دانشگاه سمنان

doost4

عضو جدید
چه ساده ای :D
گلستان کجا بود ...؟:surprised:
اینجا یه سیستم خیلی ساده کم حجم داره که با همون هم موقع انتخاب واحد و ... سرورش میترکه .:(
حالا فرض کن روش گلستان و نصب کنن , فک نکنم بیشتر از 2 نفرو جواب بده ;)
انشالله یواش یواش بیشتر با دانشگاه آشنا میشی :D

دیدی دیدی :D هنوز 2 روز نگذشته از حرفم گلستان نصب شد :w11::w11::w11::w11::w02: خدارو شکر اون سیستم داغون قبلی رو دیدم پریروز :D

lightseeker62

عضو جدید
آقا بذارید یه داستانی از دانشگاه سمنان تعریف کنم که مراقب باشید:

ما سیالات بودیم
یه ترم، یه استاد که میگفتن از آلمان اومده، اومد اونجا و درس نیروگاه رو که خیلی وقت بود ارائه نمیشد رو ارائه داد
خلاصه بچه ها هم خوشحال همه رفتن گرفتن
از جمله من
تو کل ترم هم به بچه ها میگفت شما این جزوه من رو بخونید براتون کافیه، سوالا هم از همین میاد
خلاصه ما هم همین کارو کردیم
وقت امتحان که شد، برگه امتحان رو که جلومون گذاشتن، دیدیم اینا دیگه چیه؟
همه سوالا چرت و پرت بود و معلوم بود از قصد، جوری نوشته شده که بچه ها نتونن جواب بدن
خلاصه، تقریبا همه افتادن، اونایی هم که پاس کردن، همه با 10 و 11 بود

خلاصه داستان، دانشگاه سمنان یه عادتی داره که استادای جدید رو بدون شناخت کافی، استخدام می کنه.
(البته اون موقع اینجوری بود،الان رو نمی دونم)
ولی اگه دیدید یه استاد جدیدی اومده، مراقب باشید که دانشگاه از شما بعنوان موش دانشگاهی برای شناخت اون طرف استفاده نکنه

doost4

عضو جدید
چه باحال :D در عرض 5 دقیقه محیط سیستم از این رو به اون رو شد :D

5 دقیقه قبل :

5 دقیقه بعد :D

doost4

عضو جدید
تعداد دانشكده هاي دانشگاه سمنان به 14 عدد رسيد

دكتر علي خيرالدين‏، رئيس دانشگاه، روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: با پيگيري‌هاي انجام شده دو دانشكده جديد رياضي و مهندسي مكانيك به مجموع دانشكده‌هاي دانشگاه سمنان اضافه شد و تعداد دانشكده‌هاي اين دانشگاه به 14 دانشكده رسيد.
وي اضافه كرد: دانشكده مكانيك با هفت گروه آموزشي حرارت، سيالات و تبديل انرژي، طراحي جامدات و طراحي كاربردي، ساخت و توليد، مهندسي خودرو، هواو فضا، مهندسي پزشكي و مكاترونيك يكي از دانشكده‌هاي جديد دانشگاه سمنان است. همچنين دانشكده
، آمار و علوم کامپيوتر نيز با سه گروه آموزشي از ديگر دانشكده‌هاي جديد اين دانشگاه است. وي در ادامه تصريح نمود: به اين ترتيب تعداد پرديس‌هاي دانشگاه سمنان نيز به سه پرديس افزايش مي‌يابد. اين پرديس‌هاي دانشگاه سمنان شامل پرديس مهندسي با پنج دانشكده، پرديس علوم انساني با دو دانشكده و پرديس علوم پايه است.
وي در ادامه افزود: در هفته آتي روساي دو دانشكده جديد دانشگاه سمنان معرفي مي‌شوند.
دكتر خيرالدين تصريح كرد: رشته دكتراي شيمي آلي به تعداد رشته‌هاي مقطع دكتراي دانشگاه سمنان اضافه شد كه به اين ترتيب تعداد رشته‌هاي مقطع دكتراي اين دانشگاه به 21 گرايش رسيد.
در مقطع كارشناسي ‌ارشد نيز رشته‌هاي انرژي الكتريكي، مديريت جهانگردي با گرايش برنامه‌ريزي توسعه اقتصادي، مهندسي هوا و فضا، پژوهش و هنر و مهندسي پزشكي به رشته‌هاي دانشگاه سمنان افزوده شد
و با وجود رشته‌هاي جديد تعداد گرايش هاي كارشناسي‌ارشد دانشگاه سمنان به 61 گرايش افزايش يافت.
در مقطع كارشناسي نيز رشته‌هاي مرمت و احياي بناهاي تاريخي، طراحي و چاپ پارچه، عكاسي و مهندسي كشاورزي با گرايش‌هاي علوم دامي و صنايع غذايي به رشته‌هاي دانشگاه سمنان اضافه شد.
وي در خاتمه خاطرنشان كرد: داوطلبان از مهر ماه سال جاري در رشته‌هاي كارشناسي جديد دانشگاه سمنان پذيرش ‌مي‌شوند. وي ادامه داد: به جرأت عرض مي‌كنم كه در حال حاضر دانشگاه سمنان با وجود دانشكده‌هاي زيرمجموعه، فضاهاي آموزشي و تعداد دانشجويان به عنوان بزرگترين دانشگاه استان به شمار مي‌رود.

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بذارید یه داستانی از دانشگاه سمنان تعریف کنم که مراقب باشید:

ما سیالات بودیم
یه ترم، یه استاد که میگفتن از آلمان اومده، اومد اونجا و درس نیروگاه رو که خیلی وقت بود ارائه نمیشد رو ارائه داد
خلاصه بچه ها هم خوشحال همه رفتن گرفتن
از جمله من
تو کل ترم هم به بچه ها میگفت شما این جزوه من رو بخونید براتون کافیه، سوالا هم از همین میاد
خلاصه ما هم همین کارو کردیم
وقت امتحان که شد، برگه امتحان رو که جلومون گذاشتن، دیدیم اینا دیگه چیه؟
همه سوالا چرت و پرت بود و معلوم بود از قصد، جوری نوشته شده که بچه ها نتونن جواب بدن
خلاصه، تقریبا همه افتادن، اونایی هم که پاس کردن، همه با 10 و 11 بود

خلاصه داستان، دانشگاه سمنان یه عادتی داره که استادای جدید رو بدون شناخت کافی، استخدام می کنه.
(البته اون موقع اینجوری بود،الان رو نمی دونم)
ولی اگه دیدید یه استاد جدیدی اومده، مراقب باشید که دانشگاه از شما بعنوان موش دانشگاهی برای شناخت اون طرف استفاده نکنه

این یه چیز عادیه فکر کنم:D
البته بعضی هاشون هم ترم اول یه حالی به بچه ها میدن که معروف بشن :)

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کردم ساختمونشو میگی گفتم ساختمونش که نوسازه :eek: حالا غذاهاشم میگیم برن بیرون خودمون وایسیم آشپزی :D

اون نو سازه برای غیر مهندسی هاست :razz:

نه این جوری از وظیفه خطیر درس خوندن عقب میوفتیم :redface: یکی دو تا آشپز ایتالیایی استخدام کنی فک کنم کافی باشه:D

doost4

عضو جدید
اولين جلسه آمايش آموزش عالي استان در دانشگاه سمنان برگزار شد

اولين جلسه آمايش آموزش عالي استان در دانشگاه سمنان برگزار شد

اولين جلسه آمايش آموزش عالي استان به ميزباني دانشگاه سمنان، ساعت ١٧ روز چهارشنبه با حضور كارگروه آمايش، با تلاوتي چند از كلام الله مجيد آغاز گرديد.
در ابتداي جلسه دكتر خيرالدين رئيس دانشگاه، رئيس كارگروه، حلول ماه مبارك رمضان را به مهمانان تبريك گفت و سپس وظايف كميته آمايش آموزش عالي استان و نقش كليدي آنرا را در توسعه استان سمنان بيان نمودند. در ادامه مقرر شد مطابق بند ٩ شيوه نامه آمايش آموزش عالي، الگوي مناسب در جهت ارتقاء فرهنگي و آموزشي موسسات آموزش عالي استان به كار گروه شوراي فرهنگي دانشگاه ها واگذار گردد.
سخنران بعدي اين مراسم آقاي عزيزالدين نماينده تام الاختيار استاندار بود كه به اهداف آمايش آموزش عالي استان پرداخت و در خصوص برنامه ريزي و سياست گذاري ها بر حسب جمعيت دانشجويي استان تاكيد نمودند.
آقاي رضواني نماينده كارگروه پژوهشي استانداري ديگر سخنران، بحث خود را با پورتال آموزش عالي شروع، سپس در باره ارتفاء كيفي رشته هاي مرتبط با علوم انساني توضيحاتي را ارائه نمود. وي در خاتمه سخنان خود به ارتباط برقرار نمودن كارگروه هاي آمايش آموزش عالي استان با كارگروه هاي مختلف صنعتي تاكيد كرد.
دكتر حقيقي رئيس دانشگاه دامغان بعنوان سخنران بعدي، بيان نمودند كه فاكتورهاي مهمي كه در آمايش آموزش عالي استان ديده نشده است بايد مد نظر قرار گيرد ازجمله آن فاكتورها توجه به رويكرد دولت در خلوت كردن پايتخت و حركت جمعيت به سمت استان هاي كم جمعيت مانند سمنان، وجود مسيرهاي حمل و نقل مناسب، نزديكي به شهر تهران و دسترسي ساده به امكانات موجود در پايتخت باعث خواهد شد كه جمعيت قابل توجهي به جمعيت سمنان اضافه شود كه در برنامه ريزي آمايش آموزش عالي استان تاثيري ويژه اي خواهد داشت. وي در ادامه خاطر نشان نمود كه در برنامه هاي چشم انداز توسعه كشور تحصيلا تكميلي و توسعه آن نقش مهمي دارد كه در توسعه و گسترش آن بايد كوشيد. در خاتمه ايشان تاكيد نمودند نبايد در مسير توسعه آموزش عالي استان نگران بهم خوردن توازن جمعيت دانشجويي و جمعيت استاني بود.
سخنران چهارم اين نشست آقاي دكتر هرمزي بعنوان صاحب نظر در سطح استان، دانشگاه سمنان بود كه در سخنان خود به ايجاد شرايط لازم براي جذب سرريز جمعيت استان تهران تاكيد نمود. ايشان در ادامه خاطر نشان كردند كه محور توسعه استان سمنان توسعه آموزش عالي مي باشد.
آقاي دكتر مرادزاده رئيس دانشگاه شاهرود نيز ديگر سخنران اين جلسه علاوه بر توجه به زير ساخت هاي مورد نياز براي توسعه آموزش عالي استان تاكيد نمودند: شاخص توسعه استان سمنان توسعه آموزش عالي است.
در ادامه آقاي سعدالدين از استانداري اشاره نمودند استان سمنان كمترين نرخ بيسوادي و بالاترين نرخ باسوادي را در كشور دارا بوده و از نظر وقوع جرم نيز كمترين نرخ وقوع جرايم را در كشور دارد. ايشان در ادامه سخنان خود از محيط مناسب بعنوان يك شاخص مهم يراي توسعه آموزش عالي استان و پرورش ميران نام برد.
در ادامه با صحبت هاي دكتر فاتح بعنوان صاحب نظر در استان از دانشگاه صنعتي شاهرود بحث و بررسي تا ساعت ٢٠ ادامه يافت.
در انتهاي جلسه مقرر شد جلسه بعدي آمايش آموزش عالي استان در اولين فرصت بعد از ماه مبارك رمضان برگزار گردد.
تركيب كارگروه آمايش عبارتند از آقايان:
1-دكتر علي خيرالدين رئيس دانشگاه سمنان و رئيس كارگروه
2-دكتر رحمان بهمني معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه سمنان و دبير كارگروه
3-دكتر علي حقيقي اصل رئيس دانشگاه دامغان و عضو كارگروه
4-دكتر سيد هاشم طبسي معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه دامغان و عضو كارگروه
5-دكتر علي مراد زاده رئيس دانشگاه صنعتي شاهرود و عضو كار گروه
6-دكتر محمود شريعتي معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه صنعتي شاهرود و عضو كارگروه
7-دكتر غلامحسين واعظي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان و عضو كارگروه
8-آقاي دكتر فضل ا...اسمعيلي رئيس مركز دانشگاه پيام نور استان و عضو كارگروه
9-دكتر حجت ا...عالي رئيس بزرگترين موسسه غير انتفاعي استان و عضو كار گروه
10-دكتر بهزاد بهرامي نسب رئيس مركز دانشگاه جامع علمي كاربردي استان و عضو كارگروه
11- --------------- نماينده كارگروه پژوهشي استانداري و عضو كارگروه
12-حسين فولاديان معاون آموزشي آموزش و پرورش استان و عضو كارگروه
13-حميد رضا عزالدين نماينده تام الاختيار استاندار و عضو كارگروه
14-دكتر فرشاد ورامينيان نماينده مراكز پژوهشي فعال در استان و عضو كار گروه
15-دكتر فرامرز هرمزي صاحب نظر در سطح استان، دانشگاه سمنان و عضو كارگروه
16-دكتر عبدالعلي بصيري صاحب نظر در سطح استان، دانشگاه دامغان و عضو كارگروه
17-دكتر محمدمهدي فاتح صاحب نظر در سطح استان، دانشگاه شاهرود و عضو كارگروه

*Essi*

اخراجی موقت
سلام خوبی؟
کم پیدایی؟:)

با درود.:gol:

دیگه نزدیک به اعلام نتایج ارشد شده و کم کم دارم از سمنان دور میشوم.

به هر حال نمیتوان یکباره در غیبت کبری رفت.

فعلا کوچ کردیم گفتگوی آزاد و بعد از آن هم خداحافظ.

doost4

عضو جدید
سلام به همه دانشجو هاي سمنان
من وحيد هستم دانشجوي مهندسي شيمي
تابستونتون شاد

بـــــــــــــــــــــــــه !!!! ای که وحید خودمونه :w36: خوش اومدی آقو :D
از شیراز به سمنان؟

خیلی دوام خوبی داری،که به کویر در خواب رفته میایی.

آره چی فک کردی پس ;) اونجا می خوایم انجمن تشکیل بدیم تازه :w02:

eli1989

عضو جدید
با درود.:gol:

دیگه نزدیک به اعلام نتایج ارشد شده و کم کم دارم از سمنان دور میشوم.

به هر حال نمیتوان یکباره در غیبت کبری رفت.

فعلا کوچ کردیم گفتگوی آزاد و بعد از آن هم خداحافظ.

ا؟نگین بابا کجا میرین مارو تنها نذارین میپوسیم اینجا!!!!!!!!!!:cry:
نه جدی بازم بیاین:)
راسی جوابا اومد بگیدا!!!!!!;)

vahid.shirazi

عضو جدید
ا؟نگین بابا کجا میرین مارو تنها نذارین میپوسیم اینجا!!!!!!!!!!:cry:
نه جدی بازم بیاین:)
راسی جوابا اومد بگیدا!!!!!!;)
سلام همون بهتر که داری دور میشی کاکو
حالا انگار از چه باغ و بهشتی داری میری که ناراحتی