بعضیا مردن یا برده؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه شد که مردهای کشور ما اینطور ذلیل شدند؟ چه شد که اینگونه برده تمایلات جنسی خودشون شدند؟
کافیه به پیج اینستاگرام یا فیسبوک یکی از این دخترها یا خانمهای هنرپیشه که روزی سه چهارتا عکس بزک کرده از خودشون میذارن سر بزنید وکامنتهارو بخونید.واقعا شرم آوره. اوج خجالت اونجا بود وقتی دیدم مردانی بابیش از 40 سال سن چه کامنتهای حال بهم زنی گذاشته بودند.یکی میخواد چاکر خانم بشه، یکی در مدح زیبایی خانم شعر میگه و... از فضای واقعی که دیگر برایتان نگویم، که حتما غروبها ترافیک خودروی رانندگان مرد را برای سوار کردن و با بودن باخانمی ولو برای یک مسیر کوتاه، دیده اید.
ادمهای تنهایی که معلوم نیست با خودشون و زندگیشون دارند چیکار میکنن.
ناگهان بر خودم لرزیدم، گفتم نکند گاهی من هم اینقدر سخیف و ذلیل بوده ام؟ که فقط بخاطر ظاهر و جنسیت یک انسان قربان و صدقه اش بروم؟ نکند من هم بوده و یا شده باشم همان آدم تنهایی که با رویای بودن با یک جنس مخالف تا پست ترین سطح، ارزش خودم را پایین اورده باشم؟ امیدوارم اینطور نبوده باشم.
تنهایی، همچون نداری گاهی اوقات انسان را وادار به اعمال و گفتاری می کند که شرم آوری آن کمتر از تن فروشی نیست.

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین زن قدرت بیشتری برای نگه داشتن خودش داره ولی مرد دارای این قدرت نیست. زن حق انتخاب زیادی داره ولی مرد به طور غریزی می خواد با هر زنی رابطه جنسی داشته باشه. این رو شما در حیوانات هم بروشنی می بینید که در فصل جفت گیری نرها با هرچند تا ماده که بتونند جفت گیری می کنند ولی ماده با سخت گیری از بین نرها انتخاب می کند تا نسل بعدی هم از ژن های نیرومندی برخوردار باشد و بقا پیدا کند.
حالا وقتی در جامعه ای مردان نمی تونند غرایض خود رو ارضا کنند و یه عده می خوان همه چیز رو زنونه مردونه کنند و دم از حیا و شرم می زنند نتیجه اش همین چیزایی میشه که شما می بینید. افرادی که کوچکترین شناختی از جنس مخالف خود ندارند و به شدت ضعیف و ناتوان در مقابل اغواگری های زنانه هستند.

آخرین ویرایش:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین زن قدرت بیشتری برای نگه داشتن خودش داره ولی مرد دارای این قدرت نیست. زن حق انتخاب زیادی داره ولی مرد به طور غریضی می خواد با هر زنی رابطه جنسی داشته باشه. این رو شما در حیوانات هم بروشنی می بینید که در فصل جفت گیری نرها با هرچند تا ماده که بتونند جفت گیری می کنند ولی ماده با سخت گیری از بین نرها انتخاب می کند تا نسل بعدی هم از ژن های نیرومندی برخوردار باشد و بقا پیدا کند.
حالا وقتی در جامعه ای مردان نمی تونند غرایض خود رو ارضا کنند و یه عده می خوان همه چیز رو زنونه مردونه کنند و دم از حیا و شرم می زنند نتیجه اش همین چیزایی میشه که شما می بینید. افرادی که کوچکترین شناختی از جنس مخالف خود ندارند و به شدت ضعیف و ناتوان در مقابل اغواگری های زنانه هستند.

بله کاملا درست میگی، لپ کلام رو گفتی، فک کن تو کشورای خارجی از بدو تولد تا تمام مراحل نوجوانی و جوانی دختر و پسر کنار هم هستند و نیازهای جنسی هم رو ازادانه و بدون شرمساری و دغدغه و توهین و تهمت ارضا میکنن،ولی تو ایران چی؟ فقط باید پولدار باشی تا دچار مشکلات و عقده های جنسی نشی

اما خب با تمام این حرفا بنظرم مردها خودشونو کنترل کنن واسشون بهتره

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما راهش رو بلد نیستیم وگرنه توی همین تهران میتونی بدون داشتن این مشکلات و عقده ها زندگی کنی. این چیزایی که شما توی فیسبوک می بینید بی عرضگی و نادانی شخص رو نشون میده. فکر میکنه با این حرفا کوچکترین تاثیر مثبتی ایجاد میکنه ولی دقیقا تاثیر عکس داره و داره ضعف و ناامیدی شدید خودش رو نشون میده که باعث فرار طرف میشه. پول مهم است ولی اصلا عامل تعیین کننده نیست.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما راهش رو بلد نیستیم وگرنه توی همین تهران میتونی بدون داشتن این مشکلات و عقده ها زندگی کنی. این چیزایی که شما توی فیسبوک می بینید بی عرضگی و نادانی شخص رو نشون میده. فکر میکنه با این حرفا کوچکترین تاثیر مثبتی ایجاد میکنه ولی دقیقا تاثیر عکس داره و داره ضعف و ناامیدی شدید خودش رو نشون میده که باعث فرار طرف میشه. پول مهم است ولی اصلا عامل تعیین کننده نیست.

بله ولی اون روشهای به اصطلاح مخ زنی اخلاقی نیستند و نوعی دروغ به حساب میان. خوبی پولدار بودن اینه که لازم نیست دروغ بگی :دی
البته خیلی ها هم هستن همونطور که گفتی بقول تو راهش رو بلدندو نیازاشونو بر طرف میکنن ولی خب در دید جامعه منفورند. خود من یا تو بطور مثال اگه بفهمیم همسر ایندمون قبلا با یکی بوده با چه دیدی بهش نگاه میکنیم؟

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خب با تمام این حرفا بنظرم مردها خودشونو کنترل کنن واسشون بهتره
میدونی یاد یه داستان افتادم
میگن یکی از شاه های ایران اسمشو یادم رفت
دو تا روباه یکی نر یکی ماده توی 2تا قفس جداگونه ولی کنار هم میزارن
فصل جفت گیری میرسه حدود 6 ماه روباه نر تلاش میکنه به ماده برسه
بعد از 6 ماه در قفس روباه نر و در قفس روباه ماده رو باز میکنن
روباه نر میخواد بره به روباه ماده برسه،سکته میکنه میمیره! :D

این داستان رو دقیقا تو انسانیش هم دیدم و شنیدم و تو اخبار هم بوده که یه پسری میخواسته ازدواج کنه شب حجله سکته میکنه

:D

حالا بگذریم از قسمت خنده دارش

ولی خدا تو دل ما مرد ها و زن ها،یه غریزه قرار داده
این غریزه مثل تمام غرایز دیگه باید ارضاء بشه
وگرنه عواقب بدی داره

وقتی یه پسر خون گرم تو خوزستان تو سن 12 سالگی به بلوغ جنسی میرسه
یا حدود 15-16سالگی در جاهای دیگه

بصورت قانونی بایستی تا سن 18 صبر کنه که تازه بره دانشگاه دختر ببینه از نزدیک :D
بعد از 18-22 یا 23 صبر کنه از دانشگاه فارغ بشه بعد 2سال سربازی بشه 25 بعد تازه بره زن بگیره بشه 26 اون موقع این حس رو ارضاء کنه

یعنی از 12-15 تا 26 حداقل (بصورت استاندارد اسلامیش رو میگم:D ) یعنی چیزی حدود 14سال (!!!!!!!!!!!!) صبر.

قربونت بشم،حیوان هم بودیم سکته میزدیم دیگه چه انتظاری داری از یه آدم با این همه هوا و هوس و شیطان و فلان و بیسار :D

لذا بحث تاپیک اصلا زیبا نیست خوشمان نیومد :D مدیر بیا پاکش کن،مهندس ـو اخطار بده خاکش کن

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

این داستان رو دقیقا تو انسانیش هم دیدم و شنیدم و تو اخبار هم بوده که یه پسری میخواسته ازدواج کنه شب حجله سکته میکنه

وگرنه عواقب بدی داره

بعد از 18-22 یا 23 صبر کنه از دانشگاه فارغ بشه بعد 2سال سربازی بشه 25 بعد تازه بره زن بگیره بشه 26 اون موقع این حس رو ارضاء کنه

یعنی از 12-15 تا 26 حداقل (بصورت استاندارد اسلامیش رو میگم:D ) یعنی چیزی حدود 14سال (!!!!!!!!!!!!) صبر.

قربونت بشم،حیوان هم بودیم سکته میزدیم دیگه چه انتظاری داری از یه آدم با این همه هوا و هوس و شیطان و فلان و بیسار :D

لذا بحث تاپیک اصلا زیبا نیست خوشمان نیومد :D مدیر بیا پاکش کن،مهندس ـو اخطار بده خاکش کن
دلم برا روباهه سوخت خخخخ
بعد ادامشو خوندم دلم برا خودت سوخت خخخخخ شوخی
ولی این فقط تو ایران نیس...تو کشورا دیگم این داستان هست با اینکه ازادی جنسی اونجا بیشتره.....

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ولی اون روشهای به اصطلاح مخ زنی اخلاقی نیستند و نوعی دروغ به حساب میان. خوبی پولدار بودن اینه که لازم نیست دروغ بگی :دی
البته خیلی ها هم هستن همونطور که گفتی بقول تو راهش رو بلدندو نیازاشونو بر طرف میکنن ولی خب در دید جامعه منفورند. خود من یا تو بطور مثال اگه بفهمیم همسر ایندمون قبلا با یکی بوده با چه دیدی بهش نگاه میکنیم؟

ببین اگه بخوای پسر خوب و سربزیری باشی کلاهت پس معرکه است. نمیگم بی اخلاق باش و دست آخر کارت که تموم شد ولش کن ولی باید از حربه های روانی و قوانین قدرت برای پیشبرد کارت استفاده کنی چون دختران با همه قدرت برای اغواگری ازش استفاده می کنند. یه نگاه به مجلات و سایت های زنانه بکن بخصوص خارجی ببین چه تکنیک هایی یاد میدن که اون پسر سربه زیر براحتی در دامش میفته. شخصی به اسم robert greene کتابی نوشته به اسم the art of seduction . این کتاب به زیبایی و به تفضیل در این مورد توضیح میده. نه در مورد صرف مخ زنی بلکه در مورد هنر فریب دادن و بازی های قدرت.
دنیا توسط قوانین اداره میشه و اگر مثلا با قانون جاذبه آشنا نباشی و از 5 طبقه ساختمون پایین بپری هرچقدر هم آدم خوب و نازنینی باشی مرگ بدی در انتظارته. همه طبیعت از حیله های مختلف برای بقای خودش استفاده میکنه و چه بخوای قبول کنی یا نکنی بزرگترین نیاز ما مثل بقیه حیوانات نیاز جنسی هست. تا زمانی که این نیازت به بهترین شکل برطرف بشه فکر میکنی مثل یک شاه زندگی میکنی حتی اگر توی خرابه زندگی کنی. باور کن دید جامعه هم داره تغییر میکنه و اگر هم تغییر نکنه تو نباید بذاری آدمایی که نمی تونند مثل یه شاه زندگی کنند با بهانه های مختلف، تو رو محدود کنند. در جواب سوال آخرت اینکه طرف قبل از من با کسی نبوده باشه برای من اصلا عامل مثبتی به حساب نمیاد.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

وگرنه عواقب بدی داره

درست میگی عزیز من، ولی خب اون کارای منزجر کننده ای که مردهای ما الان انجام میدن راه حل نیست. من دارم به کسی که این متن رو میخونه یادآوری میکنم این کار درست نیست. درسته که وضعیت بغرنج هست ولی واقعیت اینه که کاریش نمیشه کرد ، حداقل شان و منزلت خودمونو حفظ کنیم. بنظرم یکی بره دوست دختر یا پسر بگیره بهتر از اینه که بره عجز و لابه و چرب زبانی کنه واسه جنس مخالف.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اگه بخوای پسر خوب و سربزیری باشی کلاهت پس معرکه است. نمیگم بی اخلاق باش و دست آخر کارت که تموم شد ولش کن ولی باید از حربه های روانی و قوانین قدرت برای پیشبرد کارت استفاده کنی چون دختران با همه قدرت برای اغواگری ازش استفاده می کنند. یه نگاه به مجلات و سایت های زنانه بکن بخصوص خارجی ببین چه تکنیک هایی یاد میدن که اون پسر سربه زیر براحتی در دامش میفته. شخصی به اسم robert greene کتابی نوشته به اسم the art of seduction . این کتاب به زیبایی و به تفضیل در این مورد توضیح میده. نه در مورد صرف مخ زنی بلکه در مورد هنر فریب دادن و بازی های قدرت.
دنیا توسط قوانین اداره میشه و اگر مثلا با قانون جاذبه آشنا نباشی و از 5 طبقه ساختمون پایین بپری هرچقدر هم آدم خوب و نازنینی باشی مرگ بدی در انتظارته. همه طبیعت از حیله های مختلف برای بقای خودش استفاده میکنه و چه بخوای قبول کنی یا نکنی بزرگترین نیاز ما مثل بقیه حیوانات نیاز جنسی هست. تا زمانی که این نیازت به بهترین شکل برطرف بشه فکر میکنی مثل یک شاه زندگی میکنی حتی اگر توی خرابه زندگی کنی. باور کن دید جامعه هم داره تغییر میکنه و اگر هم تغییر نکنه تو نباید بذاری آدمایی که نمی تونند مثل یه شاه زندگی کنند با بهانه های مختلف، تو رو محدود کنند. در جواب سوال آخرت اینکه طرف قبل از من با کسی نبوده باشه برای من اصلا عامل مثبتی به حساب نمیاد.

بله دید جامعه داره عوض میشه. مثه همین جمله آخرت.

همه اون چه که میگی درست. اصلا راستش بحث تاپیک من این نیست که رابطه با جنس مخالف خوبه یا بد. من میگم اون کسانی که اون کارهای ضایع و تابلو رو میکنن ، نکنن اون کارا رو، خودشونو خراب نکنن و یه سری رو پر رو تر نکنن و با دادن اعتماد بنفس کاذب به آدما کار رو واسه بقیه هم سخت تر نکنن :دی
اما تو بین همون آدمهایی که اول تاپیک گفتم، یه سری هم هستن که متاهل هستن. اونا دیگه چرا؟ من نمی دونم واقعا!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون کسی ک باش زندگی میکنن فقط ی هم خونس.....و شریک عاطفی و جنسی خوب برا هم نیسن......
البته بیشتر مردا ک مریزن....حس تنوع طلبی و چیزا دیگه.....

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دید جامعه داره عوض میشه. مثه همین جمله آخرت.

همه اون چه که میگی درست. اصلا راستش بحث تاپیک من این نیست که رابطه با جنس مخالف خوبه یا بد. من میگم اون کسانی که اون کارهای ضایع و تابلو رو میکنن ، نکنن اون کارا رو، خودشونو خراب نکنن و یه سری رو پر رو تر نکنن و با دادن اعتماد بنفس کاذب به آدما کار رو واسه بقیه هم سخت تر نکنن :دی
اما تو بین همون آدمهایی که اول تاپیک گفتم، یه سری هم هستن که متاهل هستن. اونا دیگه چرا؟ من نمی دونم واقعا!

خب اون بدبخت از زور ناامیدی و جهالت اون کار رو میکنه. اگر الان یک ستاره زن پاپ بهت پیشنهاد رابطه میداد شما قبول نمیکردی حتی اگر شان و منزلتت هم به یه شکلی پایین میومد؟ نتیجه ای که میشه از پست شما گرفت اینه که رابطه با جنس مخالف خوبه و باید بلافاصله بعد از بلوغ ارضا بشه ولی ما به خاطر شیوه تربیتمون و باورهامون واقعیت ها رو نمیبینم.
اون آدمای متاهل هم چون ازدواج ناموفق داشته. طرف ماهی یکبار به زور با همسرش رابطه داره. الان حالش از هیکل زنش بهم میخوره ولی چون اون بدبخت قبل از زنش با کسی نبوده و اصطلاحا پسر خوب و سربزیری بوده در همون تجربه اول، طرف به نظرش سیندرلا اومده و ازدواج کرده چون جامعه چنین چیزی رو تشویق میکنه ولی حالا بعد از یک مدت میفهمه چه غلطی کرده و زنه یک بچه هم براش آورده و طلاق هم پرهزینه است. کلا از همه نظر ضرر کرده و حالا میخواد یه جوری این احساسات سرکوب شده رو ارضا کنه.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه شد که مردهای کشور ما اینطور ذلیل شدند؟ چه شد که اینگونه برده تمایلات جنسی خودشون شدند؟
کافیه به پیج اینستاگرام یا فیسبوک یکی از این دخترها یا خانمهای هنرپیشه که روزی سه چهارتا عکس بزک کرده از خودشون میذارن سر بزنید وکامنتهارو بخونید.واقعا شرم آوره. اوج خجالت اونجا بود وقتی دیدم مردانی بابیش از 40 سال سن چه کامنتهای حال بهم زنی گذاشته بودند.یکی میخواد چاکر خانم بشه، یکی در مدح زیبایی خانم شعر میگه و... از فضای واقعی که دیگر برایتان نگویم، که حتما غروبها ترافیک خودروی رانندگان مرد را برای سوار کردن و با بودن باخانمی ولو برای یک مسیر کوتاه، دیده اید.
ناگهان بر خودم لرزیدم، گفتم نکند گاهی من هم اینقدر سخیف و ذلیل بوده ام؟ که فقط بخاطر ظاهر و جنسیت یک انسان قربان و صدقه اش بروم؟ نکند من هم بوده و یا شده باشم همان آدم تنهایی که با رویای بودن با یک جنس مخالف تا پست ترین سطح، ارزش خودم را پایین اورده باشم؟ امیدوارم اینطور نبوده باشم.
تنهایی، همچون نداری گاهی اوقات انسان را وادار به اعمال و گفتاری می کند که شرم آوری آن کمتر از تن فروشی نیست.

این مسائل در غرب به مراتب بدتر است.......وگرنه این همه شبکه جنسیتی 24 ساعته بوسیله سرمایه داران غربگرا تشکیل نمیشد.......تمایلات آنها به حدی بالا رفته که کار از هم جنس هم گذشته و به حیوان رو آورده اند......اگر ما هم دنباله رو فرهنگ غلط غرب باشیم که بوسیله ماهواره و حتی اینترنت نامحدود در حال رخ دادن است......خدایی نکرده در چنین منجلاب هایی گرفتار خواهیم شد .......نگاه جنسیتی و ابزاری به زن تازه شروع ورود فرهنگ تجددگرایی غربی است.....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مسائل در غرب به مراتب بدتر است.......وگرنه این همه شبکه جنسیتی 24 ساعته بوسیله سرمایه داران غربگرا تشکیل نمیشد.......تمایلات آنها به حدی بالا رفته که کار از هم جنس هم گذشته و به حیوان رو آورده اند......اگر ما هم دنباله رو فرهنگ غلط غرب باشیم که بوسیله ماهواره و حتی اینترنت نامحدود در حال رخ دادن است......خدایی نکرده در چنین منجلاب هایی گرفتار خواهیم شد .......نگاه جنسیتی و ابزاری به زن تازه شروع ورود فرهنگ تجددگرایی غربی است.....
بله....همه چی سره غرب خراب شد....خخخخ

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله....همه چی سره غرب خراب شد....خخخخ

اوایل انقلاب و قبل ماهواره و این ها ما بودیم......چرا این چیزها نبوده با اینکه سختگیری هایی که برخی اشاره میکنند به مراتب سخت تر بوده؟......هر وقت تونستید جواب این سوالات رو پیدا کنید متوجه میشید....در قبال زمان شاه هم فکر میکنم فیلم های زشت و رکیکی که اون زمان پخش میشده و حالا هم برخی شبکه های ماهواره مدعی حقوق زن پخش میکنن واقعا نشون میده قبل انقلاب ان حکومت در پی ترویج چه مسائلی بود ......برای اینکه ذهن مردم از مسائل اصلی کشور منحرف شود که خوشبختانه نشد به خاطر اعتقادات قوی و محکم دینی.......کاری که در ایتالیا با موفقیت تقریبا انجام شد

(F(X

عضو جدید
اون آدمای متاهل هم چون ازدواج ناموفق داشته. طرف ماهی یکبار به زور با همسرش رابطه داره. الان حالش از هیکل زنش بهم میخوره ولی چون اون بدبخت قبل از زنش با کسی نبوده و اصطلاحا پسر خوب و سربزیری بوده در همون تجربه اول، طرف به نظرش سیندرلا اومده و ازدواج کرده چون جامعه چنین چیزی رو تشویق میکنه ولی حالا بعد از یک مدت میفهمه چه غلطی کرده و زنه یک بچه هم براش آورده و طلاق هم پرهزینه است. کلا از همه نظر ضرر کرده و حالا میخواد یه جوری این احساسات سرکوب شده رو ارضا کنه.

افکار به این مزخرفی ندیده بودم...

بردگی جنسی تعابیر مختلفی داره.

(F(X

عضو جدید
چرا ب نظرت مزخرفه؟؟
ما تو بردگی جنسی اجباری برا نگه داشتن برده نداریم.....

نظراتی که درمورد ازدواج یک فردگفتن به نظرت درسته؟

درمورد بردگی جنسی: استارتر در پست های بعدبردگی رو دربردگی خلاصه کردن...

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظراتی که درمورد ازدواج یک فردگفتن به نظرت درسته؟

درمورد بردگی جنسی: استارتر در پست های بعدبردگی رو دربردگی خلاصه کردن...

اون قسمتی ک میگه از هیکل زنش حالش بهم میخوره و طرف اول براش سیندرلا بودرو بعد از چشش میفترو قبول ندارم..... هر دختری قد خودش زیبایی داره این دیگه مشکل مردست.....
این داستانو باید یجور دیگه میگف
ی پسری ک تو سن پایین ازدواج میکنه مثلا خیلی گرمه....حالا زنش که اصلا هیچ شناختیم ازش نداره ازدواج سنتیو اینجور چیزا..... و حالا طرف سرد...... اینا واقن بعد 10 سال ک از زندگیشون بگذره با ی بچه.....دیگه راه برگشتی ندارن....مردم میره بیرون دنبال اهلش......

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله غرب خیلی اوضاعش خرابه، وقتی تو ایران یه اقایی بخواد دو تا زن بگیره میگن حقوق زنان در ایران قانونا داره پایمال میشه، اونوقت خودشون هزاران فیلم میسازن که یه مرد به چند زن در آن واحد و یا چند مرد به یه زن در آن واحد دارن تجاوز میکنن، نمیدونم اون افراد مدعی حقوق بشر چرا اینجور مواقع خفه خون میگیرن.
ولی اینکه اوضاع غرب خرابه دلیل نمیشه بگیم اوضاع ما خوبه، اوضاع ما امروز افتضاح هست جوونا همه افسرده و داغونن

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به چشم چیز هایی دیدم

که اینایی که تو فیس دیدی خوباشن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله غرب خیلی اوضاعش خرابه، وقتی تو ایران یه اقایی بخواد دو تا زن بگیره میگن حقوق زنان در ایران قانونا داره پایمال میشه، اونوقت خودشون هزاران فیلم میسازن که یه مرد به چند زن در آن واحد و یا چند مرد به یه زن در آن واحد دارن تجاوز میکنن، نمیدونم اون افراد مدعی حقوق بشر چرا اینجور مواقع خفه خون میگیرن.
ولی اینکه اوضاع غرب خرابه دلیل نمیشه بگیم اوضاع ما خوبه، اوضاع ما امروز افتضاح هست جوونا همه افسرده و داغونن

من هم از وضعیت حاضر دفاع نکردم.......و البته برای بنده سوال است که سن و سال اون آقایون رو چطور شما تشخیص دادین....آیا صرف عکس و نوشتن سن و سال؟.....این همه در فیس بوک افرادی هستند که خود رو زن معرفی میکنن و اخاذی میکنن........در شبکه های اجتماعی.....خبرهاش هست .....دستگیری عده ای از این ها هم هست......و آیا همه جامعه ما در فیس بوک و شبکه های اجتماعی سیر میکنن؟......بنده معتقدم خیر

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای مهندس باز فک کردی شما؟! :d :|
.
.
.
خب جواب سوالت میشه این : چون اینها که شما دیدی و اینجا ویژگی هاشونو نوشتی

غالبا از افراد هوس باز ضعیف النفس ، بی اراده، کم سواد ، بدبخت و ذلیل مرده ( :d ) و از قشر ( بوووق :d ) جامعه هستن

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم از وضعیت حاضر دفاع نکردم.......و البته برای بنده سوال است که سن و سال اون آقایون رو چطور شما تشخیص دادین....آیا صرف عکس و نوشتن سن و سال؟.....این همه در فیس بوک افرادی هستند که خود رو زن معرفی میکنن و اخاذی میکنن........در شبکه های اجتماعی.....خبرهاش هست .....دستگیری عده ای از این ها هم هست......و آیا همه جامعه ما در فیس بوک و شبکه های اجتماعی سیر میکنن؟......بنده معتقدم خیر

یعنی میگی همه اون پروفایلها ساختگی هستند؟
نه، همه جمعیت ما در فیسبوک نیستند ولی اونقدری هستند که بشه بعنوان یه نمونه آماری مورد مطالعه قرار بگیرند. تازه اولش هم که گفتم وضع دنیای واقعی بهتر از مجازی نیست. حالا منظورت چیه؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای مهندس باز فک کردی شما؟! :d :|
.
.
.
خب جواب سوالت میشه این : چون اینها که شما دیدی و اینجا ویژگی هاشونو نوشتی

غالبا از افراد هوس باز ضعیف النفس ، بی اراده، کم سواد ، بدبخت و ذلیل مرده ( :d ) و از قشر ( بوووق :d ) جامعه هستن

:|

تعریف شما از افراد کم سواد و بدبخت و ذلیل مرده چیه؟! قشر بوووق کیا هستند؟ هر چی یا کی که هستند ایرانی که هستند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی میگی همه اون پروفایلها ساختگی هستند؟
نه، همه جمعیت ما در فیسبوک نیستند ولی اونقدری هستند که بشه بعنوان یه نمونه آماری مورد مطالعه قرار بگیرند. تازه اولش هم که گفتم وضع دنیای واقعی بهتر از مجازی نیست. حالا منظورت چیه؟
همه نه.......چنتا کامنت برای اون خانم کلا بوده؟.......اون خانم بازیگر چه رفتاری داشته که افرادی همچین نظراتی تو صفحش میدن....چطور میشه که همش تائید میشه و حذف نمیشه؟!

جامعه ایران 85 میلیون جمعیت داره......چند درصد اون در فیس بوک هستند؟........جامعه آماری شما خیلی ناقصه......البته شاید و میگم شاید در جامعه آمار افراد فیس بوکی بشه این نمونه رو نمونه خوبی دانست .......چرا که نظر روان شناسان در قبال افرادی که عضو فیس بوک ستند و در بند اون مشخص است

بالا