یک سوال از تالار : لطفا هر گونه سوال تخصصی از کارشناسان این رشته در این تاپیک گنجانده شود .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امیر Amir

عضو جدید
SALAM
MAN 2MBALE KELASE PRIMAVERA AM KASI MIDOONE KOJA BERAM KHUBE?:warn::gol:
سلام عزیزم:);)
1)لطفا فارسی تایپ :)

2)در تهران بهتر میتونید اینجور کلاس هارو پیدا کنید...

3)مجتمع فنی
یا
جهاد دانشگاهی در دانشگاه شریف...یا شعب دیگه.............

با احترام:)

سید امیر احمد;)

امیر Amir

عضو جدید
مهندس بور هستم میخواستم بدونم چه واحدهای اختصاصی را در ترم 2 بردارم . ترم 1 از بین درسهای اختصاصی اقتصاد مهندسی ومدیریت مهندسی وریاضی 1 را برداشته ام .مرسی:que:asieh-114allah@yahoo.com

مهندس بور! :heart::gol:شما کدام دانشگاه درس میخونید؟:cool: چجوری ترم اول به شما اقتصاد مهندسی ارایه دادند!!!!!:cool:
مدیریت مهندسی چیه؟؟؟؟:warn:

شما بگین رشته و دانشگاهی که درس میخونید چیه؟ بعد شاید بشه کمک کرد....:heart:

با احترام....:gol::gol::gol::gol:

سید امیر احمد:gol::gol::heart:

امیر Amir

عضو جدید
سلام
بابا شما که تهرانید چرا می نالید، ولی با نظر salam-to-all موافقم اصلا عجله نکن و شتابزده یک پسشنهاد کار را قبول نکن.
راستی کار هست اصلا نترس.
اگه توی استان خودم بودی شاید می تونستم کاری برات بکنم.
سلام...:)
من هم این ترم میرم ترم 5 ..به امید خدا تصمیم گرفتم هر جوری شده برای کار کردن..شده مجانی وارد کارخونه ای بشم و حتی الامکان با یک مهندس صنایع کار کنم.

به نظر من آدم باید بره داخل کارخونه حتی اگر هم درسی پاس نکرده باشه...بصورت عملی یه چیزی هایی دستش بیاد...

من که کوچیک شما هستم و در حد نظر دادن نیستم...ولی انگار شما تهران هستین..تو تهرون خیلی راحت میشه پیشرفت کرد..فقط آدم باید یک کمی پر رو باشه مثل من...

سید امیر احمد;)

arminspeedy

عضو جدید
افرین سید
منم با نظر سید موافقم
کار همیشه هست اما واسه اهلش
حالا سید بچه کجایی؟ کدوم دانشگاهی؟

hosein_sh

عضو جدید
مقالات کنفرانس ملی مدیریت عملکرد

مقالات کنفرانس ملی مدیریت عملکرد

سلام دوستان
مجموعه مقالات مقالات دومین کنفرانس ملی مدیریت عملکرد رااز کجا می تونم تهیه کنم؟

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چشم اینم فارسی
مرسی از راهنماییت:gol:
باسلام
اسنرنجر عزیز
من سازمان مدیریت صنعتی رو پیشنهاد می کنم ، هم به نظرم آپدیت و هم سطح کلاس ش بالاتره ، در نتیجه من اونجا رو پیشنهاد می کنم
بااحترام

bardinova

مدیر بازنشسته
SALAM
MAN 2MBALE KELASE PRIMAVERA AM KASI MIDOONE KOJA BERAM KHUBE?:warn::gol:

من با JIT کاملا موافق هستم . در کل تهران هیچ آموزشگاهی اعتبار سازمان مدیریت صنعتی رو نداره . از اساتید گرفته ، تا هم کلاسیهای شما ، در سطح بسیار بسیار بالاتری نسبت جاهای دیگه مخصوصا مجتمع فنی هستند . به احتمال 90 درصد اونی که توی مجتمع فنی به شما پریماورا درس میده لیسانس فنی نامرتبط با صنایع داره و به احتمال 95% استاد شما توی مجتمع فنی دکترای صنایع داره .

bardinova

مدیر بازنشسته
بابا بیخیال بشین !!!! . این رو از کجا رفتین آوردین ؟؟؟ این سئوال مال حدود 11 ماه پیش هست !!! .

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من با JIT کاملا موافق هستم . در کل تهران هیچ آموزشگاهی اعتبار سازمان مدیریت صنعتی رو نداره . از اساتید گرفته ، تا هم کلاسیهای شما ، در سطح بسیار بسیار بالاتری نسبت جاهای دیگه مخصوصا مجتمع فنی هستند . به احتمال 90 درصد اونی که توی مجتمع فنی به شما پریماورا درس میده لیسانس فنی نامرتبط با صنایع داره و به احتمال 95% استاد شما توی مجتمع فنی دکترای صنایع داره .
باسلام
اعداد 90 درصد و 95 درصد رو خوب اومدی.
بااحترام

امیر Amir

عضو جدید
سلام..........:)

دوستان دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه ازاد...تقریبا هر ترم چقدر خرج بر میداره؟
کارشناسی ارشد صنایع.:cool:

با احترام

امیر احمد;)

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهتابي عزيز شما هم عضو انجمن مهندسي صنايع ايران هستيد درسته.
در صفحه ي4خبرنامه مربوط به ماه هاي آذر وآبان اطلاعيه اي با عنوان اگهي پذيرشدانشجو هست كه مربوط به دانشگاه شريف و يكي از دانشگاههاي سوئد . از چند و چون اين اطلاعيه خبر داري؟ اگه خبر داري لطفا به من هم توضيح بده.
باتشكر

bardinova

مدیر بازنشسته
مهتابي عزيز شما هم عضو انجمن مهندسي صنايع ايران هستيد درسته.
در صفحه ي4خبرنامه مربوط به ماه هاي آذر وآبان اطلاعيه اي با عنوان اگهي پذيرشدانشجو هست كه مربوط به دانشگاه شريف و يكي از دانشگاههاي سوئد . از چند و چون اين اطلاعيه خبر داري؟ اگه خبر داري لطفا به من هم توضيح بده.
باتشكر

من خبر دارم ! . اما چون از خانم مهتابی پرسیدی و نه از بچه های تالار ، جواب نمیدم !!!

mahtabi

مدیر بازنشسته
عجب ،آخه چرا؟

عجب ،آخه چرا؟

من خبر دارم ! . اما چون از خانم مهتابی پرسیدی و نه از بچه های تالار ، جواب نمیدم !!!

با سلام:

آقاي بردينوا اين حرفا چيه لطفا پاسخ ايشون رو بدين.اگه ميبينيد به من گفتن چون كه ميدونستن من عضو انجمن هستم ودليل بر اين نيست كه ايشون از دوستان كمك نخواستن.
ما اينجا يه گروهيم كه يكي از هدفامون همراهي هم هست.
راستش برا يمن هنوز خبر نامه نيومده!!! به سايتش هم نرفتم و از دوستمون معذرت مخوام.
اگر جناب بردينوا بپذيرن جواب دادن كه بسيار خوب در غير اينصورت بنده بايد يه نگاهي بندازم.

با تشكر

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
جناب برذینوا من چون می دونستم مهتابی عضو انجمن مهندسان صنایع هستن پرسیدم اگه شما برداشت دیگه ای داشتین شرمنده.در ضمن اون تشکر هم برای این بود که حق در باره ی جواب ندادن با شماس.:redface:

Mehrdad-IE

عضو جدید
تقاضای راهنمایی در مورد تغییر رشته

تقاضای راهنمایی در مورد تغییر رشته

با سلام
من دانشجوی مهندسی صنایع - برنامه ریزی و تحلیل سیستمها هستم . می خواهم در مورد دروس اصلی و تخصصی این رشته اطلاعات بیشتری داشته باشم زیرا قصد تغییر رشته به مهندسی عمران را دارم (فقط به خاطر علاقه بیشتر) و دوست دارم تصمیمی که می گیرم آگاهانه باشد. (آیا تصمیم من در رابطه با تغییر رشته با توجه به شرایط کنونی کشور درست است؟)
اگر لطف کنید و مرا در این زمینه راهنمایی کنید ممنون می شوم
با تشکر از همه

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز
اولا سعي كنين تا اونجا كه ميشه از ايجاد تاپيك خودداري كنيد. شما ميتونيد سوالاتتون رو در تاپيك سوالات بپرسيد.وبراي يافتن جواب هم مي تونيد به تاپيك اتاق گفتگوي تحليل سيستم مراجعه كنيد .شما عنوان نكرديد كه ترم چند هستيد؟ من خودم گرايش تحليل سيستم هستم.و اگه شما هنوز به ترم هاي بالا نرسيديد بايد بگم در صنايع درسهايي مثل استاتك مقاومت مصالح وكنترل پروژه هست كه صنايع رو به عمران ربط ميده ودر ثاني اگه شنيده باشيد بازار كار عمران رو به اشباعه پس به نظر من موندن در رشته ي صنايع به نفع شماست.
موفق باشيد.

manoto

عضو جدید
spc برای تولیدات کوتاه مدت

spc برای تولیدات کوتاه مدت

آقایون خانمها همه سلام
من نیاز به یه کتاب یا مقاله فارسی در مورد کنترل فرایند آماری برای تولیدات کوتاه مدت دارم .:cry:
یه فایل پاور پوینت انگلیسی پیدا کردم . بد نبود ولی توضیح زیادی نداشت .
کسی اطلاعی داره کمک کنه . کتاب SPC for short run هست 38 دلار تازه جایی ندیدم
شاید در نمایشگاه کتاب باشه . نمایشگاه کتاب تهران کیه ؟
راستی این موضوع در کتاب کنترل کیفیت اماری نورالصناع هست ؟ اگه کسی این کتابو داره خبر بده ؟ مرسی 2 آل :smile:
:smile:

manoto

عضو جدید
سلام..........:)

دوستان دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه ازاد...تقریبا هر ترم چقدر خرج بر میداره؟
کارشناسی ارشد صنایع.:cool:

با احترام

امیر احمد;)
---------------------------
ارشد ازاد 1200000 ترمی 1000000 وام میدن بعد از فراغت از تحصیل
چیزی نمیشه 4 تومان در میاد کمتر :D

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
لطف كنين راجع به شاخص هاي پر اهميت در سنجش يك سيستم تعميرات ونگهداري خوب منو راهنمايي كنين.
بجز كاهش ميزان خرابي چه چيز ديگه اي ميتونه باشه؟

Mehrdad-IE

عضو جدید
درخواست کمک فوری!

درخواست کمک فوری!

با سلام خدمت همه دوستان
آیا درس ايمني و بهداشت صنعتي که جزو دروس اختیاری رشته صنایع (گرایش تحلیل سیستم ها) است درس به درد بخوری هست یا نه؟ زیرا ناچارم این ترم آن را بردارم ولی چون دانشجوی ترم دوم هستم نمی دانم که بقیه دروس اختیاری بهترند یا این درس؟ و در ضمن آیا برداشتن این درس در ترم دوم کار درستی است یا خیر؟

خواهشمندم هرچه سریعتر بنده را راهنمایی بفرمایید!
یک دنیا ممنون از لطف شما :redface:

HESSAM58

کاربر فعال
سلام
میخوام بهت بگم کار هست ولی کسی که اهل کار باشه نیست
اگه میخوای موفق بشی همون اولش به فکر یه کار بزرگ یا یه کارخونه و شرکت بزرگ نباش
از یه جای کوچیک شروع کن جایی که بتونی تجربه کسب کنی چون عمل با تئوری و دانشگاه فرق میکنه پول هم مهم نباشه میدونی چرا ؟؟؟؟؟
چون اگه از همون اول بری یه جای بزرگ بازیت نمیدن توی مجموعه حل میشی ولی 2 - 3 سال تجربه کسب کنی اونوقت میتونی همشونو کله پا کنی
تازه تا میتونی از سیستم استاندارد فاصله بگیر چون یه چیز حاشیه ای شده من که دیگه بدم میاد;)

امیر Amir

عضو جدید
سلام

آقای تهرانی مگه دانشگاه شما به شما سیلابس وچارت دروس رو نمیده..من یکسری از سیلابس های دروس مهندسی صنایع ارایه شده در دانشگاه ازاد رو دارم بهت میخوایی بدم..البته بچه های قبلا اینجا سیلابس صنایع رو گذاشتن....حالا دیگه.........

امیر احمد

وحيدرضا

عضو جدید
نياز فوري به مقاله ي ترجمه شده ي نت

نياز فوري به مقاله ي ترجمه شده ي نت

سلام دوستان
من تازه عضو اين سايت شدم خيلي جالبه.
من خيلي فوري نياز به يك مقاله ي ترجمه شده در زميينه ي مباحث نگهداري و تعميرات دارم كه بايد به استاد بدم. بعد از سال 2005 باشه و حذ اقل 7 صفحه مطلب داشته باشه.

اگه كسي آماده داره و اينجا بگذاره يك دنيا ممنونش ميشم.

يا علي.

omid9043

عضو جدید
در مورد خرید لپ تاپ منو راهنمایی کنید

در مورد خرید لپ تاپ منو راهنمایی کنید

سلام من دانشجوی مهندسی صنایع هستم و قصد خرید لپ تاپ با قیمت بین 1.5تا 2 میلیون تومن دارم که ساز گار با نرم افزارهای مهندسی صنایع باشه.لطفا منو راهنمایی کنید.

Mehrdad-IE

عضو جدید
دوست عزیز پیشنهاد من مارک DELL است چون خودم دارم و کاملاً راضیم . در ضمن با توجه به قیمت مناسبش امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. مدل هایی مثل :
DELL-Vostro 1500 و یا DELL-Inspiron E1520 مدل های کامل و قوی ای هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همین طور قیمت به سایت زیر مراجعه کن :
www.rayansaba.com
موفق باشی

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز
سعي كنيد از ايجاد تاپيكهاي غير ضروري خود داري كنيد .فكر ميكنم مقاله اي كه خواستيد در قسمت مقالات موجود باشه!به اونجا سر بزنين.
موفق باشيد!

وحيدرضا

عضو جدید
دوست عزيز
سعي كنيد از ايجاد تاپيكهاي غير ضروري خود داري كنيد .فكر ميكنم مقاله اي كه خواستيد در قسمت مقالات موجود باشه!به اونجا سر بزنين.
موفق باشيد!

از نظر بنده اين تاپيك ضروري بود كه ايجادش كردم.

در ضمن در اون قسمت مقاله اي كه ميخوام نيشتو شما ميتوني كمكم كني؟

شنبه بايد تحويل استاد بدم.

شما هم موفق باشي.

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مقاله ندارم .
ولي خودم پروژه ي نتمو امروز تحويل دادم.ولي مهتابي يه مقاله راجع به tpmبراي من گذاشته بود تو قسمت مقاله ها ببينش شايد به دردت خورد.
درباره ي پروژه اگه سوال داشتيد در خدمتم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا