ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jack=j.ak

عضو جدید
سلام. کی راجع به مهندسی سیستم های انرژی , انرژی های تجدید پذیر اطلاع داره؟ خوبه یا نه؟ با چه رتبه ای شریف و تهران قبول می شی؟ با 480 تبديل كجاي تهران قبول مي شم؟ روزانه؟ شبانه؟
به كمك همتون نياز دارم. مرسي:w36:

parsa s

عضو جدید
دوستان سلام
کاربردی دانشگاه تهران تا چه رتبه ای قبول میشن ؟

north_boy4290

عضو جدید
100 درصد بستگی به علاقت داره.اگه هوافضا دوست داری بزن اگه نداری احتمالا تبدیل انرژی علم و صنعت قبول میشی
احتمالا با رتبه خوبی که در هوافضا داری اونجا موفق تری.
کارشناسی چی میخوندی و کجا؟

هوافضای خواجه نصیر.

north_boy4290

عضو جدید
سلام
این بستگی داره تو چه فیلذی میخوای ادامه بدی. مقاومتی میخوای دنبال کنی یا دینامیکی یا ارتعاشی یا ضربه یا کنترلی؟ هر دانشگاهی تو یک زمینه قویتره.

منم تو 2 راهی هستم که علم و صنعت اول یزنم یا تربیت مدرس
خواجه نصیر میخونم.تو طراحی کاریردی بحث کنترل خواجه نصیر دکتر غفاری داری که خیلی خفنه.

pm1

عضو جدید
نظرتون راجع به این دانشگاه ها چیه ...اگه میتونید برام از خوبتر به بدتر ! بگید . تو گرایش تبدیل
کاشان
سمنان
همدان
شهرکرد
شاهرود
ارومیه
کرمانشاه
بیرجند

مرسی

north_boy4290

عضو جدید
آخرین رتبه تبدبل انرژی امیرکبیر چند بوده و امسال با توجه به افزایش ظرفیت حدودا جند میشه؟با 177 نمیشه قبول شد؟؟؟؟؟

سشئشد

عضو جدید
دوستان می خواستم بدونم دوره کارشناسی ارشد به طور معمول چند ترمه تموم میشه؟آیا امکان کار حین تحصیل وجود داره؟ ممنون:confused:

amona

عضو جدید
دوستان می خواستم بدونم دوره کارشناسی ارشد به طور معمول چند ترمه تموم میشه؟آیا امکان کار حین تحصیل وجود داره؟ ممنون:confused:
معمولا 5 ترمه تموم میکنن حتی 4ترمه ام میتونی تموم کنی
تو اکثر دانشگاه ها میتونی حین تحصیل کارم بکنی
شریف و امیر کبیر خیلی سخت میگیرن فکر کنم اونجا فقط باید درس بخونی

غلام90

عضو جدید
ماهان گفته
ما یه سری اطلاعات رایگان انتخاب رشته در اختیار شما میگذاریم که اول باید کارنامت را براشون بفرستی و ......
میخواستم ببینم کسی این کار را کرده توضیح بده ببینیم چه شکلیه.....؟
من که نتونستم.

alireza_ka

عضو جدید
امروز مشاور یه موسسه ای گفت که چون دوره آموزش محور پایان نامه نداره نمی تونی دکترا شرکت کنی

850620

عضو جدید
رتبه بندی دانشگاهها

رتبه بندی دانشگاهها

به نظر شما رتبه بندی دانشگاههای زیر چگونه است؟

دانشگاه شریف- دانشگاه تهران- دانشگاه امیرکبیر- دانشگاه علم و صنعت- دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه خواجه نصیر-دانشگاه شیراز-دانشگاه صنعتی اصفهان-دانشگاه اصفهان
دانشگاه شهید عباسپور-دانشگاه تبریز- دانشگاه فردوسی مشهد

haaaamed

عضو جدید
کسی از لیست دروس رشته ی ماشینهای آبی اطلاعی داره؟
به نظرتون رشته ی خوبیه؟
به نظرتون تمام گرایشات دانشگاه شریف (چه روزانه چه شبانه) تا جه رتبه ای پر می شن؟؟؟

amir3737

عضو جدید
دوست عزیز اگه میشه بگو که تو هر زمینه کدوم بهتره رتبه من 290 کاربردی و316 تبدیله
خیلی ممنون

majidgps

عضو جدید
شرمنده ولی احساس میکنم به رتبه ربطی نداره.جواب سوال ایشون اینه که صد در صد علم و صنعت بهتره.حتی بعضی از دوستان از امیر کبیر هم بهتر میدونن.

با حرفتون کاملا موافقم
علم و صنعت خیلی دانشگاه خوبی هستش مخصوصا برای طراحی کاربردی
میتونید برید تو سایت دانشگاه علم و صنعت و استادای مکانیک رو ببینید و با استادای مدرس مقایسشون بکنید
البته مدرس یه استاد به اسم بیگلو داره که خدای مکانیکه !!!! ها ها !!!!
بنده خدا نمیتونست یه شاسی یا طراحی 1 رو درس بده تو بوعلی حالا نمیدونم چطوری دووم آورده تو مدرس !!!
در مورد مقایسه دانشگاه امیر کبیر و علم و صنعت من از اون کساییم که امکانات و استادای علم و صنعت رو بهتر از امیر کبیر میدونم گرچه دانشجوهای امیرکبیر از نظر رتبه (و شاید سواد)بهتر از علم و صنعت باشند.

آخرین ویرایش:

javadakbari1

عضو جدید
سلام ببین دوست من هوافضا تخصصی هست و اگه علاقه داری برو نه صرف شریف و رتبه ی 2
ثانیا هوا فضای امیرکبیرم خیلی قویه دوست من که توی همین کارای هوا فضایی هست 9 شده و می خواد امیرکبیر بره

javadakbari1

عضو جدید
به نظر شما رتبه بندی دانشگاههای زیر چگونه است؟

دانشگاه شریف- دانشگاه تهران- دانشگاه امیرکبیر- دانشگاه علم و صنعت- دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه خواجه نصیر-دانشگاه شیراز-دانشگاه صنعتی اصفهان-دانشگاه اصفهان
دانشگاه شهید عباسپور-دانشگاه تبریز- دانشگاه فردوسی مشهد
رتیه بندی مخصوصا در ارشد کاملا به رشته مربوط هست و رشته به رشته تفاوت داره و در کل این رتبه بندی رو مردود می دونم

majidgps

عضو جدید
آخرین رتبه تبدبل انرژی امیرکبیر چند بوده و امسال با توجه به افزایش ظرفیت حدودا جند میشه؟با 177 نمیشه قبول شد؟؟؟؟؟
دوست من پارسال با 123 تبدیل امیرکبیر آورد
البته بستگی به سلیقه و پول کسایی داره که رتبه تبدیلشون بهتر از تو ه
اگه پولدار باشن و شبانه شریف و تهران رو به روزانه امیرکبیر ترجیح بدن با توجه به افزایش ظرفیت های امسال حتما میاری
موفق باشی

pm1

عضو جدید
نظرتون راجع به این دانشگاه ها چیه ...اگه میتونید برام از خوبتر به بدتر ! بگید . تو گرایش تبدیل
کاشان
سمنان
همدان
شهرکرد
شاهرود
ارومیه
کرمانشاه
بیرجند

مرسی

کسی هست این دانشگاه ها رو واسم از خوبتر به ترتیب بگه ??

highsky

عضو جدید
تقریبا همگی تو یه مایه اند. اونیو بزن که بت نزدیکتره.
من خودم کرمانشاه بودم ...تو تبدیل دو تا استاد دکتر یوسفی و دکتر خدایاری داره که برای مقاله دادن حرف ندارن.
و همینطور تو جامدات دکتر یاس و دکتر محمدی که تازه از فرانسه برگشته.

• Like
واکنش ها: pm1

farshid992006

عضو جدید
سلام دوستان من به 510 طراحی و 320 تبدیل امیدی به تهران داشته باشم یا نه؟

the great leader

عضو جدید

از نظر تراز اگر بخوای بدونی،یکی از بچه ها توی صفحه 27 و 28 رتبه های قبولی دانشگاه ها رو زده و یکی دیگه هم چند صفحه بعد کارنامه قبولیش رو گذاشته.این دو منبع برای مقایسه تراز(تراز،نه برتری دانشگاه ها،یعنی یه جورایی فقط تراز برای برتری دانشجوهای دانشگاه ها ملاکه نه خود دانشگاه که البته خودتم اینو میدونی و من برای تاکید اینو عرض کردم)خیلی خوب هستن.اما اگر برتری خود دانشگاه مد نظرته به نظرم سوالتو باید یه ذره جزئی تر مطرح کنی،مثلا بگی اونایی که هر کدوم از این دانشگاهها بودن لطفا نظرشون رو در مورد دانشگاهشون بگن!بعد خودت مقایسه کنی بین دانشگاهها.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: pm1
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا