دانشگاه سمنان

doost4

عضو جدید
تعجب در مورد چی ؟ باد یا گرما ؟ :w05::w20: دانشگاه سمنان که هنوز ورود پیدا نکردم اما اگه منظورت شیراز با توجه به اینکه کنکور دادم امسال میتونی حدس بزنی :D

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعجب در مورد چی ؟ باد یا گرما ؟ :w05::w20: دانشگاه سمنان که هنوز ورود پیدا نکردم اما اگه منظورت شیراز با توجه به اینکه کنکور دادم امسال میتونی حدس بزنی :D

هر دو , چون با جفتشون میونه ی خوبی ندارم ... ;)
آخه یادمه گفته بودی دانشجوی دانشگاه آزادی ... :smile:

doost4

عضو جدید
راستی یه خوابگاهیم داشتن میزدن گفتن تا آبان 89 تمومه . واقعا تمومه واسه ترم جدید ؟

doost4

عضو جدید
ترم جدید که مهر شروع میشه :D ولی نمیدونم چه جوری میخوان اینو آبان به بچه ها بدن ...:smile:

البته توانمندی دانشگاه سمنان بالاست اینا کلا معجزه زیاد می کنن :D اما در مورد آبان با این وضعیتی که ما داریم تا آبان نتایج نهایی اعلام بشه خوبه چه برسه به شروع ترم بوقیا :surprised: ولی اگه تموم بشه خیلی حال میده چون یه خوابگاه خودگردان پارسال زدن اسمش مریم بود فک کنم اون خیلی شیک و تمیز بود . ضمن اینکه واسه المپیاد ورزشی که سمنان میزبان بود کل ملافه و اینا نو شد چند تا کولرم اضافه کردن به خوابگاها . در کل به نفع ورودیای جدید کار شده :D;)

eli1989

عضو جدید
وا؟؟!!!!!!!چه چیزا!!!!میبینم که نیومده خیلی آمار سمنانو دارینا!!!!!!:eek::surprised:

البته شما پسرا خیلی شانس دارین چون 3 سوت خوابگاهتونو ساختن مال ما خیلی طول کشید جون به لب شدیم!!!!!:cry::wallbash:

راسی شنبه دانشگاه باز میشه و نمرات درخشان ما وارد سایت میگردد!!!!!!!:w45:

خدا رحم کند!!!!!!!!:w45:

صلواااااااااااااااااتتتتتتتت!

doost4

عضو جدید
وا؟؟!!!!!!!چه چیزا!!!!میبینم که نیومده خیلی آمار سمنانو دارینا!!!!!!:eek::surprised:

البته شما پسرا خیلی شانس دارین چون 3 سوت خوابگاهتونو ساختن مال ما خیلی طول کشید جون به لب شدیم!!!!!:cry::wallbash:

راسی شنبه دانشگاه باز میشه و نمرات درخشان ما وارد سایت میگردد!!!!!!!:w45:

خدا رحم کند!!!!!!!!:w45:

صلواااااااااااااااااتتتتتتتت!

بله دیگه :D البته نیومده که نه دیگه اسمشو بذار اومده :D یکی از بچه های شیمی 87 دیشب رفتیم بیرون با هم همشهریمون در اومد عجب حالی:D

bargozideh

عضو جدید
سلام همین طوری داشتم از اینجا رد میشدم که پست های بالا رو دیدم ببینم مگه تا الان نمره هاتون نیومده:surprised: یه سوال دیگه مگه نمره ها رو تو سایت گلستان نمیزنن چه ربطی به باز شدن دانشگاه روز شنبه داره؟سوال آخر مگه دانشگاه سمنان تا امروز بسته بوده:eek: من صنعتی شاهرود درس می خونم نمره هامون رو که تا 20 تیر دادن :twisted:دانشگاه هم یه سره بازه لطفا یکی ما رو روشن کنه:wallbash::question::w29:

آخرین ویرایش:

doost4

عضو جدید
نه اینجا المپیاد ورزشی بود دانشگا تا 16 هم تعطیل بود در نتیجه اساتیدم نبودن که نمره هارو بزنن

bargozideh

عضو جدید
نه اینجا المپیاد ورزشی بود دانشگا تا 16 هم تعطیل بود در نتیجه اساتیدم نبودن که نمره هارو بزنن

مرسی راستی سرعت اینترنت دانشگاه سمنان چقدره ما هفته دیگه واسه طرح ضیافت میخوایم بیایم سمنان

doost4

عضو جدید
سرعتش خوبه اگه تو طول ترم میومدی یکی از دوستام مسول اینترنت بود . کلا فیلم راحت میتونی دانلود کنی

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی پیشیاپیش اعلام نمراتم به همه تبریک میگم :D..........

در این موقع معمولا تسلیت میگن :D ...

ب
له دیگه :D البته نیومده که نه دیگه اسمشو بذار اومده :D یکی از بچه های شیمی 87 دیشب رفتیم بیرون با هم همشهریمون در اومد عجب حالی

نامردا تنها تنها ...:D

doost4

عضو جدید
اشکال نداره راحت باشین ....
وقتی برگشتین سمنان 2 ,3 بار هم که منو کلوا دعوت کنین از دلم در میاد .:D

کی ؟:surprised: کجا ؟:surprised: سمنان چیه دیگه ؟ :surprised:
آها سمنان :D باشه حالا وقتی اومدیم پیک نیک میریم دامغان (همون شهرک صنعتی) :D

?Why

عضو جدید
من سمنان هستم .
من مكانيكي هستم .
من از بيگلري بدم مي آيد .
من از ولي پور بيزارمي باشم .
من صبور رو هر كجا ببينم با تير ميزنوم(mizanavam) .
من خسته مي باشم .
من مردم(mordam) .

eli1989

عضو جدید
من سمنان هستم .
من مكانيكي هستم .
من از بيگلري بدم مي آيد .
من از ولي پور بيزارمي باشم .
من صبور رو هر كجا ببينم با تير ميزنوم(mizanavam) .
من خسته مي باشم .
من مردم(mordam) .

شما خود سمنان هستین؟
ورودی چن هستین؟
روزانه هستین؟
چرا بدت میاد؟
چرا بیزاری؟
چرا با تیر میزنی؟
چرا خسته ای؟
چرا زنده نیستی؟تازه اومدی!!!!!!:D;)

eli1989

عضو جدید
وایییییییییییی بازم نمره ی منو نزدن!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه اینا چیکار میکنن؟؟؟؟

حتی عمومی هم نزدن!!!!!!!اههههههه

doost4

عضو جدید
شما خود سمنان هستین؟
ورودی چن هستین؟
روزانه هستین؟
چرا بدت میاد؟
چرا بیزاری؟
چرا با تیر میزنی؟
چرا خسته ای؟
چرا زنده نیستی؟تازه اومدی!!!!!!:D;)

میزنی نه . میزنوی :D

وایییییییییییی بازم نمره ی منو نزدن!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه اینا چیکار میکنن؟؟؟؟

حتی عمومی هم نزدن!!!!!!!اههههههه

با شما مشکل دارن :D

آخرین ویرایش: