت بري نظام مهندسي امتحان بدي قبول بشي مهر مهندسي بره توي مدركت....
كسي بخواد كاه رو از كوه بكشه مياد گير ميده به تفاوت مهندسي و كارشناسي....
اوكي؟
سوالي بود بپرسيد من نميدونستم كارداني هامون زيادن وگرنه بيشتر در خدمتشون بودم....
بچه ها ايشا الله قبول ميشيد....:gol:
ممنون رویاجون منم این سوال واسم پیش اومده بود چون منم کارشناسی ناپیوسته می خونم راستی الان شما نظام مهندسی شرکت کردی؟

paliz

عضو جدید
جزوه کاردانی به کارشناسی

جزوه کاردانی به کارشناسی

سلام بچه ها:
من یه تازه واردم
امسال کنکور کارشناسی ناپیوسته دارم
کتاب جزوه یا تست خوب چی دارید؟
اگه لطف کنید بفرستید ممنون می شم...

binahayat_m

عضو جدید
ممنونم ازتون.نمیدونستم هنر تجسمی هم باید بخونیم.پس اگه اشتباه نکنم من باید سری کامل کتابای هنرستان رشته ی نقشه کشی و بگیرم.درسته؟؟؟

سلام دوست عزيز
تا اونجاي كه من ميدونم
كتا بهاي زير جزو مهم ترين ها هستند:
عناصر و جزييات
شناخت مواد و مصالح
متره و براورد
اشنايي با بناهاي تاريخي
مباني طراحي معماري
نقشه كشي سال سوم
ترسيم فني
تاسيسات(نديدم سوالي بياد اما تو بعضي از جا ها معرفي كردند)
مباني هنر هاي تجسمي كه شامل رنگ شناسي و هنر هاي تجسمي ميشه.
اگه بتوني نهيه كني و مطالعه كني خيلي خوب ميشه
به اميد پيروزي
:redface::gol:

sinasignal

عضو جدید
سلام ممنون از راهنماییت اتفاقا منم معدلم 18.3.کل دو ترم و این دغدغه رو داشتم که همین روالو ادامه بدم که واسه کارشناسی بورسشه بشم یا واسه کنکور بخونم ولی تصمیم گرفتم که معدلو بیخیال شم

ای داد :eek: ،اشتباه نکن.

اگه اینطوره که حتما نمره هاتو ببر بالا و اونو در اولویت قرار بده. البته باید ببینی که میتونی سطحتو حفظ کنی یا نه چون الان نصف راه هنوز نرفتی و مطالب هم سطحش بالاتر میره(باید تلاشتو بیشتر کنی، به کلاسای درس اهمیت بیشتری بدی و مخصوصا پروژهات بی عیبو نقص باشن و وقت براشون بزاری واز همه مهمتر پیش استاد ها خوب جلوه کنی خودت که میدونی یعنی چی ...)

دقت کن من دانشگاه ازادی بودم و نمی خواستم که کارشناسی رو هم دانشگاه ازاد ادامه بدم ، (ترم 4 هم یه درس حذف کردم تا بزارمش برای سربازی ) با این وجود دیگه بیخیال بورس شدم (با اون حذف هم دیگه شامل بورس نمی شدم)
ولی اگه تو شرایطت مناسبه به هیچ وجه این موقعیت تضمین شده رو از دست نده .
ادم چه میدونه شاید خدای نکرده روز کنکور برات مسئله ای پیش بیاد و نتونی کنکورو خوب بدی اونوقت چی؟

gharibe222

عضو جدید
سلام خوش به حالتون من بارتبه 3000هیچ جا هیچ جا:crying2:حتی اردبیل وسنندج شبانه راهم نیاوردم میترسم سال دیگه هم رتبه ام بالانشه البته من فارغ اتحصیل بهمنم یه ترم دیگه دارم الویتها م دانشگاههایی بودکه پذیرش بهمن بودن سه تاش تهران بعدش هم اردبیل وسنندج رو زدم همین 5تا:crying2:
به همتون تبریک میگم
:w42::w14::w42:

سلام عزيزم:smile:
متاسفانه همه غير انتفاعيها نيمه اول برميدارند و خيلي از دوستان مثل شما با رتبه اي كه احتمال قبوليش هست نميتونند جايي قبول بشند و تعداد دانشگاههايي كه نيمه دوم برميدارن انگشت شمارند و اين باعث ميشه گاهي اوقات بچه هايي كه شرايط شما رو دارند حتي با رتبه 500 جايي قبول نشند و اين واقعا ضعف بزرگيه.:cry:
ولي شما امسال رتبه خوبي اوردي و به اميد خدا سال بعد از نفرات برتر كنكور ميشي
راستي كنكور آزاد هم در پيشه.

gharibe222

عضو جدید
:victory:

gharibe 222جان_ من واسه نيمسال 2 بودنش خوشهال نيستم و اینکه يکم دور ميشه برام.:( وگرنه خوب همه دوست داشتن همدان قبول شن :sweatdrop::sweatdrop:چون جاش خيلی خوبه گلم. مرسی مهندس جان. ان شالّله ارشد باهم يه جايه خيلی خيلی خوب قبولشيم. :w36:
البته من دوست دارم جز اون چند نفری که هر دانشگاه بدونه کنکور واسه ارشد ميفرسته باشم.:w42:با تلاش. راستی کسی در همين مورد خبر داره که چه جوريه ???اینکه نمره ها و... چند بايد باشه ???? moaddel chand ???:question::question::question:

سلام عزيزم:)
البته دور بودن راه رو منم تجربه كردم چون كاردانيم رو دانشگاه اروميه خوندم ولي كم كم عادت ميكني و اونقدر با اونجا اخت ميشي كه اصلا به اين موضوع فكرم نميكني.
در مورد نيمه دوم بودن هم ميتوني تو اين فرصت اتوكد (مخصوصا 3 بعدي) و d3 رو ياد بگيري و اسكيستو تقويت كني .;)

• Like
واکنش ها: iasi

gharibe222

عضو جدید
بچه ها سلام
من امسال نخوندم و رفتم سر جلسه و رتبه 9800 اوردم و معلومه كه قبول نمي شدم
حالا مي خوام بخونم
فكر مي كنيد كدوم كلاس كنكورها خوبه برم
مدرسان شريف
ماهان
پارسه
...
كمكم كنيد

علي جان اون طور كه من فكر ميكنم و بيشتر دوستان كه رتبه خوبي اوردن هم اينو گفتند بدون كلاس كنكور هم ميشه رتبه خوبي اورد و بهتره پول و وقتتو تو اين كلاسا تلف نكني چون كه بيشتر مطالب حفظياتي و مفهوميه و بهتره همون منابعي رو كه دوستان گفتند تو اين يك سال بخوني . فقط رياضي رو كلاس برو چون واقعا تو كنكور مهم وسرنوشت سازه . واسه استاتيك هم خوندن جزوات كلاسي كافيه . البته اينم بگم كه سبك سوالات استاتيك امسال نسبت به سال هاي قبل فرق كرده بود وبيشتر مفهومي بود.كه ميتوني سوالات كنكور رو از اينجا بگيري.;)

gharibe222

عضو جدید
عزیم میتونی درصداتو بنویسی
ممنون میشم
درصدای خودم
ادبیات80
معارف10
زبان 0
ریاضی3
فن40
مبانی نظری70
رتبه 700:gol::gol::gol:

ممنون از اينكه درصداتو گذاشتي، البته من تو پستاي قبلي درصدامو گذاشته بودم ، اين بار تكميلترش مكنم.
رياضي
33/48
فن ساختمان
28
مباني نظري
63/35
ادبيات
66/81
معارف
33/58
زبان
66/16
رتبه
51

gharibe222

عضو جدید
منظورم دقيقآ خود كتابهاي درسي هنرستان بود.خيلي هم مهم هستن،امسال هم چند تا از سوالها از همين كتابهاي هنرستان بود.(حتي ميتونم بگم از كدوم صفحه بود).

من كه خودم هنرستاني بودم اين كتابها رو داشتم.

شما هم اگه ساكن تهران باشي ،ميتوني از خيابون انقلاب ،فروشگاه نشر ايران تهيه كني.

توي سايت تبيان هم كتابهاي درسي هنرستان رو گذاشتن.اينم آدرسش:

http://edu.tebyan.net/textbooks/

البته من به جز كتابهايي كه شبستان عزيز تو صفحه اول گفتند اين كتاب هارو هم از هنرستان توصيه ميكنم.
مباني هنرهاي تجسمي (خيلي مهم) – مباني طراحي معماري – نقشه كشي معماري( فصل هاي 1و2)- ترسيم فني ونقشه كشي (فصل هاي 7و8)- سير هنر در تاريخ 1و2 (فصل هاي مربوط به معماري) – علم مناظر و مرايا
من رشته دبيرستانم رياضي بود و اين كتابارو از اين آدرس گرفتم كه كتاباش چاپ همون سال هستند.
تهران-كيلومتر 17 جاده مخصوص كرج – خيابان61(داروپخش)
تل 5-44985161

memarekochak

عضو جدید
آره فکر خوبیه!!!منم ساله دیگه کنکور دارم..............چه طوره بچه ها جزوه هایی که دارنو در اختیارمون بزارن...........ممنون میشیم.

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
کمکم کنید

کمکم کنید

سلام
اول همه چی به همه دوستانم قبولیاشونو تبریک میگم و عاجزانه تقاضای کمک میکنم
چون دارم دیوونه میشم
من کاردانیمو پارسال از آزاد تویسرکان گرفتم
پشت سرش غیرانتفاعی گرگان با رتبه 3045قبول شدم که نرفتم
اما امسال حتی مجاز نشدم
اینم بگم که همرو شانسی زدم
حالا واسه آزاد میخوام از اول مهر شروع کنم
مشکلم اینه که نمیدوونم همدان رو انتخاب اول بزنم یا ملایر
تراز سال 85 همدان 6400 بوده که مطمئنم ملایر کمتره
من بوومی همدانم
توروخدا کمکم کنید
با 2 ماه خوندن همدان زدن ریسکه؟
اینم در نظر بگیرین که پیش زمینه ندارم یعنی واسه سراسری نخوندم
و این 2 ماه باید از صفر شروع کنم
:confused:

ARCHITECT_SME

عضو جدید
تا اونجا که تا پارسال اطلاع دارم ..............دکتر گرجی که مسئول بخش معماری دانشگاه بین الملل قزوینم هست استاد خیلی خوبیه البته تک و توک درس بر میداره اگه هنوزم باشه....
مهندس ساسان مرادی که نویسنده یه سری از کتابای مدرسان شریفه............مهندس طاهرنیا که استاتیک درس میده خوبم درس میده ..........مهندس بابایی و عطایی (خانم)که من خیلی خیلی دوسشون دارم.............در کل سطح اموزشیش بدک نیست من خودم کلاسای بابایی و عطایی رو با عشق می رفتم هر چی رو که بلدن کامل یاد میدن ایرادای فضایی هم نمی گیرن.........
من خودم واسه تهرانم ولی تا اونجا که یه سری از دوستام خونه گرفته بودن عین تهران بودتا پارسال 3 میلیون 200.............خوابگاهاشم شبی 5000 تومن بود ..........ولی اکثرا رفت و امد می کنن مخصوصا اگه اکیپ خوبی هم داشته باشی خیلی خوش می گذره;)

از اطلاعات خوبت ممنون;)

pegasus aromazi

عضو جدید
سلام دوستان!
اینم آمار من که امیدوارم به درد دوستان کنکوری بخوره.
دانشگاه کاردانی:موسسه آموزش عالی کوثر قزوین
درصد های کنکور کاردانی به کارشناسی 87:
معارف اسلامی13/33
ادبیات:43/33
زبان خارجی:70
ریاضی:8/33
فن ساختمان:48/66
مبانی نظری:34/48
رتبه قبولی:1767
دانشگاه قبولی در کارشناسی:موسسه مهر اراک
منابع کنکور:کتاب های فنی حرفه ای شاخه ی ساختمان و جزوات مکاتبه ای اموزشگاه پارسه
یه نصیحت هم برای تازه کنکوری ها دارم:
{{{{{{{{{{گاهی باید بسپریش دست خدا}}}}}}}}}
به امید موفقیت همه دوستان کلوپ!

بهشتی باشید!

pegasus aromazi

عضو جدید
در ضمن خوشحال میشم اگر کسی از دوستان هرگونه اطلاعی در مورد موسسه مهر اراک داره منو راهنمایی کنه.

ممنون از لطفتون!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا