اگه همین العان بهت بگن ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alittt

عضو جدید
تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف

;);)
شما بهتره یه فکری به حال خودت بکنی که عاقبت این حرفای لغو ی که می زنی چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و عن اللغو معرضون

بابا چکار با بچه داريد؟
مگه نميدونيد تو اين مملکت همه اينطوري اند؟
اوني که ميخواست ريسجمهورمون بشه همش چيز چيز ميکرد چه برسه اين بنده خدا!!!!!
البته منظور اون بنده خدا هم پنير بوده ما نميفهميديم.

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
بابا چکار با بچه داريد؟

شما متوجه نشدید مدیر تالار چی فرمودن؟؟!

بحث سیاسی به اینجا مربوط نیست!

خدای من! امام زمان چه ربطی به موسوی میتونه داشته باشه؟؟!! :surprised:

در ضمن دوستانی که الان رو العان مینویسید لطفا صحیح بنویسید!

shabnam_arch

عضو جدید
من فكر نميكنم آدمايي مثل اونا نيازي به گريه ما داشته باشن !!!!!!!!!!!!!
اگه قراره واسه كسي گريه كنيم اون خودمونيم كه اين حال و روزمونه !!!!!!!!!!
توي اين مراسما اگه به جاي گريه كردن واسه آدمايي كه كاراي بزرگ كردن به كارو هدفشون فكر ميكرديم ....

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redcard::redcard:
تا حالا چقدر بهش فکر کردی ؟؟؟ چه قدر سراغش رو گرفتی ؟؟؟
اصلا میدونی کجاست ؟؟؟تا حالا از کسی پرسیدی این جمعه چه خبر؟؟
ٔقرآن میگه حضرت یعقوب میدونست که حضرت یوسف کجاست میدونست تو قصره میدونست سالمه ؛فکر کن حضرت یعقوب میدونست حضرت یوسف کجاست و گریه میکرد من و تو که نمیدونیم یوسف فاطمه کجاست چه قدر واسش گریه کردیم ؟؟؟
حالا موضوع اصلی اینه که میخوام بدونم اگه همین العان بهتون بگن امام زمان ظهور کرده چیکار میکنی ؟و همین العان بهت بگن امام زمان اومده تو شهر تون یا سرکوچتونه چیکار میکنی ؟
دانشمند امام زمان(عج

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که من می تونم و بلدم که به جای العان الان بنویسم
و لطفا ندونسته قضاوت نکنید اگه من الان رو العان نوشتم دلیل داره و برمیگرده به یکی از بهترین خاطره ها و دوران زندگیم
و به یاد اون موقع همیشه الان رو العان مینویسم
متاسفانه شماها همیشه چشم بسته قضاوت میکنید و بی خود اشوب راه میندازید من این تاپیک رو واسه بحث کردن راه ننداختم

خوب دوست نازنین ما از کجا باید بدونیم؟؟؟؟!!!!!! کاش خودت اول توضیح میدادی....:smile:

khaled8250

عضو جدید
بابا چکار با بچه داريد؟

دمت گرم
خيلي با حال بود
مخصوصا قسمت پنيرش
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک باحالی بود
یاد اون عکسه دیروز توی شکار لحظه ها در باشگاه مهندسان افتادم:w15:

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
و لطفا ندونسته قضاوت نکنید اگه من الان رو العان نوشتم دلیل داره و برمیگرده به یکی از بهترین خاطره ها و دوران زندگیم
متاسفانه شماها همیشه چشم بسته قضاوت میکنید و بی خود اشوب راه میندازید من این تاپیک رو واسه بحث کردن راه ننداختم
پس واسه چی را انداختی؟
شما خودت اغتشاش گری العان:lol:

:gol:

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جون هرکی دوس داری العان ننویس بنویس الان

n.m141414

عضو جدید
واسه غربتش
چطور واسه غربت امام حسین گریه میکنیم واسه غریبی یوسف فاطمه که از همه غریبتر هم گریه کنیم چطور امام زمان شبا رو تا صبح بیدار میشینه و واسه ما گریه میکنه و از خدا میخواد عذاب نفرسته رو سرمون اون موقع من و تو واسه ظهورش گریه نکنیم ؟؟؟؟؟؟؟
مگه تو قرآن نخوندی دربار ه ی این همه قوم که عذاب شدن و نابود شدن متاسفانه العان تو ایران انواع و اقسام گناه وجود داره و هزارتا گناهکار حالا فهمیدی دلیل عذاب نشدن ماها چیه ؟

رز قطره جان کجای قران اومده که امام زمان نشسته داره واسه ما گریه میکنه؟!:surprised::surprised:
یعنی شما فک میکنی این آقا هیچ کاری نداره بشینه واسه خدا گریه کنه؟!! شما خودت وقتِ ریختن دو قطره! اشک رو نداری فک میکنی ملت بیکارن واسه جماعتی گریه کنن؟! که چی بشه!!!؟!!
میگم نظرت چیه یکم راجع به چیزهایی که میشنویم بیشتر فکر کنیم؟! هان!؟

من هم کاملا موافقم ، همچین میگه مگه تو قرآن نخوندی ، تازه الان کلمه عربیه قطره جون !!! تو که باید خیلی تو قرآن دیده باشی البته اگر بخونیش :biggrin:

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
...
... من این حرفو از حاج آقا دانشمند شنیدم ایشون هم از یکی از علماء که با امام زمان ارتباط دارن شنیده

دوست عزیزی که میدونم دلت خیلی پاکه
یه سری به اینجا بزن

ادعای ارتباط با امام زمان (عج) **واقعیت یا دروغ**

باقی دوستای عزیز هم قدم رو چشم ما میذارن

:gol::gol:

nima.trojan

عضو جدید
ٔقرآن میگه حضرت یعقوب میدونست که حضرت یوسف کجاست میدونست تو قصره میدونست سالمه ؛فکر کن حضرت یعقوب میدونست حضرت یوسف کجاست و گریه میکرد من و تو که نمیدونیم یوسف فاطمه کجاست چه قدر واسش گریه کردیم ؟؟؟
حالا موضوع اصلی اینه که میخوام بدونم اگه همین العان بهتون بگن امام زمان ظهور کرده چیکار میکنی ؟و همین العان بهت بگن امام زمان اومده تو شهر تون یا سرکوچتونه چیکار میکنی ؟
دانشمند امام زمان(عج

به نظر من امام زمان به گریه ما نیاز نداره.همین که بتونیم راهی که تمام اولیا خدا و ائمه به ما نشون دادن رو درک کنیم و تو اون راه قدم برداریم از هزار شب گریستن هم بهتره و امام زمانمون خوشنودتر.
انشاله که زنده باشیم و اون روزو درک کنیم و روسیاه نباشیم.

محسن جعفر

عضو جدید
دانشمند امام زمان(عج
شزمم مياد برم پيشش آخه ..........
اما شايد برم پيشش و بگم كه اقا منو ببخش.

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
چون تاپیک قدیمیه و بحث نامربوط زیاد داره.
قفل شد/

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا