یک مهندس برق مخابرات باید کجا دنبال کار بگرده؟

یک مهندس برق مخابرات باید کجا دنبال کار بگرده؟

• باید درس بخونه بره ارشد

رای: 12 63.2%
  • باید بره عسلویه

رای: 2 10.5%
  • باید خودش یه کار خصوصی راه بندازه

رای: 3 15.8%
  • شرکت مخابرات

رای: 2 10.5%

• مجموع رای دهندگان
    19

EECi

مدیر بازنشسته
دوست عزیزم Linkinkurd عضویتت رو تبریک میگم.
انصاف و منطق حکم می کنه که دانشجوی علاقه مند ، با سواد ، با اخلاق بره و کار های بزرگ رو بخوبی اداره کنه و انجام بده و من بار ها گفتم نوع دانشگاه مشخص کننده نباید باشه.
می خوام بگم خیلی از بچه ها اون طرز فکر شما رو دارند و فکر می کنند با دادن کنکور و قبول شدنش کار بزرگی انجام دادن. البته منکر نمی شم سخته ولی نباید مغرور بشن و احساس کنن حق استخدام دارند باید یاد بگیرند ، باید دانشجو باشن . کنکور تمام شده و الان باید بفکر اینده بود . نباید خودتون رو بخاطر نوع دانشگاهتون برتر از یه دانشجوی دیگه بدونید.
باید بگم در بیشتر موارد هم همین دانشگاه آزاد خیلی موقع ها بشدت دانشجو های دولتی رو غافل گیر کردن .

موفق باشید

simicolon_ict

عضو جدید
راست گفتی

راست گفتی

بله به دانشگاه ربط نداره اما اگر کسی بخواد بره سر کار اول باید بچه های ازاد برن چون بیچاره ها هزینه زیادی برای درس خوندنشون دادن
اتفاقا آقای محترم ما همه چیز هم یاد گرفتیم اما اونایی که میخوان استخدام کنند یاد نگرفتند چطور امتحان استخدامی بدون حاشیه (پارتی ) بگیرن
با شما کاملا موافقم، من کاردانی مخابرات خوندم بیکار موندم کارشناسی الکترونیک بازم بیکار می دونم ارشد هم بخونم همینه!!!!
آخه تو کشور ما تا پارتی نداشته باشی کار کجا بود پارتی + لیسانس آبکی(مثل حوزه یا ادبیات یا چمیدونم هزار کوفت دیگه) یه شغل گیرت میاد با عنوان جناب مهندس

حیف و صد حیف از این همه عمر که با استرس درس و دانشگاه و امتحان گذشت.....

Linkinkurd

عضو جدید
من کاردانی مخابرات خوندم بیکار موندم کارشناسی الکترونیک بازم بیکار می دونم ارشد هم بخونم همینه!!!!
ای بابا! از این جملات نزنید لطفا تو انجمن! الان من ترم اولی سرتاسر روحیه و انگیزه شدم با خوندن این جملتون... حالا شما ارشدتون رو هم قدرت میگرفتی تا از گرایش ما هم بی نسیب نمونی و منم تکلیفمو بدونم! که ادامه بدم یا نه.