اگه همین العان بهت بگن ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا چقدر بهش فکر کردی ؟؟؟ چه قدر سراغش رو گرفتی ؟؟؟
اصلا میدونی کجاست ؟؟؟تا حالا از کسی پرسیدی این جمعه چه خبر؟؟
ٔقرآن میگه حضرت یعقوب میدونست که حضرت یوسف کجاست میدونست تو قصره میدونست سالمه ؛فکر کن حضرت یعقوب میدونست حضرت یوسف کجاست و گریه میکرد من و تو که نمیدونیم یوسف فاطمه کجاست چه قدر واسش گریه کردیم ؟؟؟
حالا موضوع اصلی اینه که میخوام بدونم اگه همین العان بهتون بگن امام زمان ظهور کرده چیکار میکنی ؟و همین العان بهت بگن امام زمان اومده تو شهر تون یا سرکوچتونه چیکار میکنی ؟
دانشمند امام زمان(عج

آخرین ویرایش:

khaled8250

عضو جدید
سلام

اگه الان ظهور کنه من که نميدونم چکار کنم
ولي ميدونم که امام براي هدايت و نجات ما مياد

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
ٔقرآن میگه حضرت یعقوب میدونست که حضرت یوسف کجاست میدونست تو قصره میدونست سالمه ؛فکر کن حضرت یوسف میدونست حضرت یوسف کجاست و گریه میکرد من و تو که نمیدونیم یوسف فاطمه کجاست چه قدر واسش گریه کردیم ؟؟؟
حالا موضوع اصلی اینه که میخوام بدونم اگه همین اعلان بهتون بگن امام زمان ظهور کرده چیکار میکنی ؟و همین العان بهت بگن امام زمان اومده تو شهر تون یا سرکوچتونه چیکار میکنی ؟
دانشمند امام زمان(عج
این که چیزی نیست، منم می دونم الان "من" کجام!!! کجاش عجیب بوده؟ ابراهیم هم می دونست ابراهیم کجاست! محمد ه می دونست که محمد کجاست! تازه فرزان-شیراز هم می دونه که فرزان-شیراز کجاست!!

بالاخره اعلان درسته یا العان؟؟؟ البته بعضی از بچه های کم سواد اینجا کلمه الان رو درست می دوننا!!!

n.m141414

عضو جدید
ٔقرآن میگه حضرت یعقوب میدونست که حضرت یوسف کجاست میدونست تو قصره میدونست سالمه ؛فکر کن حضرت یوسف میدونست حضرت یوسف کجاست و گریه میکرد من و تو که نمیدونیم یوسف فاطمه کجاست چه قدر واسش گریه کردیم ؟؟؟
حالا موضوع اصلی اینه که میخوام بدونم اگه همین اعلان بهتون بگن امام زمان ظهور کرده چیکار میکنی ؟و همین العان بهت بگن امام زمان اومده تو شهر تون یا سرکوچتونه چیکار میکنی ؟
دانشمند امام زمان(عج
اگر یعقوب(ولی جالبه تو گفتی یوسف!!!!!) میدونست یوسف کجاست و سالمه و ...واسش گریه میکرد حتما از چیز دیگه ای ناراحت بوده !!! چون منطقی نیست ، در ضمن یعقوب پدر یوسف بوده و براش گریه میکرده حالا ما برای چی باید گریه کنیم ؟:eek::eek::surprised::surprised::razz::razz:
در ضمن شما مطمئنی که العان و اعلان رو با الان اشتباهی میگیری و تست کنکور زدی و بدون هیچ مسئله ای تو کنکور قبول شدی ؟:razz:

آخرین ویرایش:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که من می تونم و بلدم که به جای العان الان بنویسم
و لطفا ندونسته قضاوت نکنید اگه من الان رو العان نوشتم دلیل داره و برمیگرده به یکی از بهترین خاطره ها و دوران زندگیم
و به یاد اون موقع همیشه الان رو العان مینویسم
متاسفانه شماها همیشه چشم بسته قضاوت میکنید و بی خود اشوب راه میندازید من این تاپیک رو واسه بحث کردن راه ننداختم

Sajjad_Fashion

عضو جدید
ٔقرآن میگه حضرت یعقوب میدونست که حضرت یوسف کجاست میدونست تو قصره میدونست سالمه ؛فکر کن حضرت یعقوب میدونست حضرت یوسف کجاست و گریه میکرد من و تو که نمیدونیم یوسف فاطمه کجاست چه قدر واسش گریه کردیم ؟؟؟
حالا موضوع اصلی اینه که میخوام بدونم اگه همین العان بهتون بگن امام زمان ظهور کرده چیکار میکنی ؟و همین العان بهت بگن امام زمان اومده تو شهر تون یا سرکوچتونه چیکار میکنی ؟
دانشمند امام زمان(عج

من نگران می شم که کسی باور نکنه و مثل یزید که سر امام حسین رو برید این مردم هم :w19:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
اولا که من می تونم و بلدم که به جای العان الان بنویسم
و لطفا ندونسته قضاوت نکنید اگه من الان رو العان نوشتم دلیل داره و برمیگرده به یکی از بهترین خاطره ها و دوران زندگیم
و به یاد اون موقع همیشه الان رو العان مینویسم
متاسفانه شماها همیشه چشم بسته قضاوت میکنید و بی خود اشوب راه میندازید من این تاپیک رو واسه بحث کردن راه ننداختم

:question:
دلیل بهتری به ذهن شما نرسید!!!:w19:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر یعقوب(ولی جالبه تو گفتی یوسف!!!!!) میدونست یوسف کجاست و سالمه و ...واسش گریه میکرد حتما از چیز دیگه ای ناراحت بوده !!! چون منطقی نیست ، در ضمن یعقوب پدر یوسف بوده و براش گریه میکرده حالا ما برای چی باید گریه کنیم ؟:eek::eek::surprised::surprised::razz::razz:
در ضمن شما مطمئنی که العان و اعلان رو با الان اشتباهی میگیری و تست کنکور زدی و بدون هیچ مسئله ای تو کنکور قبول شدی ؟:razz:
واسه غربتش
چطور واسه غربت امام حسین گریه میکنیم واسه غریبی یوسف فاطمه که از همه غریبتر هم گریه کنیم چطور امام زمان شبا رو تا صبح بیدار میشینه و واسه ما گریه میکنه و از خدا میخواد عذاب نفرسته رو سرمون اون موقع من و تو واسه ظهورش گریه نکنیم ؟؟؟؟؟؟؟
مگه تو قرآن نخوندی دربار ه ی این همه قوم که عذاب شدن و نابود شدن متاسفانه العان تو ایران انواع و اقسام گناه وجود داره و هزارتا گناهکار حالا فهمیدی دلیل عذاب نشدن ماها چیه ؟

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه غربتش
چطور واسه غربت امام حسین گریه میکنیم واسه غریبی یوسف فاطمه که از همه غریبتر هم گریه کنیم چطور امام زمان شبا رو تا صبح بیدار میشینه و واسه ما گریه میکنه و از خدا میخواد عذاب نفرسته رو سرمون اون موقع من و تو واسه ظهورش گریه نکنیم ؟؟؟؟؟؟؟
مگه تو قرآن نخوندی دربار ه ی این همه قوم که عذاب شدن و نابود شدن متاسفانه العان تو ایران انواع و اقسام گناه وجود داره و هزارتا گناهکار حالا فهمیدی دلیل عذاب نشدن ماها چیه ؟
این چیزا که گفتی چیه که ما باید العان :surprised: به خاطرش گریه کنیم؟؟

shanli

مدیر بازنشسته
واسه غربتش
رز قطره جان کجای قران اومده که امام زمان نشسته داره واسه ما گریه میکنه؟!:surprised::surprised:
یعنی شما فک میکنی این آقا هیچ کاری نداره بشینه واسه خدا گریه کنه؟!! شما خودت وقتِ ریختن دو قطره! اشک رو نداری فک میکنی ملت بیکارن واسه جماعتی گریه کنن؟! که چی بشه!!!؟!!
میگم نظرت چیه یکم راجع به چیزهایی که میشنویم بیشتر فکر کنیم؟! هان!؟

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
خب هم هاز خیلی چیزها خاطره دارنا!! :whistle: مثلا من کلی خاطره از میمون و مموت و ... دارم!! پس همیشه هر جور دلم میخواد و خاطره دارم مطالبمو بنویسم؟!! پس یه لطفی کن برو به وزیر اموزش پرورشم این بیانیه تو ابلاغ کن!! تا دیگه از بچه ها غلط املایی نگیرن! بلاخره هر کسی خاطره ای داره دیگه!! :whistle:

وای خد!!! :w15::w15::w15::w15::w15:

اینجا مدرسه نیست
پست منم دفتر املاء نیست
درضمن من اصلا مثل تو فکر نمیکنم
و اصلا برام مهم نیست تو چی فکر میکنی
خیلی وقت پیش هم یکی به العان من گیر داد من همون موقع هم گفتم که خودم از عمد الان رو العان مینویسم
من هرجور دلم بخواد مینویسم چون من آزادم
نکنه میخوایید اینم سوژه کنید و بگید که تجاوز شده به کلمات فارسی

Sajjad_Fashion

عضو جدید
واسه غربتش

بابا بی خیال ...
خارجی ها دارن شهر های فضایی می سازن ما دلمون رو به چه حرفهایی که خوش نمی کنیم:w19:
سوار اسب سفید
سیندرلا
چراغ جادو
ابغوره بگیریم که چی بشه ،خنده داره و در ضمن این رو بدن ما همهیشه برای خودمون گریه می کنیم نه برای کس دیگگه ای ،اگه کسی رو از دست می دیم گریه می کنیم که دیگه نداریمش ،پس بهتر اسم این ادم های بزرگ ناخواسته لکه دار نکنیم

:w35:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
رز قطره جان کجای قران اومده که امام زمان نشسته داره واسه ما گریه میکنه؟!:surprised::surprised:
یعنی شما فک میکنی این آقا هیچ کاری نداره بشینه واسه خدا گریه کنه؟!! شما خودت وقتِ ریختن دو قطره! اشک رو نداری فک میکنی ملت بیکارن واسه جماعتی گریه کنن؟! که چی بشه!!!؟!!

نه بی کار نیست ولی اون میفهمه با این گناها چه بلایی سر ما میاد و ما نمیفهمیم اون داره واسه بچه شیعه هاش که به تباهی کشیده میشن گریه میکنه
درضمن قرار نیست هرچیزی تو قرآن اومده باشه من این حرفو از حاج آقا دانشمند شنیدم ایشون هم از یکی از علماء که با امام زمان ارتباط دارن شنیده

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بی خیال ...
خارجی ها دارن شهر های فضایی می سازن ما دلمون رو به چه حرفهایی که خوش نمی کنیم:w19:
سوار اسب سفید
سیندرلا
چراغ جادو
ابغوره بگیریم که چی بشه ،خنده داره و در ضمن این رو بدن ما همهیشه برای خودمون گریه می کنیم نه برای کس دیگگه ای ،اگه کسی رو از دست می دیم گریه می کنیم که دیگه نداریمش ،پس بهتر اسم این ادم های بزرگ ناخواسته لکه دار نکنیم

:cry::cry::cry::cry:
هر جور راحتید من نگفتم که شب و روز بشنید و گریه کنید
خداییش از این همه ترانه ای که زیر لب زمزمه میکنید یه بار به جاش بگید اللهم عجل لولیک الفرج

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
دانشمند امام زمان(عج

میرم بهش نگاه میکنم میگم به من ثابت کن خدایی که ازش شنیدم

راسته.

میگم اون عدالتی که ازش بارها گفته کجاست؟!

بهش میگم هدفش از آفرینش من چی بوده؟!

به خداوندی خدایی که همه قبولش دارن فقط این سه سوالو میپرسم.

المینا

عضو جدید
بابا بی خیال ...
سوار اسب سفید
سیندرلا
چراغ جادو

:cry::cry::cry::cry:
هر جور راحتید من نگفتم که شب و روز بشنید و گریه کنید
خداییش از این همه ترانه ای که زیر لب زمزمه میکنید یه بار به جاش بگید اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم عجل لولیک الفرج
خب بفهمین!! اینکه دیگه کار سختی نیست! با گریه ی کسی کناه کسی رو پاک نمیکنن!
ضمنا" به حاج اقا دانشمندتون بگو از طرف من به امام زمان بگه وقتشو بیخود تلف نکنه! تربیت بر مردم نااهل چون ......!!!

درسته با گریه کسی گناه کسی پاک نمیشه
ولی امام زمان هرکسی نیست شاید به نظر شما باشه نمی دونم شما همه رو با یه چشم میبینید به نظر شما امام حسین هم یه ادم معمولی بود
نااهل ؟؟؟؟؟؟؟منظورت کیان ؟؟؟؟؟؟؟؟ اونایی که امام زمان رو کشک حساب میکنن ؟؟؟؟؟؟یا اونایی که امام زمان رو امامشون میدونن ؟؟؟؟؟؟ :mad:

میرم بهش نگاه میکنم میگم به من ثابت کن خدایی که ازش شنیدم

راسته.

میگم اون عدالتی که ازش بارها گفته کجاست؟!

بهش میگم هدفش از آفرینش من چی بوده؟!

به خداوندی خدایی که همه قبولش دارن فقط این سه سوالو میپرسم.
3تا سوال؟؟؟؟؟؟
خب من جواب یکیشو بهت میگم،اومده تاهمون عدالتو ایجاد کنه.
اون2تای دیگه اش رو هم بخوای میتونی به جوابش برسی.فقط کافیه یه کم با دقت بیشتری به اطرافت نگاه کنی.
رز نازم وقتتو تلف نکن.هیچ فایده ای نداره.بحث نکن.
بالاخره معلوم میشه حق باکیه.
اهمیتی نداره دیگران چی میگن،چی فکر میکنن،..........
اصلا مهم نیست.
ایشاالله امام بیان دهن همه بسته میشه.
من از این بحثا کردم.بی فایده ترین کار ممکنه.کسیکه نخواد بشنوه گوششو میگیره.حالا هی تو داد بزن.
فایده نداره.
خدا ایشاالله هممونو به راه راست هدایت کنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

در تاپیک های سیاسی بحث سیاسی کنید در تاپیک های که ربطی نداره بحث رو سیاسی نکنید..با تمسخر و بی احترامی با هم حرف نزنید....هیچ کدوم از دو طرف...متاسفم که باید بگم دو طرف ......متاسفم که توی باشگاه دو طرف به جای یه جمع صمیمی وجود داره...
روزگاری غلط هامون رو هرچند بزرگ هرچند کوچک با لحن دوستانه به هم تذکر میدادیم نه با تمسخر..روزگاری بدون منظور سوال میکردیم...جواب میدادیم..لحن هامون خالی از هرگونه طعن و تمسخر بود..به هرحال ...
یه سری از پست های بی ربط با موضوع پاک شد

H . A . K

عضو جدید
چیکارش داری خب؟:w00:
میخواد بدونه اگه العان! ظهور کنه با این وضع زنده اش میذارن یا نه!

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف

;);)
شما بهتره یه فکری به حال خودت بکنی که عاقبت این حرفای لغو ی که می زنی چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و عن اللغو معرضون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا