یک سوال از تالار : لطفا هر گونه سوال تخصصی از کارشناسان این رشته در این تاپیک گنجانده شود .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rasarayaneh

عضو جدید
لطفا هر كسي كه نرم افزار layout رو داره هرچه سريعتر لينك دانلودش را به ما هم بده.
ممنون :cry:

دوست من سلام.

من چند نرم افزار ميشناسم كه اسمش Layout هستش.

لطفاً شما اول يه توضيح مختصر بده تا من برات دست و پا كنم.

rasarayaneh

عضو جدید
VB Layout

Cone Layout

Layout It

Layout Designer

MiG Layout

PDF Layout

Oculus Layout System

منظورت كدوم يك از اينهاست ؟

iepu

عضو جدید
درباره مهندسي صنايع است.
به نظرت كدومش به مهندسي صنايع مربوط باشه؟
:confused:

iepu

عضو جدید
سلام!!
1-
میخواستم بدونم تو دوره لیسانس در رشتهمهندسی صنایع درسهایریاضی عمومی یکو دوچند واحد هست و معمولامنبعاین درسها چه کتابیه؟

2-
رشته ای هست در مقطع ارشد با عنوان ( مهندسی صنایع - مدیریت سیستم و بهرهوری) که فقط کسانی میتونن شرکتکنن که سابقه مدیریتی دارند .
در مورد این رشته اگه اطلاعاتی دارید لطفا بگید .واینکه اگه کسی تو این رشته ثبت نام کرده و مشغول تحصیل هست خیلی ممنون میشم اگه درمورد چگونگی قبولی و بخصوص شرطارایه مدرک در باره سابقه مدیریتی،به مناطلاعاتی بده.
مهمترین موضوعش درسهای امتحان ارشد هست که هیچ درس تخصصی صنایعنداره.و بچه های لیسانس صنایع هم حق شرکت تو این رشته ره ندارن.

متشکر وممنون!!!!!!!!!!

:gol::gol::gol:

دروس ریاضی 1و2 سه واحدی هستند و معمولا از کتاب های 1و2و3 سیلورمن استفاده میکنند :)

Parsa_IE

عضو جدید
دوست عزیز هر کدوم از ریاضی ها 3 واحد هستن.اگه پایه ریاضیتون قوی هستش سیلورمن رو بخونید و اگر متوسط هستش کتابای لیتهلد و توماس رو مطالعه کنید. به هر حال مطالب همه یکیه و فقط تمرینای سیلورمن یه مقدار سطحش بالاتره.
کاملا درست است، 3 واحد و پایه معمولا توماس یا سیلورمن است
اگر برای کنکور ارشد هم قصد مطالعه دارید ریاضی 1 و 2 آقاسی خیلی خوب است

موفق باشید

آخرین ویرایش:

ghaderi86

عضو جدید
با سلام :
دوست عزيز تمامي مطالب شما درست و مفيد بود. اشاره كرده ايد كه كساني مي توانند در دوره كارشناسي ارشد مديريت سيستم و بهره وري شركت كنند كه ليسانس آنها فني و مهندسي هستش . آيا كساني كه ليسانس علوم اداري دارند نمي توانند شركت كنند ؟ ممنون ميشوم اگر راهنمايي كنيد . چون يكي از دوستان من اين موضوع را از من سئوال كرد ولي من در جريان اين موضوع نبودم . باسپاس

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال مهم

سوال مهم

سلام
كسي راجع به برنامه ريزي خطي تو حمل ونقل مقاله اي نداره.يا حداقل ميتونه راهنمايي كنه.
راستي تو دانشگاه ما رياضي 1و2 هر دوتا 4واحدي بودن.
قبلا از توجهتون ممنون.

ghaderi86

عضو جدید
معرفي كتاب رياضيات عمومي 2و 1

معرفي كتاب رياضيات عمومي 2و 1

با سلام خدمت دوستان :

لطفا منابع رياضي عمومي 2 و 1 و آمار و احتمالات و زبان عمومي را معرفي كنيد :que:

iepu

عضو جدید
به نظرت كدومش به درد طراحي وب مي خوره؟
دست درد نكنه :victory:

yanic

عضو جدید
برای ریاضی یک و دو معمولا کتابهای توماس و لیتهلد رو معرفی میکنن ولی اگر شما میخواین بیشتر کار کنین از کتابهای سیلور من استفاده کنید.برای تئوری احتمالات کتاب اخوان نیاکی -کتاب شلدون راسو کتاب والپول کتابهای خوبی هستن.برای زبان هم هر دانشگاه یک کتاب معرفی میکنن و رفرنس خاصی نداره.

sheyda

عضو جدید
نیاز به کمک دارم!

نیاز به کمک دارم!

با سلام
بچه ها از بین شما کسی هست که با نرم افزار RPW آشنا باشه؟

با سلام
بچه ها از بین شما کسی هست که با نرم افزار RPW آشنا باشه؟
سلام همشهری . چون همشهریم هستی خیلی دوست دارم کمکت کنم ولی متاسفانه به این نرم افزار آشنایی ندارم .
به جاش HYSYS بلدم اگه بخوای کمکتون میکنم ;)

sheyda

عضو جدید
سلام همشهری . چون همشهریم هستی خیلی دوست دارم کمکت کنم ولی متاسفانه به این نرم افزار آشنایی ندارم .
به جاش HYSYS بلدم اگه بخوای کمکتون میکنم ;)

با سلام
ممنون دوست عزیز ولی من نیازم بیشتر به آشنایی با RPW هست.

smile

عضو جدید
help me

help me

سلام ,هر کی میدونه میتونه بگه که یه مهندس صنایع گرایش ایمنی صنعتی آخرش چه کاره میشه و بازار کار این رشته مخصوصا این گرایش چجوریه؟:w28::w29:

smile

عضو جدید
please help me

please help me

کی میدونه یه مهندس صنایع گرایش ایمنی صنعتی آخرش در چه زمینه هایی میتونه فعالیت کنه؟
:w29:+:w28:=:w47:

Parsa_IE

عضو جدید
دوست عزیز با سلام
گرایش ایمنی صنعتی در هر کارگاه یا صنعت تولیدی، بسته به نوع محصولات و تولیدات نیاز است به عنوان مثال در صنعت های شیمیایی، مکانیکال و ...
مهندس ایمنی همانگونه از اسم رشته اش پیداست به بحث های مربوط به ایمنی دستگاه ها، تابلو های ایمنی، ایمنی شرایط محیطی و کارگاهی و ... مسلط تر است.

دوست عزیز لطفا از ایجاد دو تاپیک برای یک موضوع خودداری فرمایید
(http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=23028)

با تشکر:gol:

مسئول ايمني صنعتي كليه فعاليتهايي كه مرتبط با ايمني را در سازمانها بر عهده دارد و كليه فعايتهايش براساس ارزيابي هاي ريسك و بازديد وبازرسي هاي سازمان شكل ميگيرد و ....

arapa

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان :

لطفا منابع رياضي عمومي 2 و 1 و آمار و احتمالات و زبان عمومي را معرفي كنيد :que:

سلام اين ادرس وبلاگ منه انتو براتون منابع ارشدو گذاشتم.
فقط رياضي 1و2 مي خواي چكار؟؟
www.iel.blogfa.com

alballo2007

عضو جدید
راهنمايي

راهنمايي

به نظر شما گرفتن مدرك ايزو براي استخدام شدن لازم است
يا اينكه مدرك ايزو 9001 از نظر اعتبار ساقط است:):confused:

bardinova

مدیر بازنشسته
دوست عزیز ، من متوجه منظور شما نشدم . گرفتن مدرک ایزو یعنی چی ؟ . یعنی اینکه برین کلاس و دورهء ایزو ببینین و مدرک گذروندن این کلاس رو بگیرین ؟ . اگه منظورت رو درست متوجه شده باشم باید بگم اصلا به دردتون نمیخوره . ایزو رو باید دونست ، باید بلد بود که چه معیارها و ضوابطی داره ، باید فهمید که چه هدفی داره و سعی کرد به اون اهداف رسید . همین ! در همین حد ! . اگه شما نمیخواین بعنوان ممیز جایی استخدام بشین یا اینکه هدفتون پیاده سازی ایزو در سازمانها نیست ، تاکید میکنم که این مدرک به هیچ دردتون نمیخوره . بذارین یه مثال بزنم تا منظورم بهتر جا بیوفته . این درست مثل حالتی هست که شما برین و مدرک MS word بگیرین ! . خودتون که میدونین ، این مدرک اصلا موقع استخدام جزو مدارک شما به حساب نمیاد و هیچ گونه کارایی نداره . تنها چیزی که مهم هست اینه که شما در مواقع لازم بتونین اون چیزی رو که از Word میخواین بدست بیارین . اگه سئوالتون در مورد ایزو بود که هیچ . اما اگه منظورتون کلاس و دوره رفتن هستن باید کمی بیشتر در مورد خودتون و علاقه مندیتون توضیح بدین .

فردریک تیلور

عضو جدید
سلام
این گرایش به مسائل مشکل ساز در صنعت از لحاظ ایمنی می پردازد از این جمله مسائل می توان به کوره ها یا آلودگی هوا اشاره نمود.
آشنایی با رشته های دانشگاهی/سازمان سنجش

فردریک تیلور

عضو جدید
گرایش ایمنی صنعتی :::::::
گرایش ایمنی صنعتی یکی ازگرایش های تازه تاسیس مهندسی صنایع درایران می باشد . تکنیک ایمنی صنعتی به وسیله ی مهندسین قابل اعتماد برای اولین بار دراواخرسال 1950میلادی جهت ارزیابی ایمنی سیستم های نظامی و تعیین مشکلات ناشی ازغیرنرمال کارکردن آنها پایه گذاری شدوبعد ازآن استفاده ازاین روش به سرعت افزا یش یافت،به طوری که در ایالات متحده ی آمریکا و فرانسه ازآن به ترتیب برای ارزیابی ایمنی هواپیماهای کنکورد وایرباس استفاده شد و بعدها نیزاین تکنیک به ارزیابی ایمنی صنایع هسته ای توسعه یافت . شاید تصوراینکه ایمنی وبهداشت حرفه ای می تواند نقش بسزایی در بهره وری بسیاری ازواحدهای صنعتی داشته باشد برای اکثرافراد مشکل باشد. بدیهی است با وجود تمام مزایا و منافعی که گسترش و توسعه صنعت برای نسل بشربه دنبال داشته است، سرمنشاخطرات ونارسائی های مختلف نیزبوده است که آمارنگران کننده وبعضاوحشتناک حوادث کوچک وبزرگ که هرلحظه درگوشه ای ازاین دنیای پهناور رخ می دهد بیان کننده ی همین امراست . این گرایش تلفیقی ازمهندسی و بهداشت می باشد ومهندسین این گرایش با کاهش آسیب هاوخطرات انسانی محیط کار،ماشین آلات، مواد خام ونظم ونظافت کارگاهی سعی بربهره ور کردن واحدهای صنعتی یک کارخانه را دارند . برای توضیح بیشترفرض کنیداگریک فرد درکارخانه دچارصدمه ای شود عواقبی همچون افسردگی فرد و سایر کارکنان،ازکارافتادگی، به وجود آمدن محدودیت های اقتصادی برای فرد، توقف دستگاه یا قسمتی که فرد مشغول است(حتی برای مدتی کوتاه )،افزایش مخارج (درمانی و تعمیری) آن واحد ودر نتیجه کاهش کیفیت و بهره وری را به دنبال دارد. ازاین رو توجه به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای اهمیت ویژه ای می یابد .(چون نتیجه تمام موارد فوق به افزایش بهره وری واحدهای صنعتی خواهد انجامید.) واهمیت نیاز به این گرایش درصنعت بیشتر روشن می شود.
دروس تخصصی گرایش ایمنی صنعتی::::::::
ایمنی در برق، اعلام و اطفاء حریق، دیگها و ظروف تحت فشار ، عوامل شیمیایی محیط کار ،حفاظت صنعتی (ایمنی صنعتی)، مهندسی احتراق، گاز رسانی،کارآموزی.

آخرین ویرایش:

مجید

عضو جدید
یک سوال

یک سوال

سلام
یک نرم افزار برای تخصیص منابع پیشنهاد کنید
سپاسگذارم
موفق باشید
یاعلی

امیر Amir

عضو جدید
یک سوال از تالار : لطفا هر گونه سوال و درخواستی در این تاپیک گنجانده شود .

یک سوال از تالار : لطفا هر گونه سوال و درخواستی در این تاپیک گنجانده شود .

Salam
Man Amir hastam,daneshjuye terme 4 daneshgahe azade ghom.
hanuz vahed haye takhasosi va base reshtamo mese Amar mohandesi ro pas nakardam,,,vali be in chiza kar nadaram,,,,,
az mohandesini ke alan dar yeki az karkhanejate iran nazdike ghom,,,,mashghul be kar hastand,,,,,khahesh va taghaza daram,,agar mitunan be man komaki bekonan,,mano khabar konan,,,,mihkam besurate kharej az barname va joda az darso daneshgah ba reshtam va chegunegiye kar to karkhune ashena besham,,,,,

mamnun misham

e mail man.
amirahmad16260@yahoo.co.uk

negar_ghazal

عضو جدید
يه چيزي ميخوام

يه چيزي ميخوام

سلام.
كسي UI واسه برنامه ريزي توليد داره؟
و نمودار تعامل داخلي و خارجي واسه برنامه ريزي توليد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا