بخوان به نام پروردگارت که تو را خلق کرد...

بخوان به نام پروردگارت که تو را خلق کرد...

• خوبه؟

رای: 21 67.7%
  • بد نیست؟

رای: 4 12.9%
  • بد؟

رای: 2 6.5%
  • داغونه؟

رای: 4 12.9%

• مجموع رای دهندگان
    31

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام،
یه زمانی خیلی وجودش رو حس میکردم.شاید بخندید، اما وقتی که رفتم امتحان ورودی یه مدرسه راهنمایی شرکت کردم، انگار جواب سوال ها رو بهم میداد! اما بعد از یک چند وقتی گند زدم، افتضاح بار آوردم. :cry: اونقدر دور شدیم از هم که زمانی فکر میکردم گم شده غافل از اینکه این منم که گم شدم.
هر بار رفتم گفتم خداجون غلط کردم اما باز هم ...! ولی به روم نیاورد، به خودش قسم خیلی بزرگه. تا اینکه بعد از مدت خیلی طولانی باز هم خودش من رو کشید سمت خودش من فقط چند قدم به سمتش برداشتم!
4 سال رفتم حج دانشجویی ثبت نام کردم، تا پارسال که آخرین سالی بود که تو دانشگاه بودم.رفتم گفتم:" خداجون، دلم می خواد بیام زیارت کعبه ات،می خوام بیام وجودت رو حس کنم، می خوام بیام صدای پرواز ملائک رو بشنوم" قرعه کشی شد، اسم من در نیومد!
رفتم گفتم"آخه چرا خدا، چرا نمیذاری بیام؟اگه بیام اینجور اگه بیام اونجور، خیلی بی انصافی خدا!" قربونش برم، همچین زد تو گوشم که هنوز صداش میاد! 3 ماه بعد از مهلت دادن مدارک یه روز رفته بودم معاونت دانشجویی همین جور خدایی بدون اینکه کاری داشته باشم، توی 4 روز مدارک من یه جورای عجیب غریبی آماده شد که جاش نیست بگم و رفتم حج!
اما چه حجی! همه جا ملت زار میزدن و گریه و العفو من مثل بز! رفتم و برگشتم مصداق خر عیسی! اگر ذره ای تفاوت در خودم حس کرده باشم. :cry:
این سفر طعنه ی خدا بود به من که آقا میثم، برو اول آدم شو بعد بیا.برو اول منم منم ات رو بذار کنار بعد بیا.تو که منو توی خونه ات نتونستی پیدا کنی توی مکه هم نمی تونی!

خیلی دوست دارم خدا جون!

یکی از دوستان گفته این عقل لا مصب(لا مذهب) نمیذاره خدا رو باور کنم.این عقل نیست که خدا رو باور می کنه، دل آدمیه که شوق رفتن به سمت خدای خودش رو داره.اگر خدا رو توی عقل و مغزمون جا بدیم با اولین دلیل و شبهه و تناقض بیرونش می کنیم اما اگر خدا رو در دلمون جای بدیم تمام هستی بگن که خدایی نیست ، خداوند از دل ما بیرون نمی رود.

یه مطلبی هم هست که دوست دارم اینجا بگم، خدا رو نیمه های شب پیدا می کنید وقتی که به شوق خدا بلند میشید و شده فقط 2 رکعت نماز فقط به عشق خدا می خونید.روز چشم و گوش زیاده اما شب فقط یک نفر هست که تو رو میبینه و صدات رو میشنوه.

یا حق

sh.mojtaba

عضو جدید
خدای من همیشه کنارم هست. بعضی وقتها باش دعوا میکنم، بعضی وقتها باش قهر میکنم و خلاصه همیشه به خدا نامردی میکنم اما...
خدا همیشه به من حال داده...
مثل همیشه داد میزنم خداجون دوست دارم...