بیاید و اعضای خود را اهدا کنید(خواهش می کنم 1سر بزنید)

بیاید و اعضای خود را اهدا کنید(خواهش می کنم 1سر بزنید)

• بله

رای: 60 30.9%
  • خیر

رای: 93 47.9%
  • در خواست داده ام

رای: 41 21.1%

• مجموع رای دهندگان
    194

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می فهمم چی می گید ولی ما بعد از مرگمون نیستیم خانواده در اصل اعضای مارا قراره اهدا کنند اعضای عزیزترین فردشون را وحالا اگر ندونند که قراره این اتفاق بیفته اوضاع بسیار بد می شه پس خواهشا از این کارها نکنید

بله شما درست میگی

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید من همین الان عضو شدم

برام کارت میاد؟:que:

tirmah

عضو جدید
میشه بگین قضیه اهدا و این چیزاش چطوریه
قضیه اش این است که اگر روزی یک جایی سکته مغزی کردید وبردنتون بیمارستان واین کارت را داشته باشید وقتی سرج کردند و دیدند شما این کارت را دارید ان موقع اگر اعضای بدنت قابل اهدا باشند یعنی بیماری خاصی نداشته باشی و....ان موقع اعضایی را در کارت قبول کردی اهدا بشه اهدا میشه
در ثبت نام از شما می پرسه چه قسمتس اهدا بشه همش .کلیه.قلب.و..............

water.87

کاربر بیش فعال
منم دو ماه پیش با چه شوق و ذوقی رفتم و در خواست دادم ، همزمان یه ایمیل هم برای مرجع تقلیدم دادم که مطمئن باشم از نظر ایشون مشکلی نداره . کارت اهدای عضوم نیومد ولی جواب ایمیلم اومد از نظر ایشون اهدای اعضای مرگ مغزی قتل نفس به حساب میاد و جایز نیست...
هیچی دیگه حالم گرفته شد...
از خدا خواستم مرگ مغزی نشم به مرگ طبیعی بمیرم و بعد از اون اعضام رو اهدا کنم اخه تو یه مطلب خوندم که اعضای بدن و بافتهای تازه متوفی رو هم میشه اهدا کرد.....
میشه دیگه؟؟؟

آخرین ویرایش:

tirmah

عضو جدید
سلام بروبچه باشگاه پس کجاید چرا در این ماه اسری به این طرف ها نزدید خیلی ها منتظر عمل خیر خواهانه شما هستند

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.........

.........

من ازسال 81 کارتم روگرفتم البته ازطریق انجمن حمایت ازبیمارن کلیوی اونجام میشه عضوشد.کارخداپسندانه ایه .موفق باشید.

tirmah

عضو جدید
من وقتی این حرف را زدید به شدت تعجب کردم میتونم بپرسم مرجع تقلید شما کیه؟

Parsi.Eng

عضو جدید
منم عضوم و کارتم دارم همیشم همرامه
گفتم در حالت زنده سودی واسه کسی ندارم گفتم بذار اگه مردم سودی برای کسی داشته باشم;)

nirgiya

عضو جدید
سلام من واسم يه سوالي پيش اومده
تا چند وقت بعد از مرگ مغزي بدن اهدا ميشه؟
يعني اصلا منتظر نميمونن؟:cry:

:gol:ممنون از موضوع خوبت:gol:

tirmah

عضو جدید
سلام من واسم يه سوالي پيش اومده
تا چند وقت بعد از مرگ مغزي بدن اهدا ميشه؟
يعني اصلا منتظر نميمونن؟:cry:

:gol:ممنون از موضوع خوبت:gol:

سلام و ممنون که 1سری هم به این طرف ها زدید در جواب سوالتون باید بگم بستگی داره به اعضا ممکن تا 1ماه هم امکان نگه داشتن بیمار وجود داشته باشه بسته به اسیب دیدگی ها داره

elaheh_

عضو جدید
وای ممنون از تاپیکه عالیت
من واقعا دوس داشتم عضو بشم ولی نمیدونستن چطوری
ممنونمممممممممممممم

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من درخواست داده ام یعنی یه فرم تو دانشگاه دادن پر کردم...3 ساله!!!!!!!!!!اما هنوز کارتش نیومده!!!!!!!!
مگه اصلا کارت میدن؟؟چه جوریه؟چیکار کنم؟؟خودم باید برم دنبال کارتش؟

tirmah

عضو جدید
سلام...
من درخواست داده ام یعنی یه فرم تو دانشگاه دادن پر کردم...3 ساله!!!!!!!!!!اما هنوز کارتش نیومده!!!!!!!!
مگه اصلا کارت میدن؟؟چه جوریه؟چیکار کنم؟؟خودم باید برم دنبال کارتش؟

سلام من ان قضیه برگه را نمیدونم ولی شما برید به سایتwww.ehda.irوخیلی راحت وساده در قسمت اهدا عضو ثبت نام کنید و یک کارت مانند کارت دانشجویی باری شما صادر می شه اگر میگید قبلا ثبت نام کردید وقتی مشخصات را وارد کنید اعلام میکنه که شما ثبت نام کردید یا نه

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام.
عيد فطر مبارك

چه موضوع جالبييييييييييييييييييييييييييييييييييي

بله منم كارت دارم .
چون وقتي فكر مي كردم چرا خيليا بايد مدتها توي بيمارستان باشن؟بعضيا ناراحتي بكشن؟خونوادشون نگرانشون باشن؟همه براشون دعا كنن-...

اونوقت اعضاي بدرد بخور من زير خاك در حال پوسيدن و يكيم توي دنيا در حال رنج كشيدن...
يكي با يه كليه كارش درست ميشه و ديگه نمي خواد بره دياليز مدتها...(خودتونو بزاريد جاش...هفته اي يه بار بري دياليز...
)

يكي يه قلب سالم مي خواد...
يكي مي خواد راحت نفس بكشه...
اونوقت من مردمو جسمم كه ديگه بدردم نمي خوره زير خاك داره مي پوسه...

حيفه اون كليه و قلبو اعضاي سالم نيست كه ميتونه دل خيليا رو شاد كنه؟؟خنده بياره روي لباشون؟؟چه خونواده ها كه جمعشون گرم تر ميشه و مشكلشون حل ميشه

خيلي راحت ميشه خودمونو جاي اون شخص بيمار بزاريم يا نه جاي خونوادش بزاريم...

wall_E

عضو جدید
منم عضو اهدا هستم ....تقریبا 3 سال که در خواست کارت دادم .اما هنوز نیومده ....امیدوارم ....دیگه هیچ مریضی رو تخت بیمارستان نباشه .........

tirmah

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام.
عيد فطر مبارك

چه موضوع جالبييييييييييييييييييييييييييييييييييي

بله منم كارت دارم .
چون وقتي فكر مي كردم چرا خيليا بايد مدتها توي بيمارستان باشن؟بعضيا ناراحتي بكشن؟خونوادشون نگرانشون باشن؟همه براشون دعا كنن-...

اونوقت اعضاي بدرد بخور من زير خاك در حال پوسيدن و يكيم توي دنيا در حال رنج كشيدن...
يكي با يه كليه كارش درست ميشه و ديگه نمي خواد بره دياليز مدتها...(خودتونو بزاريد جاش...هفته اي يه بار بري دياليز...
)

يكي يه قلب سالم مي خواد...
يكي مي خواد راحت نفس بكشه...
اونوقت من مردمو جسمم كه ديگه بدردم نمي خوره زير خاك داره مي پوسه...

حيفه اون كليه و قلبو اعضاي سالم نيست كه ميتونه دل خيليا رو شاد كنه؟؟خنده بياره روي لباشون؟؟چه خونواده ها كه جمعشون گرم تر ميشه و مشكلشون حل ميشه

خيلي راحت ميشه خودمونو جاي اون شخص بيمار بزاريم يا نه جاي خونوادش بزاريم...
سلام عزیزم و از این همه لطف وصفایی که دارید ممنون

tirmah

عضو جدید
منم عضو اهدا هستم ....تقریبا 3 سال که در خواست کارت دادم .اما هنوز نیومده ....امیدوارم ....دیگه هیچ مریضی رو تخت بیمارستان نباشه .........
سلام دوست عزیز من بارها را حل این مشکل را توضیح دادم باز هم تکرار می کنم شما باید یه سری به سایت اهدا زده و ثبت نام را دوباره انجام بدید با همون مشخصات اگر اجازه ثبت نام نداده شد یعنی کارت برای شما صادر شده پس تنها کافیه در خواست مجدد کارت داشته باشید

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي خوبه :D

من عضوم اما كارتم نيومده:mad:گفت 4 ماه بعد مياد

tirmah

عضو جدید
خيلي خوبه :D

من عضوم اما كارتم نيومده:mad:گفت 4 ماه بعد مياد
سلام عزیزم مطمئن باشید میاد صبر داشته باشید
اما در مورد ان درخواست متاسفانه کامپیوتر بنده مشکل پیدا کرده و نتونستم سایت را باز کنم کاری ندلاره این بار شما اقدام کنید

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم امروز عضو شدم!!!!!!!!

اما مامانم دپ شد....فک میکنه من حالا میمیرم....

khordad64

عضو جدید
مرسی امیدوارم بهترین نوع مرگ سراغتون بیاد
نیلو جان من ازاعضا سفیران نیز هستم و کارت حدود 5ماه طول می کشه اگر از 5ماه گذشته بگو برات برسی کنم

سلام منم 7 ماهه ثبت نام کردم کارتم نیومده.از کجا باید پیگیری کنم؟

بالا