آخرین تاپیک سال

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا دلم یکم گرفت
من که امسال لحظه تحویل سال خونه نیستم:smile: انشالا امسال میخوایم بریم شیراز برا همین عیدو پیشاپیش به دوستای گلم تو باشگاه تبریک میگم انشالا که همیشه شاد و سلامت باشن

من همیشه از سه کس با تمام وجودم تشکر میکنم: خدا،مامان عزیزم و بابای مهربونم

موفق باشی
سوغاتی یادت نره

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رحمتش کنه؟
چرا این سال اینقدر بد بود.
ولی باز هم باید خدا رو شکر کنیم..
خدارو شکر می کنم لحظه به لحظه ولی انقدرخسته ام که دیگه هیچ حسی برای رفتن به سال بعدندارم وای این هواهم انقدرسرده که دیگه نگو هنوزبوی بهارروحس نکردم امروزبرف اومد:surprised:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
وقت بخیر ...
ممنون از تاپیک بسیار بسیار عالیتون ...

خیلی خوبه یک تشکر کلی راه می اندازیم دیگه ...
:smile:

اول از همه از خدای مهربون برای تمام چیزهای خوبی که بهم داد تشکر می کنم ...

بعد هم خانواده ی عزیزم ... اساتید مجرب دانشگاهم ... دوستان خوبم و ...

به تمامی اعضای باشگاه با پست های عالی و خوبشون و تاپیک های دیدنیشون ...

به همه اونایی که چند روز پیش تولدشون بود،چند روز پیش عقدشون بود و توی باشگاه جشن راه انداختند و ... بازم تبریک می گم ....

بهتر از مدیر اصلی سایت و مدیرهای تالارهای مختلف هم یک تشکر کلی و یک خسته نباشید عرض کنم که واقعا کارشون عالی و دست میزاد داره ....

امیدوارم همگی زیر سایه خدای متعال پیروز و سربلند باشید و خداوند به تمام آرزوهاتون برسونتتون ....

بهتر هنگام تحویل سال از خدا بخوایم که ان شاالله تمامی خانواده ها در اون ساعت کنار هم باشن ... خوش و خرم و شاد ... و هیچ کس هیچ کدورتی از کسی به دل نداشته باشه ...

برای مریض ها دعا کنیم و از خدا هزاران بار بخاطر سلامتی مون شکرگذار باشیم ...

خوب من دیگه خیلی گفتم ...
بقیه اش رو می ذارم واسه بقیه بچه ها ....
سربلند و پیروز باشید ....

پیشاپیش سال نو مبارک ....

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای چرا منو تو موقعیت قرار میدین
من الان هول شدم چی میخواستم بگم
شما اون اقاهه ردیف دوم بغل اون خانوم شال مشکیه منو اینجوری نگاه نکن هول میشم:D
منم از همین جا تشکر ویژه دارم از مامانم که تمام زندگیمه :heart:و میگم باباجون 2هفته دیگه میشه 11سال جسمت رو احساس نمیکنم ولی روحت همیشه باهام هست ممنون که مواظبم هستی:heart:
و قلبمم واسه دوتا اجی های گلم و 3تاخواهرزادهام میزنه:heart:
پیشاپیش نوروز همه مبارک

*توت فرنگی*

عضو جدید
مرسی از خدا که امسال تو بدترین شرایط مثل یک معجزه کاری کرد که حضورشو بعد از 18سال حس کنم و به پاش سجده کنم و اشک بریزم...
مرسی از خانواده خوبم مخصوصا مامی گلم
مرسی از همه ی دوستای گلم...چه تو سایت و چه...که با حضورشون شادم کردن....
ودر آخر ممنونم از اونی که اومد و عوض کرد همه ی دید گاه های منونسبت به زندگی...کسی که باعث شد بفهمم منم تو وجودم احساس هست و نرمالم!اونی که درک و شعور بالاش....خاص و متفاوتش کرده واسم...
دوستتون دارم...خیلی خیلی خیلی زیاد.....

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه:
آخ اوخ تخ توخ پارت پورت تاراخ توروخ زارت زورت چهارشنبه سوري مبارك باشه بر همه دوستان.....

و بعد...........
ميرسيم شب عيد و سبزي پلو با ماهي .............به به ...
و بلاخره هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سال نو......................
مهم نيست كه قفلها دست كيست مهم اينست كه كليدها دست خداست از ته دل دعا ميكنم كه شاه كليد تمام قفلها را از خدا عيدي بگيري..
عيد بر همه دوستان پيشاپيش مبارك...................هوراااااااااااااااااااااااا

و اين گل رو تقديم ميكنم به همه دوستان و ميگم عيدتون مبارك باشه.....

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه نوشته ها خیلی عالی بودن. ولی من قلم نوشتنم یه خورده میلنگه
اول از همه خدارو شکر میکنم که تو همه لحظات سخت وجودشو کنارم احساس میکردم و میکنم.
دوم از مامان گلم که اگه یه روز نبینمش دلم واسش پرپر میزنه.

از خانواده شامل همسر(که منو تحمل میکنه) پدر و سه تا آبجیای گلتر از گلم.

سال نو هم پیشاپیش به همه تون و دوستای گلم تبریک میگمم.

لحظه سال تحویل ما رو هم دعا کنین.
امضای شما هم خیلی عالیست استارتر.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم از خدای عزیز پدر و مادرم و دوستان گل:
حاج حسین - کویر -جاست مکانیک - ابولفضل -آتیلا آنجل - امیر - mute - سیامک - اسکریم- شهرام 59- صبا 68 - پرستو -معصومه - شیوا واحد - دراگون - فاطی- توت فرنگی - مهدیه - شیما- تنها امید - تارا65 و همه لیست دوستام مخصوصا جنوبی های گل
اگه کسی از قلم افتاد به بزرگیه خودش ببخشه
1بار کامل نوشتم حواسم نبود بک زدم.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و عزیزانی که عضو این باشگاه هستن
سلام ویژه و مخصوص خدمت دوست خوبم رضا داودی که بعضی وقتا سر به سرش میزارم البته خودشم میدونه که عمدی نیست و اونم تا چند روز قهر میکنه:biggrin:
بگذریم....
تمامی پستها رو خوندم،خیلیا غم تو نوشته هاشون بیداد میکرد که امیدوارم به شادی برسن و همونطوری شاد بمونن و خیلیا هم شادیشون انقدر زیاد بود که انگار وقت عیدی گرفتنشونه.امیدوارم تو سال جدید غم یه کلمه بشه که وجود خارجی نداشته باشه و کسی درکش نکنه.

تشکر کردن:
اول از خدا که همه خواسته هامو کم یا زیاد،سریع یا باتاخیر ،اجابت کرده
دوم از خانوادم که همه جوره حامیم بودن
سوم از اساتیدی که الان قدرشون رو میدونم،الان که ازشون دورم و تازه فهمیدم که چه گوهرهایی بودن اما حیف اونجور که باید قدرشون رو ندونستم،امیدوارم که همیشه پیروز باشن
چهارم از همه ادمایی که تو زندگی واسه ادمای دیگه مفید بودن و بدون چشمداشت یاری رسوندن
تشکر میکنم

عید:
عید یه کلمه هست که ما پشت اون خودمون رو با چیزایی که تو ذهنمون میاد سرگرم میکنیم،اما در واقع عید واقعی زمانیه که ما کاستیهامون رو بیابیم و در رفع اون تلاش کنیم،عید واقعی وقتیه که دروغ و خیانت رو از خودمون دور کنیم.

خیلی حرفیدما،نه؟

راستی اینم بگم که یه موقع نگرانم نشین، احتمالا تا روز عید باهاتون همراه نباشم،شاید تا وسطای این هفته و شایدم تا اخر هفته.البته سال اینده بعد از تعطیلات میام دوباره.....
پیشاپیش عید بر همگی خجسته باد

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و عزیزانی که عضو این باشگاه هستن
سلام ویژه و مخصوص خدمت دوست خوبم رضا داودی که بعضی وقتا سر به سرش میزارم البته خودشم میدونه که عمدی نیست و اونم تا چند روز قهر میکنه:biggrin:
بگذریم....
تمامی پستها رو خوندم،خیلیا غم تو نوشته هاشون بیداد میکرد که امیدوارم به شادی برسن و همونطوری شاد بمونن و خیلیا هم شادیشون انقدر زیاد بود که انگار وقت عیدی گرفتنشونه.امیدوارم تو سال جدید غم یه کلمه بشه که وجود خارجی نداشته باشه و کسی درکش نکنه.

تشکر کردن:
اول از خدا که همه خواسته هامو کم یا زیاد،سریع یا باتاخیر ،اجابت کرده
دوم از خانوادم که همه جوره حامیم بودن
سوم از اساتیدی که الان قدرشون رو میدونم،الان که ازشون دورم و تازه فهمیدم که چه گوهرهایی بودن اما حیف اونجور که باید قدرشون رو ندونستم،امیدوارم که همیشه پیروز باشن
چهارم از همه ادمایی که تو زندگی واسه ادمای دیگه مفید بودن و بدون چشمداشت یاری رسوندن
تشکر میکنم

عید:
عید یه کلمه هست که ما پشت اون خودمون رو با چیزایی که تو ذهنمون میاد سرگرم میکنیم،اما در واقع عید واقعی زمانیه که ما کاستیهامون رو بیابیم و در رفع اون تلاش کنیم،عید واقعی وقتیه که دروغ و خیانت رو از خودمون دور کنیم.

خیلی حرفیدما،نه؟

راستی اینم بگم که یه موقع نگرانم نشین، احتمالا تا روز عید باهاتون همراه نباشم،شاید تا وسطای این هفته و شایدم تا اخر هفته.البته سال اینده بعد از تعطیلات میام دوباره.....
پیشاپیش عید بر همگی خجسته باد

خیلی چاکریم
خجالتمون نده

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همینجا از پدر مادرم ...
از استادهای دانشگاه امیرکبیر ..مخصوصا" دکتر احمد کاردان ... دکتر شهریاری ..که با شرایط سختی کاری ... مسافت زیاد دانشگاه تا محل کارم باهام همکاری کردند تشکر..میکنم...
تو سایت هم از همه دوستانی که تو لیست دوستانم هستن ....

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از خدای عزیز پدر و مادرم و دوستان گل:
حاج حسین - کویر -جاست مکانیک - ابولفضل -آتیلا آنجل - امیر - mute - سیامک - اسکریم- شهرام 59- صبا 68 - پرستو -معصومه - شیوا واحد - دراگون - فاطی- توت فرنگی - مهدیه - و همه لیست دوستام مخصوصا جنوبی های گل
اگه کسی از قلم افتاد به بزرگیه خودش ببخشه
1بار کامل نوشتم حواسم نبود بک زدم.
موفق باشید

مو چون جز جنوبی ها ایبوم میگوم مرسی کر بختیاری

masoomeh.bnv

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان و داداش رضای عزیز, که این تاپیکو زده!!! من نمدونم چی بگم!!!! ولی میخوام از خدا بخاطر اینکه هر اشتباهی میکنم نادیه میگره!!! و از پدرو مادرم که هیچی برام کم نذاشتن!! از داداشای گلم که خوبیاشون و عشقشونو بهم هدیه کردن!!.... و از دوست بسیار صمیمیم تو زندگی, یاسمن عزیز(ashke yakhy(تشکر میکنم!!.. و همینطور از تمامیه دوستام تو باشگاه که عین یه خونواده میمونن!!!!!!!! و البته تو این باشگاه افراد معدودی بودن که اذیتم کردن!!!! امیدوارم تو سال جدید دست از این کاراشون بردارن و یکم عاقلتر بشه!!!!... همتونو دوست دارم... امیدوارم سال جدید سالی سرشار از موفقیت شادی باشه برای همه ی عزیزان, و لحظه لحظه هاش به شیرینیه عسل باشه!!!! منم دیگه کمتر میام باشگاه....!!! امیدوارم بدی و یا خوبی دیدین حلال کنید به بزرگواریتون

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان و داداش رضای عزیز, که این تاپیکو زده!!! من نمدونم چی بگم!!!! ولی میخوام از خدا بخاطر اینکه هر اشتباهی میکنم نادیه میگره!!! و از پدرو مادرم که هیچی برام کم نذاشتن!! از داداشای گلم که خوبیاشون و عشقشونو بهم هدیه کردن!!.... و از دوست بسیار صمیمیم تو زندگی, یاسمن عزیز(ashke yakhy(تشکر میکنم!!.. و همینطور از تمامیه دوستام تو باشگاه که عین یه خونواده میمونن!!!!!!!! و البته تو این باشگاه افراد معدودی بودن که اذیتم کردن!!!! امیدوارم تو سال جدید دست از این کاراشون بردارن و یکم عاقلتر بشه!!!!... همتونو دوست دارم... امیدوارم سال جدید سالی سرشار از موفقیت شادی باشه برای همه ی عزیزان, و لحظه لحظه هاش به شیرینیه عسل باشه!!!! منم دیگه کمتر میام باشگاه....!!! امیدوارم بدی و یا خوبی دیدین حلال کنید به بزرگواریتون
.
.
. منو از کیبورد انداختی !!!:)

masoomeh.bnv

عضو جدید
. . . منو از کیبورد انداختی !!!:)
نه بابا تو که جزء همون اس های هستی که تو لیسته دوستامن!!! تو منو جا انداختیییییییییییییییی...!!!!! بچه ها من از حسین هم بخاطر همه ی خوبیاش تو این چند روز تشکر میکنم, خیلی عزیزه برام..... شاید شیوه ی اشناییمون جالب باشه ...... :) :) :) ولی خیلی دیر باهاش اشنا شدم!!! کاش زودتر میشناختمش.....

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا تو که جزء همون اس های هستی که تو لیسته دوستامن!!! تو منو جا انداختیییییییییییییییی...!!!!! بچه ها من از حسین هم بخاطر همه ی خوبیاش تو این چند روز تشکر میکنم, خیلی عزیزه برام..... شاید شیوه ی اشناییمون جالب باشه ...... :) :) :) ولی خیلی دیر باهاش اشنا شدم!!! کاش زودتر میشناختمش.....

نه بابا تو که جزء همون اس های هستی که تو لیسته دوستامن!!! تو منو جا انداختیییییییییییییییی...!!!!! بچه ها من ازمعصومه خانم هم بخاطر همه ی خوبیاش تو این چند روز تشکر میکنم, خیلی عزیزه برام..... شاید شیوه ی اشناییمون جالب باشه ...... :) :) :) ولی خیلی دیر باهاش اشنا شدم!!! کاش زودتر میشناختمش.....

:)

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از خدا که امسال تو بدترین شرایط مثل یک معجزه کاری کرد که حضورشو بعد از 18سال حس کنم و به پاش سجده کنم و اشک بریزم...
مرسی از خانواده خوبم مخصوصا مامی گلم
مرسی از همه ی دوستای گلم...چه تو سایت و چه...که با حضورشون شادم کردن....
ودر آخر ممنونم از اونی که اومد و عوض کرد همه ی دید گاه های منونسبت به زندگی...کسی که باعث شد بفهمم منم تو وجودم احساس هست و نرمالم!اونی که درک و شعور بالاش....خاص و متفاوتش کرده واسم...
دوستتون دارم...خیلی خیلی خیلی زیاد.....
.
.
تو میدونستی دست به قلم ت حرف نداره...
لایک !

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از شهريور مدام اينجا اومدنم شروع شد....اينجا واسم خيلى عزيزه هر وقت شاد بودم غصه دار بودم بى هدف و بى حوصله بودم اينجا آرومم كرد اينجا يه زندگى دوست داشتنى دارم با يه عاااااااالمه دوستاى خوب و دوست داشتنى كه فقط خدا ميدونه چه قدر دوستشون دارم.من اينجا يه عالمه چيزاى خوب ياد گرفتم ....از همتون ممنونم.....سال نود سال سختى بود سال پر دردى بود اما هديه ى نود به من اين باشگاه و شماها بوديد بهترين هديه اش خونه ى خدا بود از طرف بابا و مامان گلم.....مديراى تالار برق خييييلى جاها كمكم كردن؛تو تاپيك خودمونايا با يه عالمه گل دوست شدم؛توى تاپيك خوزستان هم با گلاى ديگه ى باشگاه.اين باشگاه به من كلى هديه داد كه وااااااقعا ازش ممنونم.بچه ها دعا كنيد دوستى من هم به آرزوش برسه...خييييلى دوستون دارم بچه ها انشاالله سال جديد سالم و شاد و موفق در كنار تمام.دوست داشتنى هاتون باشيد ....مرسى آقا رضا واسه اين تاپيك......

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
اينجا خيلي قشنگه

ممنونم آقا رضا از شروع همچين تايپكي
من
خب امسالي كه گذشت من يه سال پر از استرس داشتم ... بايد دفاع مي كردم و از طرفي آينده نامعلوم بعد از دفاع به اضطرابم اضافه مي كرد ... اما هر بار كه كم مياوردم زودي ميومدم اينجا و پيش دوستام ... براي دوستام پيام ميذاشتم تا دوباره از نو شروع كنم ... خدا رو شكر جلسه دفاعم با خوبي و خوشي تمام شد و من هيچ اضطرابي در طول دفاع نداشتم ....

اينجا يعني باشگاه مهندسان براي من يه منبع انرژي به حساب ميومد و الانم همين نقشو داره

تو سالي كه گذشت خيلي چيزافهميدم ... اينكه نبايد براي چيزهايي كه خدا داره ازت دورشون مي كنه تقلا كني ...
اينكه بعضي آدما فقط ميان تو زندگيت كه تو از زندگي يه درساي ارزشمند بگيري و بعدشم ميرن ... اينطوريه كه بزرگ مي شي...
من عاشق گلبرگم هستم ... بطوريكه اونو تو وجودم يه موجود كوچولو مي دونم كه اونقدر لطيف و آسيب پذيره كه گاهي بايد خيلي مراقبش بود ...
و همچنين عاشق همه اونايي كه وقتي ازشون درخواست كمك داشتم بدون اينكه توقعي داشته باشن كمكم مي كردن و مي رفتن ... يعني با من مث يه عضوي از خونواده شون رفتار مي كردن ...
اينجا من يه خانواده مجازي دارم و همه شونو از ته ته ته دلم دوست دارم ....
خيلي دوستون دارم دوستاي خوبم ...
اينم تخم مرغ شب عيدتون

اينم بنده در حال گلكاري در باشگاه مهندسان

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من میخواستم از کسانی تشکر کنم دیدم بقیه تشکر کردند و دیگه اونا رو نمیگم و منم ازشون تشکر میکنم.......

اول از همه ی دوستای خوبم توی باشگاه تشکر میکنم البته اگه بخوام اسم بیارم ممکنه اسم کسی جا بیفته:smile:.....
.......
تشکر میکنم از پرویز مظلومی که بهم یاداوری کرد غرور بدجور ادمو زمین گیر میکنه.....

تشکر میکنم از بچه های پرسپولیس که بهم یاداوری کردند همیشه در ناامیدی بسی امید است......

تشکر میکنم از عرفان که فهمیدم هدف حد نداره.........

تشکر میکنم از زمین لرزه ای که اومد و بهم یاداوری کرد هر لحظه ممکنه دیگه فرصت این که دوباره عزیزانمو ببینمو از دست بدم......

تشکر میکنم از داداشم که همیشه با حرفاش هر وقت میخوام از راه به در شم میارتم تو راه.......

تشکر میکنم از بهار که بهم یاداوری کرد روزای دلگیر زمستونم تموم میشه........

تشکر میکنم از اون کسی که معرفتش زیر صفر بود ولی با این کارش بهم یاداوری کرد بی معرفتی چقدر بده تا بیش تر حواسمو جمع کنم که حداقل من بی معرفتی نکنم......

تشکر میکنم از اون کسایی که توی یه تاپیکی با نظراتم موافق بودند و همچنین کسایی که مخالف بودند ولی ادبشون بیست بود......

تشکر میکنم از ابجیم توی باشگاه که واقعا اخر معرفته .......

تشکر میکنم از hosseinassar مدیر تالار برق به خاطر معرفتش........

تشکر میکنم از همه ی بچه های تالار تاپیک برق قسمت کنکورش که تجربیاتشونو میان در اختیار بچه ها میزارند مخصوصا اقا ایدین با روحیه ی فوق العاده مثبت نگرش......

تشکر میکنم از اون کسی که بهم اعتماد کرد وکلی از تجربیاتشو در اختیارم گذاشت......

من از وجود همچین تاپیکی خبر نداشتم یه تشکر ویژه میکنم از دوست خوبم گلبرگ نقره ای که منو از وجود همچین تاپیکی با خبر کرد.....
و در پایان یه تشکر از رضا داوودی عزیز داداش گلم.......

آخرین ویرایش:
بالا