آخرین تاپیک سال

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه تشکر می کنم از خدا به خاطر این که به من لطف کرد و گذاشت بتونم 1 سال دیگه هم پیش خونواده م باشم. بعد از پدر و مادرم متشکرم که واقعا برام کم نذاشتن.از هر لحاظ توو سالی که گذشت و کلا توو تمام سالای زندگیم در کنارم بودن و ازم پشتیبانی میکردن. بعد از داداش کوچولوم یه تشکر ویژه دارم و میخوام بدونه که از همه چی بیشتر دوستش دارم. از تمامی اعضای این باشگاه،چه اونایی که توو ادد لیستام بودن و چه اونایی که نبودن بهترین آرزوها رو دارم. ایشالا که سال جدید رو با سلامتی و پشتکار شروع کنن و بتونن بهتر از سال قبل باشن. یه تشکر ویژه هم از استارتر تاپیک دارم چرا که زدن این تاپیک واقعا ایده جالبی بود. با آرزوی موفقیت برای همگی.;)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه تشکر می کنم از خدا به خاطر این که به من لطف کرد و گذاشت بتونم 1 سال دیگه هم پیش خونواده م باشم. بعد از پدر و مادرم متشکرم که واقعا برام کم نذاشتن.از هر لحاظ توو سالی که گذشت و کلا توو تمام سالای زندگیم در کنارم بودن و ازم پشتیبانی میکردن. بعد از داداش کوچولوم یه تشکر ویژه دارم و میخوام بدونه که از همه چی بیشتر دوستش دارم. از تمامی اعضای این باشگاه،چه اونایی که توو ادد لیستام بودن و چه اونایی که نبودن بهترین آرزوها رو دارم. ایشالا که سال جدید رو با سلامتی و پشتکار شروع کنن و بتونن بهتر از سال قبل باشن. یه تشکر ویژه هم از استارتر تاپیک دارم چرا که زدن این تاپیک واقعا ایده جالبی بود. با آرزوی موفقیت برای همگی.;)

موفق باشی داداش
ما رو هم دعا کن..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میخواستم از کسانی تشکر کنم دیدم بقیه تشکر کردند و دیگه اونا رو نمیگم و منم ازشون تشکر میکنم.......

اول از همه ی دوستای خوبم توی باشگاه تشکر میکنم البته اگه بخوام اسم بیارم ممکنه اسم کسی جا بیفته:smile:.....
.......
تشکر میکنم از پرویز مظلومی که بهم یاداوری کرد غرور بدجور ادمو زمین گیر میکنه.....

تشکر میکنم از بچه های پرسپولیس که بهم یاداوری کردند همیشه در ناامیدی بسی امید است......

تشکر میکنم از عرفان که فهمیدم هدف حد نداره.........

تشکر میکنم از زمین لرزه ای که اومد و بهم یاداوری کرد هر لحظه ممکنه دیگه فرصت این که دوباره عزیزانمو ببینمو از دست بدم......

تشکر میکنم از داداشم که همیشه با حرفاش هر وقت میخوام از راه به در شم میارتم تو راه.......

تشکر میکنم از بهار که بهم یاداوری کرد روزای دلگیر زمستونم تموم میشه........

تشکر میکنم از اون کسی که معرفتش زیر صفر بود ولی با این کارش بهم یاداوری کرد بی معرفتی چقدر بده تا بیش تر حواسمو جمع کنم که حداقل من بی معرفتی نکنم......

تشکر میکنم از اون کسایی که توی یه تاپیکی با نظراتم موافق بودند و همچنین کسایی که مخالف بودند......

تشکر میکنم از ابجیم توی باشگاه که واقعا اخر معرفته .......

تشکر میکنم از hosseinassar مدیر تالار برق به خاطر معرفتش........

تشکر میکنم از همه ی بچه های تالار تاپیک برق قسمت کنکورش که تجربیاتشونو میان در اختیار بچه ها میزارند مخصوصا اقا ایدین با روحیه ی فوق العاده مثبت نگرش......

تشکر میکنم از اون کسی که بهم اعتماد کرد وکلی از تجربیاتشو در اختیارم گذاشت......

من از وجود همچین تاپیکی خبر نداشتم یه تشکر ویژه میکنم از دوست خوبم گلبرگ نقره ای که منو از وجود همچین تاپیکی با خبر کرد.....
و در پایان یه تشکر از رضا داوودی عزیز داداش گلم.......

منم ازشما دوست عزیز تشکر میکنم که افتخار دادی...
سربلند باشی..

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رمز نو شدن را باید دانست وگرنه بهار فصلی تکراری است :gol:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال نو شمسى رو به همه جشن گيرندگان (بويژه ايرانيان عزيز ) تبريك ميگم و سال خوب ، سر شار از موفقيت ، سلامتى ، بهروزى و توفيق رو براى همگى آرزومندم.
آرزو ميكنم ، بيمار ها سلامتى شون رو بدست بيارن ،فقرا غنى بشن ، بيكار ها شاغل بشن ، افراد تنها زوج بشن ، عدالت تو همه دنيا گسترش پيدا كنه ، به جاى كينه محبت بياد ، دروغ بره راستى بياد ، گفتار و كردار يكى بشه و همه انسان ها با هم وبراى هم زندگى كنن.
و سال بيستى (1+3+8+8=20 ) براتون باشه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیییییییییییییییییییییییییییییییی روزگار........... این سال هم با بدبختیاش....... تموم شد ............. سال جدید با بدبختیای جدید........ منم تبریک میگم.... سال جدید را...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیییییییییییییییییییییییییییییییی روزگار........... این سال هم با بدبختیاش....... تموم شد ............. سال جدید با بدبختیای جدید........ منم تبریک میگم.... سال جدید را...
حالا لفظ نيا/ گرفتاري هم نمك زندگيه/ بدون مشكلات نميشه/
ايشالله امسال سال خوبي رو داشته باشيد.

kolaqermezi

عضو جدید
منم با تمام وجودم از پدر ومادرم تشكر ميكنم و دستشونو ميبوسم....
اميدوارم امسال به اميد خدا سال خوبي براي همه باشه....وبه همه برو بكس باشگاه تبريك ميگم....بقول آقا رضا از اونجايي كه موقع سال تحويل پياما نميره منم فرصتو غنيمت شمردم...

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااممممممممممم به همه ی دوستای گلم و داداشه گلم..
.تاپیکه قشنگیه..هی روزگار امسالم داره میره..با همه ی اتفاقاتش..شکر

ایشالا سال دیگه برای همه سرشار از برکت و صمیمیت باشه که مطمئنم هست..
از همه ی کسانی که باعث شدن امسال برام دقایقه شیرینی داشته باشه ممنونم بخصوص خانوادم..

و امیدوارم اگه باعث ناراحتیه کسی تو این سال شدم که ایشالا اینطور نبوده باشه من و ببخشه.
.واسه همه ارزوی بهترینها رو دارم

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
yoooooooooooooooohoooooooooooooooooooooooooo

چهرشنبه سورتون مبارک دوستیاااااااااااااااا

[h=6]بیا در غروب آخرین سه شنبه سال برای گردگیری افکارمان آتشی بیافروزیم . کینه ها را بسوزانیم زردی خاطرات بد را به آتش و سرخی عشق را از آتش بگیریم
[/h]

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
اینجا چه خبره؟
تاپیک قشنگمو آتیش زدین.:cry:
حالا زنگ میزنم 100
خب حالا
چه خبره
يه آتيش كوچولو موچولو كه اينقده گريه نداره
بذار فوتش كنم ببينم خاموش مي شه يا نه
فوووووووووووووووووووووووت

اي واييييييييييييييي
ببخشيد فوتش زيادي شد

فك كنم واقعا 100 لازمه بياد

بيا حباب درست كن شايد خاموش شه

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وایییییییییییییی
خدااااااااااااااااا
امان از دست این بی جنبه ها.
حداقل ترقه مینداختی.
باید برم ستایش و خبر کنم بیاد اخراجت کنه.:mad:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صلوات بفرسیتن ....
الا هومه ..صلللللللللللللللللللللللل
:)

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفا رضا ممنون بابت تاپیکت
روزای آخر اسفندو خیلی دوست دارم
پر از امیدواری و تکاپو و هیجان و تلاشه.
امسال واسه من سال خیلی خوب و مهمی بود
خیلی هم خوشحالم که تو این سال با باشگاه مهندسان آشنا شدم و با اعضای مهربون و با معرفت و گلش.
واسه تک تک بچه های اینجا بهترین آرزوهارو دارم و امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشن.
تقدیم به همتون:
مرحمت فرما به این گلها خدای عرش و خاک..........جیب پر پول و لب خندان و قلب پاک پاک!
سال 2571 ایرانی..7034آریایی..3750زرتشتی و 1391 خورشیدی مبارک.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفا رضا ممنون بابت تاپیکت
روزای آخر اسفندو خیلی دوست دارم
پر از امیدواری و تکاپو و هیجان و تلاشه.
امسال واسه من سال خیلی خوب و مهمی بود
خیلی هم خوشحالم که تو این سال با باشگاه مهندسان آشنا شدم و با اعضای مهربون و با معرفت و گلش.
واسه تک تک بچه های اینجا بهترین آرزوهارو دارم و امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشن.
تقدیم به همتون:
مرحمت فرما به این گلها خدای عرش و خاک..........جیب پر پول و لب خندان و قلب پاک پاک!
سال 2571 ایرانی..7034آریایی..3750زرتشتی و 1391 خورشیدی مبارک.

قابل شما رو نداشت موفق باشی.
شما میتونی این گلبرگ نقره ای دستگیر کنی؟
میخوام آتیشش بزنم..

بالا