یه مورد اورژانسی بچه ها بهم کمک کنید نظر بدید!! خواهش میکنم

behnam_nurse86

عضو جدید
من از یه دختر کارشناسی خاستگاری کردم بهم جواب رد داد:cry: اما از فردا باهاش کلاس دارم من استادشون هستم :redface: بنظر شما باهاش عادی برخورد کنم یا اذیتش کنم؟
البته تو جواب رد دادنش یه کوچولو بی احترامی کرد نمیدونم عادی باشم یا بهش بفهمونم که یه من ماست چقدر کرده داره!!!!:surprised: البته نظر خودم این هست که باهاش عادی برخورد کنم خیال نکنه حالا جواب رد داده دیگه دنیای من به اخر رسیده:razz:

البته میتونم جوری هم برخورد کنم که اصلا انگار نمیشناسمش و بهش بگم خودشو معرفی کنه!!!!!!:D

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چه طوری بی احترامی کرد بگو تا بگم چه کار کنی.

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین که محلش نذاری و ندیده بگیریش خودش بدددترین فحشه:دی

behnam_nurse86

عضو جدید
چه طوری بی احترامی کرد بگو تا بگم چه کار کنی.
زنگ زدم خابگاه باهاش حرف بزنم بعد کلی تلاش بلاخره پیداش کردم تلفن خابگاه 5 دقیقه ای بود وسط صحبت قطع شد البته خودم بهش گفتم که قطع میشه پس اماده اش کردم که دوباره زنگ میزنم وقتی 5 دقیقه تموم شد دوباره زنگ زدم یه دختر دیگه اومد پای تلفن جواب داد و گفت فلانی رفت دیگه اما فاصله قطع شدن تا زنگ زدن دوباره من 40 ثانیه نشد

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی محلی بهترین کاره..انگار که نمیبینیش

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زنگ زدم خابگاه باهاش حرف بزنم بعد کلی تلاش بلاخره پیداش کردم تلفن خابگاه 5 دقیقه ای بود وسط صحبت قطع شد البته خودم بهش گفتم که قطع میشه پس اماده اش کردم که دوباره زنگ میزنم وقتی 5 دقیقه تموم شد دوباره زنگ زدم یه دختر دیگه اومد پای تلفن جواب داد و گفت فلانی رفت دیگه اما فاصله قطع شدن تا زنگ زدن دوباره من 40 ثانیه نشد

یعنی وقتی داشتی خواستگاری میکردی قطع شد؟ و ایشون ساکت بود؟ یا خواستگاری کردی و اون وقت تلفن قطع شد؟ یعنی منظورم اینه که جوابش را شنیدی یا نه؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون تورو نخواسته دیگه ، مجبور که نیست از شما خوشش بیاد ، لازم نیست کاری بکنی مثل بقیه با ایشون رفتار کن ، این حرفا دیگه چیه ؟

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جواب که ندادی دیگه اما به نظرم از پشت تلفن خواستگاری کردن برای یک دختر متشخص بی احترامیه .....حالا دیگه خودت میدونی به نظرت رفتارش اشتباه بوده؟؟؟؟؟؟؟

behnam_nurse86

عضو جدید
یعنی وقتی داشتی خواستگاری میکردی قطع شد؟ و ایشون ساکت بود؟ یا خواستگاری کردی و اون وقت تلفن قطع شد؟ یعنی منظورم اینه که جوابش را شنیدی یا نه؟

3 ماه قبل این تماس تلفنی باهاش حضوری حرف زده بودم و جواب رد رو شنیده بودم گفت که مشکلاتی داره و موقعیت ازدواج نداره منم تشکر کردم و بیخیال شدم رفتم سه ماه بعد گفتم 1 بار دیگه تلاش خودمو بکنم
که بازم نشد البته من عادت دارم به کسی اصرار کنم حداکثر فقط دوبار البته خب دفعه اول خیلی ریلکس بودم اخه ادم پیشنهاد دوستی رو هم به اون صورت نمیده باید پافشاری کرد حداقل بدونه بحث جدیه

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
3 ماه قبل این تماس تلفنی باهاش حضوری حرف زده بودم و جواب رد رو شنیده بودم گفت که مشکلاتی داره و موقعیت ازدواج نداره منم تشکر کردم و بیخیال شدم رفتم سه ماه بعد گفتم 1 بار دیگه تلاش خودمو بکنم
که بازم نشد البته من عادت دارم به کسی اصرار کنم حداکثر فقط دوبار البته خب دفعه اول خیلی ریلکس بودم اخه ادم پیشنهاد دوستی رو هم به اون صورت نمیده باید پافشاری کرد حداقل بدونه بحث جدیه

من نمیدونم اون خانم چه شخصیتی داره اما شاید مدل خواستگاری کردن شما هم زیاد دلچسبش نبوده
در هر صورت اگر واقعا دوستش داشته باشی بهش بی احترامی نمیکنی
به نظرم عادی باش و ببین صلاحت چیه
اگر واقعا طرفو میخوای و میبینی برای هم مناسبید درست رفتار کن و مودب باش شاید ازت خوشش بیاد

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخه پسر خوب پشت تلفن کسی خواستگاری میکنه اونم وقتی طرف تو خوابگاهه.خیلی رمانتیکه نه؟؟!!:razz:اگه من بودم که تلفن رو برمیداشتم میکوبیدم تو سر طرف تا دیگه اینجوری خواستگاری نکنه جواب ندادن که جای خود داره:D

behnam_nurse86

عضو جدید
من نمیدونم اون خانم چه شخصیتی داره اما شاید مدل خواستگاری کردن شما هم زیاد دلچسبش نبوده
در هر صورت اگر واقعا دوستش داشته باشی بهش بی احترامی نمیکنی
به نظرم عادی باش و ببین صلاحت چیه
اگر واقعا طرفو میخوای و میبینی برای هم مناسبید درست رفتار کن و مودب باش شاید ازت خوشش بیاد
بی احترامی هرگز بهش نمیکنم منظورم از اذیت این هست که مباحث سخت و سوالای سخت رو از اون بپرسم بلاخره هممون دانشجو بودیم وقتی استاد یه سوال بپرسه و جوابش رو ندونیم یه خورده معذب میشیم

behnam_nurse86

عضو جدید
آخه پسر خوب پشت تلفن کسی خواستگاری میکنه اونم وقتی طرف تو خوابگاهه.خیلی رمانتیکه نه؟؟!!:razz:اگه من بودم که تلفن رو برمیداشتم میکوبیدم تو سر طرف تا دیگه اینجوری خواستگاری نکنه جواب ندادن که جای خود داره:D
ای بابا فاز دو خاستگاری پشت تلفن بود سه ماه قبلش حضوری حرف زده بودیم

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای بابا فاز دو خاستگاری پشت تلفن بود سه ماه قبلش حضوری حرف زده بودیم

کلا من ماجرا رو نمیدونم ولی به هر حال اگه ناراحت باشه که فردا عمرا سر کلاس بیاد پس زیاد ذهنت رو درگیر نکن:D

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميبينم كه هنوز درگيري بهنام ...:D
همون عادي برخورد كني بهتر
ا
گه خودت و بگيريو محل ندي ميفهمه كه خيلي برات اين قضيه مهم بوده و الان خيلي ضربه خورديو از اين حرفا...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از یه دختر کارشناسی خاستگاری کردم بهم جواب رد داد:cry: اما از فردا باهاش کلاس دارم من استادشون هستم :redface: بنظر شما باهاش عادی برخورد کنم یا اذیتش کنم؟
البته تو جواب رد دادنش یه کوچولو بی احترامی کرد نمیدونم عادی باشم یا بهش بفهمونم که یه من ماست چقدر کرده داره!!!!:surprised: البته نظر خودم این هست که باهاش عادی برخورد کنم خیال نکنه حالا جواب رد داده دیگه دنیای من به اخر رسیده:razz:

البته میتونم جوری هم برخورد کنم که اصلا انگار نمیشناسمش و بهش بگم خودشو معرفی کنه!!!!!!:D

سلام ذوست من.چه دلت بخواد چه نخواد الان 10000000تا صفحه پشت سرت گذاشته!!!میشناسی دخترارو که!!!!؟؟؟؟
فردا که رفتی سر کلاس منتظر نگاههای منظور دار دخترا باش!!!
از هیچی و هیشکی نترس بزن پدرشو در بیار....
باید کاری کنی که هر لحظه ی این کلاس براش زهر مار بشه.یادت نره ها!!!!خبرشو بهم بعدا...

behnam_nurse86

عضو جدید
سلام ذوست من.چه دلت بخواد چه نخواد الان 10000000تا صفحه پشت سرت گذاشته!!!میشناسی دخترارو که!!!!؟؟؟؟
باید کاری کنی که هر لحظه ی این کلاس براش زهر مار بشه.یادت نره ها!!!!خبرشو بهم بعدا...
اره دقیقا احتمالا به چند تا دوستاش گفته و اونا هم به دوستاشون گفتن و کلا تو دانشکده همه میدونن اما برام اهمیت نداره که بدونن یا ندونن
همه رفتارم بستگی به فردا داره که ببینم چی پیش میاد و رفتار اون چطوره اما خب تصمیم دارم مثه یه ادم خوب باهاش رفتار کنم خیلی عادی دنبال شر نمیگردم اگر خودش نخواد:confused:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید یکی بهت بگه نه ولش کن طوری رفتار نکن تابلو بشی!!!
ولی همین الان بهت بگم الان خواجه حافظ شیرازی هم میدونه چی شده!!!
همه ی دخترا میدونن و ماشالا دوس پسراشونم میدونن و تقریبا الان همه ی کلاس میدونن.و پسرا منتظرن که خودتو نشون بدی ....
همه منتظرن که جوابشو بدی!!!اگه با احترام و بدون هیچ مشکلی برخورد میکرد عیب نداشت!!!ولی میگی یکم بی احترامی کرده!!!!تلافی یادت نره!!!
باهرکی مثه خودش.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دقیقا احتمالا به چند تا دوستاش گفته و اونا هم به دوستاشون گفتن و کلا تو دانشکده همه میدونن اما برام اهمیت نداره که بدونن یا ندونن
همه رفتارم بستگی به فردا داره که ببینم چی پیش میاد و رفتار اون چطوره اما خب تصمیم دارم مثه یه ادم خوب باهاش رفتار کنم خیلی عادی دنبال شر نمیگردم اگر خودش نخواد:confused:

به نظر من خیلی عادی برخورد کنید و با بچه ها بگید و بخندید اینجوری واقعا حالش گرفته میشه!;)

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:....... عجب دید مثبتی!!

نه کاملا باهاش عادی برخورد کنید.....حالا فاز 10 باشه...خواستگاری پشت تلفنم شد خواستگاری اخه؟؟!!!! حتما میخواستی طرف هی بشینه پشت تلفن ، تلفن خوابگاتونم 5 دقیقه ای یه بار قطع شه ...اون بنده خدا هم بمونه اونجا....!!! خیلی هم کار خوبی کرده به نظرم!
گناه نکرده که شاگرد شما شده..شاید از شما خوشش نیاد زور که نیس...به نظرم خیلی نامردی میکنین اگه رفتارتونو باهاش تغییر بدید....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من خیلی عادی برخورد کنید و با بچه ها بگید و بخندید اینجوری واقعا حالش گرفته میشه!;)

مگه قضیه حالگیریه؟؟؟؟!!! خو دوس نداشته جواب مثبت بده بنده خدا!