دانشگاه سمنان

eli1989

عضو جدید
من کی گفتم خوبه :cry: جریانو نگرفتی مث که . وقتی هنوز اون سیستم داغون قبلی بود من فک میکردم دانشگاه سمنانم مثل 90 درصد دانشگاههای دولتی گلستان داره . اومدم گفتم این سیستم گلستان عجب سیستم مضخرفیه کاش مثل دانشگاه آزاد سیدا بود :cry: این حرفو که زدم متین گفت گلستان کجا بود گلستان نداریم !!!! :eek::eek::eek: منم فتوا دادم گفتم این سیستمو عوض می کنم :D:w11::w11: هنوز یه روز از حرفم نگذشته بود که سیستم عوض شد :D مگه نه متین ؟ :w11:
ولی خیلی مضخرفه گلستان :cry: خوش به حال خودم که دانشگاه آزادی بودم سیدا داشتیم :cry: هی جوونی یادت بخیر :cry:

ا؟جدی؟آهان ببخشید بابا منظوری نداشتم که:w24:
من درست متوجه نشده بودم حالا انشالله میای اونجا رو عوض میکنی!!:w16::w11:
دیگه جونی تموم شد!!!!پیر شدی جون!!!!!:crying2:

eli1989

عضو جدید
کلا انتخاب واحد واسه ما یه چیزه بی معنیه , فقط حذف و اضافه :D

یه هفته که خیلی خوبه , واسه ما تا همون روز .;)
یه بار هم بعد از انتخاب واحد زدن :surprised:

خوبه ولی نه برای اینجا !!!;)

ا؟آخه چرا؟آهان نمیرسی برداری؟:w24:راست میگی بابا مال ما هم اینقدر ساعتاش با هم تداخل داره بتونیم هم نمیتونیم برداریم تا بریم حضورا صحبت کنیم!!!!:w09:

خب اگه واقعا نمیزنن که خیلی داغونن :eek:اما اگه بخوان مثل ما با کلی تداخل تو ساعت درس و امتحان بذارن که همون بهتر روز آخر بذارن!!!!:w06::w06:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا؟آخه چرا؟آهان نمیرسی برداری؟:w24:راست میگی بابا مال ما هم اینقدر ساعتاش با هم تداخل داره بتونیم هم نمیتونیم برداریم تا بریم حضورا صحبت کنیم!!!!:w09:

خب اگه واقعا نمیزنن که خیلی داغونن :eek:اما اگه بخوان مثل ما با کلی تداخل تو ساعت درس و امتحان بذارن که همون بهتر روز آخر بذارن!!!!:w06::w06:

موقع انتخاب واحد ترم 2مون واسه گرایش ما :w29: درسها رو 45دقیقه بعد از انتخاب واحد بقیه گذاشتن :surprised:, به خاطر همین مجبور شدیم هممون با استادایی که هیچکی باهاشون برنمیداره :w45:و اون ته مها موندن برداریم :crying:

doost4

عضو جدید
شنودگان عزیز توجه فرمایید ... شنوندگان عزیز توجه فرمایید :D:D هم اکنون با خبر شدیم جوان ناکام وحید :cry: به اسارت دانشگاه سمنان در آمده و تا روز شنبه مورخ 1389.06.06 در اردوگاه اسرای دانشگاه سمنان مستقر می باشد ... این فاجعه انسانی را به تمام ملت غیور :D تسلیت عرض می کنیم

doost4

عضو جدید
طراحی و ساخت تونل باد عمودی در مقیاس آزمایشگاهی

طراحی و ساخت تونل باد عمودی در مقیاس آزمایشگاهی

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

تونل باد عمودی در مقیاس آزمایشگاهی برای نخستین بار درخاورمیانه در دانشگاه سمنان طراحی و ساخته شد. طراحی و ساخت این دستگاه موضوع پایان نامه کارشناسی دو تن از دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان بنام مهدی نجفی و رضا اژدری بوده که زیر نظر دکتر محمدصادق ولیپور به انجام رسیده است. تونل باد عمودی شرایطی را فراهم می کند که انسان بتواند در سطح زمین سقوط و یا پرواز را به صورت واقعی درون یک اتاقک در شرایط ایمن تجربه کند. به گفته دکتر ولی پور استاد راهنمای این پایان نامه، تونل باد عمودی برای آموزشهای نظامی، استفاده تفننی وتفریحی و آزمایشگاهی کاربرد دارد.
دکتر ولی پور افزود: با انجام این پایان نامه در دانشگاه سمنان دانش فنی طراحی و ساخت این نوع تونل باد توسعه داده شده و این امکان در کشور فراهم شده است که بتوان مقیاس واقعی این نوع تونل باد را با هزینه کمتر نسبت به مشابه خارجی طراحی و اجرا نمود.
:eek::eek:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

تونل باد عمودی در مقیاس آزمایشگاهی برای نخستین بار درخاورمیانه در دانشگاه سمنان طراحی و ساخته شد. طراحی و ساخت این دستگاه موضوع پایان نامه کارشناسی دو تن از دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان بنام مهدی نجفی و رضا اژدری بوده که زیر نظر دکتر محمدصادق ولیپور به انجام رسیده است. تونل باد عمودی شرایطی را فراهم می کند که انسان بتواند در سطح زمین سقوط و یا پرواز را به صورت واقعی درون یک اتاقک در شرایط ایمن تجربه کند. به گفته دکتر ولی پور استاد راهنمای این پایان نامه، تونل باد عمودی برای آموزشهای نظامی، استفاده تفننی وتفریحی و آزمایشگاهی کاربرد دارد.
دکتر ولی پور افزود: با انجام این پایان نامه در دانشگاه سمنان دانش فنی طراحی و ساخت این نوع تونل باد توسعه داده شده و این امکان در کشور فراهم شده است که بتوان مقیاس واقعی این نوع تونل باد را با هزینه کمتر نسبت به مشابه خارجی طراحی و اجرا نمود.
:eek::eek:

این که چیز عجیبی نیست ...;)
خود سمنان یه جور تونل باد افقیه (در مقیاسه شهری) :D اینام احتمالا با لوله L شکل جهتشو عوض کردن :D

doost4

عضو جدید
این که چیز عجیبی نیست ...;)
خود سمنان یه جور تونل باد افقیه (در مقیاسه شهری) :D اینام احتمالا با لوله L شکل جهتشو عوض کردن :D

:D:D:D:D:D;) با حال بود :thumbsup2:
ولی خداییش ایول داره کارشون :w11: حالا هی بگید دانشگا سمنان بده :D گزارش رسیده رتبه 1 تا 75 کشوری همگی مکانیک سمنان زدن :D

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:D:D:D:D;) با حال بود :thumbsup2:
ولی خداییش ایول داره کارشون :w11: حالا هی بگید دانشگا سمنان بده :D گزارش رسیده رتبه 1 تا 75 کشوری همگی مکانیک سمنان زدن :D

الان منم تحت تاثیر قرار گرفتم میخوام دوباره کنکور بدم :w10:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:D:D
میگم راستی شما وضعیتتون چه جوریه ؟ می خوان خوابگاه بهتون بدن یا نه بالاخره ؟ :w20:

خوب اگه دوباره کنکور بدم اینجا قبول بشم بازم میدن دیگه :D

هنوز که معلوم نیست , ولی شاید با یه خورده خشونت بدن.... :w43::rambo::w08:

eli1989

عضو جدید
خوابگاه شما رو که ساختن دیگه مگه نمیدن بهتون؟:question:
راسی این جوان ناکام چی بود داستانش؟:surprised:واسه امتحان رفته؟ترمودینامیک نصیری؟:eek:خدا صبر ایوب عطا کند!!!:confused:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوابگاه شما رو که ساختن دیگه مگه نمیدن بهتون؟:question:
راسی این جوان ناکام چی بود داستانش؟:surprised:واسه امتحان رفته؟ترمودینامیک نصیری؟:eek:خدا صبر ایوب عطا کند!!!:confused:

آخه قراره به همه 86 ها بدن , 89 و 882 ها هم که هستن , برو بچ سهمیه هم که ...:D

آره جوان ناکاممون رفته واسه ترمو ...:D

eli1989

عضو جدید
اینجا یه پدیده به اسم کف خواب داریم که اگه خوابگاه قسمتت نشد بیشتر باهاش آشنا میشی ...:lol::D

آخه قراره به همه 86 ها بدن , 89 و 882 ها هم که هستن , برو بچ سهمیه هم که ...:D

آره جوان ناکاممون رفته واسه ترمو ...:D

آخ گفتی!!!!زمین خواب!!البته بنده بهش برنخوردم ولی دوستم خیلی اسیرش شد!!!:confused:
آخی الهی خوب بده بیچاره!!:surprised:دعا میکنم برگه ی امتحان و دید چشاش چهار تا نشه از بس حدس و خطا داره!!!!:question::confused::confused::confused:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ گفتی!!!!زمین خواب!!البته بنده بهش برنخوردم ولی دوستم خیلی اسیرش شد!!!:confused:
آخی الهی خوب بده بیچاره!!:surprised:دعا میکنم برگه ی امتحان و دید چشاش چهار تا نشه از بس حدس و خطا داره!!!!:question::confused::confused::confused:

این وحیدی که من میشناسم با این چیزای عادی سوپرایز نمیشه :D
تازه شنیدم 1 روز هم واسه امتحان درس خونده :surprised:

eli1989

عضو جدید
وا؟!جدا؟خوش به حالش منکه هر وقت یاد برگه ی ترمو1 میفتم تن و بدنم یخ میکنه!!!!خیلی بد بود!!!
یکی از همکلاسیام میگفتش که واسه ترمو هر چی میخونم بازم 10 میشم!!!

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا؟!جدا؟خوش به حالش منکه هر وقت یاد برگه ی ترمو1 میفتم تن و بدنم یخ میکنه!!!!خیلی بد بود!!!
یکی از همکلاسیام میگفتش که واسه ترمو هر چی میخونم بازم 10 میشم!!!

حالا خودش میاد اطلاعاته تکمیلی رو میگه :D

آره بعضی استادا از 10 نمره امتحان میگیرن , بعد همون نمره رو از 20 تو سایت میزارن :razz:

vahid.shirazi

عضو جدید
سلام به همه
نبینم کسی به ترمو 1 و نصیری چشم بد داشته باشه هاااااا
دیروز 1 ربع کلاس رفع اشکال داشتیم
دیگه حل شد همه چی
راستی من رفتم خوابگاه جدید رو دیدم هنوز خیلی کار داشت

doost4

عضو جدید
سلام به همه
نبینم کسی به ترمو 1 و نصیری چشم بد داشته باشه هاااااا
دیروز 1 ربع کلاس رفع اشکال داشتیم
دیگه حل شد همه چی
راستی من رفتم خوابگاه جدید رو دیدم هنوز خیلی کار داشت

مث که آشنایی با پدیده اجباریه متین :w05::w05::w05:

doost4

عضو جدید
راستی اینم بگم که فردوسی مشهد رو رد کردیم ....
رتبه در باشگاه مهندسان : 3