بررسی | سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تحلیل و انالیز سوالات ازمون .... هنرساخت ....

لینک دانلود سوالات : بزودی...

neda...

عضو جدید
دقیقا منم زبانو بد زدم...چرا من نمیتونم خودمو کنترل کنم منفی زیاد میزنم :( ولی بقیه درسا نسبت به تصوراتم آسونتر بود...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
8 تا از فن شناسی بود. من سر جلسه خیلی آقای خرسند رو دعا کردم . همه سوالا از جزوه فن شناسی ایشون بود. البته جزوه اش رو بر ا دانلود هم گذاشته بودم تو سایت.

من نخوندمش نه اینو نه بایونیک . بخونمش یا مرور کنم؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط بشینید فن شناسی بخونید اقای گلابچی کتاب داده بیرون نباید رو زمین بمونه اخه

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام خسته نباشید بچه ها
در رابطه با سوالات گرایش فناوری معماری ( تکنولورژی ) و تا جایی که دیدم سوالات انرژی سطح سوالات چندان سخت نبود جز چند سوال نکته دار و به نظر تا حدود زیادی زبان تعیین کننده خواهد بود که زبان هم به نسبت خوب بود !!
در مورد مدیریت پروژه تا جایی که از دوستان پرسیدم به نسبت شاید آسان تر از گذشته بود

eedeh

کاربر بیش فعال
بچه ها من از امتحان جا موندم ساعت 8:38 رسیدم راهم ندادن تو کلی خواهش و التماس که .......... ولی نذاشتن جالب اینه که بعد از بیست دقیقه یکی دیکه اومد بعد 45 دقیقه یکی دیگه!............. یکیشون مرمت یکی..... خلاصه اینکه الان احساس پوچی میکنم. بچه ها که امتحان دادین چطور بود؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم بر چه مبنایی دوستان میگن اسون بود من واقعا رو فن و ایستایی ادعا داشتم نه ادعای الکی واقعا عمیق خونده بودم،اما فن شناسی نخوندم و باختم سر این قضیه چون همه حتی استاد سروشنیا میگفتن این کتاب ربطی به هنرهای ساخت نداره حقم داشتن گنبد و طاقی که 1000سال قبل میلاد مسیح فقط ساخته میشده مهمه تو تکنولوژی روز دنیا،یا ساختمان های بلند و در کنارش زلزله شناسی و سیستم های اینده?این کنکور واقعا ربطی به تکنولوژی نداشت و به جرات میگم ( به جز رتبه های تک رقمی )میشه گفت باقی کسایی که قبول شن بر پایه شانس قبول شدن نه معلومات،امیدوارم فقط کسایی قبول شن که حقشون بوده

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبانش سخت بود چقد من وقت کم آوردم
بقیه سوالاتم خوب بود از همه کتابا داده بود
کلا سطح آزمون در کل سخت بود

DDDIQ

مدیر ارشد
پوشش گنبد 4 بخش چی می شه ؟

سلام
منظورتون اون سوال هست که تصویر تاق های چهار بخشی بود ؟
منبع سوال : کتاب فن شناسی معماری ایران صفحه 122 - تصویر 4-64 : چگونگی آجرچینی تاق چهار بخش

DDDIQ

مدیر ارشد
نمیدونم بر چه مبنایی دوستان میگن اسون بود من واقعا رو فن و ایستایی ادعا داشتم نه ادعای الکی واقعا عمیق خونده بودم،اما فن شناسی نخوندم و باختم سر این قضیه چون همه حتی استاد سروشنیا میگفتن این کتاب ربطی به هنرهای ساخت نداره حقم داشتن گنبد و طاقی که 1000سال قبل میلاد مسیح فقط ساخته میشده مهمه تو تکنولوژی روز دنیا،یا ساختمان های بلند و در کنارش زلزله شناسی و سیستم های اینده?این کنکور واقعا ربطی به تکنولوژی نداشت و به جرات میگم ( به جز رتبه های تک رقمی )میشه گفت باقی کسایی که قبول شن بر پایه شانس قبول شدن نه معلومات،امیدوارم فقط کسایی قبول شن که حقشون بوده

سلام
در رابطه با منابع سوالات از آنجایی که اسم کتاب فن شناسی بود و به نوعی قصد داشت معماری ایرانی ایران رو بیشتر از نظر سازه ای مورد بررسی قرار بده و مهم تر از همه از سری کتاب های دکتر گلابچی ( نویسنده آیدین جوانی ) تا حدودی انتظار میرفت که از این کتاب سوالات زیاد طرح بشه و به نظرم به نوعی میخواستن در صد سوالات سازه های ایرانی رو بالاتر ببرن و از این کتاب در سالهای آینده بیشتر خواهیم دید !!! سازه های سنتی ایران !
بهتر هست مخصوصا برای آزمون معماری نگاهی اجمالی به کل تصاویر کتاب بشه ولی سوال ریز احتمالش کم هست ! احتمالا بیشتر از زیر نویس تصاویر سوال طرح شده ( به جز فصل دوازده و سیزده تاریخچه تزئینات که متن هم مهم هست هر چند در منابع دیگر هم موجود هست این دو بخش)

ینی جواب چهاربخشه
بله دوست خوبم جواب چهار بخش میشه

mrabie

عضو جدید
من زبان انقدر گند زدم که حد نداره! اون ریدینگای آکادمی رو میزدم و خسته نمی شدم! اونوقت موقع خوندن ریدینگ کنکور تمرکز نداشتم!
هیچ وقت فکرشم نمی کردم زبان ُ انقدر بد بزنم!

Bionic.arc

عضو جدید
نظرتون در مورد سطح ازمون چی بود؟ به نظر همه خییییلی راحت بوده :-\

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان متناش اسون بود به نظرم ولی گرامر و لغت نه..................زمانم کم بود................چقد سر جلسه سر نخوندن فن شناسی افسوس خوردم............بین همه درسام به نظم ایستایی و تنظیم اسون بود.......

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

بررسی سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

سلام
در رابطه با منابع سوالات از آنجایی که اسم کتاب فن شناسی بود و به نوعی قصد داشت معماری ایرانی ایران رو بیشتر از نظر سازه ای مورد بررسی قرار بده و مهم تر از همه از سری کتاب های دکتر گلابچی ( نویسنده آیدین جوانی ) تا حدودی انتظار میرفت که از این کتاب سوالات زیاد طرح بشه و به نظرم به نوعی میخواستن در صد سوالات سازه های ایرانی رو بالاتر ببرن و از این کتاب در سالهای آینده بیشتر خواهیم دید !!! سازه های سنتی ایران !
بهتر هست مخصوصا برای آزمون معماری نگاهی اجمالی به کل تصاویر کتاب بشه ولی سوال ریز احتمالش کم هست ! احتمالا بیشتر از زیر نویس تصاویر سوال طرح شده ( به جز فصل دوازده و سیزده تاریخچه تزئینات که متن هم مهم هست هر چند در منابع دیگر هم موجود هست این دو بخش)

بله دوست خوبم جواب چهار بخش میشه
به هیچچچ وجه منطقی پشت این قضیه نیست که از کتابی بیشترین سوال تو تکنولوژی بیاد که مباحثش مال 1000سال پیشه فقط چون ایرانیه،بله اگه از فن شناسی 10تا سوالم تو معماری بیاد معقوله،چون کنکور معماری معماریه ،همونطور که سال پیش بیش از 11سوال از ساختمان های بلند تو تکنو اومد و کسی هم اعتراضی نداشت چون منطقیه که از ساختمان بلند یا زلزه تو کنکور تکنولوژی سوال بیاد،امسال همونطور که گفتم معلومات تعیین کننده قبول شده ها نیست به هیچ وجه،و احتمالا بچه هایی که به هیچ وجه قصدشون هنرهای ساخت نبوده و هدفشون معماری بوده درصد بهتری بیارن متاسفانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.