بحث : .:: چشم چــــــــــرانی ::.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصور کنید با همسرتون رفتین یه جائی..مثلاً مهمونی یا کنسرت..

بعد چند بار ببینید همسرتون ( شوهرتون ) به یکی دیگه ( یه خانوم دیگه که از شما هم جوونتره ) هی نگاه کنه.. هر سری هم که چشمتون به همسرتون بیوفته ببینید که داره همون طرفو نگاه می کنه.

معمولاً چه فکری راجع به همسرتون می کنید؟

عکس العملتون چیه؟ برخورد درست چیه؟

همه نظر بدن...ممنون :gol:

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای مهدی نظر جالبی دادی
شاید اگه واسه من پیش بیاد واسه بار اول توجهی نمی کنم ولی اگه دیدم بازم داره تکرار میشه ازش می پرسم نظرت راجع بهش چیه ؟
چطور به نظر میاد؟
فکر کنم این طوری به خودش بیاد
حرف دکتر انوشه هم خیلی وقتا درسته
ولی بعضی وقتا بعضی آدما سیری ناپذیرن

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد اگر تو خونه سير بشه تو بيرون دنبال ساندويچ نميگرده

دكتر انوشه

مرد داریم تا مرد
مردایی رو میشناسم که توی خونه به قدر کافی سیر میشن ولی چشاشون دنبال زنای دیگه هست
البته مردای خوب هم کم نیستن

حالا در جواب استارتر : شوور من که از این کارا نمیکنه . ماشالا. ولی اگه بکنه چشاشو در میارم
بدون شوخی اگه همچین اتفاقی بیوفته دفه ی اول هیچی نمیگم
دفه ی دوم هیچی نمیگم
دفه ی سوم سعی میکنم حواسشو پرت کنم
دفه ی چهارم بهش میگم ببینم عزیزم دلت میخواست من شبیه اون خانومه بودم؟
دفه ی پنجم دعواش میکنم
واگه باز بعد از همه ی اینا تکرار کرد کارشو ( که احتمالش خیلی کمه )منم به یه پسر خوشتیپ اینقدر نگاه میکنم تا شوهرم حسودیش بشه و بفهمه این کار در طرف مقابل چه حسی ایجاد میکنه ( در واقع همچین مردی لایق مقابله به مثل کردنه )

عدالت_1111

عضو جدید
اين بحث ديگه خيلي تكراري شده مردا از اين گيراي الكي زنا بدشون مياد و همينكارا باعث ميشه اونا اين كارارو بكنن ديگه

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بهترین راه اینه که خانومه از همسرش دلیل این کارشو بپرسه
من فکر میکنم تو زندگی مشترک بلافاصله و بدون فکر عکس العمل نشون دادن و لجبازی کردن نه تنها مشکلی رو حل نمیکنه بلکه بدتر هم میکنه
بهتره دلیل این کار رو بپرسن شاید شبیه یه نفر بوده یا کلی دلایل دیگه که میتونه غیر از چشم چرونی وجود داشته باشه
به هر حال دو نفر از هم شناخت داشتند که با هم ازدواج کردند و معایب و محاسن همدیگه رو نه کامل ولی تا حدودی شناختند و قبول کردند

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه بخوام کلی بگم باید خانوم از شوهرش علتشو بپرسه شاید دلیلی داره
اما در مورد خودم بخوام بگم من عکس العملی نشون نمیدم چون به شوهرم اطمینان دارم

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا توجيح نميكنم من از خانومايي كه گير بدن خوشم نميادو زود زده ميشم بقيه هم خواه ناخواه مثل من هستن

اتفاقا خیلی از زن ها هم از مردایی که گیر بدن زود زده میشن. پس شما هم اگه یه روز دیدی خانومت از یه آقای دیگه خوشش اومده ویا داره باهاش میگه و میخنده گیر نده
این به اون در

عدالت_1111

عضو جدید
اتفاقا خیلی از زن ها هم از مردایی که گیر بدن زود زده میشن. پس شما هم اگه یه روز دیدی خانومت از یه آقای دیگه خوشش اومده ویا داره باهاش میگه و میخنده گیر نده
این به اون در
من معتقدم همه ازادن كه هر جور حال ميكنن زندگي كنن

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم بیشتر مردا هیچ نظر سویی ندارن بیشتر از رو کنجکاویه

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول یه سوال:در موردی که خانم به یه مرد دیگه خیره بشه به نظر شما ما مردا باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

جواب سوال اینجا هم اینه از نظر من: دفعه اول ندید بگیر.دفعه بعد به شوخی مسئله رو مطرح کن
دفعه سوم اگه تکرار شد بدون یه جای کار میلنگه و اون الزاما شوهر نیست و میتونه بی اعتنایی زن هم عاملش باشه

eye to eye

عضو جدید
اول یه سوال:در موردی که خانم به یه مرد دیگه خیره بشه به نظر شما ما مردا باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

جواب سوال اینجا هم اینه از نظر من: دفعه اول ندید بگیر.دفعه بعد به شوخی مسئله رو مطرح کن
دفعه سوم اگه تکرار شد بدون یه جای کار میلنگه و اون الزاما شوهر نیست و میتونه بی اعتنایی زن هم عاملش باشه

اگه یه خانوم به یه نفر خیره بشه (البته یه دفه میتونه اتفاقی باشه)بدو حتما یه خبری هست

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه خانوم به یه نفر خیره بشه (البته یه دفه میتونه اتفاقی باشه)بدو حتما یه خبری هست

واسه من خیلی جالب و البته عذاب اوره وقتی میبینم زنها کنار شوهرشون دارن با حرص و ولع مردای دیگه رو نیگاه میکنن.
من نمیگم مردها اینکار رو نمیکنن ولی چون زنها خودشون به این مسئله خیلی حساسن واقعا برام جای سواله که چه چیزی رو میخوان ؟

eye to eye

عضو جدید
واسه من خیلی جالب و البته عذاب اوره وقتی میبینم زنها کنار شوهرشون دارن با حرص و ولع مردای دیگه رو نیگاه میکنن.
من نمیگم مردها اینکار رو نمیکنن ولی چون زنها خودشون به این مسئله خیلی حساسن واقعا برام جای سواله که چه چیزی رو میخوان ؟

من یه دخترم نباید این جوری بگم ولی میدونم چی میخوان

بالا