ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

the great leader

عضو جدید
دوستان عزیز ، اگر کسی اطلاعاتی در مورد شرایط هر یک از دانشگاههای کشور داره،اعم از سطح علمی و محیط دانشگاه و سطح دانشجویان و ... هر چی که باشه ،لطفا قرار بده تا از این طریق کمکی به انتخاب رشته همدیگه کرده باشیمومثلا من میدونم که طراحی کاربردی اهواز بسیار استادهای سختگیری داره و احتمال اینکه معدل کمی بیارین خیلی زیاده ،ولی در عوض تبدیلش خیلی راحته و معدل ها هم همه بالای 18 میشه،و بنابراین اگر براتون فرق نمیکنه که تبدیل باشین یا طراحی،اگر قصد دارین اهواز بزنین تبدیل بهتر از طراحیه.ضمنا من شنیدم اساتید مشترک شهرکرد و صنعتی اصفهان کم نیستن واونایی که عشق صنعتی هستن اگر بزنن شهرکرد بدشون نمیاد.

pm1

عضو جدید
از نظر تراز اگر بخوای بدونی،یکی از بچه ها توی صفحه 27 و 28 رتبه های قبولی دانشگاه ها رو زده و یکی دیگه هم چند صفحه بعد کارنامه قبولیش رو گذاشته.این دو منبع برای مقایسه تراز(تراز،نه برتری دانشگاه ها،یعنی یه جورایی فقط تراز برای برتری دانشجوهای دانشگاه ها ملاکه نه خود دانشگاه که البته خودتم اینو میدونی و من برای تاکید اینو عرض کردم)خیلی خوب هستن.اما اگر برتری خود دانشگاه مد نظرته به نظرم سوالتو باید یه ذره جزئی تر مطرح کنی،مثلا بگی اونایی که هر کدوم از این دانشگاهها بودن لطفا نظرشون رو در مورد دانشگاهشون بگن!بعد خودت مقایسه کنی بین دانشگاهها.مثلا من بچه اهوازم و اینو میدونم که طراحی کاربردی اهواز بسیار استادهای سختگیری داره و احتمال اینکه معدل کمی بیارین خیلی زیاده ،ولی در عوض تبدیلش خیلی راحته و معدل ها هم همه بالای 18 میشه،و بنابراین اگر براتون فرق نمیکنه که تبدیل باشین یا طراحی،اگر میخواین اهواز بزنین تبدیل بهتر از طراحیه.ضمنا من شنیدم اساتید مشترک شهرکرد و صنعتی اصفهان کم نیستن واونایی که عشق صنعتی هستن اگر بزنن شهرکرد بدشون نمیاد.

ممنون دوست من . منم منظورم همین بود ولی آخه اونجوری فقط یکی میاد نظر میده و دیگه تموم میشه .گفتم شاید کلی بپرسم بهتر باشه ....اونی که یکی از بچه ها گذاشته قابل اطمینان نیست ... بازم ممنون

ali125

عضو جدید
ممنون دوست من . منم منظورم همین بود ولی آخه اونجوری فقط یکی میاد نظر میده و دیگه تموم میشه .گفتم شاید کلی بپرسم بهتر باشه ....اونی که یکی از بچه ها گذاشته قابل اطمینان نیست ... بازم ممنون

با سلام درصداتون و معدله تون رو لطف میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستمون حرف جالبی زد
من خودم یزد بودم لیسانس
هیت علمی جوان و قوی داره نسبتا اکثر از شریف یا صنعتی اصفهان هستن یا اروپا
سیالاتش بد نیست جامدات بشدت سخت گیره
از بچه های ارشد طراحی سوال کردم ترم قبل از 14 تا 11 تا مشروط شده بودند ولی سیالاتش بهترهراستی مکاترونیک شبانه تهران تا چند میگیره؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: pm1

pm1

عضو جدید
منم گیلان بودم
سیالاتش خیییلی قوی نیست بجز دو تا از دکتر های بنامش ولی تو جامدات استادای خوبی داره ....هرچند خوب و بد همه جا هست

majidgps

عضو جدید
بابايكي هم جواب ما رو بده با316طراحي و440تبديل تهران روزانه كجا روميشه آورد؟ باتوجه به اينكه سركار ميرم آيا ميشه تهران خوند؟براي ادامه تحصيل طراحي بهتره يا تبديل؟.

با 316 طراحی که میتونی یکی از دانشگاه های تهران قبول شی علم و صنعت یا خواجه نصیر یا مدرس ولی با 440 بعید میدونم گرچه باز به خاطر افزایش ظرفیت ها امید هست
از نظر کاری خیلی فرق نمیکنن گرچه خیلیا معتقدن تبدیل بازار کارش بهتره و این حرفا
3 4 سال پیش داداشم با تاکید میگفت که تو باید بیای تبدیل بخونی ولی الان که رفته سر کار و از بازار کار اطلاع داره هیچ فرقی بینشون قائل نیست
من اطلاع دارم که دانشگاه علم و صنعت سال اول ساعت و روز کلاس هارو طوری میچینه که عملا وقتی برای سر کار رفتن نداشته باشی بقیه دانشگاه هارو نمیدونم

shahab.ab

عضو جدید
!!!

!!!

اینهمه جواب دادم حالا یه بار میخوام بپرسم. :w05: رومو زمین نندازین! :redface:
شاید واسه خیلیا جواب دادنش آسون باشه ولی میخوام دلایلتونو بگین:
تبدیل انرژی شریف یا تهران؟ کدوم بهتره؟:w01:

esfahan_1390

عضو جدید
شریف یا تهران

شریف یا تهران

تهران بهتر است زیرا:
1-معدل بالا آوردن توی تهران خیلی راحت تره
2-اعتبار بین الملی تهران بالاتره(می تونی توی سایتهای بین المللی چک کنی)

Smagooli

عضو جدید

سلام
از نظر اعتبار بین المللی فکر نمی کنم تهران به شریف برسه اماااااااااا
شریف طراحی کاربردی واقعا قویه و استادای شاخی داره یعنی فکر کنم یه سر و گردن از جاهای دیگه بالاتر باشه دورعلی فقط کافیه واسه اینکه یه دانشگاهو ببره بالا:دی
اما تبدیل
من خودم 4 سال کارشناسی شریف بودم به جرات میگم استادای سیالاتایش به قدرتمندیه جامداتیاش نیستن
2-3 تا استاد واقعا شوت داره تو سیالات
میتونی بری تو سایت دانشکده نگاه کنی لیست استادارو بعد اگه چیز دیگه ای خواستی بپرس
البته این به اون معنی نیست که تبدیلش اوته اما در حد طراحیش نیست اصلا
شاید نسبت به دانشگاهای دیگه سر تر هم باشه
این از شریف یه دانشگا تهرانی هم پیدا کن که منصفانه واست از دانشگاه تهران بگه و بعد مقایسه و بعدش مبارک باشه!!!

parsa s

عضو جدید
salam ... bebekhshid majburam english type konam ?

HELP ME !

tarrahi karbordi Tehran ya Amirkabir ?

Hossein_b5717

عضو جدید
یکی بنده خدایی دانشجو دکتراست تو علم و صنعت
ارشدشو تبدیل از تهران گرفته بود
تو تبدیل که خیلی از تهران تعریف میکرد
علاوه بر قدرت, از شخصیت استاداش هم خیلی راضی بود

من قبلا هم شنیده بودم تو طراحی شریف, تو تبدیل تهران

shahab.ab

عضو جدید
شریف یا تهران؟

شریف یا تهران؟

تهران بهتر است زیرا:
1-معدل بالا آوردن توی تهران خیلی راحت تره
2-اعتبار بین الملی تهران بالاتره(می تونی توی سایتهای بین المللی چک کنی)

آقا این دلایلتو یخورده بیشتر نمیکنی؟ مثلا استاداش چطورن نسبت به شریف؟:surprised:

سلام
از نظر اعتبار بین المللی فکر نمی کنم تهران به شریف برسه اماااااااااا
شریف طراحی کاربردی واقعا قویه و استادای شاخی داره یعنی فکر کنم یه سر و گردن از جاهای دیگه بالاتر باشه دورعلی فقط کافیه واسه اینکه یه دانشگاهو ببره بالا:دی
اما تبدیل
من خودم 4 سال کارشناسی شریف بودم به جرات میگم استادای سیالاتایش به قدرتمندیه جامداتیاش نیستن
2-3 تا استاد واقعا شوت داره تو سیالات
میتونی بری تو سایت دانشکده نگاه کنی لیست استادارو بعد اگه چیز دیگه ای خواستی بپرس
البته این به اون معنی نیست که تبدیلش اوته اما در حد طراحیش نیست اصلا
شاید نسبت به دانشگاهای دیگه سر تر هم باشه
این از شریف یه دانشگا تهرانی هم پیدا کن که منصفانه واست از دانشگاه تهران بگه و بعد مقایسه و بعدش مبارک باشه!!!

مرسی، توضیحاتت خوب بود. کاش آماره تبدیل رو بیشتر داشتی. ولی بازم دستت گلت درد نکنه! :w12:

shahab.ab

عضو جدید
تبدیل انرژی، شریف یا تهران؟

تبدیل انرژی، شریف یا تهران؟

یکی بنده خدایی دانشجو دکتراست تو علم و صنعت
ارشدشو تبدیل از تهران گرفته بود
تو تبدیل که خیلی از تهران تعریف میکرد
علاوه بر قدرت, از شخصیت استاداش هم خیلی راضی بود

من قبلا هم شنیده بودم تو طراحی شریف, تو تبدیل تهران

مرسی رفیق.;)
اعتراف میکنم که رسما گیج شدم :surprised:
یکی درمیون تهران و شریف میگین!
کسی نیست استادای هر دو رو بتونه مقایسه کنه؟

Smagooli

عضو جدید
مرسی، توضیحاتت خوب بود. کاش آماره تبدیل رو بیشتر داشتی. ولی بازم دستت گلت درد نکنه! :w12:

نوشتم که آمار بیشتر می خوای بپرس
استادای بدشو نمی گم اگه خواستی تو پ.خ میگم:دی
اما خوباش
محمد حسن سعیدی هست تو کار تهویه و ایناس بیشتر تهویه مطبوع
افشین جوونه و اونم تو کار تهویس اما صنعتی
منظری تو CFD کارش درسته
فیروزآبادی هست
زمینه کاری تو باید مشخص کنی
دانشکده فوق العاده زشتی داره!!!
مثه کرم تو داشگاه پیچیده یه طبقه هست کلش و 20 تا ورودی خروجی داره
بازم خواستی درخدمتم

north_boy4290

عضو جدید
دوستان رتبه قبولی صنعتی اصفهان تبدیل یا طراحی روزانه یا شبانه حدود چنده؟؟؟؟
با 950 کجاها میشه قبول شد؟؟؟شبانه و روزانه

pazza_inter

عضو جدید
با 316 میتونی خواجه نصیر یا تربیت مدرس رو بیاری ولی 440 خیلی لب مرزیه احتمال خواجه هم هست

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی از هزینه طراحی یا تبدیل شبانه حرف نمی زنه؟ من شنیدم کل دوره 4 میلیون تومان میشه، راسته؟

آخرین ویرایش:

pm1

عضو جدید
دوستان کسی از هزینه طراحی یا تبدیل شبانه حرف نمی زنه؟ من شنیدم کل دوره 4 میلیون تومان میشه، راسته؟

نه بیشتره البته بستگی به دانشگاه هم داره حداقل میشه 4.5 میلیون به اضافه حدود 1.5 میلیون پول واحد پایان نامه ( حدود 8 واحد)

Smagooli

عضو جدید
تو دفترچه شهریه هر دانشگاه رو زده معمولش اینه
شهریه ثابت 450
هر واحد نظری 100
عملی125
پایان نامه هر واحد 200

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا