راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نمی تونم:cry:
دوستم هم مثه من شده !!!!:(
شاید خسته شدیم اگه یه مسافرت کوتاه بریم حالمون خوب بشه:D

سلام

آره . من از هر کی می پرسم ؛ اینجوری شده . فراگیره :D

من دوباره شروع کردم. دیگه باید جدی بخونیم.

با مسافرت موافقم . واقعا نیاز دارم . اما باید موقعیتش هم پیش بیاد.

راستی خبر داری سمانه جون که 2 تا آزمون های آخر پارسه یک هفته هر کدوم عقب افتاده ؟ :)

آره. من که دوباره شروع کردم. گرچه ازینکه بتونم رتبه 100 بیارم دارم کم کم ناامید می شم. ولی سعی می کنم زیاد اینجور حسا رو جدی نگیرم چون بازم ته دلم امیدوارم.:smile:;)
امیدوارم همه مون نتیجه ی خوب بگیریم چون لیاقتشو داریم.:)

ناامید نباش .

اونی که رتبه 100 میاره هم ؛ یکیه مثل من و شماست که الان توی این کشوره . مطمئن باش کسایی که کنکور دارن ( اونم هم سن و سالهای ما ) اکثرا بخاطر جو انتخابات و .... مدتی نتونستند درس بخونند و فکرشون رو متمرکز درس کنند.

ما جز درسمون نباید به چیز دیگه ایی فکر کنیم .

با اون درصدایی که من دیدم در نظر گرفتی که بزنی ؛ می تونی روی رتبه ی زیر 100 هم حساب باز کنی . ;)

پس نا امید نباش . کی گفته نمی تونی ؟ می تونی . شک نکن .

ما همه امون تلاش کردیم و چون تلاش کردیم حقمونه که نتیجه خوب بگیریم . همونجور که خودت گفتی لیاقتش رو داریم . :)

مطمئن باش خدا هم منصفه و کمکمون می کنه .

همگی موفق باشید. :gol:

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام خوبین میشه بگین چه درصدایی رو برا زیر 100 اوردن در نظر گرفتین؟؟؟؟
و اینکه کی امروز پارسه داد ؟ نظرتون راجع به فن ساختمانش چیه؟؟؟؟؟

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نازنين خانم ممنون از جوابتون :)به نظر منم جسم بزرگتر ميشه ولي چون تست سعيدي پور گفته بود كوجكتر ميشه رو سايت گذاشتم تا نظر بچه ها رو هم بدونم و اينكه از تمام بچه ها ميخام كه اين يه ماهي رو كه تا كنكور مونده رو جدي بگيرن چون چند ماه قبلي كه خونديم يه طرف اين يه ماهي كه مونده كه مخصوص جمع بندي هستش يه طرف;):)موفق باشين

آخه اون سوال نکته انحرافی داره .

حتما می دونید که وقتی یک جسم پشت پرده قرار می گیره . دراین حالت هر چقدر جسم از پرده تصویر دورتر باشه و فاصله بگیره ؛ پرسپکتیو کوچکتر میشه .

فقط کافی به قسمت اول سوال که گفته " اگر ناظر ( نه جسم ) از پرده تصویر فاصله بگیرد" دقت نکنند. و به قسمت دوم سوال که گفته " جسم پشت پرده باشه" توجه کنند. اون وقت اون خاصیت بالایی بعضی ها رو به اشتباه میندازه .

ایشالله که شما هم موفق باشین . :gol:

.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: MEG

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین میشه بگین چه درصدایی رو برا زیر 100 اوردن در نظر گرفتین؟؟؟؟
و اینکه کی امروز پارسه داد ؟ نظرتون راجع به فن ساختمانش چیه؟؟؟؟؟

سلام دوستم

من امروز آزمون پارسه دادم .

بنظرم سوالهای فن ساختمانش آسونتر از آزمون های دیگه بود.

اون دوست عزیزمون این درصدها رو برای خودش در نظر گرفته بود. که ایشالله بهتر از اینها هم سر کنکور میزنه . ;)

سلام بچه ها. من اومدم گزارش کار بدم :D
کتاب واژگان گسترش علوم پایه رو خیلی وقته تموم کردم. 12 تا از درسای 504م خوندم ولی دیگه زبانو گذاشتم کنار. دارم معارف می خونم. ریاضیم انتگرال و کاربردش مونده با دنباله و سری. می خوام این یه ماهو ریاضی و معارف و ادبیاتو تموم کنم ماه بعدم تا جایی که بتونم اختصاصی بخونم. نظرم رو این درصداس::twisted:
ریاضی بین 60 تا 70%
ادبیات 70
معارف 70
زبان بین 50 تا 60
فن 40
مبانی 30
البته تا حدودی خوش بینانه گفتم.:w05: ولی می دونم اگه بخونم می تونم.:victory:
نظرتون چیه؟:w26: با این درصدا می تونم شبانه رجایی قبول شم؟:)
راستی اینم بگم که می تونم روزی بین 8 تا 10 ساعت درس بخونم.:w10:

دوست عزیز دیگه امون هم درصدها و رتبه هایی از سال قبل لطف کرده و اینجا گذاشته که شاید براتون جالب باشه . (البته اگه دنبال درصد و رتبه بودید)

ببخشيد اينو يادم رفت بگم اونم اين بود كه تا جايي كه من ميدونم رتبه 51 هم همدان قبول شده اينم درصداش معارف33.58...........ادبيات66.81..........زبان66.16...........رياضي33.48.........فن ساختمان28..........مباني معماري63.35 البته اينم بگم كه كنكور سال قبل يكم سخت بوده. موفق باشين

با سلام براي روزانه تهران تك رقمي يا حداكثر زير20 ميخواد براي همدان هم زير 50 60 رتبه 1 سال قبل همدان قبول شده اينم درصداش معارف44...........ادبيات68.............زبان43...............رياضي51............فن ساختمان68............مباني معماري56

موفق باشید. :gol:

farid_ghasemi

عضو جدید
مرسی نازنین خانم از جوابتون
من نمیدونم چرا فن ساختمان نمیتونم خوب بزنم ایستایی و مصالح و متره خوبم ولی این 10 15 تا سوالای آخر کم مییارم که اصلا ربطی به کنکور نداره هندسه میده تو فن ساختمان

من رتبم متوسط 70 میشه تو این آزمونا که هر چی سعی میکنم نمیتونم درصد فن ساختمانمو از 40 بالاتر ببرم کمکم کنین

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی نازنین خانم از جوابتون
من نمیدونم چرا فن ساختمان نمیتونم خوب بزنم ایستایی و مصالح و متره خوبم ولی این 10 15 تا سوالای آخر کم مییارم که اصلا ربطی به کنکور نداره هندسه میده تو فن ساختمان

من رتبم متوسط 70 میشه تو این آزمونا که هر چی سعی میکنم نمیتونم درصد فن ساختمانمو از 40 بالاتر ببرم کمکم کنین

خواهش می کنم .

70 که خیلی عالیه . خودتون رو دست کم میگیریداااا .

من رتبه ام زیر 200 نیومده تا حالا ! :D چون خیلی آزمون پارسه رو جدی نمی گیرم .

سوال فن ساختمان پارسه هم کلا سخته . 40 درصد واسه اش خیلی خوبه . سر کنکورم 40 بزنید عالیه .

من همیشه از پارسه عقب تر بودم و واسه آزمون هاش همه ی درس ها رو نمی رسیدیم بخونم .

هنوز هم کمی مونده که کتابهاش رو کاملا تموم کنم .

اما واسه این 2 تا آزمون آخرش حتما خودم رو آماده می کنم .

farid_ghasemi

عضو جدید
خواهش می کنم .

70 که خیلی عالیه . خودتون رو دست کم میگیریداااا .

من رتبه ام زیر 200 نیومده تا حالا ! :D چون خیلی آزمون پارسه رو جدی نمی گیرم .

سوال فن ساختمان پارسه هم کلا سخته . 40 درصد واسه اش خیلی خوبه . سر کنکورم 40 بزنید عالیه .

من همیشه از پارسه عقب تر بودم و واسه آزمون هاش همه ی درس ها رو نمی رسیدیم بخونم .

هنوز هم کمی مونده که کتابهاش رو کاملا تموم کنم .

اما واسه این 2 تا آزمون آخرش حتما خودم رو آماده می کنم .

مرسی از نظر لطفتون ولی امروزم نتونستم خوب بزنم فن ساختمان 25 شد :(
خدا انشالا به هممون رحم کنه و انشالا هر کس به اندازه رنج و زحمتی که میکشه موفق بشه

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

راستی خبر داری سمانه جون که 2 تا آزمون های آخر پارسه یک هفته هر کدوم عقب افتاده ؟ :)

سلام گلم ... اره عزیز امروز سر جلسه آزمون اعلام کردند ...
امروز ازمون پارسه درصدام اصلا اونطور که فکر میکردم نشده:(
فکر میکردم این سری فن ساختمان و زبان رو خوب زده باشم ولی درصدام اصلا خوب نبود ...
من رتبه ام 89 شده! ولی اصلا راضی نیستم دوستم 22 شده تازه نفر اول این سری هم از همکلاسیام بوده:razz:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره. من که دوباره شروع کردم. گرچه ازینکه بتونم رتبه 100 بیارم دارم کم کم ناامید می شم. ولی سعی می کنم زیاد اینجور حسا رو جدی نگیرم چون بازم ته دلم امیدوارم.:smile:;)
امیدوارم همه مون نتیجه ی خوب بگیریم چون لیاقتشو داریم.:)
انشالله که همینطوره:gol:
زیاد هم به رتبه فکر نکن .. سعی کن از درس خوندن لذت ببری...
من خیلی وقتا خودمو اینجوری دلداری میدم:Dامسال که پشت کنکور موندم و و درس خوندم خیلی چیزا یاد گرفتم که تو این دوساله تو دانشگاه یاد نگرفته بودم تازه کاردانیم کاردانی شده:redface:
موفق باشی عزیزم:heart:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

فکر میکردم این سری فن ساختمان و زبان رو خوب زده باشم ولی درصدام اصلا خوب نبود ...
من رتبه ام 89 شده! ولی اصلا راضی نیستم دوستم 22 شده تازه نفر اول این سری هم از همکلاسیام بوده:razz:
سلام بچه ها من تو هيچ ازموني شركت نميكنم ولي اگه ميشه شما كه تو ازمون پارسه شركت ميكنين درصدها و رتبه هاتونو بذارين . ممنون ميشم

Sajjad_Fashion

عضو جدید
کمک

کمک

:crying::crying::crying:
دیگه خسته شدم از اینکه هر روز بگم از فردا شروع می کنم چقدر بده که آدم تنها درس بخونه
اونم توی یه خونه شلوغ

:crying:

چند تا سوال برای قبولی توی یه دانشگاه غیر انتفاعی فرقی نداره کجا:

1-دست به عمومی نزدم توی این یک ماه چی بخونم ؟چه کتابی ؟
2-کتاب نکته به نکته و تست یگانه ذاکر رو 2 دور بخونم برای تخصصی کافیه؟
3-ده روز آخر برای خوندن کتاب کنکور 12 ساله سعیدی پور کافیه؟
4-ریاض فقط فصل مشتق و کاربردئ مشتق رو بخونم خوبه یا نه ؟
5-ایستایی می خوام فقط کتاب پارسه رو بخونم خوبه؟

بچه ها لطفا کمک کنین دارم می میرم از نگرانی:crying:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

...................................................................................

سلام عزیزم

آفرین دختر خوب .

خوب پس از خیلی ها جلوتری .... ;)

ایشالله که موفق باشی . :gol:

من نمی دونم چقدر خوندی گلم که رتبه ات 89 شده که راضی نیستی . اما بنظرم خوبه .

سوالهای کنکور خیلی راحتر از سوالهای پارسه است . پارسه از جزئیات ریز مطالب سوال میده گاهی ؛ ولی توی کنکور تا حالا ندیدم که اینقدر وارد جزئیات بشن .

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه خسته شدم از اینکه هر روز بگم از فردا شروع می کنم چقدر بده که آدم تنها درس بخونه
اونم توی یه خونه شلوغ

سلام

از همین امروز شروع کن . نگو فردا .

به نظر من :

1 - همون کتاب مدرسان که گفتی میخوای بخونی واسه عمومی خوبه . البته ادبیاتش زیاد جالب نیست. ادبیات پارسه بهتره.

من خودم معارف و اندیشه علوم پایه رو که 1 کتابه و خلاصه درسها و تست توشه . ( نویسنده اش فراهانی ) رو بیشتر ترجیح میدم .

(تاریخ ادبیات پارسه رو حتما بخون و آرایه ها رو ! معنی هم که جای خودش رو داره !)

2- همون کتاب یگانه رو شروع کردی . جدی بخون و دوره کن . ( تعداد دوره اش به خودت بستگی داره و نحوی خوندنت ) اما 2 دور بخونی و تست های سعیدی پور رو بزنی خوبه .

3 - 10 روز آخر به نظرم میرسی کتاب سعیدی پور بخونی . اما اگه نرسیدی همش رو بخونی کنکورهای آخر رو بیشتر بخون.

4- اگه برنامه ات اینه که واسه ریاضی فقط مشتق و کاربرد مشتق بخونی خوبه . اگه تابع هم رسیدی بخون.
( من یه دوستم ریاضی رو اصلا نزده بود و رتبه اش 300 خرده ایی شده بود پارسال . البته زبان و مبانی 70-80 زده بود. بقیه درسها هم حدود 40-50 )

5 - کتاب ایستایی پارسه خوبه . اگه برسی بخونی خیلی عالیه .

موفق باشی . :gol:

اینقدر هم نگران نباش . ایشالله که میرسی.... ( اما باید از حالا شروع کنی )

ایشالله که نتیجه خوبی می گیری .

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام

از همین امروز شروع کن . نگو فردا .

به نظر من :

1 - همون کتاب مدرسان که گفتی میخوای بخونی واسه عمومی خوبه . البته ادبیاتش زیاد جالب نیست. ادبیات پارسه بهتره.

من خودم معارف و اندیشه علوم پایه رو که 1 کتابه و خلاصه درسها و تست توشه . ( نویسنده اش فراهانی ) رو بیشتر ترجیح میدم .

(تاریخ ادبیات پارسه رو حتما بخون و آرایه ها رو ! معنی هم که جای خودش رو داره !)

2- همون کتاب یگانه رو شروع کردی . جدی بخون و دوره کن . ( تعداد دوره اش به خودت بستگی داره و نحوی خوندنت ) اما 2 دور بخونی و تست های سعیدی پور رو بزنی خوبه .

3 - 10 روز آخر به نظرم میرسی کتاب سعیدی پور بخونی . اما اگه نرسیدی همش رو بخونی کنکورهای آخر رو بیشتر بخون.

4- اگه برنامه ات اینه که واسه ریاضی فقط مشتق و کاربرد مشتق بخونی خوبه . اگه تابع هم رسیدی بخون.
( من یه دوستم ریاضی رو اصلا نزده بود و رتبه اش 300 خرده ایی شده بود پارسال . البته زبان و مبانی 70-80 زده بود. بقیه درسها هم حدود 40-50 )

5 - کتاب ایستایی پارسه خوبه . اگه برسی بخونی خیلی عالیه .

موفق باشی . :gol:

اینقدر هم نگران نباش . ایشالله که میرسی.... ( اما باید از حالا شروع کنی )

ایشالله که نتیجه خوبی می گیری .

سلام خوبین دوستمون توضیحاتی دادن که لازم میدونم یه جند نکته بگم
ایستای پارسه به درد نمیخوره دیگه سال 87 کنکورش کاملا مفهومی شده بود پس اکه تونستی ایستایی رشته ساختمان فنی حرفه ای بخونی خودشم مفهوم یاد بگیری خیلی عالیه

بعدش یه کارم میتونی بکنی که دوست من سال پیش کرد و موفق شد
ادبیات کامل خوند بعد ریاضی رو یکم بیشتر وقت گذاشت بعد ریاضی زد 20 ادبیات 60 معارف 30 زبان 20 فن 29 مبانی 19 رتبش 2500
البته دانش آموز ریاضی بودیم ما
انشالا که موفق بشی

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انشالله که همینطوره:gol:
زیاد هم به رتبه فکر نکن .. سعی کن از درس خوندن لذت ببری...
من خیلی وقتا خودمو اینجوری دلداری میدم:Dامسال که پشت کنکور موندم و و درس خوندم خیلی چیزا یاد گرفتم که تو این دوساله تو دانشگاه یاد نگرفته بودم تازه کاردانیم کاردانی شده:redface:
موفق باشی عزیزم:heart:

اونم توی یه خونه شلوغ

سلام. خواستم بگم این درصدایی که من گفتم واسه قبل از این بود که فکر می کردم می رسم بخونم نه الان.... یعنی ازم انتظاری نداشته باشین.:D
ولی مهم تر از همه ی اینا من به یه نتیجه یی رسیدم که اومدم به شما هم بگم چون فکر می کنم خیلی به دردتون می خوره:
اینکه همه ش به فکر قبولی باشیم اونم تو یه دانشگاه خاص,چیزی جز استرس و افسردگی واسه آدم نداره (چیزی که من گرفتارش شدم) و این باعث می شه که نتونیم مفید بخونیم. باید تا حدی که خسته نمی شیم و اونقدری که مفیده بخونیم. نتیجه ی کارم بسپاریم به خدا. مطمئنا خدا هیچ وقت چیز بدی واسه بنده هاش نمی خواد.
اینم بگم که تجربه به من و خیلیای دیگه ثابت کرده که کسایی که بدون استرس و فکر کردن به نتیجه ی کار درس می خونن به مراتب از بقیه نتیجه ی بهتری می گیرن چون استرس مانع از یادگیریشون نمی شه.
با آرزوی موفقیت واسه همه مون :)

hoot

عضو جدید
سلام بچه ها
فکر میکنم بهتره تو این وقت باقی مونده زیاد رو عمومی ها تاکید نکنیم، چون تاثیر کمی رو ضریب میذاره بجاش اگر ریاضی بخونیم جبران میکنه ،اونم چند برابر!امیدوارم همه موفق بشیم.

• Like
واکنش ها: MEG

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
فکر میکنم بهتره تو این وقت باقی مونده زیاد رو عمومی ها تاکید نکنیم، چون تاثیر کمی رو ضریب میذاره بجاش اگر ریاضی بخونیم جبران میکنه ،اونم چند برابر!امیدوارم همه موفق بشیم.
ولی به نظره من اینکار اشتباه محضه ... خصوصا واسه کسایییی مثه من که ریاضیشون ضعیفه عمومی خیلی میتونه بهشون کمک کنه واسه اینکه رتبشون بهتر بشه!!:w16:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاريخ برگزاري دو آزمون آخر كارشناسي ناپيوسته سراسري پارسه از تاريخ‌هاي 5/4/88 به 12/4/88 (آزمون هفتم) و 19/4/88 به 26/4/88 (آزمون هشتم) تغيير يافت.

بچه ها! راستی فهمیدید که پارسه این سری تو فن ساختمان درصدارو اشتباه اعلام کرده بود ... الان رتبهمو نگاه کردم شدش 62:victory:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه سوال

یه سوال

به نظرتون فصل اعداد مختلط رو بخونم؟
اگه بدونم 1دونه سوالم میاد می خونمش. چون قبلا خوندم ولی یادم رفته.

hoot

عضو جدید

اگه همه فصلها رو خوندی و حتی 1 دونه سوال هم واست مهمه که من میگم میتونی مطمئن باشی که تو کنکور ازش سوال میاد ولی در مجموع از فصل های تابع،مشتق، کاربرد مشتق و حد حدود 55% تا 60 سوال میاد
سال82،84،86 که اینطور بوده با توجه به اینکه امسال هم سال زوج هست(88) به احتمال قوی همینطوری میشه
یه چیز دیگه: از فصل تصاعد چند ساله که هیچ سوالی نمیاد پس بهتره نخونیمش
موفق باشی;)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز

بنظرم بخون .

اگه الان دوره نکنی و سر کنکور سوال بیاد و یادت نیاد ؛ خیلی حسرت میخوری .

دوره کردن که خیلی سخت نیست .

binahayat_m

عضو جدید
سلام به دوستهای عزیز
یکی از دوستام داره سعیدی پور میخونه میخونه می گه خیلی غلط داره!!
نظر شما هم همینه؟
اگه اینجور باشه بده

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستهای عزیز
یکی از دوستام داره سعیدی پور میخونه میخونه می گه خیلی غلط داره!!
نظر شما هم همینه؟
اگه اینجور باشه بده
اشتباه داره . ولي نه زياد. به پارسه و مدرسان نميرسه. در كل كتاب خوبيه.;)

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی به نظره من اینکار اشتباه محضه ... خصوصا واسه کسایییی مثه من که ریاضیشون ضعیفه عمومی خیلی میتونه بهشون کمک کنه واسه اینکه رتبشون بهتر بشه!!:w16:
منم با سمانه خانم موافقم;)چون زياد وقت گذاشتن رو رياضي اونم تو اين مدت ريسك بزرگيه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا