بیاید و اعضای خود را اهدا کنید(خواهش می کنم 1سر بزنید)

بیاید و اعضای خود را اهدا کنید(خواهش می کنم 1سر بزنید)

• بله

رای: 60 30.9%
  • خیر

رای: 93 47.9%
  • در خواست داده ام

رای: 41 21.1%

• مجموع رای دهندگان
    194

leili

عضو جدید
سلام
تا حالا پرسیدی چه طوری بمیری بهتره
اره مرگ می دونم جونی ولی
من جواب می دم بهترین نوع مرگ
مرگ مغزی

ببین چقدر خدا دوستش داشته که مرگشم مفید واقع شده
پس شما هم بیاید و کارت اهدا خود را ثبت کنید

www.ehda.ir
حتی اگر نمی خواهید 1 سری بزنید
و نظرتونم بگید چه عضو اهدای اعضا شده باشید چه نباشید؟
منتظرتونم
:w27:
سلام تير ماه جان
مرسييييييييييييييييييييييييييي از اين تاپيكت من كه خيلي دعات ميكنم و همين الانم عضو شدم:thumbsup2:
ميدوني چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من واقعا عاشق اين كارم اما هر بار كه تو خونه با مامانم بحثش ميشد مامانم انقدر جيغ و داد ميكرد كه به كلي صورت مسئلرو پاك ميكردم.اما ديگه اينجا مامانم نيست كه متوجه بشه اما مصيبت دارم اگه كارت اومد در خونمون دست مامانم نيوفته وگرنه واويلاااااااااااااااااا:thumbsup2:
دليلشم اينه كه من از اون دسته آدمايي هستم كه خوشحاليو شاد كردن ديگران انرزي مضاعف بهم ميده و تا حالا هر كاري از دستم بر اومده واسه ديگران كردم چه برسه به اينكه زندگي بخشيدن به ديگرانه;):victory:
واقعا ممنونم.حالا واقعا مياد دمه در خونمون؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:منم ميگم تو گفتي اونوقت مامانم با تو طرفه:w02::w15::w33:
نگران نباش حالا يه كاريش ميكنم:w24::w36:
ممنونم:w27:

mehdi25200

عضو جدید
ممنون از راهنمایی تون

ممنون از راهنمایی تون

سلام به همه دوستاداران کمک و اهدا
ما هم خیلی وقته عضویم .چندین ساله.
حیف که هیچ وقت نتونستم توی جلسات و مجالسی که بر پا می کنند حضور داشته باشم.
موفق و موید .
اهدا به همه اهدا کنندگان
:gol::gol::gol:

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15:دوستان توصیه میکنم که حتما به آمار نظرسنجی هم یه نگاهی بندازین..
انگار خیلی ها با من هم عقیده ان ولی چیز دیگه ای نوشتن!
52% از دوستان گفتن نه و فقط 32% گفتن آره!:w15:

hamidsafa

اخراجی موقت
:w15:دوستان توصیه میکنم که حتما به آمار نظرسنجی هم یه نگاهی بندازین..
انگار خیلی ها با من هم عقیده ان ولی چیز دیگه ای نوشتن!
52% از دوستان گفتن نه و فقط 32% گفتن آره!:w15:

اولا به خاطر بداهه سراییت بهت تبریک میگم.

دوما داداش اشتباه نکن.از رو نظرسنجی قضاوت نکن.منم زدم خیر اما الان دیشب درخواست دادم.این نظرسنجی مال همون موقع هست که میخونیش.بعدم نمیشه که از روی این نظر داد.من فکر میکنم خیی از اونایی که زدن خیر الان درخواست دادن.داداش من تو با این کارت به یه انسان زندگی میبخشی.میدونی این یعنی چی؟تو کاری به این نداشته باش که اون آدم ممکنه بعدش چیکار کنه.مگه وقتی یه قاتل میره دکتر اون دکتر میگه چون آدم بدی هستی درمانت نمیکنم؟به نظر من ارزش و زیبایی این کار چیزی از خلق انسان یدست خدا کم نداره.حتی من فکر میکنم از اونم بالاتره.چون خدا از خاک مارو ساخت اما ما با این کار از خودمون یه زندگی جدید رو میسازیم.یکم بیشتر فکر کن.خدای نکرده خدای نکرده زبونم لال اگه واسه یکی از نزدیکات که خیلی هم واست عزیزه این مشکل پیش بیاد و بتونی با یه پیوند ساده ی کلیه یا قلب زندگی رو بهش برگردونی نمیگردی واسه عضو؟مشکل ما آدما اینه که باید حتما یه چیز رو از دست بدیم تا به ارزشش پی ببریم.امیدوارم نگرشتون عوض بشه:gol:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خودم اینکار رو میکنم و نه میذارم کسانی که برام عزیز هستن اینکار رو بکنن. واسش دلایل زیادی هم دارم، اما گفتن همش طول میکشه و ضمنا جای گفتن هر حرفی هم اینجا نیست. یه فیلم ایرانی دیدم که توش یه خانومی دچار اغمای طولانی و مرگ مغزی شده بود.. یه نیازمند پیوند قلب توی همون بیمارستان بستری بود و به همین خاطر مسئولین بیمارستان به خانواده خانومه فشار میاوردن که اجازه بدن دستگاه ها رو قطع کنن تا مرگ کامل اتفاق بیافته و قلبش رو در بیارن بدن به اون متقاضی. بعد از چند روز که پدر و مادرش راضی شده بودن و داشتن فرم ها رو امضا میکردن، روحش کنار اونها وایستاده بود و جیغ میزد و گریه و میکرد و التماس میکرد که اجازه ندن که بکشنش و قلبش رو در بیارن. البته این فقط یه فیلم بود، اما خوبه که بدونین همیشه یه امیدی هست که هرکسی از اغمای طولانی بیرون بیاد.. حتی اگر یک در میلیارد هم باشه، بازهم خودش یه شانسه. ضمنا حتی اگه هرگز هم بلند نشه، باز هم زنده است و آدم میتونه هر روز با این امید از خواب بیدار شه که ممکنه عزیزش از اغما بیرون بیاد.. حتی مرگ مغزی هم که میگن برگشت نداره ار معجزات بی نصیب نبوده. تو تاریخ علم پزشکی سابقه برگشت از مرگ مغزی هم وجود داره.. هر چند این معجزه است، اما هست و چون هست ممکنه بازم اتفاق بیافته.
ضمنا دوست عزیز.. اینجا ایرانه! شاید اگر هرجا غیر از ایران بودم اینکار رو میکردم.. اما توی ایران اگر فردا پسر یه آیت الله یا یه وزیر تصادف کنه و یه قلب تازه بخواد، ولی هیچ بیمار مرگ مغزی واسه اهدا با شرایط مناسب پیدا نشه، اونوقته که میرن توی بانک اطلاعاتی که شما ها عضوش هستین و بررسی میکنن که چه کسی دارای سن مناسب و گروه خونی اون آقاست و توی اون شهره و خلاصه واجد شرایط اهداست.. اونوقت اگه اسم شما در اومد، تعجب نکنید اگر توی مسیر خونه دیدین یه ماشین با 200تا سرعت داره میاد که عمدا بزنه بهتون..
حرف آخر هم اینکه.. دوستان خوبم اگر که راهی برای پشیمون شدن و پس دادن کارت وجود داره، همین امروز اقدام کنید.
من هنوز ثبت نام نكردم به دو دليل:
1- با پدر و مادرم هنوز مشورت نكردم
2- با قسمت پررنگ حرفتون موافقم!
واسه همين هنوز سر دوراهيم!:w05:

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا به خاطر بداهه سراییت بهت تبریک میگم.

دوما داداش اشتباه نکن.از رو نظرسنجی قضاوت نکن.منم زدم خیر اما الان دیشب درخواست دادم.این نظرسنجی مال همون موقع هست که میخونیش.بعدم نمیشه که از روی این نظر داد.من فکر میکنم خیی از اونایی که زدن خیر الان درخواست دادن.داداش من تو با این کارت به یه انسان زندگی میبخشی.میدونی این یعنی چی؟تو کاری به این نداشته باش که اون آدم ممکنه بعدش چیکار کنه.مگه وقتی یه قاتل میره دکتر اون دکتر میگه چون آدم بدی هستی درمانت نمیکنم؟به نظر من ارزش و زیبایی این کار چیزی از خلق انسان یدست خدا کم نداره.حتی من فکر میکنم از اونم بالاتره.چون خدا از خاک مارو ساخت اما ما با این کار از خودمون یه زندگی جدید رو میسازیم.یکم بیشتر فکر کن.خدای نکرده خدای نکرده زبونم لال اگه واسه یکی از نزدیکات که خیلی هم واست عزیزه این مشکل پیش بیاد و بتونی با یه پیوند ساده ی کلیه یا قلب زندگی رو بهش برگردونی نمیگردی واسه عضو؟مشکل ما آدما اینه که باید حتما یه چیز رو از دست بدیم تا به ارزشش پی ببریم.امیدوارم نگرشتون عوض بشه:gol:
دوست عزیزم من که نگفتم میترسم قلبم رو به یه قاتل بدن.. من فکر میکنم شما اصلا متوجه حرف من نشدی.. من 2 مطلب رو توی اولین پستم توی این تاپیک گفته بودم که هیچکدومشون اینی که شما گفتین نیست. حرف من دقیقا همونه که دوست خوبم Pme توی پستش از من به صورت پر رنگ نقل کرده.. یه قسمت از اولین پستم رو برات میذارم تا ببینی:
«ضمنا دوست عزیز.. اینجا ایرانه! شاید اگر هرجا غیر از ایران بودم اینکار رو میکردم.. اما توی ایران اگر فردا پسر یه آیت الله یا یه وزیر تصادف کنه و یه قلب تازه بخواد، ولی هیچ بیمار مرگ مغزی واسه اهدا با شرایط مناسب پیدا نشه، اونوقته که میرن توی بانک اطلاعاتی که شما ها عضوش هستین و بررسی میکنن که چه کسی دارای سن مناسب و گروه خونی اون آقاست و توی اون شهره و خلاصه واجد شرایط اهداست.. اونوقت اگه اسم شما در اومد، تعجب نکنید اگر توی مسیر خونه دیدین یه ماشین با 200تا سرعت داره میاد که عمدا بزنه بهتون..
حرف آخر هم اینکه.. دوستان خوبم اگر که راهی برای پشیمون شدن و پس دادن کارت وجود داره، همین امروز اقدام کنید.»

• Like
واکنش ها: pme

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز ثبت نام نكردم به دو دليل:
1- با پدر و مادرم هنوز مشورت نكردم
2- با قسمت پررنگ حرفتون موافقم!
واسه همين هنوز سر دوراهيم!:w05:
امیدوارم که سر این 2 راهی زیاد معطل نشی و به سرعت راهی رو انتخاب کنی که باعث شه با مرگ طبیعی دنیا رو ترک کنی. من هم مثل شما ازین مطلی نگرانم.. برای همین هم نه تنها خودم، که به هیچ یک از عزیزانم اجازه نمیدم که به هیچ قیمتی دست به این کار بزنن. حتی اگه کسی بگه احتمالش هم کمه که این خطر پیش بیاد، باز هم احتیاط شرط عقله.. هرچند من مطمئنم که احتمالش خیلی هم زیاده.. آدم از کجا بدونه که این هم جوون که در روز تصادفای عجیب میکنن و راننده هم متواری میشه جریان چی بوده.. خیلی هاشون هم آدمای محتاطی بودن که رعایت همه جوانب ایمنی رو در گذشتن از خیابون و یا در هنگام رانندگی میکردن..
اللهُ اعلم

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم که سر این 2 راهی زیاد معطل نشی و به سرعت راهی رو انتخاب کنی که باعث شه با مرگ طبیعی دنیا رو ترک کنی. من هم مثل شما ازین مطلی نگرانم.. برای همین هم نه تنها خودم، که به هیچ یک از عزیزانم اجازه نمیدم که به هیچ قیمتی دست به این کار بزنن. حتی اگه کسی بگه احتمالش هم کمه که این خطر پیش بیاد، باز هم احتیاط شرط عقله.. هرچند من مطمئنم که احتمالش خیلی هم زیاده..آدم از کجا بدونه که این هم جوون که در روز تصادفای عجیب میکنن و راننده هم متواری میشه جریان چی بوده.. خیلی هاشون هم آدمای محتاطی بودن که رعایت همه جوانب ایمنی رو در گذشتن از خیابون و یا در هنگام رانندگی میکردن..
اللهُ اعلم
ولي يه چيزي هم هست نميشه با سرنوشت جنگيد! اگه خواست خدا باشه چي؟؟!!!!:w05:
ولي چون پدر و مادرم مخالفن و دليلشون هم همون قسمت پررنگ حرف شماست و تا حدوديم خودم باهاش موافقم بنابراين منصرف شدم! شايد اگه تو هر كشور ديگه اي بجز ايران زندگي مي كردم اين كارو مي كردم!:w05:

آخرین ویرایش:

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي يه چيزي هم هست نميشه با سرنوشت جنگيد! اگه خواست خدا باشه چي؟؟!!!!:w05:
ولي چون پدر و مادرم مخالفن و دليلشون هم همون قسمت پررنگ حرف شماست و تا حدوديم خودم باهاش موافقم بنابراين منصرف شدم! شايد اگه تو هر كشور ديگه اي بجز ايران زندگي مي كردم اين كارو مي كردم!:w05:
دقیقا من هم همین رو میگم! اگر هرجا غیر از ایران بودم و یا ایران توی هر شرایطی بجز این بود که هست، اینقدر مخالفت نمیکردم و پاش نمی ایستادم.
ضمنا خواست خدا که درسته.. اما نمیشه ما بپریم توی چاه و بگیم اگه خواست خدا باشه زنده میمونم.. خودمون هم باید با عقلمون بسنجیم و از خطرات دوری کنیم:gol:

tirmah

عضو جدید
سلام بچه ها من فکر نمی کردم شما برای این موضوع بخواهید بحث کنید
منم ادم منطقی هستم ولی ویژگی انسان ها اینه که همیشه حرف خودشون را درست فکر می کنند مثل جامعه الان ولی
مرگ مغزی زنده شدنش 1معجزست ولی زنده کردن نیازمند معجزه نیست
چرا دیدگهاتمن اینقدر منفی چرا به پدر ثمانه که من از نزدیک دیدمش و به خاط 1ریه داره با مرگ بازی می کنه فکر نمی کنی
چه فرقی می کنه وقتی داری می میری 1کمکم کنی
من اصلا نمی خوتهم شمارا رازی کنم من نظرم را گفتم وشما هم نظراتتون را قرار نیست به اعقاید کسی بی احترامی بشه
خواهش می کنم در مورد نظر سنجی من نگفتم ایا این کار را خواهید کرد بلکه گفتم الان عضو هستید یانه همین پس به نظرم هیچ خنده ای نداشت

good_girl

عضو جدید
منم ادم منطقی هستم ولی ویژگی انسان ها اینه که همیشه حرف خودشون را درست فکر می کنند مثل جامعه الان ولی
چرا دیدگهاتمن اینقدر منفی چرا به پدر ثمانه که من از نزدیک دیدمش و به خاط 1ریه داره با مرگ بازی می کنه فکر نمی کنی
من اصلا نمی خوتهم شمارا رازی کنم من نظرم را گفتم وشما هم نظراتتون را قرار نیست به اعقاید کسی بی احترامی بشه
خواهش می کنم در مورد نظر سنجی من نگفتم ایا این کار را خواهید کرد بلکه گفتم الان عضو هستید یانه همین پس به نظرم هیچ خنده ای نداشت
مرسی:gol:
چه عجب !:surprised:
مگه اینکه ما اینجا شما رو دستگیر کنیما:D
خوبی؟

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا من هم همین رو میگم! اگر هرجا غیر از ایران بودم و یا ایران توی هر شرایطی بجز این بود که هست، اینقدر مخالفت نمیکردم و پاش نمی ایستادم.
ضمنا خواست خدا که درسته.. اما نمیشه ما بپریم توی چاه و بگیم اگه خواست خدا باشه زنده میمونم.. خودمون هم باید با عقلمون بسنجیم و از خطرات دوری کنیم:gol:
تشكرام تموم شد:redface:
:w27:
:w11:حق با شماست!

tirmah

عضو جدید

سلام دوست عزیز اولا عذر می خواهم که جواب ندادم چون پروفیلم مشکل داشت وباز نمی کرد صفحات جدید را
اما جوبتون همه حرف های شما درسته ولی حداقل بیا و جذو سفیران باش تا با این خانواده ها در نزدیک ارتباط برقرار کنی
اره می دونم می دونم شاید قلبم برسه به 1گردن کلفت ولی عزیزم شما خدارا یادتون نره ان جای حق نشسته تو نیتت کمک به پدر ثمانه است
پسر کوجولو مریمه که قلب می خواهد وفاطمه خانومی که از پیش ما رفت شما به نیت ان ها این کار را می کنید نیت خدا پس این ها چیند چرا هر جای ایران بود؟این حرف خیلی زشته ما جوتن های الانمون به خاطر این خاک دارند می میرند زندانی می شند پس ان ها هم باید بگند چه فایده کشته میشیم و بکشند کنار؟نه
شما عضو نشید چون دیدگاهتون اینه ولی بیاید عضو سفیرا ن

tirmah

عضو جدید
بازم می گم من تمام نظرات شما را قبول دارم چون هر کس 1دیدگاهی داره
منم نخواستم واجبار نکردم وحرف خورده مغزتون ندادم که اقا حتما عضو بشید فقط خواستم 1سری به این سایت بزنید همین پس نخواهید گه نظرتون را به دیگران تحمیل کنید

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث ما سر وقتي نيست كه داريم مي ميريم وگرنه من با اين كار موافقم ! ولي بحثمون سر وقتيه كه زنده هستيم و توي اين جامعه داريم زندگي مي كنيم و تصميم گيري يه كم سخته!:w05:
ببخشيد من قصد بي احترامي نداشتم اگه چنين برداشتي كردين معذرت مي خوام:redface:

tirmah

عضو جدید
بحث ما سر وقتي نيست كه داريم مي ميريم وگرنه من با اين كار موافقم ! ولي بحثمون سر وقتيه كه زنده هستيم و توي اين جامعه داريم زندگي مي كنيم و تصميم گيري يه كم سخته!:w05:
ببخشيد من قصد بي احترامي نداشتم اگه چنين برداشتي كردين معذرت مي خوام:redface:
خوب ان برای زمان مرگ شماست وقتی دیگه نیستی واین دیدگاه که میکشندتو این ها دیدگاه بسیار بسیار منفی است اینقدر دید منفی به زندگی زندگی را بسیار سخت می کنه
شایدم شما درست می گید بیاند وبکوشندمون چون فلان گردن کلفت فرزندش نیاز داره قربونتون برم پس خدا این جا چیه این حرف شما یعنی انکار خدا می دونم شما این قصد را ندارید ولی این قسمت را فراموش کردید
که خدا ان جایه حق

• Like
واکنش ها: pme

tirmah

عضو جدید
امیدوارم که سر این 2 راهی زیاد معطل نشی و به سرعت راهی رو انتخاب کنی که باعث شه با مرگ طبیعی دنیا رو ترک کنی. من هم مثل شما ازین مطلی نگرانم.. برای همین هم نه تنها خودم، که به هیچ یک از عزیزانم اجازه نمیدم که به هیچ قیمتی دست به این کار بزنن. حتی اگه کسی بگه احتمالش هم کمه که این خطر پیش بیاد، باز هم احتیاط شرط عقله.. هرچند من مطمئنم که احتمالش خیلی هم زیاده.. آدم از کجا بدونه که این هم جوون که در روز تصادفای عجیب میکنن و راننده هم متواری میشه جریان چی بوده.. خیلی هاشون هم آدمای محتاطی بودن که رعایت همه جوانب ایمنی رو در گذشتن از خیابون و یا در هنگام رانندگی میکردن..
اللهُ اعلم
چقدر دیدگاه ترسناکی به جامعه داری اخه کی گفته ان تصادف با مرگ مغزی رخ می ده وای خدای من این حرف هارا نزن چون الان مردم دارند به سختی با امید کم زندگی می کنند واین ها یعنی تحمیل اعقید اشتباه وترسناک بابا عضو نشو این دیدگاه های اشتباه را نگو
شاید در اهدا پارتی بازی شه ولی این که تصادف یعنی مرگ مغزی تو نه نه

tirmah

عضو جدید
حرف آخر هم اینکه.. دوستان خوبم اگر که راهی برای پشیمون شدن و پس دادن کارت وجود داره، همین امروز اقدام کنید
این یعنی تحمیل اعقید این یعنی منفی گری زیاد
من از عزیزانم در همین شرایط بد دستگیر شد ولی نه ما را کشتند نه چیزی ولی ان عذاب کشید ولی ان هم این کار را کرد چون از نزدیک دید وگفت من وقتی مردم دیگه هیچ فایده ای ندارم پس شاید دل 1خانواده را شاد کنم حتی اگر دشمنم باشه

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ان برای زمان مرگ شماست وقتی دیگه نیستی واین دیدگاه که میکشندتو این ها دیدگاه بسیار بسیار منفی است اینقدر دید منفی به زندگی زندگی را بسیار سخت می کنه
شایدم شما درست می گید بیاند وبکوشندمون چون فلان گردن کلفت فرزندش نیاز داره قربونتون برم پس خدا این جا چیه این حرف شما یعنی انکار خدا می دونم شما این قصد را ندارید ولی این قسمت را فراموش کردید
که خدا ان جایه حق
عزیزم هیچ ربطی به انکار خدا نداره.. این چه حرفیه که شما میزنید؟ یعنی شما میگی خدا میاد جلوی اون گردن کلفته رو میگیره که ما رو به خاطر فرزندش قربانی نکنه؟ و اگه ما اینو قبول نکنیم خدا رو انکار کردیم؟ خیلی خیلی عذر میخوام اما این حرفت خیلی اشتباهه.. انسان داری اختیار در انجام نیک و بده و خدا هم در اختیار انسان دخل و تصرف نمیکنه.. اگه قرار بود خدا جلوی انجام اینکار رو بگیره که دیگه خوبی و بدی کردن معنی نداشت؟ اگه اینطور بود که هیچ تجاوز به عنفی هم انجام نمیشد؟ چون به قول شما: قربونت برم پس خدا این جا چیه؟
نه عزیزم.. خدا به جای خودش نشسته و قضاوت میکنه بر اعمال ما.. خدا جلوی کسی رو نمیگیره.. اگه میخواست در اینطور مسائل دخالت کنه که الان یه . . . . . رییس جمهورمون نبود

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف آخر هم اینکه.. دوستان خوبم اگر که راهی برای پشیمون شدن و پس دادن کارت وجود داره، همین امروز اقدام کنید
این یعنی تحمیل اعقید این یعنی منفی گری زیاد
من از عزیزانم در همین شرایط بد دستگیر شد ولی نه ما را کشتند نه چیزی ولی ان عذاب کشید ولی ان هم این کار را کرد چون از نزدیک دید وگفت من وقتی مردم دیگه هیچ فایده ای ندارم پس شاید دل 1خانواده را شاد کنم حتی اگر دشمنم باشه
این یعنی تحمیل؟ عزیزم شما در درک معانی واژه ها و عبارات دچار اشکال شدید.. تحمیل همرا با اجباره و اگه من مثلا میگفتم : شما باید امروز کارتاتون رو پس بدید... حق با شمابود.. اما به این چیزی که من گفتم میگن "پیشنهاد"
در پذیرش یا رد یک پیشنهاد هم همه مخیرند.

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر دیدگاه ترسناکی به جامعه داری اخه کی گفته ان تصادف با مرگ مغزی رخ می ده وای خدای من این حرف هارا نزن چون الان مردم دارند به سختی با امید کم زندگی می کنند واین ها یعنی تحمیل اعقید اشتباه وترسناک بابا عضو نشو این دیدگاه های اشتباه را نگو
شاید در اهدا پارتی بازی شه ولی این که تصادف یعنی مرگ مغزی تو نه نه
من گفتم تصادف یعنی مرگ مغزی؟؟؟!:eek: شما واقعا اینقدر بد متوجه میشی یا عمدا همه چیز رو اینجور وانمود میکنی؟ من فقط یه مثال زدم.. بله مرگ مغزی میتونه در اثر تصادف هم ایجاد بشه، این رو بازم میگم.. ولی این خیلی فرق میکنه با اینکه تصادف یعنی مرگ مغزی! مطمئن باشید همچین حرف غیر منطقی و غیر عقلایی از دهن من بیرون نمیاد.. من خودم 2بار تصادف کردم اما مرگ مغزی نشدم:redface:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
که خدا ان جایه حق

عزیزم هیچ ربطی به انکار خدا نداره.. این چه حرفیه که شما میزنید؟ یعنی شما میگی خدا میاد جلوی اون گردن کلفته رو میگیره که ما رو به خاطر فرزندش قربانی نکنه؟ و اگه ما اینو قبول نکنیم خدا رو انکار کردیم؟ خیلی خیلی عذر میخوام اما این حرفت خیلی اشتباهه.. انسان داری اختیار در انجام نیک و بده و خدا هم در اختیار انسان دخل و تصرف نمیکنه.. اگه قرار بود خدا جلوی انجام اینکار رو بگیره که دیگه خوبی و بدی کردن معنی نداشت؟ اگه اینطور بود که هیچ تجاوز به عنفی هم انجام نمیشد؟ چون به قول شما: قربونت برم پس خدا این جا چیه؟
نه عزیزم.. خدا به جای خودش نشسته و قضاوت میکنه بر اعمال ما.. خدا جلوی کسی رو نمیگیره.. اگه میخواست در اینطور مسائل دخالت کنه که الان یه . . . . . رییس جمهورمون نبود
جواب درستي بهتون دادن ستاره ي عزيز!:redface:
در ضمن اين تاپيك در گفتگوي آزاد زده شد و خوبه كه در موردش گفتگو بشه!;) اميدوارم از اين بحث ناراحت نشين!:cry:

tirmah

عضو جدید
من گفتم تصادف یعنی مرگ مغزی؟؟؟!:eek: شما واقعا اینقدر بد متوجه میشی یا عمدا همه چیز رو اینجور وانمود میکنی؟ من فقط یه مثال زدم.. بله مرگ مغزی میتونه در اثر تصادف هم ایجاد بشه، این رو بازم میگم.. ولی این خیلی فرق میکنه با اینکه تصادف یعنی مرگ مغزی! مطمئن باشید همچین حرف غیر منطقی و غیر عقلایی از دهن من بیرون نمیاد.. من خودم 2بار تصادف کردم اما مرگ مغزی نشدم:redface:

من نمی فهمم شما قرار این جا نظر خودتون را بگید در مورد اینکه این تاپیک کجا قرار گرفته شکی نیست ولی اینجا قرار نیست در مورد چیزی بحث بشه اینجا قرار 1سایت دیده شه
من منظورتون را فهمیدم من می گم انها نمی تونند این کار را کنندچون نمیتونند با این کار بگند طرف مرگ مغزی می شه پس تموم چند نفر را باید قربانیکنند تا1 نفر مرگ مغزی بشه
تازه هر هفته در ایران 1 یا 2نفر اهدایی داریم
پس ان ها می رند و انجا پارتی بازی می کنند وبه نظرم هم این است که تو دل خانواده ای را شاد کنی حتی اگر دشمنت باشه ان نیاز داره عاجزه
من با حرف های شما مخالف نیستم با دیدگاهتون و دیدتون در این مورد هم مخالف نیستم ولی به اینکه
انقدر نباید دنیایی دید داشت انقدر منفی نگری کرد بحث دارم
من بازم می گم شما ثبت نام نکنید ولی جز سفیران بشید که هیچ مشکلی نداره

tirmah

عضو جدید
جواب درستي بهتون دادن ستاره ي عزيز!:redface:
در ضمن اين تاپيك در گفتگوي آزاد زده شد و خوبه كه در موردش گفتگو بشه!;) اميدوارم از اين بحث ناراحت نشين!:cry:

من ناراحت نمی شم چون دلیلی نداره ولی اینقدر نباید انسان بد بین باشه می دونم میدونم این ها شاید بدبینی نباشه شاید واقعیت باشه ولی عمل تو مهمه نیتت کمکه تو اگر امروز قرار باشه قلبت را اهدا کنی ولی بگی من به دشمنم این قلب را نمی دم چون دشمنم چون دوستش ندارم پس فایده ای نداره چون تو قرار قلبت را برای کمک بدی و فرقی نداره چون تو دیگه قار نیست زندگی کنی
چون ان اتفاق ممکن 1اتفاق در زندگی ان فرد باشه همین

mahroo

عضو جدید
ممنون به خاطر تاپيكتون.من خيلي فكر كردم به اينكه كارت اهدا بگيرم يعني واسه خودم ارزشمنده ولي نتونستم واكنش خانودمو ترسيم كنم تو ذهنم بعد از مرگم.احتمال قطع ميدم كه مامانم به خصوص حتي با وجود كارت هرگز اين اجازه رو نده كه بدن بچه اش ...نميدونم.به نظرتون چه كار كنم؟

tirmah

عضو جدید
ممنون به خاطر تاپيكتون.من خيلي فكر كردم به اينكه كارت اهدا بگيرم يعني واسه خودم ارزشمنده ولي نتونستم واكنش خانودمو ترسيم كنم تو ذهنم بعد از مرگم.احتمال قطع ميدم كه مامانم به خصوص حتي با وجود كارت هرگز اين اجازه رو نده كه بدن بچه اش ...نميدونم.به نظرتون چه كار كنم؟
سلام
به نظرم اگر بدون درجریان گذاشتن خانوادت این کار را انجام بدی کاملا شتباه با انها صحبت کن
واگر موافقت نکرد به انه بگو که اگر روزی این اتفاق افتاد باید این کار را انجام بدند و کارت را نگیر تا زمانی که اجازه دادند

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی فهمم شما قرار این جا نظر خودتون را بگید در مورد اینکه این تاپیک کجا قرار گرفته شکی نیست ولی اینجا قرار نیست در مورد چیزی بحث بشه اینجا قرار 1سایت دیده شه
من منظورتون را فهمیدم من می گم انها نمی تونند این کار را کنندچون نمیتونند با این کار بگند طرف مرگ مغزی می شه پس تموم چند نفر را باید قربانیکنند تا1 نفر مرگ مغزی بشه
تازه هر هفته در ایران 1 یا 2نفر اهدایی داریم
پس ان ها می رند و انجا پارتی بازی می کنند وبه نظرم هم این است که تو دل خانواده ای را شاد کنی حتی اگر دشمنت باشه ان نیاز داره عاجزه
من با حرف های شما مخالف نیستم با دیدگاهتون و دیدتون در این مورد هم مخالف نیستم ولی به اینکه
انقدر نباید دنیایی دید داشت انقدر منفی نگری کرد بحث دارم
من بازم می گم شما ثبت نام نکنید ولی جز سفیران بشید که هیچ مشکلی نداره
ای بابا.. شما متوجه منظورم نشدی عزیزم.. اصلا نیاز نیست طرف مرگ مغزی بشه که، اونی که نیازمند بدن شماست، میاد با ماشین میزنه به شما، بعد خودش میرسونت بیمارستان، بعد هر عضویت رو که لازم دارن برمیدارن، بعد به خونتون زنگ میزنن میگن بچه مرگ مغزی شده بود و چون کارت داشت اینکار رو کردی. شما که میدونی اینا چه نفوذ و قدرتی دارن، میدونی که چقدر حیوان صفت هستند.. حتی میتونن شما رو سالم از وسط خیابون بدزدن و ببرن قلبت رو بردارن بعد به خانوادت میگن تصادف کرده و مرده بود.
اما به هر حال من دیگه نمیخوام در این مورد بحث کنم.. فقط چیزی رو که باور داشتم گفتم. حالا اون سفیران که گفتید چه کاری انجام میدن؟

tirmah

عضو جدید
امدم و از همکاریتون از نظراتتون و از اینکه مارا قابل دونستید و یک سری به این تاپیک زدید تشکر کنم امیدوارم موفق باشید

• Like
واکنش ها: !...

mrha

عضو جدید
منم يك سال پيش گرفتم البته طول ميكشه يكي دو ماه ولي بالاخره اومد...:surprised:

abdola_farzad

عضو جدید
thank
منم همین الان درخواست دادم واسه عضو شدن
خدایا این روح لطیف رو از ما نگیر ... :biggrin::biggrin::biggrin:

بالا