صرفا جهت اطلاع!! امیدوارم به بعضیا بر نخوره...

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
  • زن به محض ورود شوهرش به طرف او رفت و گفت: عزیزم نمیدونی واسه جشن تولدت چی خریدم!!! مرد تشکر کرد و گفت: حالا بگو ببینم چی خریدی؟ زن گفت : صبر کن برم بپوشم و بیام
  • نمیدونم چرا هر وقت من کلید موفقیت رو پیدا می‌کنم یه نفر قفل رو عوض می‌کنه!!!!
  • ﺑﺎﺑﺎﺑــــﺰﺭﮔــــــﻢ ﺧﻴﻠـــــﻲﺟﺪﻱ ﻣﻌﺘﻘـــــﺪﻩ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺩﻛــــﻞﻫﺎﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴــــﻞ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻣﺮﺣــــﻮﻡ ﺭﺿﺎﺷــــــﺎﻩ ﻧﺼﺐ ﻛـــــــﺮﺩﻩ !!!
  • داداشم این همه به خودش زحمت داده پسرشو مدرسه غیرانتفاعی ثبت نام کرده حالا از برادرزادم میپرسم دوس داری بزرگ شدی چه کاره شی؟ میگه فلافل فروش.
  • درد دل یه آدم چــــــاق : یه کیلو چاق شدیما!!!! رژیم داده در حد شعب ابی طالب! صبح یه خرما لیس می‌زنی؛ شب به همون خرمای صبح خیره می‌شی!
  • قدرت بوگاتی ۱۰۰۱ اسب بخاره قدرت پراید ۶۳ الاغ بی‌ بخار
  • سالها گذشت و گذشت و گذشت و ساندیسها کماکان تولید شدند و تولیدکنندگان نوشتند از "اینجا" باز کنید و مردم همچنان از "آنجا" باز میکردند!
  • اینی که میگن حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت" منظور اینه که حسنی فراگیر پیام نور میخونده ؟!
  • مـــــوز کیلــويي 4000 تــومـــان !!!!!!! فقط به میــمـون حســـودیمون نشــده بــود که شـــد
  • طرح شناسایی و جمع آوری خانه های مجردی در راستای افزایش امنیت اجتماعی: - دیلینگ دیلینگ - کیه؟ - منم منم مادرتــون – دروغ نگو مادر ما شهرستانه - مجردن … بگیرینشون !!!!!!
  • یکی دیگه از دستاوردهاي نسل ما این بوده که ترمز دستی پیکان رو از کنار در راننده به بین صندلی راننده و شاگرد انتقال دادن
  • اولین مساله ای که ذهن آدم رو در مواجهه با دمپایی خیس دستشویی درگیر میکنه اینه که آیا توش آب ریختن یا . . . ؟
  • خانمه پژو ۲۰۶ رو زده به تیر برق، ماشین نصف شده! به افسر میگه یعنی اشتباه از من بوده ؟ افسر ميگه: پـَـــ نــه پـَـــ علت حادثه خواب آلودگی تیر چراغ برق بوده !

maede_s

عضو جدید
درد دل یه آدم چــــــاق : یه کیلو چاق شدیما!!!! رژیم داده در حد شعب ابی طالب! صبح یه خرما لیس می‌زنی؛ شب به همون خرمای صبح خیره می‌شی!:w15::w15::w15: