آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

• بله

رای: 67 39.2%
  • خیر

رای: 104 60.8%

• مجموع رای دهندگان
    171
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mobilemasoud

عضو جدید
و صد البته نظر شما برای من کاملا محترم و قطعا مهم هست.
راستش من فکر نمیکنم دختری که چنین تجربه ای داشته باشه حتما بده. به اون جمله که رنگی کردم دقت کنید.. کسی که کاری که شما میگید رو بتونه انجام بده باید حتما یه خانوم جا افتاده و دارای فهم و دقت و تجربه بالا باشه. اما یه دختر 15 ساله که نمیتونه خوبی و بدی رو تمییز بده و جلوی غلیان احساساتش رو بگیره و درست فکر کنه.. حالا در نظر بگیرید که این دختر 15 ساله بعد از این تجربه خیلی عاقل تر و جا افتاده تر میشه و ازون به بعد شروع به کسب تمام صفات خوب میکنه تا میرسه به شما.. حالا شما با یه دختر خیلی خوب طرفید که چنین تجربه ای رو داشته.. این چیزیه که کم هم اتفاق نمیافته..
حالا شما با چنین دختری ازدواج میکنید یا نه؟ خوب این یه مساله شخصیه، اما من اگه باشم میگم بله.. چون اون هم مثل هم حق انجام یه اشتباه رو داره.. اگه شما جاش باشید و یه اشتباه کنید، توقع ندارید که بخشیده بشید و یه فرصت دوباره بهتون بدن؟ پس چرا اون خانوم نباید این رو بخواد؟ من که فکر میکنم گاهی ما آقایون خیلی بی انصاف میشیم
با تشکر و احترام:gol:

خوب سعی میکنم جوابتو یه خورده حلاجی کنم شما گفتین یه دختره 15 ساله یه گناهی کرده وانتظار داره تا بخشیده بشه خوب مطمئن باش به جز من و تو هزار تا ادم دیگه هم اگه این تیکه موضوع رو بشنون اون خانمو می بخشن حالا ما به همشون می گیم گناه این خانم چی بوده بازم مثل من و تو شما می بخشیش ولی من نه و بقیه هم همینطور می دونی چرا درصد آمار نظرسنجی نه بیشتره چون این کار مثل اصلا مثال نمی زنم گمراه می شیم گناه خیلی بزرگی که ما نمی تونم در مورد اون تصمیم بگیریم و فقط وانی که باید ببخشه خودش همه گناهکارای نادم رو می بخشه فقط ما می تونیم براش ارزوی خوشبختی داشته باشیم یه جایی می خوندم نوشته بود "شاید ازدواج کنی شاید هم نکنی شاید بچه دار بشی شاید هم نشی و... مهم اینه که خودتو باور داشته باشه اونجاست که همه مشکلاتت حل می شه" حالا مونده به اون خانم و اونی که قراره اونو انتخاب کنه عموما من نمی تونم با این مشکل کنار بیام چون من خدا نیستم بنده خدام ولی کسایی هستن که به قول شما براشون مهم نیست که بازم به نظر شخصی من اونها هم ادمهای محترمی هستن که دلشون خیلی بزرگتر از این حرفهاست و خیلی مهربونن البته فراموش نکنیم قبول اشتباه از طرفین ازدواج اول زندگی خیلی عادی شده مهم اینه که توی کل زندگی تاثیر نذاره اینو فراموش نکن;)

spellbound

عضو جدید
اونايي كه قرمز كردم يه جورايي عجيب غريبه مثلا عشق : چجور عشقي؟؟؟؟ يا احساس : چجور احساسي؟؟؟ شما چه تعريفي از عشق و احساس داري؟؟؟
در مورد گول خوردن و تحريك هم بگم اگه بدونم يه دختري انقدر كم عقل و سسته عمرا طرفش نميرم.
پس جواب من اينه:

نه!
اگر می خواستی باهاش دوست بشی چی؟!!!

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد پسر خیلی فرق می کنه؟!!!
خود شما چی؟
هیچ وقت نباید 1 طرفه به قاضی رفت
گفتم از دید جامعه خیلی فرق میکنه.. اگه زحمت بکشید و پست های بعدی من رو بخونید میبینید که من "بله" رو انتخاب کردم و گفتم از نظر انسانی هیچ فرقی بین زن و مرد نیست. تازه علم میگه زنها احساساتی تر هستن.. و میگن شهوت زن هم 9 برابر مرد هست.
فکر میکنم در مرود من دچار اشتباه شدید
با احترام و تشکر:gol:

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که با این قضیه مشکلی ندارم. البته تحت شرایط خاص که شما گفتی. دختر می تونه به خاطر علاقه ای که به کسی داشته و اطمینان اشتباهی که در مورد رسیدن به شخص داشته، تن به این کار داده باشه. این ایرادی نداره. از روی هرزه گی چنین کاری نکرده. صرفا از روی علاقه به اون شخص این کار رو کرده. از نظر من این رابطه دو تعبیر می تونه داشته باشه. اسم یکی رو میشه رابطه جنسی گذاشت، یکی دیگه رو عشق بازی. به نظر من اگر عشق بازی باشه خیلی هم قشنگه. فقط باید توجه داشت که این شخص نباید قبل از ازدواج مدام عشق عوض کرده باشه دیگه! این نشانه بی ثباتیه. مثلا بگه من عاشق ده تا از دوست پسرام شدم. این نشون میده که می تونه دم دمی مزاج باشه. ولی در کل از نظر من این قضیه بدون اشکاله. ضمن اینکه قاعدتا بعد از ازدواج انتظار تعهد کامل ازش دارم.
کاملا موافقم. میتونم همه حرفهات رو از زبون خودم بنویسم
در رابطه با سوال اولت بايد بگم..
ببين عزيزم من نظر خودم رو گفتم وهيچ كس رو جمع نبستم..چون بلاخره نظر هر كي واسه خودش محترمه..وكس ديگه ميتونه ضد نظر من رو داشته باشه..ومن نميتونم نظر شخص مقابل رو انكار كنم...چرا بره خارج...اگه حاكميت ما بتونه مديريته درست حسابي داشته باشه ديگه لازم نيست بره خارج واين حرف شنا يكم با نظر سنجيت تضاد داره به خاطر لينكه گفتي اگه از رو عشق و...باشه..ولي الان ميگي بره خارج مگه اين كا رو كرده تا بره خارج...
..................................................................
جواب سوال دومت..

چرا عزيزم من كه گفتم غريزه جنسي يكي از بزرگترين نعمتهاي خداست برا انسان..وصد البته بايد رابطه جنسي تعريف شده وقابل قبولي داشته باشن وبايد حتماً حاكميت در همچنين كارهاي به طرفين كمك كنه كه متاسفانه اينكار رو نميكنه وجامعه رو دوچار تشنج ميكنه..راستي غريز جنسي اگه كنترل نشه باعث از بين رفتن يك جامعه خواهد شد..
ولي در رابطه با خودم من تا حالا به خودم اجازه ندادم به حريم خصوصي ديگران پاي بگذارم...وتا به حال با غريزه خودم كنار اومد تا بينيم خدا چي ميخواد...
من عرض کردم که با فرض اینکه کار درست، کاری باشه که شما میگید، تکلیف چنین دخترایی چیه؟ باید برن خارج؟ چون اینجا که با این سیستم فقط میتونن دلداری و نصیحت دریافت کنن.. اما برای عشق و ازدواج چی؟
متوجه اون تضادی که در جمله "پس اینجور دخترا باید برن خارج؟" دیدید نشدم.. البته فکر میکنم متوجه منظورم نشده بودید. شاید من بد نوشتم
................................................
کاملا درسته.. موافقم:gol:

spellbound

عضو جدید
راستش من فکر نمیکنم دختری که چنین تجربه ای داشته باشه حتما بده. به اون جمله که رنگی کردم دقت کنید.. کسی که کاری که شما میگید رو بتونه انجام بده باید حتما یه خانوم جا افتاده و دارای فهم و دقت و تجربه بالا باشه. اما یه دختر 15 ساله که نمیتونه خوبی و بدی رو تمییز بده و جلوی غلیان احساساتش رو بگیره و درست فکر کنه.. حالا در نظر بگیرید که این دختر 15 ساله بعد از این تجربه خیلی عاقل تر و جا افتاده تر میشه و ازون به بعد شروع به کسب تمام صفات خوب میکنه تا میرسه به شما.. حالا شما با یه دختر خیلی خوب طرفید که چنین تجربه ای رو داشته.. این چیزیه که کم هم اتفاق نمیافته..
حالا شما با چنین دختری ازدواج میکنید یا نه؟ خوب این یه مساله شخصیه، اما من اگه باشم میگم بله.. چون اون هم مثل هم حق انجام یه اشتباه رو داره.. اگه شما جاش باشید و یه اشتباه کنید، توقع ندارید که بخشیده بشید و یه فرصت دوباره بهتون بدن؟ پس چرا اون خانوم نباید این رو بخواد؟ من که فکر میکنم گاهی ما آقایون خیلی بی انصاف میشیم
دقیقا!
آقایون در هر شرایطی، دقیقا و فقط و فقط خودشونو در نظر میگیرن و کاملا منطبق با منافع خودشون نظرات و دلیلاشون هم فرق می کنه.(البته بعضی هام مستثنی ن )
مثلا در حین دوستی نظری خاص و هنگام ازدواج کاملا برعکس!!!
این خیلی زشته که آدما همیشه به منفعت خودشون فکر می کنند.
حالا که دخترا هم دارن مثل خودشون می شن، بهشون بر می خوره!
اما نمی دونن تا وقتی پسرا اینطوری باشن، دخترام همینطورین.
بازم نباید از صداقت چشم پوشی کرد

spellbound

عضو جدید
این معیاری که ازش حرف می زنی و تو خودت داری؟
خودتم توی دوستی، توی عاشقی، خیلی چیزا رو رعایت می کنی؟!
اون پسری که این خانوم باهاش بوده ، کی بوده؟؟؟!!!
از فضا نیومده بود که. از همین آدما بود که الان اظهار مخالفت می کنند!!

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر می خواستی باهاش دوست بشی چی؟!!!

البت ببخشيد من قبل از اينكه جواب سوال شمارو بدم بايد ميپرسيدم منظورتون از دوستي چيه؟؟؟
بله معيارهارو خودم دارم. البت درست نيست اينجا بگم ولي اگه جمع خصوصي بود ميگفتم

spellbound

عضو جدید
باز هم جوابم همينه اصلا با معياراي من جور در نمياد عزيز ;)

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست اول شما:

جوابم به نظر سنجی نه بود حالا چراشو می گم
هی داری می گی یه دختر خوب یه خانم فوق العاده به نظر من دختری با این تعاریف اجازه هیچ هتک حرمتی رو به خودش نمی ده و هیچ وقت خودشو نمی فروشه به یه عشق واقعی یا الکی سعی می کنه این غریزه جنسی رو به راه راستش هدایت کنه من حتی خودم من که پسرم سعی می کنم تمام لذتی که توی وجودمه ولو لذت با هم بودن رو فقط با یه نفر قسمت کنم نه هر کسی چون چیزی که از حدش بگذره لوس می شه شما چه ضمانتی میدی که این خانم خیلی خوب بعد ازدواج بازم قول نخوره که صد البته راه براش خیلی بیشتر از دوران مجردیش بازتره می دونید دارم چی می گم به هر حال استثناهایی هم ممکن وجود داشته باشه ولی کلیت موضوع رای به اشتباه بودن اون می ده و به نظر من اگر کسی نتونه حد و مرز مشخصی برای غرایز انسانی قبل از ازدواج تعیین کنه مطمئنن هیچ وقت موفق به این کار نمیشه مثل معروف تخم مرغ دزد که یادتون نرفته
ولی بازم تایید می کنم استثناهای ممکنه وجود داشته باشه که فهمیدن این موضوع خیلی خیلی سخته من به همچین خانمی اعتماد نمی کنم
پاسخ من و پرسشی که ازتون داشتم:

و آخرین جواب شما:
خوب سعی میکنم جوابتو یه خورده حلاجی کنم شما گفتین یه دختره 15 ساله یه گناهی کرده وانتظار داره تا بخشیده بشه خوب مطمئن باش به جز من و تو هزار تا ادم دیگه هم اگه این تیکه موضوع رو بشنون اون خانمو می بخشن حالا ما به همشون می گیم گناه این خانم چی بوده بازم مثل من و تو شما می بخشیش ولی من نه و بقیه هم همینطور می دونی چرا درصد آمار نظرسنجی نه بیشتره چون این کار مثل اصلا مثال نمی زنم گمراه می شیم این کار گناه خیلی بزرگی که ما نمی تونیم در مورد اون تصمیم بگیریم و فقط وانی که باید ببخشه خودش همه گناهکارای نادم رو می بخشه فقط ما می تونیم براش ارزوی خوشبختی داشته باشیم یه جایی می خوندم نوشته بود "شاید ازدواج کنی شاید هم نکنی شاید بچه دار بشی شاید هم نشی و... مهم اینه که خودتو باور داشته باشه اونجاست که همه مشکلاتت حل می شه" حالا مونده به اون خانم و اونی که قراره اونو انتخاب کنه عموما من نمی تونم با این مشکل کنار بیام چون من خدا نیستم بنده خدام ولی کسایی هستن که به قول شما براشون مهم نیست که بازم به نظر شخصی من اونها هم ادمهای محترمی هستن که دلشون خیلی بزرگتر از این حرفهاست و خیلی مهربونن البته فراموش نکنیم قبول اشتباه از طرفین ازدواج اول زندگی خیلی عادی شده مهم اینه که توی کل زندگی تاثیر نذاره اینو فراموش نکن;)
ببخشید اما من اینکار رو گناهی خیلی بزرگ و نابخشودنی نمیدونم. این فقط یه غریزه انسانیه که در یه دختر 15 ساله حلول کرده. فقط میتونیم بگیم گول خورده و یا اشتباه کرده.. بعد از اون هم که دیگه هیچ اشتباهی نکرده و شده یه دختر خیلی خوب با بهترین صفات.. اینو گفتیم دیگه؟ نمیدونم چرا فکر میکنید نمیشه بخشیدش. یعنی اینقدر خطای وحشتناکی مرتکب شده که نشه بخشیدش؟ راشتش شما اصلا جواب من رو ندادید، برای همین هم دوباره پستم رو گذاشتم تا ببینید من چی گفتم. شما فرمودید امکان نداره یه دختر خوب تن به اینکار بده چون فهم و درک بالاش کمکش میکنه که.. من گفتم همچین خانومی که درک بالا و قدرت تشخیص قوی داشته باشه نمیتونه یه نوجوان باشه، یه نوجوان نه فهم و درک بالا داره و نه تشخیص دقیق.. بنابراین ممکن فریب بخوره اما بعد با کمک این تجربه یه دختر خیلی خوب بشه.. آیا نمیشه بهش گفت یه دختر خوب؟ پس نگید امکان نداره یه دختری که چنین تجربه ای داره خوب باشه.
راستش من اصلا قانع نشدم. چون اصلا پاسخ من رو ندادید. اما کاملا برای رای و نظر شما احترام قائلم
موفق باشید
با سپاس و احترام:gol:

آخرین ویرایش:

spellbound

عضو جدید
گفتم از دید جامعه خیلی فرق میکنه.. اگه زحمت بکشید و پست های بعدی من رو بخونید میبینید که من "بله" رو انتخاب کردم و گفتم از نظر انسانی هیچ فرقی بین زن و مرد نیست. تازه علم میگه زنها احساساتی تر هستن.. و میگن شهوت زن هم 9 برابر مرد هست.
فکر میکنم در مرود من دچار اشتباه شدید
با احترام و تشکر:gol:
:w17:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز

جواب شمارو تو پست قبليش دادم كه

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:منیره؟
چرا اعصابت اینقدر خرابه؟ من که چیزی نگفتم؟ فقط یه نظرسنجیه! ضمنا همه دارن اینجا طفره میرن که اون کلمه رو به کار نبرن.. بد جوری قاطی کردیا.. :surprised:
من که گفتم به خانوما حق میدم که بگن هرکاری که آقایون حقش رو دارن، ما هم میخوایم داشته باشیم
یه ماجرای تلخ از رابطه ی دوستم با یه پسر و....
قبلا اینجا خیلی درباره اش بحث شده.
من نمیخوام که زنها کارهایی رو بخوان که مردها هم میخوان.من میخوام انتظارات از هر دو طرف یکسان باشه.زن باید پاک باشه قبول، مرد هم ثابت کنه که در تمام عمرش دستش به هیچ دختری نخورده.
همیشه فکر میکنیم فساد جامعه از زن ناشی میشه.زن حجاب کنه زن بی عفتی نکنه زن رابطه ی قبل از ازدواج نداشته باشه زن رختشویی یاد بگیره زن توسری خور شه.مرد چی؟!
مگه نمیگیم که جامعه متشکل از مرد و زنه پس توی خوبی و بدیش یکسان هستند.وظایف یکسان و مسئولیتها و انتظارات یکسان.ولی وقتی که سایه ی اسلام من درآوردی آقایون روی سر یک جامعه میفته اولین گروهی که ضربه میبینه زنها هستند و این کمال بی انصافیه
بابا انقدرم دیگه تند نرو
همه پسرا اینطوری نیستند.
میدونم
من فکر می کنم مشکل جامعه ی ما اینا نیس که کسی گول کسی رو بخوره..به نظرم اساسی ترین مشکلمون عدم برابریه زن و مرد..سوالهایی که در مورد یه زن مطرح میشه هیچ موقع راجب یه مرد مطرح نمیشه..
من فکر می کنم خیلی ربط به این داره که دید جامعه نسبت بهت چه جوری باشه..وقتی تو جامعه ی ما واسه مردی که ازدواج می کنه اختیار برگزیدن 3تا زن دیگه رو بصورت رسمی و به شرط تعمین معاش و به قولی رسیدن دس به دهن در نظر می گیرن و اگه اون زن با کسی دیگه بخواد دوس باشه اسمش خیانته و حکمش سنگ ساره دیگه حرفی باقی نمی مونه..
متاسفام کشورم با اون همه فرهنگ غنیش و اون همه احترامش به زن, امروز باید به این عضو مهم جامعه به این دید نگاه بشه ..فقط متاسفم..:w05:
:gol::gol:
من خوذم دخترم و واقعا نمی ذونم چی بگم.اما یگ چیزا مطئنمو عین روز واسم روشن است که یک دختر با اصل و نسب هیچ وقت اجازه این کار را نمی دهد.حتی اشتباه یا خطا هم نمکنه. دختر از پسر اسیب پذیر تر است. اینکه بگیم چون پسرا این کا را می کنند ما هم باید انجام بدین. این یه تعبیری که ما انجام می دیم که روی کار اشتباهمان را بپوشانیم.به نظر من اگه یه زن حیا نداشته یاشه از صد تا مرد هم خطرناک تره.در ضمن این جور دختر ها به درد ازدواج نمی خورند چون دانا نیستن و ممکن زتدگی انسان را نابود کنندو اینکه نظر من هم نه است و مطمئنم کسایی که هم گفتن موافقند . از ته ته دلشون راضی نیشتن و دل چرکینن.:que::crying2:
یه داستان واقعی:
دختری با پسری دوسته و به قول امروزیا تریپ ازدواج و بعد از مدتی هم به سلامتی حامله میشه.تمام خانواده ی پسر از رابطه ی این دو نفر خبر دارن و مادر دختر هم باخبره ولی دختر سقط میکنه و پسر ولش میکنه.به نظرت واقعا این دختر بی اصل و نسبه یا پسره؟!دختری که با همه ی وجود احساس میکرده که داره حق شوهرش رو ادا میکنه.واقعا گناهکار کیه؟!دختر که حتی به مادرش هم معرفی کرده پسر رو به عنوان شوهر آینده اش.تمام خانواده ی پسر که اون دختر رو عروس آیندهه شون میدونستند.پس چی شد؟!
میتونم دست روی قرآن بذارم و قسم بخورم که دختر هم پاک بود هم با حیا بود هم عاطفه و احساس داشت .فقط گول خورد.گول هم نه فقط دروغهای پسر و قصر رویایی و شاهزاده ی سوار بر اسب رو باور کرد.همین
حرفی که میزنی عام نیست:victory:

joliet_arch

عضو جدید
می خواستم یه چیزی بگم ...
اما دیدم حق با منییره جونه!!!
مرد هم باید ثابت کنه که پاک بوده.

آرتميس.artmiss

عضو جدید
اكثر پسرا درحد حرفه جواب مثبتشون. من كه باور نمي كنم يه پسر ايراني تو اين فرهنگي كه بزرگ شده بتونه قبول كنه با دختري ازدواج كنه كه قبلا رابطه جنسي داشته. بعضياشون ازبس شيفته شدن شايد قبول كنن ولي بعد اذيت و آزار اون دختر بيچاره توزندگي شروع ميشه.
بعد هم كه اين روزا طلاق مثل آب خوردن شده. آخه تو جامعه ما دختري كه يه بار ازدواج كرده طلاق گرفته باشه شانس ازدواج با يه پسر رو ازدست مي ده بنده خدا هرچقدر هم سنش كم باشه بايد با يه مرد مسن زن مرده يا مطلقه ازدواج كنه. چه برسه به اينكه روابط نامشروع داشته باشه.
آخه چرا الكي لاف مي زنيد؟
من خودم كه دخترم قبول نمي كنم همسرم قبلا رابطه داشته بوده باشه. اولا كسي كه خدا رو فراموش مي كنه به درد من نمي خوره ثانيا از نظر من بحث عفت فقط مال خانوما نيست مال مردا هم هست. توي زندگي فردي هر شخصي تاثير گذاره.آدميزاد 90% فكر وروحه.همون جور كه فكر مي كنه رفتار مي كنه. من از تك تك رفتارهاي اشخاص به راحتي نمي گذرم چون به نظرم بروز يك انديشه است. درسته ما نمي تونيم مثل پسرا طرفمون رو پيش دكتر ببريم گرچه با پيشرفت پزشكي اينا هم كار بي خوديه ولي مي تونيم پيش خدا ببريمش. از خدا هم خواستم مرد پاك با روحي پاك نصيبم كنه تا حالا هم يه مورد جلو پام گذاشت خودش هم كمكم كرد بفهمم زن هاي مومن از آن مردهاي مومنند.
ببخشيد حرفام خيلي حالت عرفاني گرفتند. شايد به خاطر اينه كه عشقو تجربه كردم. گرچه نافرجام بود چون خود خودش نبود ولي خيلي تجربه خوبي بود. از وقتي كه فارغ شدم عارف شدم.

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضي آدم ها عجيب اند

و کمي هم نجيب !

آن کمي آنقدر در تو اثر مي گذارد

که

خر مي شوي !!!

و لجن بودنشان را نمي بيني ...

و دلت باز هم با تمام بدي هاي شده در حقت

برايشان مي سوزد ...!

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوذم دخترم و واقعا نمی ذونم چی بگم.اما یگ چیزا مطئنمو عین روز واسم روشن است که یک دختر با اصل و نسب هیچ وقت اجازه این کار را نمی دهد.حتی اشتباه یا خطا هم نمکنه. دختر از پسر اسیب پذیر تر است. اینکه بگیم چون پسرا این کا را می کنند ما هم باید انجام بدین. این یه تعبیری که ما انجام می دیم که روی کار اشتباهمان را بپوشانیم.به نظر من اگه یه زن حیا نداشته یاشه از صد تا مرد هم خطرناک تره.در ضمن این جور دختر ها به درد ازدواج نمی خورند چون دانا نیستن و ممکن زتدگی انسان را نابود کنندو اینکه نظر من هم نه است و مطمئنم کسایی که هم گفتن موافقند . از ته ته دلشون راضی نیشتن و دل چرکینن.:que::crying2:

دوست عزیز اصلا حرفاتو قبول ندارم کار بد، و هیچ فرقی نداره که مرد باشی یا زن !!!:mad::mad::mad:
اگه واسه یه دختر خیلی بده که قبل از ازدواجش این اتفاق واسش بیافته هم یه پسر هم خیلی کار زشتی هستش !!!
پاک بودن زن و مرد نداره و از نظر ایمان و مذهب هم هیچ فرقی نداره گناه گناه هستش و خدا براش جنسیت قائل نشده !!!
ولی توی این جامعه یه دختر باید اینقدر زرنگ باشه که هیچ وقت قبل از ازدواجش چنین چیزی واسش پیش نیاد ولی اگه دختری هم چه از روی سادگیش یا هر چیزی دیگه به عمل تن داد و بعدش با تمام وجودش پشیمون شد و واقعا توبه کرد خیلی از دخترای دیگه که هزاران دوست پسر دارن و خیلی آلودگی های جنسی داشتن خیلی از این جور دخترا پاک تر هستن و میتونن یه همسر خوبی باشن

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بیایم تحقیق کنیم و بصورت واقعی بپردازیم. ما آقایون در شعار خوب عمل خواهیم کرد اما در عمل نه ، الان شعار میدیم که آره ازدواج میکنیم با خانومی که قبلا رابطه ای داشته اما بهنگام ازدواج دنبال کسی میگردیم که رابطه ای نداشته باشد . حتی بعد از ازدواج اکثر اقایون با داشتن همسرمحبوب خودش ّبازم به رابطه خود با افراد دیگر ادامه می دهد حالا فرقی هم ندارد که چه خانوم خیابونی باشد یا دوست دخترش باشد و این برای همه قشرهای جامعه صادق هست چه پزشک باشد و یا ادم معمولی و یا آخوند، در حالیکه چنین حقی را برای خانومها چه قبل ازدواج و یا بعد ازدواج هم قابل تصور نیست. و یه سری قوانین مردسالاری را بنام دین و.... هم بابت همین تدوین میگردد که زنان را به فجیع ترین وضع مجازات نمایند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مشکل نداره ولی برام مهمه که بدونم تحت چه شرایطی حاضر به این کار شده و آیا قانونی بوده یا نه ؟
این طور نباشه که هر کی رو دیده و ازش خوشش اومده باهاش آمیزش انجام بده
شرایط طوری باشه که اگه واقعا ازش خوشش اومده این کار رو کرده باشه و برای به گناه نیوفتادن . بعدشم چرا بعدا ولش کرده ؟
فقط به دلیل داشتن اندام مناسب خودش یا طرف مقابلش نباشه بلکه واقعا بینشون یه حس درونی وجود داشته باشه و گرنه چه تضمینیه که بعد از دواج دست به اینکار نزنه ؟

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه ماجرای تلخ از رابطه ی دوستم با یه پسر و....
قبلا اینجا خیلی درباره اش بحث شده.
من نمیخوام که زنها کارهایی رو بخوان که مردها هم میخوان.من میخوام انتظارات از هر دو طرف یکسان باشه.زن باید پاک باشه قبول، مرد هم ثابت کنه که در تمام عمرش دستش به هیچ دختری نخورده.
همیشه فکر میکنیم فساد جامعه از زن ناشی میشه.زن حجاب کنه زن بی عفتی نکنه زن رابطه ی قبل از ازدواج نداشته باشه زن رختشویی یاد بگیره زن توسری خور شه.مرد چی؟!
مگه نمیگیم که جامعه متشکل از مرد و زنه پس توی خوبی و بدیش یکسان هستند.وظایف یکسان و مسئولیتها و انتظارات یکسان.ولی وقتی که سایه ی اسلام من درآوردی آقایون روی سر یک جامعه میفته اولین گروهی که ضربه میبینه زنها هستند و این کمال بی انصافیه
یه داستان واقعی:
دختری با پسری دوسته و به قول امروزیا تریپ ازدواج و بعد از مدتی هم به سلامتی حامله میشه.تمام خانواده ی پسر از رابطه ی این دو نفر خبر دارن و مادر دختر هم باخبره ولی دختر سقط میکنه و پسر ولش میکنه.به نظرت واقعا این دختر بی اصل و نسبه یا پسره؟!دختری که با همه ی وجود احساس میکرده که داره حق شوهرش رو ادا میکنه.واقعا گناهکار کیه؟!دختر که حتی به مادرش هم معرفی کرده پسر رو به عنوان شوهر آینده اش.تمام خانواده ی پسر که اون دختر رو عروس آیندهه شون میدونستند.پس چی شد؟!
میتونم دست روی قرآن بذارم و قسم بخورم که دختر هم پاک بود هم با حیا بود هم عاطفه و احساس داشت .فقط گول خورد.گول هم نه فقط دروغهای پسر و قصر رویایی و شاهزاده ی سوار بر اسب رو باور کرد.همین
حرفی که میزنی عام نیست:victory:
حق با توئه.. این واقعا نامردیه.. نمیدونم چی بگم
اكثر پسرا درحد حرفه جواب مثبتشون. من كه باور نمي كنم يه پسر ايراني تو اين فرهنگي كه بزرگ شده بتونه قبول كنه با دختري ازدواج كنه كه قبلا رابطه جنسي داشته. بعضياشون ازبس شيفته شدن شايد قبول كنن ولي بعد اذيت و آزار اون دختر بيچاره توزندگي شروع ميشه.
بعد هم كه اين روزا طلاق مثل آب خوردن شده. آخه تو جامعه ما دختري كه يه بار ازدواج كرده طلاق گرفته باشه شانس ازدواج با يه پسر رو ازدست مي ده بنده خدا هرچقدر هم سنش كم باشه بايد با يه مرد مسن زن مرده يا مطلقه ازدواج كنه. چه برسه به اينكه روابط نامشروع داشته باشه.
آخه چرا الكي لاف مي زنيد؟
من خودم كه دخترم قبول نمي كنم همسرم قبلا رابطه داشته بوده باشه. اولا كسي كه خدا رو فراموش مي كنه به درد من نمي خوره ثانيا از نظر من بحث عفت فقط مال خانوما نيست مال مردا هم هست. توي زندگي فردي هر شخصي تاثير گذاره.آدميزاد 90% فكر وروحه.همون جور كه فكر مي كنه رفتار مي كنه. من از تك تك رفتارهاي اشخاص به راحتي نمي گذرم چون به نظرم بروز يك انديشه است. درسته ما نمي تونيم مثل پسرا طرفمون رو پيش دكتر ببريم گرچه با پيشرفت پزشكي اينا هم كار بي خوديه ولي مي تونيم پيش خدا ببريمش. از خدا هم خواستم مرد پاك با روحي پاك نصيبم كنه تا حالا هم يه مورد جلو پام گذاشت خودش هم كمكم كرد بفهمم زن هاي مومن از آن مردهاي مومنند.
ببخشيد حرفام خيلي حالت عرفاني گرفتند. شايد به خاطر اينه كه عشقو تجربه كردم. گرچه نافرجام بود چون خود خودش نبود ولي خيلي تجربه خوبي بود. از وقتي كه فارغ شدم عارف شدم.
من گفتم بله.. و به حرفم اعتقاد دارم. اگر عقب تر رو مطالعه میکردید میدید که گفتم من با هچین خانومی در ارتباط بودم و قلبا دوستش داشتم.. هیچ تاثیری از اینکه فبلا ارتباط داشته نگرفتم.. و به جز همون یه بار که خودش دربارش حرف زد، هرگز دربارش صحبت نکردم و به روش نیاوردم. 4 سال تمام.. نه یه روز و 2 روز.. الان هم رفته کانادا و سزنوشتمون جدا شده، والا پای ازدواج باهاش هم می ایستادم.. چون یه فرشته بود و اگه از سرم زیاد نبوده باشه، مطمئنم که شایستگیش رو داشت.. این مساله زیادی شخصی بود و دوس نداشتم بگم.. اما وقتی دیدم شما میگین ما داریم لاف میزنیم.. ناچار شدم. واقعا بده که دختر رو ایقدر پایین بکشیم که بگیم اگه فلان نباشه دیگه دختر بدیه! یعنی تمام احساسات و عواطف انسانی و مهربونی و گذشت و زنانگی و لطافت هاش رو نادیده بگیریم و بگیم خوبیش به همون مساله کوچیک و پست و حقیر بوده که از دستش داده.. نمیدونم شما که یه خانوم هستید دیگه چرا؟ شما که باید بتونید در خودتون ارزش هایی فراتر از یه (.....) ببینین (واقعا نمیدونستم اسمش رو چی بذارم که مودبانه باشه)
با سپاس و احترام:gol:

آرتميس.artmiss

عضو جدید
بعضي آدم ها عجيب اند

و کمي هم نجيب !

آن کمي آنقدر در تو اثر مي گذارد

که

خر مي شوي !!!

و لجن بودنشان را نمي بيني ...

و دلت باز هم با تمام بدي هاي شده در حقت

برايشان مي سوزد ...!
واي چقدر حرفتو دوست داشتم.
انگار درد خودم بود.
خير ببيني از كجا اورده بوديش؟

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جوابم بله هستش ...البته توي نظر سنجي شركت نكردما چون خودم دخترم :دي

كسي كه براي لذت اينكار رو انجام داده با كسي كه از روي عشق همچين رابطه اي رو داشته خييييييييلي تفاوت داره ... اولي كه بحثش جداست و تكليفش روشن ... اما اوني كه از روي سادگي و بخاطر احساسش دچار اين اشتباه شده رو حتما ميشه بخشيد ... هر انساني توي زندگيش ممكنه اشتباه كنه حالا به هر دليلي ... چطوري ما از خدا توقع داريم همه ي گناهامون رو ناديده بگيره ... پس از خودمون شروع كنيم ... ببخشيم تا بخشيده بشيم ...

اينم بگم معمولا اين پسرها هستن كه با احساسات دخترا بازي ميكنن و ازشون سو استفاده ميكنن ... پس حداقل انصاف بيشتري هم بايد داشته باشن ...

:gol:

آرتميس.artmiss

عضو جدید
از نوشته هاي دوستان مشخصه چه قدر بچه هاي بافكر وباشعوري تو اين باشگاه هستند.
خوشحالم سطح آگاهي جامعه ونسل جوون انقدر بالا رفته!
ماديگه خام اين اسلام رسانه اي كه منفعت دولت و نظام رو تامين مي كنه نمي شيم و داريم اسلام رو دوباره مي شناسيم. چه قدر خوشحالم!
اگه يه سال پيش جواب بچه ها و جبهه گيريشون رو درمورد اين مسائل با جواباي الان مقايسه كنيد كاملا به همين نكته پي مي بريد!
من واقعا تعجب كردم!

آرتميس.artmiss

عضو جدید
من جوابم بله هستش ...البته توي نظر سنجي شركت نكردما چون خودم دخترم :دي

كسي كه براي لذت اينكار رو انجام داده با كسي كه از روي عشق همچين رابطه اي رو داشته خييييييييلي تفاوت داره ... اولي كه بحثش جداست و تكليفش روشن ... اما اوني كه از روي سادگي و بخاطر احساسش دچار اين اشتباه شده رو حتما ميشه بخشيد ... هر انساني توي زندگيش ممكنه اشتباه كنه حالا به هر دليلي ... چطوري ما از خدا توقع داريم همه ي گناهامون رو ناديده بگيره ... پس از خودمون شروع كنيم ... ببخشيم تا بخشيده بشيم ...

اينم بگم معمولا اين پسرها هستن كه با احساسات دخترا بازي ميكنن و ازشون سو استفاده ميكنن ... پس حداقل انصاف بيشتري هم بايد داشته باشن ...

:gol:
دقيقا
به نكته خوبي اشاره كردي!
آدمي كه پشيمونه و توبه مي كنه رو بايد بخشيد حتي اگه كارش از روي اشتباه نبوده باشه. خدا مي بخشه ماي بنده كي باشيم كه نبخشيم! البته خدا خودش آبروي بنده هاشو حفظ مي كنه.
البته ما دختراهم بايد به ياد داشته باشيم كه مردها بالذاته از عشق مي خوان به س ك س برسند درصورتي درمورد زنها برعكسه از س ك س مي خوان به عشق برسند.
اگه دختري فطرت مردها رو بشناسه هيچ موقع درحق خودش ظلم نمي كنه. اينا همه اش از نا آگاهيه متاسفانه هيچ كس نه خانواده نه مدرسه به ما ياد نمي ده.
بايد بگرديم تجربه كنيم بخونيم تا بفهميم و اين خوب نيست!

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مشکل نداره ولی برام مهمه که بدونم تحت چه شرایطی حاضر به این کار شده و آیا قانونی بوده یا نه ؟
این طور نباشه که هر کی رو دیده و ازش خوشش اومده باهاش آمیزش انجام بده
شرایط طوری باشه که اگه واقعا ازش خوشش اومده این کار رو کرده باشه و برای به گناه نیوفتادن . بعدشم چرا بعدا ولش کرده ؟
فقط به دلیل داشتن اندام مناسب خودش یا طرف مقابلش نباشه بلکه واقعا بینشون یه حس درونی وجود داشته باشه و گرنه چه تضمینیه که بعد از دواج دست به اینکار نزنه ؟
چه تضمینی هست که شما بعد از ازدواج دست به این کار نزنی؟
همون تضمین هم هست که ایشون انجام ندن

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بعضی از دوستان گفته بودن که پسرهایی که جوابشون مثبت هست از ته دل نمیگن.یعنی یه حرفی میزنن اما حاضر نمیشن.
لطفا این نوع حرف زدن رو باب نکنید.به نظر من هرکس که میاد هر نظری میده حتما بهش اعتقاد داره.منی که گفتم بله حاضرم حتما دلایلی داشتم وگرنه میگفتم نه.تعارف که نداریم.

به طور کلی من میگم تا ما به این اعتقاد نرسیم که مرد با زن مساویه این بحث به هیچ جا نمیرسه.
یه دوستی گفته بود که یه پسر با فرهنگ ایرانی هیچ وقت حاضر نمیشه با چنین دختری ازدواج کنه.واقعا از حرفتون تعجب مبکنم.یعنی حرف شما اینطوره که هیچ دختری رو به حساب آدم نمیارید.

یه سوال از پسرا در راستای همین سوال استارتر:
اگه شما با یه دختری ازدواج کنی و بعد از 40 سال بفهمی که اون دختره قبلا(قبل از ازدواج با شما)رابطه ی جنسی داشته شما چیکار میکنی؟
اون دوستانی جواب بدن که به سوال نظرسنجی " نه " گفتن.

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خیلی مسخرست , من دلم می خواد همسرم فقط ماله خودم باشه و البته ورجین

meysam golzad

عضو جدید
این خیلی مسخرست , من دلم می خواد همسرم فقط ماله خودم باشه و البته ورجین

تایید شد ;)
حرفهای دوستانی که گفتن که از روی احساس ویا سادگی این کار را کردن .درسته و فقط بستگی ب ان پسر داره که چقدر دختر بخواد و دوستش داشته باشه :heart:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا