بررسی | سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شما و الاله که قطعا قبولین نگران نباشین
به نظرم اصلا به تخمین اکادمی اعتباری نیست خیلیا بیخودی میزنن، یهو ادم با درصد بالا حتی ممکنه یه تخمین رتبه ای تحویلش بدن که روحیشو ببازه بعدا میبینه قبول شده
این new englishچیه راستی!!!:)
آلاله که حتما ایشالا ولی من فک نکنم. مشکوک زیاد دارم. در کل از هیچ کدوم ناراحت نیستم فقط زبان حالمو گرفت
از این کتابای زبانه، من قبلا top notch و summit خونده بودم که خدایی خیلی قشنگ بودن ولی لهجه ش آمریکایی بود منم بعدا می خوام آیلتس شرکت کنم دنبال معادل بریتانیایی شون می گشتم، از irlanguage.com پرسیدم گفتن اینا معادل همونا می تونه باشه. البته زیاد خوشم نیومده هنوز. این لینک دانلود فایلاشه (البته یه کم قدیمی به نظر می رسن فایلاش در مقایسه با سایت اصلی)
http://www.irlanguage.com/757/دانلود-کتاب-های-دوره-آموزش-زبان-نیو-انگلیش-فایل-New-English-File/

اینم سایت رسمی خود کتابه برا تمرین بیشتر
https://elt.oup.com/student/englishfile/?cc=ir&selLanguage=en

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

آلاله که حتما ایشالا ولی من فک نکنم. مشکوک زیاد دارم. در کل از هیچ کدوم ناراحت نیستم فقط زبان حالمو گرفت
از این کتابای زبانه، من قبلا top notch و summit خونده بودم که خدایی خیلی قشنگ بودن ولی لهجه ش آمریکایی بود منم بعدا می خوام آیلتس شرکت کنم دنبال معادل بریتانیایی شون می گشتم، از irlanguage.com پرسیدم گفتن اینا معادل همونا می تونه باشه. البته زیاد خوشم نیومده هنوز. این لینک دانلود فایلاشه (البته یه کم قدیمی به نظر می رسن فایلاش در مقایسه با سایت اصلی)
http://www.irlanguage.com/757/دانلود-کتاب-های-دوره-آموزش-زبان-نیو-انگلیش-فایل-New-English-File/

دستت درد نکنه،منم میگم تو قبولی ببین کی گفتم;)
منم میرم کلاس زبان ثبت نام کنم به زودی،موسسه تهران اکسفورد زیاد تعریفشو شنیدم،از کنکور که خیری ندیدم برم اقلا سراغ زبانم بلکه همین زبان باعث شه سال بعد منم قبول شم:rolleyes:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
دستت درد نکنه،منم میگم تو قبولی ببین کی گفتم;)
منم میرم کلاس زبان ثبت نام کنم به زودی،موسسه تهران اکسفورد زیاد تعریفشو شنیدم،از کنکور که خیری ندیدم برم اقلا سراغ زبانم بلکه همین زبان باعث شه سال بعد منم قبول شم:rolleyes:
خوب کاری می کنی، اتفاقا این کتابه برا انتشارات آکسفورده، اگه یه وقت دیدی کتاب به روزتری معرفی کردن به منم خبر بده مرسی:gol: به نظر من مفیدترین درس همین زبانه، کنکورم نباشه به دردت می خوره.

امید وارم همه قبول شیم انرژی
زاهرن 5-6 نفر بیشتر انرژی نمی خوان ! =d
و دعا کنیم برا همدیگه تنها کاری که فعلن از دستمون میاد .
منم امیدوارم بچه هایی که تلاش کردن قبول شن
چرا خیلیا می خواستن قبل کنکور ولی خبری نیست تو تاپیک، حالا یا منصرف شدن یا انقد خوبه وضعیت شون که رفتن تعطیلات شایدم احساس می کنن خراب کردن که نمیان این طرفا :w20:

aminphi

عضو جدید
چرا خیلیا می خواستن قبل کنکور ولی خبری نیست تو تاپیک، حالا یا منصرف شدن یا انقد خوبه وضعیت شون که رفتن تعطیلات شایدم احساس می کنن خراب کردن که نمیان این طرفا :w20:

من فقط امیدوارم اونایی که خوندن و تلاش کردن قبول شن
نه اونایی که شانسی ، شانسی تو این کنکور ...... رتبه می یارن
و اینو مطمنم اگه عدالت رعایت شه باید من و این 5-6 نفر که اینجا ن قبول شیم !

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

من فقط امیدوارم اونایی که خوندن و تلاش کردن قبول شن
نه اونایی که شانسی ، شانسی تو این کنکور ...... رتبه می یارن
و اینو مطمنم اگه عدالت رعایت شه باید من و این 5-6 نفر که اینجا ن قبول شیم !
خدا از دهنتون بشنوه،حالا فک کنم بچه هایی که اینجایین سال اولتونه همه احتمالا،حالا حالاها وقت دارین(البته ایشالله امسال همه قبولین)من چی بگم:(فک کنم از همه بزرگترم من متولد 67هستم پیر شدم تو این کنکور:( عشق به انرژی معماری ولم نمیکنه ولی بازم

aminphi

عضو جدید
خدا از دهنتون بشنوه،حالا فک کنم بچه هایی که اینجایین سال اولتونه همه احتمالا،حالا حالاها وقت دارین(البته ایشالله امسال همه قبولین)من چی بگم:(فک کنم از همه بزرگترم من متولد 67هستم پیر شدم تو این کنکور:( عشق به انرژی معماری ولم نمیکنه ولی بازم

ان شا الله شما هم قبول میشین
بیایید همدیگرو دعا کنیم

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارامترهای موثر بر میزان بارندگی سالیانه :الف-الگوی دریا و خشکی - ب- جریانات اقیانوسی - ج- وجود رشته کوهها - د- جابجایی فصلی کمربند های باد و فشار
پس با این حساب اینم غلط زدم...
من که دیگه خسته شدم از درصد گیری، فردا تخمین آکادمی رو شرکت می کنم بعدش شروع می کنم سازه در معماری + 6 New English File :w42:

شما و الاله که قطعا قبولین نگران نباشین
به نظرم اصلا به تخمین اکادمی اعتباری نیست خیلیا بیخودی میزنن، یهو ادم با درصد بالا حتی ممکنه یه تخمین رتبه ای تحویلش بدن که روحیشو ببازه بعدا میبینه قبول شده
این new englishچیه راستی!!!:)
مرسی عزیزم انشالله هممون با هم قبولیم :heart:
فرزانه منم دقیقا موافقم با دیجیتال، تخمین رتبه هرچقدم از موسسه ی خوب و معتبری باشه نمیتونه درست باشه و فقط روحیه ی آدمو میاره پایین
اولا که خیـــــلی از کسایی که کنکور دادن نمیان تخمین رتبه (یکیش خودم که از هرچی روحیه مو پایین بیاره دوری میکنم :دی)
ثانیا بهت قول میدم تاثیر زبان تو کنکور خیلی خیلی بیشتر از تخمین رتبه س و رتبه هامونو بهتر میکنه
ثالثا معدل تو کنکور تاثیر داره اما تو تخمین زتبه فقط از درسا درصد میگیرن

کلا اینکه یه بار دیگه ببینم قبل از اومدن کلیدا حرف از ناامیدی و سال بعد بزنین خون به پا میکنم :w43::w25:

http://www.irlanguage.com/757/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%86%DB%8C%D9%88-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-New-English-File/

آره واقعا زبان حال منم خیلی گرفت :w22:
مرسی بابت این فایلا، واقعا تنها درسی که هم به درد دنیامون میخوره هم آخرتمون، همین زبانه :D

اصلا نگران نباش، من و دوستام هم 68 ایم و هنوز ارشد قبول نشدیم :> هیچم پیر نیستیم، تجربه مون زیاده :w18:

SDOMID

عضو جدید
لطفا همه برای صدور کارنامه شرکت کنند

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر دوستان کنکور 93 سخت تر بوده یا 94 چند درصد:que:

به نظرم طراحی فنی شما چون خارج از مباحث و حتی منابع بود متفاوت تر از پارسال بود و احتمالا درصداش پایین تر باشه. نگران نباشید

anabena

عضو جدید
جوابا رو از کجا باید گیر آورد؟کسی کلید سوالا رو داره؟

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
مرسی عزیزم انشالله هممون با هم قبولیم :heart:
فرزانه منم دقیقا موافقم با دیجیتال، تخمین رتبه هرچقدم از موسسه ی خوب و معتبری باشه نمیتونه درست باشه و فقط روحیه ی آدمو میاره پایین
اولا که خیـــــلی از کسایی که کنکور دادن نمیان تخمین رتبه (یکیش خودم که از هرچی روحیه مو پایین بیاره دوری میکنم :دی)
ثانیا بهت قول میدم تاثیر زبان تو کنکور خیلی خیلی بیشتر از تخمین رتبه س و رتبه هامونو بهتر میکنه
ثالثا معدل تو کنکور تاثیر داره اما تو تخمین زتبه فقط از درسا درصد میگیرن

کلا اینکه یه بار دیگه ببینم قبل از اومدن کلیدا حرف از ناامیدی و سال بعد بزنین خون به پا میکنم :w43::w25:

آره واقعا زبان حال منم خیلی گرفت :w22:
مرسی بابت این فایلا، واقعا تنها درسی که هم به درد دنیامون میخوره هم آخرتمون، همین زبانه :D
مرسی پس منم شرکت نمی کنم راستش حوصله شم نداشتم ...
خواهش امیدوارم به دردت بخوره... کلا فک می کنم هیچ کتاب و نرم افزار معروفی نباشه که این سایت نداشته باشه، وقتی بچه ها لینک دانلود جی ممورایزو گذاشتن پیداش کردم دیگه ولش نکردم :biggrin:

https://www.facebook.com/photo.php?...22287135.1073741828.1339096996&type=3&theater

با زحمتای آقای شریفی

10 تا پاسخ تشریحی مواد و عناصر

من که همشو درست زدم :)
من دیشب به هوای پروفایل سینا شریفی و استاد سروش نیا رفتم اکانتمو از دی اکتیو درآرم ببینم چه خبره ولی بلوک شدم :confused: می تونین یه جا دیگه آپلود کنین این فایلو؟!

به نظرم طراحی فنی شما چون خارج از مباحث و حتی منابع بود متفاوت تر از پارسال بود و احتمالا درصداش پایین تر باشه. نگران نباشید
در مورد ایستایی نظری نداری؟! به نظرت چقد آسونتر از پارسال بود؟ مثلا 60 امسال معادل چه درصدی از پارسال می تونه باشه؟!

4444payam

عضو جدید
من هر دو.کنکور رو دادم و صراحتا میگم کنکور 94غیر استانداردترین و کنکور 93استانداردترین کنکور بود(بحث من سر استاندارده نه سختی اسونیا)
نمیشه گفت غیر استاندارد ولی طراح سعی کرده بود یکم سبک کنکورو تغییر بده در صورتی کنکورای قبل همه شبیه همن فک کنم اجزا و زبان بسیار سختر بودن نسبت به گذشته با این حال به نظرم کسی شانسی رتبه نمیاره و هر کی کم غلط تر باشه موفقتره

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال .. چطوری میانگین درصدامو حساب کنم؟:que::razz:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد ایستایی نظری نداری؟! به نظرت چقد آسونتر از پارسال بود؟ مثلا 60 امسال معادل چه درصدی از پارسال می تونه باشه؟!

والا من میترسم نظر بدم یه وقت بچه ها شاکی بشن...........
من پارسال که از کنکور اومدم بیرون به نظرم اصلا سخت نبود فقط بیش از اندازه ابهام داشت... و چند گزینه ای بود. (که از نظر من این نشونه استاندارد بودن نیست) ولی خیلیا داشتن میگفتن که چقدر آسون بوده. اومدم خونه با کسایی که میدونستم اونا هم خوب خوندم صحبت کردم دیدم اونا اکثرا میگن سخت بوده.
ایستایی و سیستم امسال هم به نظرم سخت نبود.حتی از پارسال خیلی روون تر بود. فقط چون ظاهرا اکثر بچه ها کتابای جدید نخونده بودن شاکی هستن.
حتی طراحی فنی هم سخت محسوب نمیشه ...............اما صراحی فنی درصدش حتما کم میشه اینو مطمئن هستم.
ولی در مورد ایستایی و سیستم تا اینجا که با چند نفر که میدونم خوب خونده بودن صحبت کردم اونا هم تقریبا نصف سوالای فن شناسیو جواب ندادن...........اگه همه جواب نداده باشن خوب به تبع درصدا کلا پایین میاد ولی چون همیشه هستن کسایی که همه منابع را بخونن باید منتظر شد و دید. من درکل حدس میزنم میانگین طراحی فنی پایین تر ولی میانگین ایستایی و سیستم بالاتر یا مساوی پارسال باشه.
در هر حال شماها انرژی هستید و درصد بچه های انرژی خیلی پایین تره همیشه.
دیگه زیاد راجع به این فکر نکنید. تموم شد.

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال .. چطوری میانگین درصدامو حساب کنم؟:que::razz:

(مجموع( درصد هر یک از دروس ضرب در ضریبش))تقسیم بر جمیع ضرایب که فکر کنم 12 باشه واسه شما
ولی همیشه گفتم بازم میگم تراز خیلی مهم تر از میانگینه.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

(مجموع( درصد هر یک از دروس ضرب در ضریبش))تقسیم بر جمیع ضرایب که فکر کنم 12 باشه واسه شما
ولی همیشه گفتم بازم میگم تراز خیلی مهم تر از میانگینه.
معدل واقعا تاثیر انچنانی داره!?

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من میترسم نظر بدم یه وقت بچه ها شاکی بشن...........
من پارسال که از کنکور اومدم بیرون به نظرم اصلا سخت نبود فقط بیش از اندازه ابهام داشت... و چند گزینه ای بود. (که از نظر من این نشونه استاندارد بودن نیست) ولی خیلیا داشتن میگفتن که چقدر آسون بوده. اومدم خونه با کسایی که میدونستم اونا هم خوب خوندم صحبت کردم دیدم اونا اکثرا میگن سخت بوده.
ایستایی و سیستم امسال هم به نظرم سخت نبود.حتی از پارسال خیلی روون تر بود. فقط چون ظاهرا اکثر بچه ها کتابای جدید نخونده بودن شاکی هستن.
حتی طراحی فنی هم سخت محسوب نمیشه ...............اما صراحی فنی درصدش حتما کم میشه اینو مطمئن هستم.
ولی در مورد ایستایی و سیستم تا اینجا که با چند نفر که میدونم خوب خونده بودن صحبت کردم اونا هم تقریبا نصف سوالای فن شناسیو جواب ندادن...........اگه همه جواب نداده باشن خوب به تبع درصدا کلا پایین میاد ولی چون همیشه هستن کسایی که همه منابع را بخونن باید منتظر شد و دید. من درکل حدس میزنم میانگین طراحی فنی پایین تر ولی میانگین ایستایی و سیستم بالاتر یا مساوی پارسال باشه.
در هر حال شماها انرژی هستید و درصد بچه های انرژی خیلی پایین تره همیشه.
دیگه زیاد راجع به این فکر نکنید. تموم شد.

میشه درمورد تنظیم هم بگی؟ :redface: به نظرت میانگین تنظیم امسال خیلی بالاتر از پارساله؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه درمورد تنظیم هم بگی؟ :redface: به نظرت میانگین تنظیم امسال خیلی بالاتر از پارساله؟

ببین من از تنظیم سر رشته ای ندارم. ولی چون از کتابای گلابچی بود تونستم چند تا را بزنم.
اما در کل معمولا بچه ها تنظیم پایین میزنن. درکل تو انرژی اگه 2تا درس بالا بزنی ( یعنی نسبت میانگین خود اون درس) قبولی;)

معدل تاثیر داره ولی بستگی به درصدای دیگت هم داره. تو این رشته ها معمولا خیلی اثرگذار نیست. کما اینکه هم خودم هم دوستام معدلای خیلی پایینی داشتیم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضیا میگفتن این سوال میشه فریم لس ... معنی فریم لس که میشه بدونه فریم ولی تو عکس فریم داره . من اینو براساس نرم افزار رویت که یه دیواری رو به curtain wall یا همون دیوار پرده ای تبدیل میکردیم میشد یه چیزی تو همین مایه های این دیتیل که فریم هم داشت

mrabie

عضو جدید
بعضیا میگفتن این سوال میشه فریم لس ... معنی فریم لس که میشه بدونه فریم ولی تو عکس فریم داره . من اینو براساس نرم افزار رویت که یه دیواری رو به curtain wall یا همون دیوار پرده ای تبدیل میکردیم میشد یه چیزی تو همین مایه های این دیتیل که فریم هم داشت

این دقیقا تصویر صفحه 256 جزییات ارتقا دهنده . نوشته دیوار پرده ای مدرن :cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.