اگه ایرانی هستی بیاتو.......

sweetboy

عضو جدید
سلام،دارن رای گیری میکنن که اداره ی مکه ومدینه و زوار رو از آل سعود بگیرن و ادارشو بسپرن به کشور های مشترک مسلمان.......
تاالان سعودیا رفتن (لا) رای دادن،شما زود برید(نعم)رای بدید تا آمار بره بالا.........
http://m.alhurra.com/a/281900.html?nocache=1

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بی زحمت بگو کشورای مسلمان که فقط ایرانه!! خودشونو اداره کنن نمیخاد برن مکه و مدینه رو ادره کنن!!!

روزانه هزاران نفر تو ایران میمیرن از بی غذایی از بی آبی از همه چی...بگو اینارو اداره کنن!!

ali.metal.eng

عضو جدید
سلام،دارن رای گیری میکنن که اداره ی مکه ومدینه و زوار رو از آل سعود بگیرن و ادارشو بسپرن به کشور های مشترک مسلمان.......
تاالان سعودیا رفتن (لا) رای دادن،شما زود برید(نعم)رای بدید تا آمار بره بالا.........
http://m.alhurra.com/a/281900.html?nocache=1
اگه اداره مکه مشترک باشه خیلی خوب میشه من که نعم رو زدم رفت البته تاثیری نداشت در امارش:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فک نمیکنم با نتایج این نظرسنجی اداره امورمکه رو به سایرین منتقل کنن ! این نظرسنجی عمومی هست که سایت خبری الحره عراق گذاشته و هیچ ربطی هم به سعودیه نداره

کما اینکه این خبر گذاری همیشه جریانات مهم خبری رو برای خوانندگانش به نظرسنجی میذاره...

نگار88

کاربر بیش فعال
اداره ی هرجایی به دست اهلش باید باشه حتی ایران حتی مکه!!! اونم اداره برطبق اصول و ارزشهای ملی و دینی ..... هرکی از این اصول پیروی نکنه بفرماد بره به سلامت

Uchiha Itachi

عضو جدید
جوک هفته ( تقدیر امیر کویت از موفق بودن حج امسال! :biggrin: )

[h=1]امیر کویت برگزاری موفق موسم حج را به عربستان تبریک گفت![/h]
گروه بین‌الملل: در حالی که بسیاری از شخصیت‌ها و نهادهای اسلامی، نسبت برگزاری ضعیف و بی‌کفایتی آل‌سعود در سازماندهی مراسم حج امسال به شدت معترض هستند، امیر کویت در اظهاراتی برگزاری موفق موسم حج را به عربستان تبریک گفت(!)
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از روزنامه عربستانی «الریاض»، «شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح»، امیر کشور کویت، به مناسبت پایان موسم حج 1436 و آنچه آن را «برگزاری موفق»! حج نامید، پیام تبریکی برای ملک سلمان، پادشاه سعودی ارسال کرد.
این پیام تبریک در حالی صادر شده است که مراسم حج امسال یکی از خونین‌ترین موسم‌های حج بود، به طوری که سقوط جرثقیل در بیت‌الله الحرام و فاجعه دلخراش منا منجر به کشته‌شدن شمار زیادی از حجاج شد.
طبق این گزارش، امیر کویت تبریک خالصانه، خود را به دلیل موفقیت بزرگ برگزار موسم حج امسال به شاه عربستان سعودی گفته و از تلاش‌های شخصی و «دولت حکیم» عربستان تقدیر کرده است(!)
امیر کویت در این پیام همچنین به خدمات‌رسانی و فراهم‌سازی وسایل راحتی و توجه ویژه پزشکی به حجاج سخن گفته، حال آنکه موسم حج امسال شاهد بیشترین آمار تلفات و کشته‌شدن حجاج بیت الله‌الحرام بود
در این پیام هیچ اشاره‌ای به حوادث امسال موسم حج مانند سقوط جرثقیل و کشته شدن بیش از 100 زائر و حاجی، آتش گرفتن هتل محل اقامت حاجیان مصری، حادثه فاجعه‌آمیز منا و دیگر اتفاقات حج نشده است.

.SAMAN.

عضو جدید
یعنی من اگر رای ندم ایرانی نیستم!؟
ایران کیلی کیلی کوب بود
من فارسی زیاد بلد نیست:D

شما بی زحمت بگو کشورای مسلمان که فقط ایرانه!! خودشونو اداره کنن نمیخاد برن مکه و مدینه رو ادره کنن!!!

روزانه هزاران نفر تو ایران میمیرن از بی غذایی از بی آبی از همه چی...بگو اینارو اداره کنن!!

ای گل گفتی
یکی از خواهرا بیاد بوسش کنه:D