بیاید و اعضای خود را اهدا کنید(خواهش می کنم 1سر بزنید)

بیاید و اعضای خود را اهدا کنید(خواهش می کنم 1سر بزنید)

• بله

رای: 60 30.9%
  • خیر

رای: 93 47.9%
  • در خواست داده ام

رای: 41 21.1%

• مجموع رای دهندگان
    194

alborz_3000

اخراجی موقت
من بی ادبم؟؟؟!!!!!!!!! سما بی ادبید که توهرتاپیک رفتید به جنس زن هرتوهینی به زبونتون امده کردید..
خوب بی ادبی شما که از پست بالایی مشخصه. اما در مورد من! من کی به خانوما توهین کردم؟ چه حرف بدی زدم که میگی هرچی به زبونم میاد میگم؟

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بی ادبی شما که از پست بالایی مشخصه. اما در مورد من! من کی به خانوما توهین کردم؟ چه حرف بدی زدم که میگی هرچی به زبونم میاد میگم؟
توخیلی ازتاپیکا پره ازتوهین های شما و تایپک بیچاره دخترا یکیش
این یک نمونه
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله alborz_3000 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
من عجیب هستم؟ نه خیر من مسیر رو پیدا کردم، راه تعالی و رشد رو پیدا کرد. فقط مردها امروز انقدر خرفت شدن، که حاضرن به خفت برابری با زنها تن بدن، باید بیدار کرد این خفتان رو، هرکس هم بیدار نشد از ما نیست، بره قاطی خانوما
....................

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا نمیدهم زوره؟ میخواهم اعضای بدنی که تو جسمم نه به درد خودم خورده و نه به درد کسی دفن بشن!

dokhtar 68

عضو جدید
مرسی ونوس جان از جوابت. خوبه که همه بیمارستانا بتونن استفاده کنن. وای چرا کارت من صادر نمیشه.
البته نخندینا من 2 روزه ثبت نام کردم:D اما خدائیش رو بخواین از ته دل خوشحالم . روزی صد بار سر میزنم ببینم ثبت نامم در چه مرحله ای یه. هنوز در مرحله آبی هستم. :cry: یعنی هنوز تائید نشده مشخصاتم.
راستشو بخواین از وقتی فهمیدم مرگ مغزی که بشم میشه اعضام اهدا بشه دیگه از مرگ نمیترسم و ارزوی مردن با مرگ مغزی رو دارم. دیگه با این کار از مرگ اصلا نمیترسم. امیدوارم خدا که تا اینجاشو بهم نشون داد. بقیه راهم خودش همینطوری که دوست دارم برام رقم بزنه. انشالا

elham.anbaraki

کاربر فعال
خیلی خوبه که تو این سایت عضو بشی.ولی من 3 بار برای کارت اهدا تقاضا دادم.اما هنوز به دستم نرسیده!!!

magnet

عضو جدید
خیلی خوبه که تو این سایت عضو بشی.ولی من 3 بار برای کارت اهدا تقاضا دادم.اما هنوز به دستم نرسیده!!!

سلام.
منم یه بار فروردین سال 88 درخواست دادم ، همش می زد ارسال شده است . آخرش خرداد امسال دوباره درخواست دادم ، بعد سه ماه دوتا کارت برام اومد !
فکر کنم میتونم دوبار اهدا کنم !
: دی

victoria_r

عضو جدید
من 3ساله کارت اهدای عضو دارم.
اینطوری خیالم راحته که مرگم میتونه باعث زندگی دیگه ای بشه.

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم کارت اهدا بگیرم اما نمیدونم کجا باید برم
اگه بگیرم اجازه والدینو میخواد؟؟اطلاعاتی در این زمینه ندارم اگه میشه توضیح بدید

tirmah

عضو جدید
من دوست دارم کارت اهدا بگیرم اما نمیدونم کجا باید برم
اگه بگیرم اجازه والدینو میخواد؟؟اطلاعاتی در این زمینه ندارم اگه میشه توضیح بدید
سلام دوست عزیز اولین صفحه این تاپیک سایتش را زدم
نه اجازه کسی را نمیخواهد و اینکه خیلی ساده بری داخل سایت ثبت نام میکنی و حداقل 1ماه وقت میبره که کارت بیاد

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد چطوری کارت میاد؟حتما در خونمون میفرستن؟
من نمیخوام حتی در خونمون فرستاده بشه

بالا