بچه ها کمک خواهش میکنم بیاییدنظر بدید...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله لیلا خانم
این بی وفایی پسرا مختص دخترا هم هست
دخترایی که فقط به پول سره فک میکنن و با ماشین پسره حال میکنن
نه دخترایی که پای پیاده با یه پسر دوست بشه

بله درسته...هم پسر خوب داریم هم دختر خوب....

اما درمورد این اقا که با وجود داشتن زن وبچه اومده انقدر راحت 4سال بایکی ارتباط برقرار کرده میتونی چه واژه ای رو بکار ببری؟؟؟؟؟؟؟

"M@RY@M"

عضو جدید

عزیزم به دوستت بگو همش دروغه کشکه کشتن مگه الکیه .
یارو با زن و بچه................
چی بگم آخه اون دنبال تنوع و هوس بوده نه دنبال عشق به دوست عزیزت بگو گول حرفاشو نخوره
ببین الان سرش با کی گرمه.........................

sorosh.h

عضو جدید
بله درسته...هم پسر خوب داریم هم دختر خوب....

اما درمورد این اقا که با وجود داشتن زن وبچه اومده انقدر راحت 4سال بایکی ارتباط برقرار کرده میتونی چه واژه ای رو بکار ببری؟؟؟؟؟؟؟

بله حق با شماست
ولی با یه زنی که دوتا بچه داره میره شبا بغل یه نفر دیگه میخوابه چی کنیم به نظر شما ؟

simiar

عضو جدید
سلام ؛ درک یکی دو تا موضوع اولش برام سخت بود :

1- 4سال زمان کمی نیست برای
فهمیدن تأهل یک مرد!
2- 4سال زمان بسیار زیادی است برای یک رابطه که
فقط در یک مرحله درجا بزند آن هم در یک دوستی پنهانی!
3- 4سال زمان کمی نیست که
یک خانم در بلاتکلیفی به سر ببرد!

چون در این رابطه خانم روز به روز بیشتر متضرر میشود ... پس دوست شما نیاز به
تغییرات اساسی در روش زندگی خودش دارد. در واقع باید کمی هم خودخواه باشد.
بقیه مسائلی که عنوان شد در سایه ی این 4 سال گذشته شده اهمیتی ندارند.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله حق با شماست
ولی با یه زنی که دوتا بچه داره میره شبا بغل یه نفر دیگه میخوابه چی کنیم به نظر شما ؟

گفتم که دوموردش وجود داره آقا سروش...نمیشه هم انکارش کرد.....

ولی ادم تا مجرد هرغلطی خواست بره بکنه ولی وقتی ازدواج کرد یک مسئولیتی رو قبول کرده....اگه نمیتونست جلو خودشو بگیره غلط کرد ازدواج کرد

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
گفتم این عکس رو بذارم به دوستتون نشون بدین!!!! شاید فهمید که پسرا حرف های تکراری زیادی دارن!!

------------------
پ.ن: هر کاری کردن عکسه نه اپلود شد، نه هیچ رقمه اینجا نمیاد!! بیخیال! پاک بشه!

آخرین ویرایش:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
امروز یه نفر بهش اس داده مثلا به عنوان دوست آقاهه که اون خبری ازش نیست اگه باشماتماس گرفته به ما بگید قرصاشو نخورده ودیونه شده
من یکی زدم زیر خنده اما دوستم حالش گرفته بود
کلی بهش گفتم اعتماد نکن
مرسی از همتتون:gol::gol::gol::gol::gol:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی ادم تا مجرد هرغلطی خواست بره بکنه ولی وقتی ازدواج کرد یک مسئولیتی رو قبول کرده....اگه نمیتونست جلو خودشو بگیره غلط کرد ازدواج کرد

آینده ی شما همین امروز شماست

در واقع برای بچه های اینجا میشه گفت دیروزشونه!

مثلا من الان برم معتاد بشم بگم بعدا که ازدواج کردم ترک می کنم خوب نمیشه چون تو وجود من ریشه می دواند

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیلش واضحه.بالا رفتن سن ازدواج و نیاز به همسر.

خوب سن ازدواج بره بالا ... باز دلیل نمیشه ..... دوستی دختر و پسر تو جامعه ما که پر افراد بی جنبه هست توصیه نمیشه .... سن ازدواج هرکی رسید به مادرشون بفرمایند برن برای ایشون خواستگاری...

yaseziba

اخراجی موقت
خوب سن ازدواج بره بالا ... باز دلیل نمیشه ..... دوستی دختر و پسر تو جامعه ما که پر افراد بی جنبه هست توصیه نمیشه .... سن ازدواج هرکی رسید به مادرشون بفرمایند برن خواستگاریشون.....

توصیه نمیشه.ولی یک نیاز فطری هست هر کسی باید نیازهاش برطرف بشه نیازهای جنسی و عاطفی باید با ازدواج باشه ولی وقتی اینطوری نشه میره رو بی اف جی و اف و گند گاری های مختلف که اکثرش به ضرر دخترا تموم میشه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه نمیشه.ولی یک نیاز فطری هست هر کسی باید نیازهاش برطرف بشه نیازهای جنسی و عاطفی باید با ازدواج باشه ولی وقتی اینطوری نشه میره رو بی اف جی و اف و گند گاری های مختلف که اکثرش به ضرر دخترا تموم میشه

خوبی دیگه تو جامعه دیده شده .... 95% دوستی ها به گند کشیده میشه ..... پس بهتره دوستی انجام ...... کلا دوستی سالم هم توصیه نمیشه .....به ضرر پسرا هم تموم میشه...

yaseziba

اخراجی موقت
خوبی دیگه تو جامعه دیده شده .... 95% دوستی ها به گند کشیده میشه ..... پس بهتره دوستی انجام ...... کلا دوستی سالم هم توصیه نمیشه .....به ضرر پسرا هم تموم میشه...
توصیه نمیشه.
وقتی آب سالم و لوله کشی نباشه باید از رودخانه آب خورد مجبوری
اون نباشه از آب چاه یا چاله
اون هم نباشه باید از کوفتی زهرماری آب بخوری تا نمیری
نیاز عاطفی و جنسی هم همینه
توصیه نشده ولی یه نیاز فطری هست که باید برطرف بشه اگه از راه ازدواج برطرف نشه میره سمت این گند کاریها

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه نمیشه.
وقتی آب سالم و لوله کشی نباشه باید از رودخانه آب خورد مجبوری
اون نباشه از آب چاه یا چاله
اون هم نباشه باید از کوفتی زهرماری آب بخوری تا نمیری
نیاز عاطفی و جنسی هم همینه
توصیه نشده ولی یه نیاز فطری هست که باید برطرف بشه اگه از راه ازدواج برطرف نشه میره سمت این گند کاریها

قدیم ها که چجوری ازدواج میکردند .... دوستی و این چیزا نبود .... تازه ازدواج های قدیمی پایدار تر از الان هستند....

تو دینت توصیه شده بری با دختر یا پسر دوست بشی ؟

yaseziba

اخراجی موقت
قدیم ها که چجوری ازدواج میکردند .... دوستی و این چیزا نبود .... تازه ازدواج های قدیمی پایدار تر از الان هستند....

تو دینت توصیه شده بری با دختر یا پسر دوست بشی ؟

یا من فارسی بلد نیستم یا شما.
من میگم توصیه نشده ولی نیاز های فطری هست که باید ارضا بشه.
در قدیم شما شاید یادت نباشه دخترا بین 9 تا 13 یا 14 سالگی ازدواج میکردن پسرا هم بین 14 تا 17 یا 18 سالگی ازدواج میکردن و. نیازهای عاطفی و جنسیشون برطرف میشد.
ولی الان سن ازدواج دخترا رفته 23 تا 26 پسرا هم 24 تا 30 یا 35 درسته؟
پس این وسط نیاز جنسی و عاطفی چجوری ارضا میشه با بی اف جی اف بازی و این گند کاریهایی که پیش میاره.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا من فارسی بلد نیستم یا شما.
من میگم توصیه نشده ولی نیاز های فطری هست که باید ارضا بشه.
در قدیم شما شاید یادت نباشه دخترا بین 9 تا 13 یا 14 سالگی ازدواج میکردن پسرا هم بین 14 تا 17 یا 18 سالگی ازدواج میکردن و. نیازهای عاطفی و جنسیشون برطرف میشد.
ولی الان سن ازدواج دخترا رفته 23 تا 26 پسرا هم 24 تا 30 یا 35 درسته؟
پس این وسط نیاز جنسی و عاطفی چجوری ارضا میشه با بی اف جی اف بازی و این گند کاریهایی که پیش میاره.

کی گفته تو 14 سالگی ازدواج میکردند .... من مال 20 سال پیشو میگم ..... دخترا تو 20 سال پسرا هم 27 26 ازدواج مکیرندن .......قدیم ها اصلا کسی میدیدی با دختری حرف بزنه ..... الان چی حیا نیست .... شرم نیست .... اون وضع دخترا تو جامعه ... اونم دست دوست پسرشو .... گرفته تو خیایون میره رستوان .... هر غلطی هم دلش میخواد میکنه ..... ازدواج کنه ... هر نیازی رو داره .... بر طرف کنه ....پسر دخترای ما یعنی این همه بی جنبه شدن نمی تونند .... تا سن ازدواج نیازاشونو نگه دارند....

yaseziba

اخراجی موقت

کی گفته تو 14 سالگی ازدواج میکردند .... من مال 20 سال پیشو میگم ..... دخترا تو 20 سال پسرا هم 27 26 ازدواج مکیرندن .......قدیم ها اصلا کسی میدیدی با دختری حرف بزنه ..... الان چی حیا نیست .... شرم نیست .... اون وضع دخترا تو جامعه ... اونم دست دوست پسرشو .... گرفته تو خیایون میره رستوان .... هر غلطی هم دلش میخواد میکنه ..... ازدواج کنه ... هر نیازی رو داره .... بر طرف کنه ....پسر دخترای ما یعنی این همه بی جنبه شدن نمی تونند .... تا سن ازدواج نیازاشونو نگه دارند....

اگه تهران رو میگی آره 20 سال بوده.
سال 1370 به بعد رو میگی اره .
من سال 1350 تا 1365 رو گفتم شهرهای کوچیک نه تهران.
کار از این حرف ها گذشته.چاره ای نیست. وقتی دختری از این سر ایران میره اون سر ایران برای دانشگاه نیازهای عاطفی جنسی و مالی خودشو با این گند کاری ها ارضا میکنه چه حرفی به پدر و مادر این دختر زد

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تهران رو میگی آره 20 سال بوده.
سال 1370 به بعد رو میگی اره .
من سال 1350 تا 1365 رو گفتم شهرهای کوچیک نه تهران.
کار از این حرف ها گذشته.چاره ای نیست. وقتی دختری از این سر ایران میره اون سر ایران برای دانشگاه نیازهای عاطفی جنسی و مالی خودشو با این گند کاری ها ارضا میکنه چه حرفی به پدر و مادر این دختر زد
؟
چه ربطی داره .... شما اومدی میگه .... شرف انسایت رو میگی ......ببینم ... جوان 20 22 ساله نیاز جنسی و عاطفی داشته باشه ؟ باید بره رابطه نامشروع داشته باشه.؟....من یه پسر رو میشناختم تو سن 20 سالگیش اومد دید نیاز داره.... به باباش گفت اونم رفت واسش رفت خواستگاری ..... ازدواج کرد .... نیاز هاشم به طور صحیح رفع کرد .... همه چیز اصول داره .... نیاز مالی داشته باشه باید بره تن فروشی کنه ؟....این نیاز ها تو همه هست ....کسی هم نمیتونه انکارش کنه .... ولی از راه صحیح باید رفع بشه....

yaseziba

اخراجی موقت
؟
چه ربطی داره .... شما اومدی میگه .... شرف انسایت رو میگی ......ببینم ... جوان 20 22 ساله نیاز جنسی و عاطفی داشته باشه ؟ باید بره رابطه نامشروع داشته باشه.؟....من یه پسر رو میشناختم تو سن 20 سالگیش اومد دید نیاز داره.... به باباش گفت اونم رفت واسش رفت خواستگاری ..... ازدواج کرد .... نیاز هاشم به طور صحیح رفع کرد .... همه چیز اصول داره .... نیاز مالی داشته باشه باید بره تن فروشی کنه ؟....این نیاز ها تو همه هست ....کسی هم نمیتونه انکارش کنه .... ولی از راه صحیح باید رفع بشه....

من دارم فارسی صحبت میکنم شما هم فارسی صحبت میکنی.
میگن امروز آب نیست رودخانه چاهی هم نیست آب هم به این زودیا نمیاد.چکار میکنی ؟؟ از هر جایی شده آب جور میکنی چایه ای چوله ای هر چی باشه بخوری که از تشنگی نمیری.
وقتی شرایط ازدواج نیست چجوری ازدواج کنه:mad:
کار نداره:mad:خونه نداره از خودش پول کرایه رو هم نداره چجوری آخه ازدواج کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب این رو بهم بده

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم فارسی صحبت میکنم شما هم فارسی صحبت میکنی.
میگن امروز آب نیست رودخانه چاهی هم نیست آب هم به این زودیا نمیاد.چکار میکنی ؟؟ از هر جایی شده آب جور میکنی چایه ای چوله ای هر چی باشه بخوری که از تشنگی نمیری.
وقتی شرایط ازدواج نیست چجوری ازدواج کنه:mad:
کار نداره:mad:خونه نداره از خودش پول کرایه رو هم نداره چجوری آخه ازدواج کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب این رو بهم بده

ازدواج نکنه میمیره ؟ نیازشو نگه داره میمیره ؟ پس بره شما میگی بره رابطه نام شروع انجام بده؟
هان؟ کسی نیاز جنسیشو رفع نکنه نمیمیره ..... مثل ابو غذا نیست که بدون اونها بمیره ....

controlqueen

عضو جدید

ازدواج نکنه میمیره ؟ نیازشو نگه داره میمیره ؟ پس بره شما میگی بره رابطه نام شروع انجام بده؟
هان؟ کسی نیاز جنسیشو رفع نکنه نمیمیره ..... مثل ابو غذا نیست که بدون اونها بمیره ....
منم باهاتون موافقم آقامسعود...هیچ دلیلی وجودنداره برای ارتباط نامشروع این ذلیلایی که میگن دور بوده ونیازداشته و...همش بهانس...

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من دیدم
یه روز تو کلانتری بودم سر یه مسئله ای دیم چندتا عکس آورده بودن
مال صحنه جرم بود
پسره خودشو با روسری دختره دار زده بود
خیلی حالم بد شد
من اصلا نمیگم کار خوبی کرده ولی خودشو کشت
حدود 21 تا 22 سالی هم داشت

یکی ازهمسایه های مادر بزرگم اینا پسره چون خونواده اش وخونواده دختره با ازدواجشون مخالف بودن خودشو دار زد....
البته اینجور آدما مشکل روانی دارن
همه که خودکشی نمیکنن

fereshte akabere

کاربر بیش فعال
................

................

به نظر من بهتره ادم بعضی اوقات حواسش جمع باشه متاسفانه از اینگونه افراد وجود دارند که از احساسات میگن ولی فقط دروغ میگن
بهتره به دوستت بگی اگه فکر میکنی دوستش داری کافیه بعد امتحانا صبر کنه و بعد بره سه ماه تابستون به یه شهر دیگه و تنها هم نره تا میتونه با دوستاش باشه وتمام مدت هر چیزی که اونو به یاد اون شخص میندازه فراموش کنه اگه کسی هست که باید از احساساتش حرف بزنه فقط گوش بده راهنمایی نکن نگو حق با توئه هیچی فقط کافیه حرف بزنه تا به ارامش برسه بعد سه ماه خودت تغییرات میبینی کافیه بره سفر و تما لحظات براش هیجان انگیز کنید مسخرهبازی راه بندازید تا حواسش کاملا پرت شود

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگفتم بره.من گفتم میره که نیازشو برطرف کنه.
شما برو یکم روان شناسی بخون یعد بیا بگو و نظریه بده.

و همینطور شما.

اگه انسانیت و شرف تو وجود یکی باشه ... اینجوری نمیره نیاز شو برطرف کنه .....شما برو اول اگه مسلمان هستی ... دینتو یاد بگیر .. بعد ادعای مسلمان بودن باشه .... تو کشورهای دیگه ... طرف نیازشو با 100 نفر رفع میکنه ... چون دین نداره... بی بند و بار هست..... مثالی میزنم ....یکی پول نداره ماشین قرون قیمت بخره ... میره ماشین می دزده .... بعد میپرسند چرا این کارو کردی میگی چون نیاز داشتم ...... شما خودت باید بری مشاوره پیش یه استاد مشاوره...

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اینو میگم اینهایی که این کارها رو میکنن همه سون شرف و انسانیت ندارن و دین ندارن.پس بی حجاب ها هم شرف و دین ندارن معتادها هم دین و شرف ندارن دزدها دین و شرف ندارن و .....
پس 70 در صد جامعه ی ما دین و انسانیت و شرف ندارن!!؟؟
این درسته یا اشتباهه؟

شما فکر میکنید 70 درصد جامعه ما رو اینا تشکیل میدن؟ چه جالب ..... اینجا ایرانه ها .... افغانستان ... یا عراق نیست..... یا شاید شهر یا منطقه شما رو این افراد تشکیل دادند....

وضعیت
موضوع بسته شده است.