بعضیا مردن یا برده؟

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون قسمتی ک میگه از هیکل زنش حالش بهم میخوره و طرف اول براش سیندرلا بودرو بعد از چشش میفترو قبول ندارم..... هر دختری قد خودش زیبایی داره این دیگه مشکل مردست.....
این داستانو باید یجور دیگه میگف
ی پسری ک تو سن پایین ازدواج میکنه مثلا خیلی گرمه....حالا زنش که اصلا هیچ شناختیم ازش نداره ازدواج سنتیو اینجور چیزا..... و حالا طرف سرد...... اینا واقن بعد 10 سال ک از زندگیشون بگذره با ی بچه.....دیگه راه برگشتی ندارن....مردم میره بیرون دنبال اهلش......

ببین اینکه هر دختری قد خودش زیبایی داره از جهتی درسته و آن جهت هم اینه که هر کسی شایسته دوست داشتن و دوست داشته شدن هست ولی متاسفانه مشکلات زمانی شروع میشه که حق انتخاب محدود میشه و تمایلات شخص سرکوب میشه. وقتی جامعه پسر خوب و سربزیر رو انتخاب میکنه که به همون دختر اول پیشنهاد ازدواج میده و دوستی و رابطه رو قبل از ازدواج تجربه نکرده زیر یه سقف با طرفش زندگی نکرده این شخص در حقیقت نتونسته انتخاب کنه و بعد از مدتی که از آن دوران به اصطلاح عاشقی میگذره چشمش باز میشه و متوجه این حقیقت میشه. چیزی که من گفتم یک سناریوی محتمل است که اتفاق میفته حرف شما هم یک سناریوی محتمل است که در کشورهایی مثل ایران که دارن در مرز بین سنت و مدرنیته حرکت می کنند اتفاق میفته.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محممد آقا میشه من یه نظر درباره حرفای شما بدم؟....
آمار یه علمه درست ولی درباره هر چی که تو ایران امار گیری نشده ....مثلا امار گرفته نشده که چقدر میان از این کامنت ها میذارن ...اینجا نمیتونیم حتما عددی حرف بزنیم و بگیم هزار نفر.....
البته به کار بردن لفظ تمام مردان ایرانی یا خیلی زیاد هم درست نیست ....ولی به نظرم همین جمعیتی هم که میان این رفتاراها رو میکنن باید بررسی بشن و کم نیستن ....
فقط به فیس بوک توجه نکنید منظور استارتر کل جامعه ست که البته مثال های خاصی میزنن ....:smile:
محممد آقا میشه من یه نظر درباره حرفای شما بدم؟....
آمار یه علمه درست ولی درباره هر چی که تو ایران امار گیری نشده ....مثلا امار گرفته نشده که چقدر میان از این کامنت ها میذارن ...اینجا نمیتونیم حتما عددی حرف بزنیم و بگیم هزار نفر.....
البته به کار بردن لفظ تمام مردان ایرانی یا خیلی زیاد هم درست نیست ....ولی به نظرم همین جمعیتی هم که میان این رفتاراها رو میکنن باید بررسی بشن و کم نیستن ....
فقط به فیس بوک توجه نکنید منظور استارتر کل جامعه ست که البته مثال های خاصی میزنن ....:smile:
سلام علیکم.....نه تنها شما بلکه همه در نظر دادن آزاد هستند ........بله صحیح است.....دقیقا..البته در قبال تعداد آمار ایرانیان که در فیس بوک هستند اگر اشتباه نکنم آخرین آمار دو میلیون کاربر فعال است که یک میلیون و خرده ای از اون مربوط به استان تهران است.........من فقط مصداق درباره مطلبی که استارتر محترم گذاشتند رو عرض کردم.....خب ایشون بحث رو خیلی ضعیف و مصداقی مطرح کردند ......این عجیب نیست که خودشون ندونن چنتا کامنت تو صفحه اون خانم که رفتن بوده و چنتاش وضعیتی که اشاره داشتن داره؟

بله قطعا ......متاسفانه تا حرف از روان شناسی میاد.....یک عده فکر میکنن منظور این است که آنها دیوانه هستند!......البته این یک ذهنیت عمومی است که کاملا اشتباه است.......در قبال جامعه هم گفتیم ....ملاک عمده از نظر بنده غربگرایی شدن خواسته و ناخواسته افراد است و اثرات نامرئی که شبکه های ماهواره ای بر پیر و جوان داره میذاره.....البته موارد دیگری هم با نسبیت کم و بسیار کم دخیل میتواند باشد

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اینکه هر دختری قد خودش زیبایی داره از جهتی درسته و آن جهت هم اینه که هر کسی شایسته دوست داشتن و دوست داشته شدن هست ولی متاسفانه مشکلات زمانی شروع میشه که حق انتخاب محدود میشه و تمایلات شخص سرکوب میشه. وقتی جامعه پسر خوب و سربزیر رو انتخاب میکنه که به همون دختر اول پیشنهاد ازدواج میده و دوستی و رابطه رو قبل از ازدواج تجربه نکرده زیر یه سقف با طرفش زندگی نکرده این شخص در حقیقت نتونسته انتخاب کنه و بعد از مدتی که از آن دوران به اصطلاح عاشقی میگذره چشمش باز میشه و متوجه این حقیقت میشه. چیزی که من گفتم یک سناریوی محتمل است که اتفاق میفته حرف شما هم یک سناریوی محتمل است که در کشورهایی مثل ایران که دارن در مرز بین سنت و مدرنیته حرکت می کنند اتفاق میفته.
یعنی چی.....یعنی باید دهمیو انتخاب کنه....بعدشم قبلش حتما رابطه داشته باشن....چ حرفا میزنیا....خیلی دیگه ازادی شما.....
این ک میگی چون اولین انتخابش بوده بعدا پشیمون میشه اینو قبول ندارم.....مطمعنن اونی ک پشیمون شده مشکل از جایی دیگست نه اینکه این دخترو از بین چنتا انتخاب نکرده و.....

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی.....یعنی باید دهمیو انتخاب کنه....بعدشم قبلش حتما رابطه داشته باشن....چ حرفا میزنیا....خیلی دیگه ازادی شما.....
این ک میگی چون اولین انتخابش بوده بعدا پشیمون میشه اینو قبول ندارم.....مطمعنن اونی ک پشیمون شده مشکل از جایی دیگست نه اینکه این دخترو از بین چنتا انتخاب نکرده و.....

نه حتما دهمی. میتونه همون اولی باشه ولی بعیده که همون اولی باشه چون اعتقاد دارم باید بلافاصله پس از بلوغ، رابطه جنسی آغاز بشه تا دو طرف نسبت به جنس مقابل شناخت پیدا کنند و در توهمات و خواب هاشون با جنس مخالف زندگی نکنند. اینقدر انرژی هاشون تلف نشه. نیازهای هم رو بشناسند با طبیعت هم آشنا بشند اونوقت lover بهتری در آینده میشن و در انتخاب هاشون عاقلانه تر رفتار می کنند ولی یک باکره بدبخت که شهوت جلوی چشم هاش رو گرفته و تا قبل از ازدواج هم با طرف مقابل *** نداره براحتی در دام اغواگری میفته و نیازهای غریزی اش مانع درک درستش از واقعیت های طرف مقابل میشه.

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
77

77

شخصی ک بخواد واقع نگر ب این موضوع فکر کنه ؛ در نهایت به حرفهای عملی شما خواهد رسید
اما بحث کردن و نظر دادن در این زمینه بی فایدست یا ب نوعی بهتره بگیم کم فایدست

بزار یکمی تاپیک بره چلو تر ، چن تا کاربر ک دیگه هیچ حرفی برای بیان کردن ندارند ، بهت میگن:

حالا گیریم ک حرفای تو درست باشه ، ایا حاضری خواهر خودت رو در همچین وضعیتی قرار بدی !!!!

(جمله بولد شده بالا رو جسارت بنده ب خودتون تلقی نکنین ، صرفن حرفی بوده ک در نهایت خیلی از مباحث این چنینی از طرف دیگران بیان می شود.)

(پستم مخاطب خاص نداشت )

نه حتما دهمی. میتونه همون اولی باشه ولی بعیده که همون اولی باشه چون اعتقاد دارم باید بلافاصله پس از بلوغ، رابطه جنسی آغاز بشه تا دو طرف نسبت به جنس مقابل شناخت پیدا کنند و در توهمات و خواب هاشون با جنس مخالف زندگی نکنند. اینقدر انرژی هاشون تلف نشه. نیازهای هم رو بشناسند با طبیعت هم آشنا بشند اونوقت lover بهتری در آینده میشن و در انتخاب هاشون عاقلانه تر رفتار می کنند ولی یک باکره بدبخت که شهوت جلوی چشم هاش رو گرفته و تا قبل از ازدواج هم با طرف مقابل *** نداره براحتی در دام اغواگری میفته و نیازهای غریزی اش مانع درک درستش از واقعیت های طرف مقابل میشه.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلافاصله بعد ازبلوغ برا دختر میشه سن 9 سالگی....
:|
حرفات خیلی گنگه....یعنی چی باکره بدبخت در دام کودوم اغواگری میفته....شما این حرفارو رو چ حسابی میزنید....ی نگاه هم ب زندگی ادمایی بنداز ک با این تفکر دارن زندگی میکنن....ببین اصلا تو همچین جامعه ای دیگه ازدواج چ معنی داره.....ب نظرم این هم ی نوعی از افراطه....

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلافاصله بعد ازبلوغ برا دختر میشه سن 9 سالگی....
:|
حرفات خیلی گنگه....یعنی چی باکره بدبخت در دام کودوم اغواگری میفته....شما این حرفارو رو چ حسابی میزنید....ی نگاه هم ب زندگی ادمایی بنداز ک با این تفکر دارن زندگی میکنن....ببین اصلا تو همچین جامعه ای دیگه ازدواج چ معنی داره.....ب نظرم این هم ی نوعی از افراطه....
منظور از باکره یا Virgin اصطلاحی هستش که هم برای پسر و هم برای دختر استفاده میشه که به قولی هنوز وارد این جریانات نشدن و رابطه نداشتن.

بنظرم هرکسی بسته به شرایطش میتونه یکی از این چند راه رو بره ،یکی میخواد اول رابطه داشته باشه،با چشم باز انتخاب کنه.یکی میخواد بعد از ازدواج رابطه داشته باشه.یکی میخواد Open Relationship باشه و با هر کسی باشه...

اینکه دولت یا شخص خاصی بیاد واسه همه یک تصمیم واحد بگیره،اصلا قبول ندارم.

بنظرم حداکثر فقط خانواده میتونن تو نظرات یه فرد تصمیم داشته باشن چون بحث آبرو و نوع و مُدل رفتاری خانواده و تاثیراتش روی همدیگه هستش.
یا حداکثر بصورت مثلا پیشنهاد و صحبت و پند و اندرز از بزرگایی که این راه رو رفتن (فلانی اینکارو کنی فلان میشی بهتره بیشتر فکر کنی،فلانی اون کارو کن به نفعته بیشتر از زندگی لذت میبری)

ولی میگم دختر و پسر حتی الامکان بایستی مثل هم باشن تا با شرایط هم بسازن.هرچقدر تجربیاتمون بیشتر مثل هم باشه،بیشتر همو میفهمن.درک کردن و درک شدن توسط جنس مخالف،با ارزش ترین نوع عشق ـه

فکر کنم تعداد مردای داغون،زیاد نباشن.هستن ولی بعید میبینم بیش از 10-15% کل مردای جامعه باشن.من تو خیابون راه میرم و میگردم و میبینم اینجوریه »
شاید 20-30% پسرا یکم چشم چرونی و متلک داشته باشن و مسخره بازی
ولی 60-70% خداییش سرشونو میندازن پایین رد میشن کاری به کسی ندارن
ازون 20-30% بعضیا Levelـشون بالاتره میان حالا یه سری متلک های زشت یا حرکات زشت توی بازار و اینها انجام میدن که متاسفانه خیلی ها به چشم دیدیم.

خداییش اون 10-15% واقعا بیمار روانی هستن.
میتونم بگم همون بَرده های جنسی،که تو هر جا و کشوری میتونه باشه،یک بیماری روانی ـه اگر اشتباه نکنم حتی این بیماری یه اسمی هم داره (متاسفانه یادم نیست ولی یکی از دوستانم واسم از بیماریه گفته بود)

فکر نمیکنم به اقتصاد و فلان و بیسار ربط داشته باشه،ولی اینکه یه آدم تحت فشار اقتصادی و روانی ، خل و چل بشه یا بیماری روانی پیدا کنه،آره میشه گفت ارتباط غیر مستقیم داره.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور از باکره یا Virgin اصطلاحی هستش که هم برای پسر و هم برای دختر استفاده میشه که به قولی هنوز وارد این جریانات نشدن و رابطه نداشتن.

بنظرم هرکسی بسته به شرایطش میتونه یکی از این چند راه رو بره ،یکی میخواد اول رابطه داشته باشه،با چشم باز انتخاب کنه.یکی میخواد بعد از ازدواج رابطه داشته باشه.یکی میخواد Open Relationship باشه و با هر کسی باشه...

بنظرم حداکثر فقط خانواده میتونن تو نظرات یه فرد تصمیم داشته باشن چون بحث آبرو و نوع و مُدل رفتاری خانواده و تاثیراتش روی همدیگه هستش.
یا حداکثر بصورت مثلا پیشنهاد و صحبت و پند و اندرز از بزرگایی که این راه رو رفتن (فلانی اینکارو کنی فلان میشی بهتره بیشتر فکر کنی،فلانی اون کارو کن به نفعته بیشتر از زندگی لذت میبری)

ولی میگم دختر و پسر حتی الامکان بایستی مثل هم باشن تا با شرایط هم بسازن.هرچقدر تجربیاتمون بیشتر مثل هم باشه،بیشتر همو میفهمن.درک کردن و درک شدن توسط جنس مخالف،با ارزش ترین نوع عشق ـه

فکر کنم تعداد مردای داغون،زیاد نباشن.هستن ولی بعید میبینم بیش از 10-15% کل مردای جامعه باشن.من تو خیابون راه میرم و میگردم و میبینم اینجوریه »
ازون 20-30% بعضیا Levelـشون بالاتره میان حالا یه سری متلک های زشت یا حرکات زشت توی بازار و اینها انجام میدن که متاسفانه خیلی ها به چشم دیدیم.

میتونم بگم همون بَرده های جنسی،که تو هر جا و کشوری میتونه باشه،یک بیماری روانی ـه اگر اشتباه نکنم حتی این بیماری یه اسمی هم داره (متاسفانه یادم نیست ولی یکی از دوستانم واسم از بیماریه گفته بود)

فکر نمیکنم به اقتصاد و فلان و بیسار ربط داشته باشه،ولی اینکه یه آدم تحت فشار اقتصادی و روانی ، خل و چل بشه یا بیماری روانی پیدا کنه،آره میشه گفت ارتباط غیر مستقیم داره.

شما فک کنم دوران مدرسه انشاها خوبی مینوشتی....خخخ
منظورم ازون سوال این بود که لفظ بدبخت برا باکره چرا بکار برده شده...ن اینکه باکره یعنی چی....مگه این اقا از حالو روزه چنتا دختر باکره و ناباکره خخخخ خبر داره ک اینو میگه.....
من دخترم دارم وضع دخترای همسنو سالمو میبینم.....دخترم میدونم چی ب سر ی دختر میاد و چیارو از دست میده تو یه رابطه طولانی با پسر و بعد اون دوستی با پسرا دیگه.... اینو میگم برا اقایونی که عقیدشون رو ارتباط ازادانه دخترو پسره هیچ وقت این ازادیو ب دخترشون ندن....لااقل ب عنوان یه دوست کنارش باشن از جریان رابطه هاشون با پسرا مطلع باشن :| خیلیا هم ک روشنفکرن اینجا این براشون حتما امکان پذیره :|
چون این دخترا در اخر هیچکیو برا دردو دل ندارن جز دوستاشون.....
به هر حال یه پسر میاد اینجا میگه ازادی جنسی....اصلا نمیدونه دختر یعنی چی....نمیدونه دختر با پسر متفاوته...دختر دنبال رابطه پایداره اما پسر نه....نمیدونه چی ب سر ی دختر میاد وقتی مخاطب خاصش کنارش بزاره....اصلا چی میدونه ؟! من ک تا دیدم اخرش این دخترا دیگه هیچ وق اون ادم سابق نمیشن.....

MixxiM

اخراجی موقت
خب اون بدبخت از زور ناامیدی و جهالت اون کار رو میکنه. اگر الان یک ستاره زن پاپ بهت پیشنهاد رابطه میداد شما قبول نمیکردی حتی اگر شان و منزلتت هم به یه شکلی پایین میومد؟ نتیجه ای که میشه از پست شما گرفت اینه که رابطه با جنس مخالف خوبه و باید بلافاصله بعد از بلوغ ارضا بشه ولی ما به خاطر شیوه تربیتمون و باورهامون واقعیت ها رو نمیبینم.
اون آدمای متاهل هم چون ازدواج ناموفق داشته. طرف ماهی یکبار به زور با همسرش رابطه داره. الان حالش از هیکل زنش بهم میخوره ولی چون اون بدبخت قبل از زنش با کسی نبوده و اصطلاحا پسر خوب و سربزیری بوده در همون تجربه اول، طرف به نظرش سیندرلا اومده و ازدواج کرده چون جامعه چنین چیزی رو تشویق میکنه ولی حالا بعد از یک مدت میفهمه چه غلطی کرده و زنه یک بچه هم براش آورده و طلاق هم پرهزینه است. کلا از همه نظر ضرر کرده و حالا میخواد یه جوری این احساسات سرکوب شده رو ارضا کنه.

وا حرفا میزنیدا
مگه ازدواج فقط فقط هدفش رابطست ک طرف بعد چند سال ک از ریخت افتاد خانومش بره سراغ یکی دیگه

هدف ازدواج ک نباید فقط رفع نیازای جنسی باشه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وا حرفا میزنیدا
مگه ازدواج فقط فقط هدفش رابطست ک طرف بعد چند سال ک از ریخت افتاد خانومش بره سراغ یکی دیگه

من فکر میکنم بعضی از دوستان دیگه زیادی روشن فکرن :d

دیاکو95

عضو جدید
اوایل انقلاب و قبل ماهواره و این ها ما بودیم......چرا این چیزها نبوده با اینکه سختگیری هایی که برخی اشاره میکنند به مراتب سخت تر بوده؟......هر وقت تونستید جواب این سوالات رو پیدا کنید متوجه میشید....در قبال زمان شاه هم فکر میکنم فیلم های زشت و رکیکی که اون زمان پخش میشده و حالا هم برخی شبکه های ماهواره مدعی حقوق زن پخش میکنن واقعا نشون میده قبل انقلاب ان حکومت در پی ترویج چه مسائلی بود ......برای اینکه ذهن مردم از مسائل اصلی کشور منحرف شود که خوشبختانه نشد به خاطر اعتقادات قوی و محکم دینی.......کاری که در ایتالیا با موفقیت تقریبا انجام شد

هر حکومتی برای منحرف کردن ذهن مردش از مسائل اصلی کشور ترفندهای خاص خودش رو داره، امروز هم اگر چشم باز کنیم این ترفندها دوروبرمون زیادن،

آخرین ویرایش:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من این حرفتونو (سایز بزرگ قرمز) قبول ندارم که بعضی از تصمیم ها فقط به خود فرد بستگی داره یا خونوادش ....ما داریم تو یه جامعه زندگی میکنیم هر تصمیمی که بگیریم خواه نا خواه تاثیرش تو جامعه دیده میشه ....این که هر کس بخواد برای خودش تصمیم بگیره و کار کنه دیگه خبری از قانون و جامعه و زندگی نیست مطمئنا ....

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این حرفتونو (سایز بزرگ قرمز) قبول ندارم که بعضی از تصمیم ها فقط به خود فرد بستگی داره یا خونوادش ....ما داریم تو یه جامعه زندگی میکنیم هر تصمیمی که بگیریم خواه نا خواه تاثیرش تو جامعه دیده میشه ....این که هر کس بخواد برای خودش تصمیم بگیره و کار کنه دیگه خبری از قانون و جامعه و زندگی نیست مطمئنا ....
خب اینجاست که تفاوت "کشور" با "قبیله" مشخص میشه.

یه کشور که اسم "استقلال" رو یدک میکشه،یکی از گزینه هاش احترام به خواست افراد جامعه و کنترل تاثیر گذاریشون روی هم هست.

میدونم مثل همیشه الآن بحث کشتی و سوراخ و غرق و اینا پیش میاد،اینا مال "قبیله" و "خانواده" هستش.که همونطور که گفتم تو خانواده ایرادی نداره پدر مادر داداش آجی بهت هشدار بدن،چون روی اونها تاثیر واضح میزاری،روی آبرو،روی خیلی مسائل دیگه

ولی یه کشور یا یه سرزمین بزرگ با 100 میلیون نفر جمعیت،بحثش زمین تا آسمون فرق میکنه.

اگر این 2تقسیم بندی رو متوجه نشدید،پیشنهاد میکنم مطالبی در رابطه با فرقه ی جبریه و قدریه اهل سنی،و در اهل شیعه در رابطه با استقلال (آزادی) فردی و اجتماعی رو مطالعه کنید.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چون کسی ک باش زندگی میکنن فقط ی هم خونس.....و شریک عاطفی و جنسی خوب برا هم نیسن......
البته بیشتر مردا ک مریزن....حس تنوع طلبی و چیزا دیگه.....

:razz:....چه سخنانیی:mad::D
ما به یکیشم قانعیم........هم اکنون.........چیزای مطنوعم نمیخوایم :)))))

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انقدر بدم میاد پسری که به دختر رو میده و بهش زیاد میرسه !!!! به دختر اصلا نباید زیاد محل داد ....

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقدر بدم میاد پسری که به دختر رو میده و بهش زیاد میرسه !!!! به دختر اصلا نباید زیاد محل داد ....

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب اینجاست که تفاوت "کشور" با "قبیله" مشخص میشه.

یه کشور که اسم "استقلال" رو یدک میکشه،یکی از گزینه هاش احترام به خواست افراد جامعه و کنترل تاثیر گذاریشون روی هم هست.

میدونم مثل همیشه الآن بحث کشتی و سوراخ و غرق و اینا پیش میاد،اینا مال "قبیله" و "خانواده" هستش.که همونطور که گفتم تو خانواده ایرادی نداره پدر مادر داداش آجی بهت هشدار بدن،چون روی اونها تاثیر واضح میزاری،روی آبرو،روی خیلی مسائل دیگه

ولی یه کشور یا یه سرزمین بزرگ با 100 میلیون نفر جمعیت،بحثش زمین تا آسمون فرق میکنه.

اگر این 2تقسیم بندی رو متوجه نشدید،پیشنهاد میکنم مطالبی در رابطه با فرقه ی جبریه و قدریه اهل سنی،و در اهل شیعه در رابطه با استقلال (آزادی) فردی و اجتماعی رو مطالعه کنید.

من اصلا تند حرف نزدم و قصدم توهین نبود قصدم بحث عادی بود ........میتونستین خیلی بهتر جوابمو بدین ....
من حتما مطالعه میکنم چیزایی که فرمودینو ...
موفق باشید

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز

منظورت دختر پسرای 12-11 ساله است عایا !؟؟! از کودکستان شروع کنن چطوره !؟؟!!؟!؟ دیگه حرفه ای بشن قشنگ ! هان ؟! چه شیکم گفتی که برن سر اصل موضوع !یکم تخفیف بده حداقل
به شخصه از اینکه دوران نوجوونیم فاصله گرفتم از جنس مخالف خوشحالم ! بین اون همه بحران جور واجور دوره نوجوونی فقط ضربه روحی و شکست عشقی کم داشتم !!! انرژیم تلف نشد شکر خدا . نوجوونی شاد و موثری بود و سالم !

باکره ی بدبخت چه موجودیه دقیقا !؟!؟ دلم سوخت براش !:D

در مجموع انسان موجود پیچیده و چندبعدی ای هست ... مسئله غرایز به این سادگیا که عنوان کردین نیست به نظر من ! اینجوریم نیست که تصور کنی هر چی بیشتر میدون بدیم بیشتر حل می شه و به حاشیه می ره !!! نه اتفاقا بدترم میشه !
تجربه ی شخصیم صحبت با کسی بود که 15 سال تو اروپا زندگی کرده بود با دیدگاه غربی و آزاد ... فکرشو بکن حداقل رسیده بود به تجربه ی دهمش مثلا ! و فوق العاده lover خوبی هم شده بود ... و حالا قصد ازدواج داشت !!! این آدم به مراتب گشنه تر و بدبخت تر از یه باکره ی دختر ندیده بود !!!! و علی رغم تجربیاتش هیییییییییییییییییییییییییییییچ فهم و درکی از عواطف و احساسات و رفتار یه خانوم و مسائل روحی و احساسی رابطه نداشت . ببخشید ... اما کلا جز تو "اون" زمینه دیگه هیچی یاد نگرفته بود از جنس مخالف ! به سادگی هم میشد اغوا ش کرد .:thumbsup2:
تصور ما الان اینه این آدم باید غرایز براش حل شده و تو حاشیه باشه در حالی که اتفاقا برعکس ! درگیر همون مونده بود ! و مسائل دیگه رو مهم نمی دید ( حالا نوش جونش هر کار کرده ! این مثالو زدم که بگم این سبک زندگی آنچنان آش دهن سوزی هم نیست ... حالا بماند اعتقاد شخصی خودم که قبول ندارم این سبکو ... )

به نظر من اینطور نیست که بگیم از نظر جنسی بالغ شدم اوکی ! برم شروع کنم !! یا مثلا بگم باید از جنس مخالف شناخت داشت ، پس بسم الله ! انقدری تنوع تجربه کنم تا همه جوره اش دستم بیاد !!! اینا بها داره ! روح و روان انسان فرسوده می شه اگه بخواد بی حساب و بی قاعده همه اش رابطه عوض کنه !!!! همه چیز که بیولوژیک نیست !

به نظرم در مجموع می خواید آزادی جنسی رو مطرح کنید و اهمیت شناخت و ارتباط موثر بین دو جنس رو ، که کیفیت روابط بهتر باشه - در مقابل گارد ها و تابو های افراطی فعلی و شکاف بزرگی که بین دو جنس هست چه تو شناخت چه دسترسی نداشتنشون به هم تو سنین نوجوونی و نا آگاهی و بی سوادی جنسی مردم که نتایج بدی رو هم داشته تا بحال ... اما توجیه هات یه جوریه !

آگاهی لازمه - اما اینطوری نیست که برای اگاهی الا و لابد طرف باید بره از طفولیت کسب تجربه کنه !!! حتما آزمون و خطا بره ! انقدری بره تو بغل این و اون تا بشه یه lover خوب !!!! این الان راهکاره داری می گی ؟!!؟
شروع یه رابطه باید با انتخاب فرد باشه که می خواد تو این رابطه با این آدم باشه یا نه ، نه به انگیزه کسب تجربه فقط ! هدف پاسخ دادن به نیازه ، مسخره است اگه هدف کسب تجربه باشه ! آره وقتی رابطه ای رو شروع میشه و کات می شه کسب تجربه هم یه بخشیشه . آدم سالمی باشه تخریب هم میشه ، بعد از مدتی خودشو پیدا کنه دوباره آماده ی شروع رابطه ی جدیده ، با تجربه قبلی که حل شده است و تو رابطه جدید بهتر خواهد بود ولی این یه پروسه ی بدون انتها نیستا ! از یه جایی به بعد تجربه ی زیادی دیگه خودش یه جورایی آدمو ناسالم می کنه !

می خوام بگم اگر بناست حرف این باشه که این نیاز به موقع باید پاسخ داده بشه همینو بگیم
دیگه نیایم منطق و توجیه های عجیب غریب بیاریم براش ! و یه سری چیزا رو بیخودی زیر سوال ببریم ... این باعث می شه یه عده ای گارد بگیرن و با منطق حرفت نتونن ارتباط برقرار کنن !

آخرین ویرایش:

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم بحث رو زنونه مردونه اش نکنیم !
حالا برا آقایون چون منجر به رفتارای جنسی پیدا می شه مورد اتهام هستن ، خاتوما سوء استفاده های مالی و عاطفی می کنن فرشته ن !؟؟!
رابطه دو جزء داره !
اگر مردی هست که برده جنسی شده ( خود عنوان تاپیک رو فعلا نمی خوام نقد کنم ، می گذرم ) طرف مقابلش خانومی هم هست .

ولی در کل متاسف می شم از دیدن مرد هایی که خییییییییییلی راحت وا می دن در مقابل این موضوع و بدجوری نقطه ضعفشون هست ! در مقابل هر کی پا بده !
حس می کنم اون جذبه و وقار و غرور مردانه کلا پودر شده رفته ...

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کاملا درست میگی، لپ کلام رو گفتی، فک کن تو کشورای خارجی از بدو تولد تا تمام مراحل نوجوانی و جوانی دختر و پسر کنار هم هستند و نیازهای جنسی هم رو ازادانه و بدون شرمساری و دغدغه و توهین و تهمت ارضا میکنن،ولی تو ایران چی؟ فقط باید پولدار باشی تا دچار مشکلات و عقده های جنسی نشی

اما خب با تمام این حرفا بنظرم مردها خودشونو کنترل کنن واسشون بهتره
إ...؟!!... بله درکشورای خارجی همه چیزی هرآن میتونی ببین هرجایی! که خیلی بده. همه جوره آدمی پیدا میشه. اما فکرنکنید همشونم اینجوری ان. خیلیاشون بشدت به کانون گرم خانواده و روابط تعریف شده و حتی حجاب تا یه حدی(تا حد خاصی) و ... مقید و پایبندن و مواظب بچه هاشونم هستن که حتی یه لحظه یه مورد نامناسب چه تو دنیای مجازی و چه دنیای واقعی حتی نبینن..
واقعا.........نمیدونم چی بگم!!!!!
ببین اگه بخوای پسر خوب و سربزیری باشی کلاهت پس معرکه است. نمیگم بی اخلاق باش و دست آخر کارت که تموم شد ولش کن ولی باید از حربه های روانی و قوانین قدرت برای پیشبرد کارت استفاده کنی چون دختران با همه قدرت برای اغواگری ازش استفاده می کنند. یه نگاه به مجلات و سایت های زنانه بکن بخصوص خارجی ببین چه تکنیک هایی یاد میدن که اون پسر سربه زیر براحتی در دامش میفته. شخصی به اسم robert greene کتابی نوشته به اسم the art of seduction . این کتاب به زیبایی و به تفضیل در این مورد توضیح میده. نه در مورد صرف مخ زنی بلکه در مورد هنر فریب دادن و بازی های قدرت.
دنیا توسط قوانین اداره میشه و اگر مثلا با قانون جاذبه آشنا نباشی و از 5 طبقه ساختمون پایین بپری هرچقدر هم آدم خوب و نازنینی باشی مرگ بدی در انتظارته. همه طبیعت از حیله های مختلف برای بقای خودش استفاده میکنه و چه بخوای قبول کنی یا نکنی بزرگترین نیاز ما مثل بقیه حیوانات نیاز جنسی هست. تا زمانی که این نیازت به بهترین شکل برطرف بشه فکر میکنی مثل یک شاه زندگی میکنی حتی اگر توی خرابه زندگی کنی. باور کن دید جامعه هم داره تغییر میکنه و اگر هم تغییر نکنه تو نباید بذاری آدمایی که نمی تونند مثل یه شاه زندگی کنند با بهانه های مختلف، تو رو محدود کنند. در جواب سوال آخرت اینکه طرف قبل از من با کسی نبوده باشه برای من اصلا عامل مثبتی به حساب نمیاد.
مثل بقیه حیوانات !!!!! نیاز جنسی !!!!! شاهانه!!! راضی بودن!......وای خدا نمیدونم قهقهه بزنم یا گریه کنم!
افکار به این مزخرفی ندیده بودم...

بردگی جنسی تعابیر مختلفی داره.
موافقم
دارید جدی میگید یا ادا درمیارید!!؟؟!.
شخصی ک بخواد واقع نگر ب این موضوع فکر کنه ؛ در نهایت به حرفهای عملی شما خواهد رسید
اما بحث کردن و نظر دادن در این زمینه بی فایدست یا ب نوعی بهتره بگیم کم فایدست

بزار یکمی تاپیک بره چلو تر ، چن تا کاربر ک دیگه هیچ حرفی برای بیان کردن ندارند ، بهت میگن:

حالا گیریم ک حرفای تو درست باشه ، ایا حاضری خواهر خودت رو در همچین وضعیتی قرار بدی !!!!

(جمله بولد شده بالا رو جسارت بنده ب خودتون تلقی نکنین ، صرفن حرفی بوده ک در نهایت خیلی از مباحث این چنینی از طرف دیگران بیان می شود.)

(پستم مخاطب خاص نداشت )
خودت به حرف های عملی! ایشون برس... ما قصد نداریم برسیم:D
وا حرفا میزنیدا

حالا زنی هم با افکار خودشون گیرشون بیاد!!...ببینم اونوقت خوشحال میشن...

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
إ...؟!!... بله درکشورای خارجی همه چیزی هرآن میتونی ببین هرجایی! که خیلی بده. همه جوره آدمی پیدا میشه. اما فکرنکنید همشونم اینجوری ان. خیلیاشون بشدت به کانون گرم خانواده و روابط تعریف شده و حتی حجاب تا یه حدی(تا حد خاصی) و ... مقید و پایبندن و مواظب بچه هاشونم هستن که حتی یه لحظه یه مورد نامناسب چه تو دنیای مجازی و چه دنیای واقعی حتی نبینن..
واقعا.........نمیدونم چی بگم!!!!!

کی گفت اون چیزایی که من گفتم مغایر با کانون گرم خانواده هست؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفت اون چیزایی که من گفتم مغایر با کانون گرم خانواده هست؟

تو کشورای خارجی از بدو تولد تا تمام مراحل نوجوانی و جوانی دختر و پسر کنار هم هستند و نیازهای جنسی هم رو ازادانه و بدون شرمساری و دغدغه و توهین و تهمت ارضا میکنن،ولی تو ایران چی؟ فقط باید پولدار باشی تا دچار مشکلات و عقده های جنسی نشی

الان این حرفای شما یعنی چی؟؟؟!... خو بنظر من این روابط مزخرف مغایر کانون گرم خانواده و سلامت جسم و روح انسانه...

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کشورای خارجی از بدو تولد تا تمام مراحل نوجوانی و جوانی دختر و پسر کنار هم هستند و نیازهای جنسی هم رو ازادانه و بدون شرمساری و دغدغه و توهین و تهمت ارضا میکنن،ولی تو ایران چی؟ فقط باید پولدار باشی تا دچار مشکلات و عقده های جنسی نشی

الان این حرفای شما یعنی چی؟؟؟!... خو بنظر من این روابط مزخرف مغایر کانون گرم خانواده و سلامت جسم و روح انسانه...

ببخشید کی گفته این روابط به کانون خانواده ضربه میزنه؟ حتی دین اسلام هم گزینه صیغه و ازدواج موقت رو گذاشته.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید کی گفته این روابط به کانون خانواده ضربه میزنه؟ حتی دین اسلام هم گزینه صیغه و ازدواج موقت رو گذاشته.

من دیگه حرفی ندارم!!!!. موفق باشی!. این صیغه رو هم انقد ازش سوءاستفاده نکنید که هیچم اونجوری نیست که شمافکرمیکنید. تازه ممکنه تحریفاتی هم توش بوجود اومده باشه. دیگه صیغه شده دست آویزی واسه....

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگه حرفی ندارم!!!!. موفق باشی!. این صیغه رو هم انقد ازش سوءاستفاده نکنید که هیچم اونجوری نیست که شمافکرمیکنید. تازه ممکنه تحریفاتی هم توش بوجود اومده باشه. دیگه صیغه شده دست آویزی واسه....

اگه حرفی نداشتی چرا رفتی تاپیک زیرخاکی رو آپ کردی! ؟ !

بالا