یک نمونه پیام خصوصی....

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بهت برخورد؟ حقیقت امر اینه کا ماها باید مراقب رفتارمون باشیم,

زندگی کردن مثله رانندگی کردنه, بعضی وقتا شما داری خوب رانندگی میکنی اما یکی میاد محکم میزنه به ماشین و کلی خسارت میزنه, حالا فرض کن یکی ماشینش کوچولو باشه و در اثر تصادف بمیره.

منظورم اینه که هر رفتار کوچیکی از من و تو رو هر دومون یا یه نفر سوم تاثیر میذاره پس چه بهتر که این تاثیر یه اثر مثبت باشه و نه منفی.
حرفات اصلا قابل هضم نیست:surprised:
چی میگی خودت هم میفهمی!!!!!:eek:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا از شرایط و نحوه انجام و ........ این فریضه
فریضه امر به معرف و نهی از منکر یک امر واجبه و ضروری جامعه اسلامیه
زندگی خصوصی هر کس فقط و فقط به خودش و خدایش مربوطه
اما حجاب یک امر اجتماعییه نه خصوصی
امر به معروف و نهی منکر شرایط داره

درد علی دو گونه است:
یک درد.دردیست که از زخم شمشیر ابن ملجم در فرق سرش احساس میکند.و درد دیگر دردیست که اورا تنها در نیمه شبهای خاموش به دل نخلستانهای اطراف مدینه کشانده……وبناله در اورده است.
ما تنها بردردی می گرییم که از شمشیر ابن ملجم در فرقش احساس میکند.
اما.این درد علی نیست.
دردی که چنان روح بزرگی را بناله اورده است.تنهائی است.که ما انرا نمیشناسیم!!
باید این درد را بشناسیم…..نه ان درد را…..
که علی درد شمشیر احساس نمیکند.
و………ما…………
درد علی را احساس نمی کنیم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

حسین(ع) بیشتر از آب، تشنه لبیک بود! اما افسوس که بجای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز

حسین(ع) بیشتر از آب، تشنه لبیک بود! اما افسوس که بجای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند
بیایم مباحث با هم قاطی نکنیم
اون یه بحثه که من هم شدیدا باهاش موفقم(همان درد شریعتی)
و این یه بحث دیگه

آیا علی امربه معروف ونهی از منکر نمیکرد

یا حسین هدف قیامش را جز امر به معروف و نهی از منکر دانست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویسا

عضو جدید
سلام

میبینم که به 16 رسیدو خبری از آقا بابکم که نیست.

اتفاقی افتاده؟؟؟؟؟:biggrin:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیایم مباحث با هم قاطی نکنیم
اون یه بحثه که من هم شدیدا باهاش موفقم(همان درد شریعتی)
و این یه بحث دیگه

آیا علی امربه معروف ونهی از منکر نمیکرد

یا حسین هدف قیامش را جز امر به معروف و نهی از منکر دانست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امر به معروف امام من حسین رو خواهشا با امر به معروف های امروزی حتی مقایسه نکنید
که دنیا دنیا فاصله داره از هم.......

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواستم طرح کنم که امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه ای است عمومی تا نپندارند که این مسئولیت یک " مقام و عنوان " است و در انحصار روحانیت .
امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای در کنار دیگر احکام مذهبی است ، از قبیل نماز و روزه و ... تا نپندارند که پرداختن به اصلاح جامعه ، مرحله ای است پی از اصلاح خویش ( چنانچه که در تعلیمات زاهدانه مطرح است). بدین معنی که تا دختر یا پسر ی از نظر مذهبی به " سن تکلیف " میرسد ، در همان لحظه که نماز بر او واجب می شود ، امر و نهی اجتماعی نیز برایش وظیفه است و مامور بدان.
معلم شهید

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواستم طرح کنم که امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه ای است عمومی تا نپندارند که این مسئولیت یک " مقام و عنوان " است و در انحصار روحانیت .
امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای در کنار دیگر احکام مذهبی است ، از قبیل نماز و روزه و ... تا نپندارند که پرداختن به اصلاح جامعه ، مرحله ای است پی از اصلاح خویش ( چنانچه که در تعلیمات زاهدانه مطرح است). بدین معنی که تا دختر یا پسر ی از نظر مذهبی به " سن تکلیف " میرسد ، در همان لحظه که نماز بر او واجب می شود ، امر و نهی اجتماعی نیز برایش وظیفه است و مامور بدان.
معلم شهید
شما مطمئنی این مال دکتر علی شریعتیه!!!!

mohandes emad

عضو جدید
اگر كسي خودنمايي كنه(منظورم كسي نيست) شريك جرم پسران گناه كار محسوب ميشه.

baradere man in che harfayiii?
mage ma dar asre jehalat besar mibariiim?
age gharare ma ba in ax ha va in masaeel be enheraf keshide beshim ke bayad beriiimbemiirim albate door az jone hame dostan o shoma
agha hamin bahsaye bihooodaroo mikunim ke be ma migan jahan sevoomi
biyaym ye fekri vase abadaniyo sarboolandiye khodemoonoo keshvaremoon bashiiim

zahra60

عضو جدید
هیچی نباید بگی چون حق نداری چیزی بگی . مگه کسی در مورد پوشش شما حرفی میزنه . به کسی چه که کی چیکار میکنه . اگه ملت اینهمه تو کار هم فضولی نکن خیلی خوب میشه . شما مطمئن باش هزارتا ارگان هست که بیا بگه چرا اینجوری و چرا اونجوری .
بهشت زورکی و نماز اجباری و حجاب فشارکی و .... همه چی به اجبار ، چی به دلخواه هست ؟ :mad:[/QUOTE]

اولا اگر دقت کرده باشی من یک سری حرف اولش زدم و بعد نظر خواستم و من هم کاری به آنها ندارم ولی فکر نمی کنید دیگه داره زیاده روی میشه
توی اتوبوس بودم یک خانم با بچه شیرخواره و چادری کسی پا نشد که این خانم با بچه شیرخواره اش بشیند ولی همین که یک خانم بدلباس و ارایش کرده با بچه شیرخواره اش امد همه بدحجاب ها بلند شدن تا بشینه این و که می بییند
به قولی شخصیت از روی طرز لباس و ارایش هر کسی .............

آخرین ویرایش:

زر خانیم

عضو جدید
نمیدونم چرا اینطوریه
وقتی عکس یه دختر که موهاش بازه تو آواتار میزاری مخصوصا اگه کمی خوشگل باشه روزی چند تا پیام داری که همشم با عزیزم شروع میشه (دور از جون آقایون که تقصیری ندارن تقصیره دختر خانومه که عکسش خوشگله)

behrouz1100

عضو جدید
در کل گناه هر کسی رو پای خودش می نویسن
و عکس آواتار هم قرار نیست حتما شخصیت یه نفرو بیان کنه

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينكه هركسي در انتخاب اواتار صليقه خودش رو اعمال كنه حق همه هست ولي نكته اي در مورد تحريك پسران سست ايمان كه تو پيامها ي خصوصي تون بود هم امري واقعي و اجتناب ناپذير است......
.

چقدر راحت هم میشه جهت و گروه بندی این پسر سست ایمان پیغام خصوصی این خانم رو فهمید!!!
باعث خوشحالی شیطان میشه!!!!!

هه هه ماخ!

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که ایمانش قراره با عکس اواتار سست بشه بهتره بره تو غار زندگی کنه................:biggrin: