داستان سه کلمه ایی

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]اینم از داستان نیمه کاره بی محتوا سعی شد خیلی کلمات حذف نشه اما دوستان توجه ایی نکردن و فقط سه کلمه رو تایپ کردن دیگه توجه ایی به ادامه داستان نداشتند [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]روزي روزگاري در[/FONT] [FONT=&quot]یه جای خیلی[/FONT] [FONT=&quot]کوچکی دخترکی بود[/FONT] [FONT=&quot]با یه[/FONT][FONT=&quot] دوست [/FONT][FONT=&quot]که خیلی هم با جور بودن[/FONT] [FONT=&quot]ولی[/FONT] [FONT=&quot]دوستش خیلی [/FONT][FONT=&quot] ناراحت بود چون فردا باید مسواک میزد اما مسواک نداشت کلشهم تاس بود اخه کله تاسبرق ميزنه و چشمو اذیت میکنه خیلی دراماتیکه عاشقه است این که تاسه !!!![/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کچلی که نمیدونه [/FONT][FONT=&quot]چرا آرایشگرا این قدر خوب رو کله تاسش کارمیکنند؟ چه قدر این آرایشگرا باید با اصول روانشناسی با مشتریانه کله‌نورافکنی ارتباط برقرار كنه و مخشونو بزنند تا بتونند یه لقمه نون در بیارن ؟[/FONT]
[FONT=&quot] دختره و دوستش میخاستن برن مسواک بخرن !!! با خوشحالی تمام راهی شدن اما پولشون تموم شده بود[/FONT]
[FONT=&quot] اگرالان پول داشتن چی میشد؟؟[/FONT]
[FONT=&quot] رفتن پیش بابا محمود که ازش پول قرض کنند مجبور شدن و رفتن پیش بابایی [/FONT]
[FONT=&quot]البته شرطی داشت بابا محمود بهشون گفت : که باید پولو با یه مسواک بهشون پس بده [/FONT]
[FONT=&quot]اونا میدونستند اگه پول بابایی نتونن پس بدن باید برن و از رفقا قرض کنند[/FONT]
[FONT=&quot]بین راه رفتن که از حسن کچل قرض کنن [/FONT]
[FONT=&quot]اما نشد !!![/FONT]
[FONT=&quot] چون حسن رفیقش دزد بود [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]خوب کی میتونه ادامه بده البته با سه کلمه با محتوا و مربوط به داستان...[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمال داشت که

ولی تصمیم گرفت

آخه این " ولی تصمیم گرفت" رو چجوری میشه به " احتمال داشت که" ربط داد؟!
نمی شد شما با پست ششمتون این داستان مهیج رو خراب نمی کردید؟!:razz:
به نظر من از اول یه داستان جدید رو شروع کنید.
آخه دختر تاس و مسواک احمدی نژاد و دراماتیک چه ربطی به هم دارن؟!:surprised: اصلا" دختر تاس کی دیده؟!
من می گم باید هر کی می بینه سه کلمه ی قبلیش بی ربطه و از نظر دستوری نمی چسبه به سه کلمه ی قبلیش اون سه کلمه رو نادیده بگیره و به سه کلمه ی قبل تر سه کلمه ی خودش رو اضافه کنه ! ( چه سه کلمه تو سه کلمه ای شد!)

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه این " ولی تصمیم گرفت" رو چجوری میشه به " احتمال داشت که" ربط داد؟!
نمی شد شما با پست ششمتون این داستان مهیج رو خراب نمی کردید؟!:razz:
به نظر من از اول یه داستان جدید رو شروع کنید.
آخه دختر تاس و مسواک احمدی نژاد و دراماتیک چه ربطی به هم دارن؟!:surprised: اصلا" دختر تاس کی دیده؟!
من می گم باید هر کی می بینه سه کلمه ی قبلیش بی ربطه و از نظر دستوری نمی چسبه به سه کلمه ی قبلیش اون سه کلمه رو نادیده بگیره و به سه کلمه ی قبل تر سه کلمه ی خودش رو اضافه کنه ! ( چه سه کلمه تو سه کلمه ای شد!)

راست میگه از اول شروع میکنیم فقط توجه کنید به قبل داستان
کی شروع میکنه؟

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازه ی بزرگترا بنده شروع می کنم......

تاریکی شب همه جا

mourinho

عضو جدید
نمیدونم ادامه جی بنویسم

نمیدونم ادامه جی بنویسم

چون بابالنگ درازه...