دانشگاه سمنان

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به جای یوزر و پس خانواده یه یوزر پس واسه نوه و نتیجه هامون درست کنن که بیان نمره هامون رو ببینن آخه فک نکنم عمر ما کفاف بده ...:D

eli1989

عضو جدید
باید به جای یوزر و پس خانواده یه یوزر پس واسه نوه و نتیجه هامون درست کنن که بیان نمره هامون رو ببینن آخه فک نکنم عمر ما کفاف بده ...:D

آره درست میگی:w25::w25:

ولی واقعا زمان نوه نتیجه مون شاید این دانشگاهه یه پوخی بشه واسه خودش!!!!!!!!:w11:با این همه ساختو ساز!!!:eek:

اون موقع ما کلی پوزشو میدیم بهشون!!!:w11:

doost4

عضو جدید
میگم ای کاش سیستم آموزشی به جای گلستان سیدا بود .... خداییش خیلی مضخرفه این گلستان !

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم ای کاش سیستم آموزشی به جای گلستان سیدا بود .... خداییش خیلی مضخرفه این گلستان !

چه ساده ای :D
گلستان کجا بود ...؟:surprised:
اینجا یه سیستم خیلی ساده کم حجم داره که با همون هم موقع انتخاب واحد و ... سرورش میترکه .:(
حالا فرض کن روش گلستان و نصب کنن , فک نکنم بیشتر از 2 نفرو جواب بده ;)
انشالله یواش یواش بیشتر با دانشگاه آشنا میشی :D

doost4

عضو جدید
چه ساده ای :D
گلستان کجا بود ...؟:surprised:
اینجا یه سیستم خیلی ساده کم حجم داره که با همون هم موقع انتخاب واحد و ... سرورش میترکه .:(
حالا فرض کن روش گلستان و نصب کنن , فک نکنم بیشتر از 2 نفرو جواب بده ;)
انشالله یواش یواش بیشتر با دانشگاه آشنا میشی :D

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

doost4

عضو جدید
رئیس سنجش فک کنم گفته بود میتونین چند روز دیگه بعضی رشته هایی رو که انتخاب کردین حذف کنین :D:biggrin:
رو چه حسابی گفتی اینجا گلستان داره ؟:)

:eek::eek::eek::eek::eek::eek: آخه اکثر دانشگاهای دولتی گلستان دارن :eek::eek::eek: شاید بیشتر از 90 درصد :eek::eek: اما الان رفتم تو سیستم آموزشی دیدم ..... :eek::eek: من این سیستم آموزشی رو عوض می کنم :eek::eek:

doost4

عضو جدید
شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری با ایجاد دانشگاه صنعتی سمنان موافقت به عمل آورد !!!!

با توجه به مکاتبات وپیگیری های استاندار محترم سمنان جناب آقای دکتر رهی و مسئولین دانشگاه سمنان و نماینده محترم مردم سمنان ومهدیشهر در مجلس شورای اسلامی و بنیاد همیاری مردم در گسترش آموزش عالی و عمران سمنان در تاریخ16/5/89 طی نامه ای به شماره 8740/17/89 از معاونت محترم آموزشی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به استاندار محترم سمنان این خبر اعلام شد .در این نامه آمده است شورای گسترش آموزش عالی در جلسه مورخه 12/4/89 خودضمن اعلام موافقت اصولی با ایجاد دانشگاه صنعتی موافقت قطعی را منوط به احداث و تجهیز اولین دانشکده این دانشگاه به عنوان دانشکده نفت و گاز با حداقل زیر بنای 7000 متر مربع توسط وزارت نفت قرار داد .

آخرین ویرایش:

doost4

عضو جدید
شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری با ایجاد دانشگاه صنعتی سمنان موافقت به عمل آورد !!!!

با توجه به مکاتبات وپیگیری های استاندار محترم سمنان جناب آقای دکتر رهی و مسئولین دانشگاه سمنان و نماینده محترم مردم سمنان ومهدیشهر در مجلس شورای اسلامی و بنیاد همیاری مردم در گسترش آموزش عالی و عمران سمنان در تاریخ16/5/89 طی نامه ای به شماره 8740/17/89 از معاونت محترم آموزشی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به استاندار محترم سمنان این خبر اعلام شد .در این نامه آمده است شورای گسترش آموزش عالی در جلسه مورخه 12/4/89 خودضمن اعلام موافقت اصولی با ایجاد دانشگاه صنعتی موافقت قطعی را منوط به احداث و تجهیز اولین دانشکده این دانشگاه به عنوان دانشکده نفت و گاز با حداقل زیر بنای 7000 متر مربع توسط وزارت نفت قرار داد .

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

eli1989

عضو جدید

آخ جوننننننننننننننننننننننننننن!!!!!!!!!!!!:w11::w11::w14::w14::w33::w33:

همینطوری خوشی میکنم!!!!!:surprised:

راسی در مورد اون مساله هم ما رنج بسیاری کشیده ایم که مپرس!!!!!!!!!!:w04::w04::w04:تازه اولشه!!!!:w16:من کلی قلبم بالا پایین میشه موقع انتخاب واحد!!!!:w00::w06:

doost4

عضو جدید
آخ جوننننننننننننننننننننننننننن!!!!!!!!!!!!:w11::w11::w14::w14::w33::w33:

همینطوری خوشی میکنم!!!!!:surprised:

راسی در مورد اون مساله هم ما رنج بسیاری کشیده ایم که مپرس!!!!!!!!!!:w04::w04::w04:تازه اولشه!!!!:w16:من کلی قلبم بالا پایین میشه موقع انتخاب واحد!!!!:w00::w06:

من فعلا تو کف هستم و حالا حالاها خواهم بود .... :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز

همچنان در انتظار نمره ...

lightseeker62

عضو جدید
یه توصیه به همه پسرایی که میخوان از دانشگاه سمنان خوبگاه بگیرن
خوابگاه نگیرید
من دانشگاه سمنان درس می خوندم
به خواطر وضع ناامید کننده خوابگاه، همیشه اوضاع نمره هام خراب بود
چون خوابگاهاش یه اوضاع بدی داره
البته احتمالا الان بهتر شده ولی مطمئن نیستم
به هر حال، از وقتی که دو سه نفر جمع شدیم رفتیم شهر یه خونه اجاره کردیم، وضع نمره هام از این رو به اون رو شد

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوابگاه نگیرید
به هر حال، از وقتی که دو سه نفر جمع شدیم رفتیم شهر یه خونه اجاره کردیم، وضع نمره هام از این رو به اون رو شد

سلام
شما ورودی چه سالی هستی ؟:smile:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ورودی 81 بودم
فارغ التحصیل شدم
مکانیک سیالات ☺

خدا بهتون صبر بده اون سالها رو اونجا تحمل کردین :D
باز فک کنم الان چند سالیه بهتر شده .:)
در مورد درس خوندن هم حرفتون درسته , ولی به آدمش هم بستگی داره ;)

doost4

عضو جدید
خوابگاه نگیرید

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek::eek::eek: آخه اکثر دانشگاهای دولتی گلستان دارن :eek::eek::eek: شاید بیشتر از 90 درصد :eek::eek: اما الان رفتم تو سیستم آموزشی دیدم ..... :eek::eek: من این سیستم آموزشی رو عوض می کنم :eek::eek:

مثل اینه که عوض شد !!!!!:eek::eek::eek:

من از چند تا از استادهامون خوشم نمیاد :w13:بی زحمت بیا اون ها رو هم عوض کن :thumbsup2:

doost4

عضو جدید
اطلاعیه اداره کل آموزش دانشگاه
بدینوسیله به اطلاع می رساند به علت نصب برنامه جدید آموزشی، دسترسی به
سایت آموزش دانشگاه از تاریخ شنبه 23/5/89 لغایت جمعه 30/5/89 با اختلالاتی همراه خواهد بود.