یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت برم آمی جونم

حضورت انرژی مثبته
این چه حرفیه
نباید ازمون علامت+ بزنه که
این که شادیم و آرومیم که در کنار همیم یعنی
انرژیییییییییییییییی مثبت
:w40:

فدای تو فاطمه جوووووون:love::love::redface:لطف داری عزیزم...تو خودت منبع انرژی ایییییی:w14::w36::w40::w33::w35:

اره خوب این که همه با همیم وخوشحالیم ارزشش از همه چی بیشتره:w38::gol::gol::gol::gol:

افرودیته

عضو جدید
این سجادم با این توضیح دادنش

ببین عزیزم ما یه لیستی تهیه کردیم از دوستانی که اعلام آمادگی کردن
این لیست مثل یه صندوق قرض الحسنه میمونه
که دیگه به جای پول انرژیامونو میریزیم توش و همه برای هم دعا میکنیم تا به آرزوهامون برسیم
هر پنجشنبه قرعه کشی میکنیم و به مدت یه هفته برای فرد منتخب بیشتر از بقیه تمرکز میکنیم تا به آرزوهاش برسه
اهان! حالا این لیستا کجا می شه دید؟ اسم منم جز این لیست می شه باشه؟قرعه کشی ها هر 5 شنبس؟

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان! حالا این لیستا کجا می شه دید؟ اسم منم جز این لیست می شه باشه؟قرعه کشی ها هر 5 شنبس؟
بله حتما
به خاطر گل روی شما یه بار دیگه لیستو میذارم اسم شما هم هست
هر پنجشنبه ساعت 10:30 قرعه کشی
و هر شب ساعت 10:30 تمرکز کنید روی آرزوهای خودتون و فرد منتخب
در طول روز هم هر موقع یاد آرزوهای خودتون میوفتید برای اون فرد و همه ی دوستان هم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید
شاد باشید

1alisharapova
2aminbeiranvand.
3anis.
4end_of_extreme.
5f11691gh.
6feshfeshe.
7m2002k.
8maral22.
9ne_sh67.
10rabin_huood.
11sara23
12sajad_had.
13sadafff.
14sayah archi.
15sheyda_star.
16sima_eng.
17saraaa
18afsane
19farzane_f
20a_m68
21lili 68
22roza_kind
23afsaneh_k
24geraee
غضنفر خان
25
26hammerzan
27AmirRezaRazavi
28mohandes siavash
29yummy426
افرودیته
30

افرودیته

عضو جدید
بله حتما

در طول روز هم هر موقع یاد آرزوهای خودتون میوفتید برای اون فرد و همه ی دوستان هم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید
شاد باشید

1alisharapova

2aminbeiranvand.

3anis.

4end_of_extreme.

5f11691gh.

6feshfeshe.

7m2002k.

8maral22.

9ne_sh67.

10rabin_huood.

11sara23

12sajad_had.

13sadafff.

14sayah archi.

15sheyda_star.

16sima_eng.

17saraaa

18afsane

19farzane_f

20a_m68

21lili 68

22roza_kind

23afsaneh_k

24geraee

غضنفر خان

25

26hammerzan

27AmirRezaRazavi

28mohandes siavash

29yummy426

افرودیته30
ممنون!چه ایده ی قشنگی!خوشحالم که منم جز این گروه شدم!پس این دفعه باید حسابی واسه شماره 15 دعا کنیم sheyda جوون ان شا الله به بهترین اون چیزی که می خوای برسی:gol:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون!چه ایده ی قشنگی!خوشحالم که منم جز این گروه شدم!پس این دفعه باید حسابی واسه شماره 15 دعا کنیم sheyda جوون ان شا الله به بهترین اون چیزی که می خوای برسی:gol:

ما هم خوشحاليم كه به گروه ما پيوستي...

ممنون عزيزم...خيلي خيلي لطف ميكني...انشا ا... همه به هر چيزي ميخان برسن...:gol::heart::gol::gol:

افرودیته

عضو جدید
بچه ها واسه ی تموم انرژی ای که امشب بهم دادین ممنون:gol:
امشب همه مخصوصا سجاد جان باعث شد من یه تصمیم جدید بگیرم و این خیلی واسم ارزش داره...
شب بخیر یه عضو جدید!!!!:smile:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب همه مخصوصا سجاد جان باعث شد من یه تصمیم جدید بگیرم و این خیلی واسم ارزش داره...

همه از شما هم ممنونن به خاطر حضورتون...:gol::gol:

خوابهاي قشنگ ببينيد عضو جديد...

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم خوشحاليم كه به گروه ما پيوستي...

ممنون عزيزم...خيلي خيلي لطف ميكني...انشا ا... همه به هر چيزي ميخان برسن...:gol::heart::gol::gol:
شیدا جون :gol:
از خدا میخوایم تا تورو به آرزوهای قشنگت برسونه
ای کائنات این هفته بیشتر از همیشه باید گوش به فرمان شیدا جونم باشیا:love::d
دوستان من رو هم از دعاهای قشنگتون بهره مند کنید که یه دنیا ممنونتونم:redface:
شبی پر از امید و شادی و آرامش براتون آرزومیکنم
به امید دیدارهای بعدی:victory:
شاد و ثروتمند باشید:gol:

sajad_had

عضو جدید
افرودیته عزیزخیلی خوشحالم شب تو هم به خیر:gol:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی الان همه دارین میرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
چه زوددددددددددددددد.....تازه سر شبه هااااااا:(
شبتون بخیررررررر:gol::gol::gol:
البته من هستمااااا:D

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیدا جون :gol:

از خدا میخوایم تا تورو به آرزوهای قشنگت برسونه
ای کائنات این هفته بیشتر از همیشه باید گوش به فرمان شیدا جونم باشیا:love::d
دوستان من رو هم از دعاهای قشنگتون بهره مند کنید که یه دنیا ممنونتونم:redface:
شبی پر از امید و شادی و آرامش براتون آرزومیکنم
به امید دیدارهای بعدی:victory:
شاد و ثروتمند باشید:gol:

ممنون عزيزم....خيلي خيلي لطف دارين شما عزيزان..اميدوارم بتونم جبران كنم....:gol::gol::gol::gol::gol:

اوقات خوشي داشته باشين..براي حضور دوباره تان منتظريم...

آخرین ویرایش:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشكر از تمامي دوستان وعزيزان كه حضور داشتند و محفل ما رو پر از انرژي هاي مثبت كردند...

به اميد موفقيت روز به روز شما سروران...

شب خوش....:gol::gol:

mtt534

عضو جدید
سلام به همگی من خیلی علاقه دارم در مورد قانون جذب وتمریناش بیشتر بدونم میشه کمکم کنین؟؟؟:redface:

kurosh parsa

عضو جدید
.......

.......

بله حتما

شاد باشید

1alisharapova

2aminbeiranvand.

3anis.

4end_of_extreme.

5f11691gh.

6feshfeshe.

7m2002k.

8maral22.

9ne_sh67.

10rabin_huood.

11sara23

12sajad_had.

13sadafff.

14sayah archi.

15sheyda_star.

16sima_eng.

17saraaa

18afsane

19farzane_f

20a_m68

21lili 68

22roza_kind

23afsaneh_k

24geraee

غضنفر خان

25

26hammerzan

27AmirRezaRazavi

28mohandes siavash

29yummy426

افرودیته30

بی انصافا پس اسم من کجاس؟!!!!من فقط یه هفته تو باشگاه نبودم به همین زودی منو فراموش کردید؟:razz:

kurosh parsa

عضو جدید
معجزه زندگی من
سلام به همه دوستای گل
دیروز یکی از دوستان یه پستی داده بود که نظرش منو مجبور به تعریف بخشی از زندگیم کرد که حتما یه خواست الهی بوده تا به یک درس بزرگ از زندگی برسم.
من از حدود سال پنجم ابتدایی ورزش قهرمانی رو در سطح کشور شروع کردم از همون سال به صورت پیاپی به نایب قهرمانی کشور قهرمانی قهرمانی و قهرمانی کشور دست پیدا کردم با گذشت زمان از ورزش دو میدانی به سمت ورزش بسکتبال رو آوردم که در اون هم کما بیش موفق بودم و در لیگ باشگاه های کشور بازی می کردم تقریبا میشه گفت برای خودم یلی بودم قابل احترام و خیلی هم مغرور بودم چون از نظر درسی هم بسیار قوی و البته بسیار درس خون بودم. تو همین برحه زمانی من دچار یک مساله شخصی شدم که پس از فشار های بسیار و مشکلات به وجود آمده در تاریخ 18/1 /86 دچار عارضه سکته مغزی شدم درسته سکته مغزی. به کما رفتم ولی پس از مدتی به خواست خدا به این دنیا برگشتم ولی چه بازگشتی ! از مرگ برام تلخ تر بود اون یل قهرمان حالا شده بود یه پوست و استخوان.....
دیگه چشمام نمی دید سمت چپ بدنم لمس شده بود و دیگه کسی رو نمیشناختم کم کم فهمیدم کی هستم چی بودم و چی شدم خودم رو باخته بودم ولی روزنه ای از یاد خدا تو دلم زنده شد همین روزنه راه منو به دریچه ای پر نور از حیات مجدد و تولد دوباره باز کرد پدرم بهم گفت خواستن توانستن است هنوزم با به یاد آوریش از قدرت خدا به شگفتم تقریبا طی مدت یک ماه و نیم دوباره تونستم سلامتی گذشتمو به دست بیارم رو پای خودم راه برم با چشم هام دنیا رو ببینم و دوباره تحصیل کنم بشم همون سجاد گذشته با هزار التماس امتحانات پایان ترمی که حتی 1 روز هم سر کلاساش حاضر نبودم رو دادم و با معدل 06/17 قبول شدم آره من تونستم این خود من بودم تمام فکرم رو معطوف کردم به بهبودی نه به اینکه من دیگه نمی تونم یا نمیشه و چون من خواستم پس شد. این گوشه ای از اتفاقات سخت زندگی من بود که لازم دیدم برا همه دوستان بگم تا کمی به خودتون تکونی بدید و ایمان کلامی به این قانون فراگیر در کائنات رو به کاربگیرید ایمان به راز بزرگ هستی ایمان به قانون جذب
دوستان من اینو بدونید که لحظه لحظه زندگی همه ما آدما پره از این دست اتفاقا ولی این ماییم و این چشمان ناتوان ماست که قدرت دیدن معجزات هر لحظه رو نداره
وگرنه اگر قدرتشو داشتیم لحظه ای سر از سجده شکر یگانه خالق عاشق بر نمیداشتیم
سلام سجاد عزیزو دوست داشتنی.
از اینکه میبینم شخصی مثل شما به این تاپیک ملحق شده واقعا خوشحالم.شمانمونه یک انسان موفق و پایدار در عرصه زندگی و حیات هستید..برای شما شادی وموفقیت روزافزون ارزومندم

kurosh parsa

عضو جدید
....

....

اسمتو می نویسیم ولی باید قول بدی جاتو بدی به شماره 12:whistle:
فدات بشم:gol::heart::gol:هر جور که شما بخوای سجاد جان:gol::biggrin:
من از 2 تا 3 روز دیگه میتونم هر شب 10.5بیام در محضر شما عزیزان.
یادتون نره اسم منو بنویسیدا!!!
تا اون موقع همتونو به خدا میسپارم;)

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
قانون جاذبه هم دیگه در مورد من جواب نمیده.زمین و زمان به من پشت کردن.

sajad_had

عضو جدید
ميشه براي منم دعا كنيد كه به 2 تا خواستم برسم؟
خيلي برام مهم هستن
(من واقعا قانون جذب رو تجربه كردم و بهش معتقدم)
چ
حتما دوست من اگه مایل باشی می تونی بیای تو جمع ما ، ما دوست داریم کنار ما باشی:gol::gol:

rosemary

عضو جدید
اما من فکر می کنم برای اینکه خواست ما با خواست دیگران تداخل پیدا نکنه نباید از امیدهامون برای کسی بگیم چون من هر موقع که از اهداف و آرزوهام برای دیگران گفتم کمتر نتیجه گرفتم یا مدت بیشتری صرف کردم تا بهشون برسم بهم بگید چطور می شه نیروهای مثبت درونم رو قویتر از نیروهای منفی اطرافیانم کنم؟؟؟؟؟؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
اتفاقا شمایی که به کائنات پشت کردی !!!
خواستت از خواسته من بزرگتر بوده ؟
نه اتفاقا خواستم اونقدرم بزگ نیست اولش هم خوب پیش رفت ولی بعدا نمیدونم چی شد.شایدم من زود نا امید شدم.

*anis*

عضو جدید
معجزه زندگی من

سلام به همه دوستای گل
دیروز یکی از دوستان یه پستی داده بود که نظرش منو مجبور به تعریف بخشی از زندگیم کرد که حتما یه خواست الهی بوده تا به یک درس بزرگ از زندگی برسم.
من از حدود سال پنجم ابتدایی ورزش قهرمانی رو در سطح کشور شروع کردم از همون سال به صورت پیاپی به نایب قهرمانی کشور قهرمانی قهرمانی و قهرمانی کشور دست پیدا کردم با گذشت زمان از ورزش دو میدانی به سمت ورزش بسکتبال رو آوردم که در اون هم کما بیش موفق بودم و در لیگ باشگاه های کشور بازی می کردم تقریبا میشه گفت برای خودم یلی بودم قابل احترام و خیلی هم مغرور بودم چون از نظر درسی هم بسیار قوی و البته بسیار درس خون بودم. تو همین برحه زمانی من دچار یک مساله شخصی شدم که پس از فشار های بسیار و مشکلات به وجود آمده در تاریخ 18/1 /86 دچار عارضه سکته مغزی شدم درسته سکته مغزی. به کما رفتم ولی پس از مدتی به خواست خدا به این دنیا برگشتم ولی چه بازگشتی ! از مرگ برام تلخ تر بود اون یل قهرمان حالا شده بود یه پوست و استخوان.....
دیگه چشمام نمی دید سمت چپ بدنم لمس شده بود و دیگه کسی رو نمیشناختم کم کم فهمیدم کی هستم چی بودم و چی شدم خودم رو باخته بودم ولی روزنه ای از یاد خدا تو دلم زنده شد همین روزنه راه منو به دریچه ای پر نور از حیات مجدد و تولد دوباره باز کرد پدرم بهم گفت خواستن توانستن است هنوزم با به یاد آوریش از قدرت خدا به شگفتم تقریبا طی مدت یک ماه و نیم دوباره تونستم سلامتی گذشتمو به دست بیارم رو پای خودم راه برم با چشم هام دنیا رو ببینم و دوباره تحصیل کنم بشم همون سجاد گذشته با هزار التماس امتحانات پایان ترمی که حتی 1 روز هم سر کلاساش حاضر نبودم رو دادم و با معدل 06/17 قبول شدم آره من تونستم این خود من بودم تمام فکرم رو معطوف کردم به بهبودی نه به اینکه من دیگه نمی تونم یا نمیشه و چون من خواستم پس شد. این گوشه ای از اتفاقات سخت زندگی من بود که لازم دیدم برا همه دوستان بگم تا کمی به خودتون تکونی بدید و ایمان کلامی به این قانون فراگیر در کائنات رو به کاربگیرید ایمان به راز بزرگ هستی ایمان به قانون جذب
دوستان من اینو بدونید که لحظه لحظه زندگی همه ما آدما پره از این دست اتفاقا ولی این ماییم و این چشمان ناتوان ماست که قدرت دیدن معجزات هر لحظه رو نداره

وگرنه اگر قدرتشو داشتیم لحظه ای سر از سجده شکر یگانه خالق عاشق بر نمیداشتیم
آقا سجاد فقط میتونم بهت تبریک بگم . بخاطر این ایمان .تکون دهنده بود:gol::gol::gol: