کلاس مجازی ریاضی مهندسی ویژه آزمون های کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
رود بر جامعه مهندسان.

هدف این تاپیک به اشتراک گذاشتن مطالبی از درس ریاضی مهندسی هست که برای کنکور ارشد سراسری و آزاد به کار میان .

برای تداوم راه این تاپیک چند مورد باید رعایت و لحاظ بشه:
1-مدیران انجمن و بخش ریاضیات موافقت خودشون رو با این کار اعلام کنن
2-دوستان تا اونجایی که براشون مقدوره توی مباحث شرکت کنن و نظراتشون رو اعلام کنن
3-عزیزانی که تمایل دارن توی این مشارکت علمی (کنکوری) سهیم باشن اعلام آمادگی کنن

ضمنا عمده مطالب از کتاب آقای مهندس کریمی هست و بعضی مطالب از کتاب دکتر معتقدی

موفق باشید

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
منم از اردیبهشت بهتون می پیوندم ایشالا...موفق باشید:gol:
دوستان من 2 ماه تمام واسه رياضي مهندسي وقت گذاشتم حدودا 70 درصد تستاي كتاب دكتر نيكوكار رو زدم...فكر ميكنيد از 7 تا تست رياضي مهندس 91 چندتاشو جواب دادم...:w00:
4تا؟؟؟؟؟؟؟3؟؟؟؟؟2؟؟؟؟؟1؟؟؟؟؟؟ نخير هيچكدوم:crying2: من حيف وقتي كه واسه اين درس گذاشتم اميدوارم 92 حق كسي ضايع نشه منم بعد اعلام نتايج مشخص ميشه بهتون مي پيوندم يا نه ...فعلا بارقه اي اميد هست....:w01:
همگي پيروز باشيد...عيدتونم مبارك:w14:

NASTOH

عضو جدید
دوست من 5 سوال بود نه 7 تا،ضمنا دوست من که با کریمی درس داشت هر 5 تا تست زد

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوست من 5 سوال بود نه 7 تا،ضمنا دوست من که با کریمی درس داشت هر 5 تا تست زد

حالا 5 تا و 7 تا توفيقي نداره!!!احتمالا دوستتون يا واستون خالي بسته يا يه 7 8 سالي هست داره تست رياضي مهندسي ميزنه شما ناراحت نشو!!!

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا 5 تا و 7 تا توفيقي نداره!!!احتمالا دوستتون يا واستون خالي بسته يا يه 7 8 سالي هست داره تست رياضي مهندسي ميزنه شما ناراحت نشو!!!

در مورد کلاس مهندس کریمی عجیب نیست کسی همه تستهای مهندسی امسال رو با کلاس ایشون بزنه.من خودم با خوندن کتابش 3تا از 5تا رو زدم.اون دوتا رو هم که نزدم یکی دالامبر بود که فرول هاشو نخونده بودم و نگاشت رو هم طولانی بود نزدم که میشد با عدد گذاری به جواب رسید که من تازه یادم افتاد این موضوع!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
در مورد کلاس مهندس کریمی عجیب نیست کسی همه تستهای مهندسی امسال رو با کلاس ایشون بزنه.من خودم با خوندن کتابش 3تا از 5تا رو زدم.اون دوتا رو هم که نزدم یکی دالامبر بود که فرول هاشو نخونده بودم و نگاشت رو هم طولانی بود نزدم که میشد با عدد گذاری به جواب رسید که من تازه یادم افتاد این موضوع!!
شما رياضي امسالو چند درصد زدي؟؟با اين اوصافي كه شما ازش صحبت مي كنيد ظاهرا امسال ميانگين رياضي چندان هم پايين نيست

febrahimi

عضو جدید
سلام جناب M.Sarmast
ممنون از مطالبی که در سایت قرار دادید. میشه لطفا ادامه مطالب را برای استفاده قرار بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب M.Sarmast
ممنون از مطالبی که در سایت قرار دادید. میشه لطفا ادامه مطالب را برای استفاده قرار بدید.
با تشکر

سلام.ممنون از لطفتون.بزودی ادامه مطالب رو قرار میدم

NASTOH

عضو جدید

نه دوست من، ایشون احتمال قبولیش هم کمه چون خوب نخونده بود.نیازی به دروغ نیست.من از قصد ازش پرسیدم چونخیلی ها از این درس تو کنکور پارسال مینالیدن

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بقیه مطالب رو نمی زارید؟!!!!!!

متاسفانه استقبال از این تاپیک قابل انتظار نیست.باتوجه به محدودیت وقت آزادم سعی میکنم مطالب رو به مرور قرار بدم.اگر جدیتی توی دنبال کردن مطالب از دوستان ببینم برای این کار بیشتر وقت میگذارم

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به اینکه منبع مطالب ارائه شده کتاب مهندس کریمی هست و بتازگی جزوه کلاسی ایشون رو به صورت اسکن شده پیدا کردم، جزوه رو آپلود میکنم براتون شما دانلود و مطالعه کنید و این تاپیک به صورت رفع اشکال ادامه پیدا کنه.البته اگر سوالی بود به اندازه معلومات محدودم پاسخگو هستم.با سپاس

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
با توجه به اینکه منبع مطالب ارائه شده کتاب مهندس کریمی هست و بتازگی جزوه کلاسی ایشون رو به صورت اسکن شده پیدا کردم، جزوه رو آپلود میکنم براتون شما دانلود و مطالعه کنید و این تاپیک به صورت رفع اشکال ادامه پیدا کنه.البته اگر سوالی بود به اندازه معلومات محدودم پاسخگو هستم.با سپاس
خیلی عالییییی میشه.
از همین الان یه دنیا ممنون;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
قسمتی از حجم بالای کتاب رو سوالای تکمیلی تشکیل میده که جنبه کنکوری نداره و نیازی به مطالعشون نیست.
شما كتبشو خونديد؟ امسال منبع مطالعاتيتون چي بود كه 58 درصد زديد؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما كتبشو خونديد؟ امسال منبع مطالعاتيتون چي بود كه 58 درصد زديد؟

بله. البته فکر می کردم 58 میزنم که 48.33 شد توی کارنامه.
مهندسی رو از روی کریمی خوندم ، معادلات رو از روی گاج و عمومی رو از روی آقاسی

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
منم تقريبا اينارو دارم ولي آغاسي گيرم نيومد متاسفانه كتاب تست پورانو جاش خريدم..راستي اين آزموناي رياضي رو راه بندازيد حتما استقبال ميشه ممنون

daneshju.m

عضو جدید

آقا خیلی ممنون ، انشالله خدا خیر دنیا و آخرت نصیبت کنه :D

من کتاب کریمی رو ندارم ، با همین جزوه میشه سوالای ریاضی مهندسی رو جواب داد ؟ کتاب پارسه هم دارم ولی توضیحاتش یکم واسم گیج کنندست ، درکش نمی کنم
:cry:
شما همه تستا و متن و سوالای کتاب ریاضی 1 و 2 آقاسی رو خوندید ؟ جلد اول ریاضی 1 و 2 رو دارم ، احتیاجی هست جلد دومش رو هم بگیریم ؟
در ضمن آقا اگه براتون امکان داره ،یه لطفی کنید این آزمون های ریاضی رو برگزار کنید ، حتما استقبال میشه ، خیلی خیلی ممنون:gol:

بالا