یک نمونه پیام خصوصی....

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا به خدا سالهاي ساله كه با اين تفكرات مغزمونو به چيزايي مشغول كردند كه حقايقو درك نكنيم تا هميشه سوارمون باشن مثل اينكه با پاي چپ بريد تو موال همين امروز ببينيد يه حرف مسخره يه آدم عقب مونده چند تا فكرو كه ميتونست به چيزاي مهمتر فكر كنن مشغول خودش كرد واقعا برا خودمون متاسفم
دقیقا واسه همین من عقب می مونم
تو عقب
همه عقب میوفتیم
اما مگه میتونم ساکت بشینم و فقطنگاه کنم؟
فقط تاسف میخورم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگر ناله نمی کنم ، قرنها نالیدن بس است می خواهم فریاد بزنم!اما اگر نتوانستم سکوت می کنم خاموش بودن بهتر از نالیدن است ...

anjam.vazife

عضو جدید
من رقص دختران هندي را ازنماز خواندن پدر و مادرم بيشتر دوست دارم. چون دختران هندي باعشق اين کار را انجام مي دهند.ولي پدر و مادرمن از روي عادت.....
واقع اعتقاد دارم به این حرفتون . مرسی.

ویسا

عضو جدید
عده اي مثل قرص جوشانند در ليوان آب كه بياندازيشان طوري غليان كرده و كف مي كنند كه سر مي روند اما كافي است كمي صبر كني بعد مي بيني كه از نصف ليوان هم كمترند.
ممنون واسه جملات زیبایی که به کار میبری

mmr1414m

عضو جدید
به اميد روزي كه ديگه آزادي و آزادگي انسانها رو كه خدا بهشون هديه داذه با وهم دينداري از اونا نگيريم

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
عده اي مثل قرص جوشانند در ليوان آب كه بياندازيشان طوري غليان كرده و كف مي كنند كه سر مي روند اما كافي است كمي صبر كني بعد مي بيني كه از نصف ليوان هم كمترند.

آلما جان این جملت فوق العاده بود ایول:gol::gol:... مخصوصا آخرش که از نصف لیوان هم کمترن

Sarp

مدیر بازنشسته
این که دیگه این همه بحث نداره

بهش میگفتی :
به تو ربطی نداره
تموم

هرکسی رو تو قبر خودش میذارن و اگر قیامتی هم در کار باشه ، به حساب هرکس جداگانه رسیدگی میشه نه شراکتی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهش میگفتی :
به تو ربطی نداره
تموم

هرکسی رو تو قبر خودش میذارن و اگر قیامتی هم در کار باشه ، به حساب هرکس جداگانه رسیدگی میشه نه شراکتی
بی جوابی بدتره بابک
سکوت باید کرد برای این آدم با این فکر

mmr1414m

عضو جدید
من از خدا ممنونم كه مرا پسر آفريد تا بخاطر احمق بودن بعضي آدما عذاب نكشم و متاسفم كه پسر آفريده شدم تا از ناداني برخي از همجنسانم اينگونه آزرده خاطر و رنجور شوم

ویسا

عضو جدید

بهش میگفتی :
به تو ربطی نداره
تموم

من کشته اون راه کار دادناتم(مختصر-ساده-مفیـــد)

بابا این خانومه احساسیه با حرف این آقا ناراحت شده

خواسته ناراحتیشو با دوستاش درمیون بزاره

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه هراس انگیز است چراغی برافروختن در آنجا که جز زشتی هیچ نیست.....!
چقدر سخته تنها یک مسیر رو رفتن تو تاریکی مطلق شهر........!

mmr1414m

عضو جدید
همتون رو به خدا مي سپارم با اميد روزي كه حرفامون حرف رسيدن به خدا باشه بدون نگراني مسير

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهش میگفتی :
به تو ربطی نداره
تموم

درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده[FONT=&quot].[/FONT]دکتر شریعتی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بارالها
برای همسایه ای که نان مرا ربود نان،
برای دوستی که قلب مرا شکست مهربانی،
برای آنکه روح مرا آزرد بخشایش
و برای خویشتن خویش آگاهی و عشق
میطلبم.
دکتر علی شریعتی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهش میگفتی :
به تو ربطی نداره
تموم

انسان نمی تواند
به آسمان نیندیشد ،چگونه می تواند؟
مگر انسان هایی که عمررا بی چرا ،
به چریدن مشغولند
و
سر به زمین فرو برده اند و پوزه در خاکدارند
و
غرق در آب و علف اند

اینها که ((گوشفندان)) دوپایند

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهش میگفتی :
به تو ربطی نداره
تموم

چه راحت آدم میتونه بگذره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب مدیر!!!!!

Sarp

مدیر بازنشسته
بی جوابی بدتره بابک
سکوت باید کرد برای این آدم با این فکر
یعنی الان با این تایپیک 10 صفحه ای بی جواب گذاشتی طرفو ؟
من کشته اون راه کار دادناتم(مختصر-ساده-مفیـــد)

بابا این خانومه احساسیه با حرف این آقا ناراحت شده

خواسته ناراحتیشو با دوستاش درمیون بزاره

خانومه باید تا الان عادت میکرد به این اراجیف

دیدی این مزاحم تلفنیا رو؟
هرچقد فحش بشنون پرروتر و سرتق تر میشن

این مسئله هم عین همینه
خانوما هر چقدر حساسیت نشون بدن ، بحث کشدارتر میشه

Abteen

عضو جدید
این نامه در مورد همین آواتار بوده؟؟؟ :eek:
میشه از ایشون بپرسید نظرش در مورد آواتار من چیه؟! :razz:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با این قسمت حرفتون مخالفم

آخه چرا شما همه چیزو جمع میبندید؟؟

اون آقا ضعیف بوده که با دیدن سر یه خانوم تحریک شده دلیل بر این نمیشه که همه مردها ضعیف باشن

اگه اینطور برداشت کردین که جمع بستم متاسفم و ازتون عذر میخواهم .

ولی استارتر عزیز دیروز تاپیکی داشتن در مورد تاپیک های این چند وقته اقایون که گناه همه نواقص کائنات رو انداختن گردن خانم ها .

اقایون تاپیک میزنن چرا فلان طور لباس می پوشید ما تحریک می شیم !!!!!!!!!!!!!!

چرا فلان جور ارایش می کنید ما تحریک می شیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا فلان جور حرف می زنید ما تحریک می شیم!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا فلان جور راه می رید ما تحریک می شیم !!!!!!!!!!!!!

چرا فلان اواتارو انتحاب کردید ما تحریک می شیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خودتون قضاوت کنید چرا چند وقته سطح تحریک پذیری اقایون این همه حساس شده و زود واکنش نشون میدن ؟؟؟؟؟؟

در مقابل یادمه چند روز پیش تاپیکی بود در مورد نحوه بد لباس پوشیدن اقایون . خانم ها هم تو اون تاپیک نظر داد ن. شما انصافا بگید دیدین یک خانم بگه با دیدن اون لباس ها ما تحریک می شیم یا ایمان مون سست میشه یا به گناه می افتیم ؟؟؟؟؟؟ همه حرف خانم ها این بود که اون لباس ها چون کوتاه هست و بخشی از بدن اقایون دیده میشه زشته و ناپسنده .

اینم قبول دارم که این جور مردها ابروی بقیه رو هم می برن . چون اونقدر به یک موضوع بال و پر میدن و قیل و قال راه میندازن که اصل موضوع از یاد میره

اما با این قسمت کاملا موافقم

اگه دقت کنید میبینید که انگار واقعا مد شده این کار

واقعا با این کار که خودشونو مومن نشون بدن چه سودی واسشون داره؟

خب خدا رو شکر که این جا رو موافقید دوست عزیز

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

بهش میگفتی :
به تو ربطی نداره
تموم

بازهم آقا بابک ....ولی آقا بابک به نطر شما توهین اخطار نداره؟؟؟؟
نکه حرفی رو زدن که به کسی ربط نداره..این اخطار نداره؟؟؟؟

مگر به جز این است که خودشون میگن احترام به نطر مقابل ..پس این احترام فقط برای خودشان خوب است؟؟؟؟؟؟؟

ولی از این جمله خوشم اومد که گفتید ... هر کس رو در قبر خودش میذارن واگر قیامتی در کار باشه به حساب هر کسی رسیدگی میشه نه شراکتی

من این جمله رو در همین باشگاه و همین چند روز پیش دیدم....منظروم همون تاپیکی بود که خود جنابعالی حذف کردین....همون عروسی آرش ...آیا بهشت و جهنم ایرانی است؟؟؟؟؟؟

یا اینکه در خارج از مرزهای ایران بهش و جهنم فرق دارد؟؟؟؟؟؟

من به دینی که این جور ادمها اجرا میکننن شک دارم..به نطر من اینان فقط برای سود خود در پشت این نقاب پنهان شده اند

شما این داستان رو شنیده اید: که میگفتیند یک نفر پیش حضرت موسی رفت بهش گفت که شما اشاره کنید من جانم رو فدا میکنم...و حضرت موسی یه تنور بهش نشان داد گفت در آن برو ولی آن شخص امتنا از این کار کرد.... در همان حال یکی دیگر از یاران آمد به او گفت و آن شخص با کمال میل پذیرفت ..و موسی گفت اگر من 4 یار مثل این داشتم دنیا رو فتح میکردم.....

این شخص نیمه محترمی کهخ این حرفا رو زده آیا به این حرفا اعتقاد دارد؟؟؟؟؟؟
آیا این شخص حاضر هست؟؟؟؟
این آدما نصفشون در عمل جا میزنن

آقا بابک ای کاش شما و مدیران برخورد میکردین...نه اینکه فقط تاپیک های که ایشون میزنن طرفدار داشته باشه ..

ای کاش........
ای کاش......
ای کاش.......

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی الان با این تایپیک 10 صفحه ای بی جواب گذاشتی طرفو ؟

خانومه باید تا الان عادت میکرد به این اراجیف

دیدی این مزاحم تلفنیا رو؟
هرچقد فحش بشنون پرروتر و سرتق تر میشن

این مسئله هم عین همینه
خانوما هر چقدر حساسیت نشون بدن ، بحث کشدارتر میشه
اینم میخوای تا 15 بره بعد قفلش کنی؟که چی داداش؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آن شخص کجاست؟؟؟؟؟؟ آیا از ترس در رفته ؟؟؟؟؟؟؟

من فقط میگم که تمام آقایون اینجور نیتسن....

لطفا همرو یکی نکنید

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازهم آقا بابک ....ولی آقا بابک به نطر شما توهین اخطار نداره؟؟؟؟
نکه حرفی رو زدن که به کسی ربط نداره..این اخطار نداره؟؟؟؟

مگر به جز این است که خودشون میگن احترام به نطر مقابل ..پس این احترام فقط برای خودشان خوب است؟؟؟؟؟؟؟

ولی از این جمله خوشم اومد که گفتید ... هر کس رو در قبر خودش میذارن واگر قیامتی در کار باشه به حساب هر کسی رسیدگی میشه نه شراکتی

من این جمله رو در همین باشگاه و همین چند روز پیش دیدم....منظروم همون تاپیکی بود که خود جنابعالی حذف کردین....همون عروسی آرش ...آیا بهشت و جهنم ایرانی است؟؟؟؟؟؟

یا اینکه در خارج از مرزهای ایران بهش و جهنم فرق دارد؟؟؟؟؟؟

من به دینی که این جور ادمها اجرا میکننن شک دارم..به نطر من اینان فقط برای سود خود در پشت این نقاب پنهان شده اند

شما این داستان رو شنیده اید: که میگفتیند یک نفر پیش حضرت موسی رفت بهش گفت که شما اشاره کنید من جانم رو فدا میکنم...و حضرت موسی یه تنور بهش نشان داد گفت در آن برو ولی آن شخص امتنا از این کار کرد.... در همان حال یکی دیگر از یاران آمد به او گفت و آن شخص با کمال میل پذیرفت ..و موسی گفت اگر من 4 یار مثل این داشتم دنیا رو فتح میکردم.....

این شخص نیمه محترمی کهخ این حرفا رو زده آیا به این حرفا اعتقاد دارد؟؟؟؟؟؟
آیا این شخص حاضر هست؟؟؟؟
این آدما نصفشون در عمل جا میزنن

آقا بابک ای کاش شما و مدیران برخورد میکردین...نه اینکه فقط تاپیک های که ایشون میزنن طرفدار داشته باشه ..

ای کاش........
ای کاش......
ای کاش.......
تفاوت است بین دانستن و فهمیدن.دانستن و حتی فهمیدن نسبی است می توان به جرات گفت آنکه مدعی است همه چیز را می داند و برای هر پرسشی ،پاسخی خام دارد، نادان است.