ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamin913

عضو جدید
با توجه به ادغام چند تالار ارشد 89 - 90 - 91 این تالار ایجاد می شود و تا زمان اعلام نتایج ارشد 90 و بسته شدن پروندش به قسمت قبل ادغام می شود و از آقای امین قیاسی می خوام که مهمش کنه این کار از بی نظمی کم می کنه

respina_518

کاربر فعال
با توجه به ادغام چند تالار ارشد 89 - 90 - 91 این تالار ایجاد می شود و تا زمان اعلام نتایج ارشد 90 و بسته شدن پروندش به قسمت قبل ادغام می شود و از آقای امین قیاسی می خوام که مهمش کنه این کار از بی نظمی کم می کنه

آره دوست عزیز کار بسیار خوبیه

masoodjoon009

عضو جدید
دوستان من اون 3300 رو هنوز پرداخت نکردم...الان میتونم پرداخت کنم؟
من امسال آزمایشی آزمون داده بودم...

hamedowen

عضو جدید
3300

3300

سلام بچه ها
این مشکل خیلی از بچه هاست اگه کسی اطلاع داره خبر بده
خیلی ها 3300 ر ندادن و خیلی ها اینترنتی دادن اما مشخصاتش رو برنداشتن
اخه گفتن به چه دردمون میخوره
حلا چه باید کرد؟؟؟؟؟
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:ممنون میشیم

pm1

عضو جدید
سلام. بنظرتون این سیستم تخمین رتبه مهستان قابل اعتماد هست ؟! تا چقدر؟ رتبه منو میزنه 1600 !!یعنی به امید خدا کره مریخ قبول میشم!!!؟!

hamin913

عضو جدید
من دو مشخصات که به صورت اینترنتی خریده بودم برا سازمان رنجش فرستادم

the great leader

عضو جدید
سلام. بنظرتون این سیستم تخمین رتبه مهستان قابل اعتماد هست ؟! تا چقدر؟ رتبه منو میزنه 1600 !!یعنی به امید خدا کره مریخ قبول میشم!!!؟!
والا هم آره هم نه.من بر اساس درصدهای کارنامه ی یکی از بچه های همین سایت ، سیستم تخمین رتبه ی مهستان رو آزمایش کردم(معدل رو همینجوری 15 گذاشتم و سطح دانشگاه رو هم 5 وارد کردم)،رتبه ی تبدیلی که میده سیصد و خورده ای میشه که خیلی نزدیک به رتبه ایه که طرف واقعا آورده ولی رتبه ی طراحی رو 200 و خورده ای میزنه در حالی که طرف شده بود 400 و خورده ای.
به هر حال بد نیست

• Like
واکنش ها: pm1

Sh_mech

عضو جدید
دوستان من اون 3300 رو هنوز پرداخت نکردم...الان میتونم پرداخت کنم؟
من امسال آزمایشی آزمون داده بودم...
سلام!
تا اونجا که من اطلاع دارم آخرین مهلت واریز و ارسال فیش و مشخصات (بنا به اطلاعیه سازمان سنجش)تا 5 اسفند ماه بود. بازم یا تماس بگیرید یا ایمیل بزنین احتمالا راهنماییتون میکنن!
این مشکلو فک کنم خیلیا داشتن امسال (از جمله تعدادی از دوستای خودم!) چون این اطلاعیه دوم رو اصلا ندیدن!(زیاد نگران نباشین!)

star1988

عضو جدید
سلام به دوستان به نظر من تخمین رتبه مهستان اصلا قابل استناد نیست .چون 60 درصد سیالات امسال با پارسال قابل مقایسه نیست.(امسال سخت تر بود) در حالی که 40 درصد جامدات امسال هم با پارسال قابل مقایسه نیست چون امسال ساده تر بود.در حالی که دینامیک و ارتعاشات و ریاضیات امسال سخت تر از پارسال بود به نظر من.در ضمن در حالی که 1 تست غلط زدن 7 درصد تغییر می ده.ورتبه رو ممکن هست تا 200 تا هم تغییر بده.پس اصلا مهستان به هیچ عنوان تخمین درستی نخواهد داشت مگر برای رتبه های زیر 50.مهستان بر اساس پارسال تخمین مزنه.

hamin913

عضو جدید
به نظرتون مهستان رتبه را بالاتر یا پایین تر پیش بینی می کنه

farshid992006

عضو جدید
سلام
بنظرم باید رتبه ای رو که مهستان میده حداقل 2 برابر کنیم تا تخمینی از رتبمون بدست بیاریم

star1988

عضو جدید
در صدای من امسال ریاضی 45 سیالات 60 جامدات 40 دینامیک 25 زدم .سال قبل دوستم تقربیا با همین درصد ها 135 شد اما امسال واضح هست که سیالات به علت سخت تر بودن درصدها پایین تر هست اما جامدات برعکس.و مهستان طبق پارسال هست.اما امسال شرکت کنندگان مکانیک افزایش داشت

the great leader

عضو جدید
سلام
بنظرم باید رتبه ای رو که مهستان میده حداقل 2 برابر کنیم تا تخمینی از رتبمون بدست بیاریم
نه بابا دیگه اینقدرا هم بدبین نباش دوست من.سیالاتش به نظر منطقی میاد،جامدات یه مقدار خوشبینانه است اون هم به خاطر سخت بودن جامداته پارساله.
از دوستان کسی اطلاع داره که کلید نهایی کی میاد؟

hamin913

عضو جدید
نه بابا دیگه اینقدرا هم بدبین نباش دوست من.سیالاتش به نظر منطقی میاد،جامدات یه مقدار خوشبینانه است اون هم به خاطر سخت بودن جامداته پارساله.
از دوستان کسی اطلاع داره که کلید نهایی کی میاد؟

کلید نهایی رو نمی یاد فقط تو کارنامه اعمالش می کنن

pm1

عضو جدید
کلید نهایی رو نمی یاد فقط تو کارنامه اعمالش می کنن

ولی بالای کلیدها نوشته بود ، کلید نهایی صادر میشه!
جالبه هنوز لینک اعتراض از سایت رنجش دات ارگ پاک نشده ! ! ! این میتونه به این معنی باشه که همه ی این کارها کشکه ! چون سایتشون وله ! یعنی همه شما داوطلبان عزیز سر کارید! حتی یه اطلاعیه تمدید شد ، هم نزدند!! خدا عاقبت همه داوطلبان عزیزو به خیر کنه!

hadi2xs

عضو جدید
از مهندسای محترم کسی می دونه تبدیل صنعتی اصفهان چه رتبه ای می خواد؟ ( حداکثر)

haami

عضو جدید
رتبه

رتبه

تقریبا با چه رتبه هایی میشه به شبانه دانشگاه تهران و شبانه امیر کبیر امیدوار بود؟؟

لطفا راهنمایی کنید.

reza2495

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید.چرا تایپیکا این جوری شده؟ تایپیک به اون باحالیا حذف کردند؟

haami

عضو جدید
رتبه

رتبه

تقریبا با چه رتبه هایی میشه به شبانه دانشگاه تهران و شبانه امیر کبیر امیدوار بود؟؟

لطفا راهنمایی کنید.​

mohamad_136482

عضو جدید
دانشگاه تهران كه بيخيال ولي شبانه امير كبير تا 250ميشه واحتمالا تا300 هم بشه.عزيز جون من دانشگاه تهران بيخيال شو.

hadi2xs

عضو جدید
دانشگاه تهران كه بيخيال ولي شبانه امير كبير تا 250ميشه واحتمالا تا300 هم بشه.عزيز جون من دانشگاه تهران بيخيال شو.

اقا محمد شما که اطلاعاتت خوبه لطف کن بگو واسه صنعتی اصفهان و خواجه نصیر و علم وصنعت وضعیت چه طوره؟ ( روز +شب)
ممنون

am2mk

عضو جدید
سلام بچه ها چند تا سوال داشتم
من برگ سفیدم هم اومد(برای اعزام به خدمت) و تاریخ 1 اردیبهشت باید برم.( نیروی مازاد). حالا چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین
1 - من اگه قبول بشم ارشد(اگه خدا بخواد و هر چی خدا بخواد.) از کی می تونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم و از سربازی بیام بیرون؟ وقتی نتیجه اولیه میاد؟ یا وقتی نتیجه شهریور میاد؟ یا از یک مهر که باید ثبت نام کنیم؟
2- بعضی ها میگن که شما دو ماه آموزشی تون رو می گذرونید و بعد میرین ارشد بعد از ارشد دوباره باید این دو ماه رو بگذرونید آیا این حرف درسته؟
3- آیا میشه وقتی ارشد قبول شدم اونو رزرو کنم( یا مرخصی بگیرم) و سربازیمو تموم کنم و بعدش برم ارشد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین( یا اگه تاپیکی در این باره هست منو ارجاع بدین )
با تشکر فراوان همپای ایام سخت کنکور - امین

solarisal

عضو جدید
من برگ سفیدم هم اومد(برای اعزام به خدمت) و تاریخ 1 اردیبهشت باید برم.( نیروی مازاد). حالا چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین
1 - من اگه قبول بشم ارشد(اگه خدا بخواد و هر چی خدا بخواد.) از کی می تونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم و از سربازی بیام بیرون؟ وقتی نتیجه اولیه میاد؟ یا وقتی نتیجه شهریور میاد؟ یا از یک مهر که باید ثبت نام کنیم؟
2- بعضی ها میگن که شما دو ماه آموزشی تون رو می گذرونید و بعد میرین ارشد بعد از ارشد دوباره باید این دو ماه رو بگذرونید آیا این حرف درسته؟
3- آیا میشه وقتی ارشد قبول شدم اونو رزرو کنم( یا مرخصی بگیرم) و سربازیمو تموم کنم و بعدش برم ارشد ؟

با آرزوی موفقیت در آزمون امسال تا آنجا که اطلاع دارم شما باید در تاریخ معین به خدمت اعزام شوید و هنگامی که نتایج نهایی (شهریورماه) آمد با درخواست شما مبنی بر مرخصی تحصیلی و استعلامی که نظام وظیفه از وزارت علوم و تحقیقات می کند مبنی بر حکم معافیت تحصیلی از خدمت شما قادر خواهید بود برای ثبت نام اقدام نمایید، بعبارتی تا زمانی که ثبت نام ننموده اید (نوبت اول یا دوم) در خدمت سربازی بسر خواهید برد.

solarisal

عضو جدید
سوال 2 و 3 را یادم رفت. در جوای سوال دوم باید بگم خیر تا قبل از قبول شدن در کنکور هر چقدر از خدمتتان گذشته باشد چه آموزشی و چه رسته ای بعد از تحصیل از خدمت شما کسر شده و نیازی به گذراندن مجدد نیست.
در جواب سوال سوم باید بگم تا آنجا که اطلاع دارم قابلیت رزرو یا مرخصی در دانشگاههای سراسری برای ادامه خدمت وجود ندارد.

shahab.ab

عضو جدید
آزمون كارشناسي ارشد 90

آزمون كارشناسي ارشد 90

رشته‌هاي علوم انساني داراي بيشترين پذيرش در آزمون كارشناسي ارشد

معاون سازمان سنجش كشور گفت: بيشترين ظرفيت پذيرش آزمون ارشد در رشته‌هاي علوم انساني با 23 هزار و 136 نفر و كمترين ظرفيت پذيرش در رشته‌هاي پزشكي با 141 نفر و دامپزشكي با 101 نفر است.
دكتر سيد جلال طباطبايي در گفت‌وگو با خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، با اشاره به اينكه رشته‌ه...اي علوم انساني بيشترين پذيرش و علوم پزشكي و دامپزشكي كمترين پذيرش را در آزمون كارشناسي ارشد سال 90 دارند، اظهار داشت: در مجموع 55 هزار و 658 نفر در آزمون كارشناسي ارشد سال 90 پذيرفته مي شوند كه 41 درصد پذيرفته شدگان مربوط به رشته هاي علوم انساني است.
وي تصريح كرد: در آزمون سال 90 جمعيت پذيرش در رشته هاي علوم پايه 11 هزار و 797 نفر، رشته هاي فني و مهندسي 13 هزار و 919 نفر، رشته هاي كشاورزي4745 نفر و رشته هاي هنر 1819 نفر از سوي دانشگاه ها اعلام شده است.
معاون اجرايي سازمان سنجش كشور بيان داشت: نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد سال 90 در قالب كارنامه و نيمه اول خرداد ماه امسال از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org اعلام مي شود.
طباطبايي گفت: نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد سال 90 نيز نيمه اول شهريور ماه امسال به داوطلبان اعلام خواهد شد.

:w01::w12:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا