یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

lili 68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هیشکی جوابمو نمیده:cry:
من چیو تابلو کردم آمی جونم؟:redface:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
معجزه زندگی من
سلام به همه دوستای گل
دیروز یکی از دوستان یه پستی داده بود که نظرش منو مجبور به تعریف بخشی از زندگیم کرد که حتما یه خواست الهی بوده تا به یک درس بزرگ از زندگی برسم.

وگرنه اگر قدرتشو داشتیم لحظه ای سر از سجده شکر یگانه خالق عاشق بر نمیداشتیم

سجاد گرامی و عزیز
باور کن خیلی ناراحت شدم خدای بزرگ رو همه شاکریم که دوستی همچون شما رو برای این روزها به ما اعطا کرد و بازهم شکر که نیروی مضاعف برای برگشتن در شما دمید و بازهم شکر که با این همه مورد تو زندگیت درس استقامت بهمون دادی .
چند روز پیش تو یه روزنامه ای یه قسمت از نهج البلاغه حضرت امیر رو گذاشته بود و توضیحاتی بابتش داده بود به این مظنون:ایمان عنایتی است، در مرحله عمل ما در ایمان تاثیر دارد. ایمان بر خلاف یقین، امری قابل کاهش و افزایش است و با عمل کردن انسان، ایمان وی افزوده میشود. ایمان امریست فرایندی که نه تنها در دنیا بلکه در آخرت هم تاثیر گذار خواهد بود.
و در نهایت خدا رو شکر که نور ایمان را در شما به ارمغان گذاشت سجاد عزیز:gol::gol::gol:

lili 68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w40::w40:مرسی که جواب دادین :redface:
پس کی قرعه کشی میکنین؟
من انرژی میخووووووووووووووووواااااااااااااااااااااااااااااااام:w21::w27:

sajad_had

عضو جدید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اگه بگم نفهمیدم یعنی خنگم؟!!!!
نه عزیزم ببین من الان چی میگم تو هم همینو بگو تا 5 شنبه هفته بعدی
من اعتراض دارم دوباره عدد 12 در اومد فاطیما به جناب فشفشه اشاره کرد کفت 3تا بزارین روش تا یه ذره به سجاد بخندیم .
البته یه سری چیزای دیگه هم هست بگم فاطیما ؟ بگم؟ .......
بگم که به من پیشنهاد ریالی هم شد که قضیه چشمک و تقلب این هفته رو لو ندم؟

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خود شماره 15 کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D اگه تا چند ثانیه دیگه نیای جاتو میدیم به شماره ی 20:D
تبریک میگم به شماره ی15(شیدا اگه اشتباه نکنم) ما این هفته کلی انرژی برات میفرستیم دوست عزیز:love::w27::w32::w33::w38::w40::w14:

sajad_had

عضو جدید
ااااااا صبر کنید تو این قرعه کشی ها از چه نرم افزاری استفاده می کنید که هر دفعه عدد 12 رو با یه عدد دیگه جمع می کنه؟:whistle::whistle:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعتراض دارم دوباره عدد 12 در اومد فاطیما به جناب فشفشه اشاره کرد کفت 3تا بزارین روش تا یه ذره به سجاد بخندیم .

:w15::w25::w15::w25::w15::w25:
:D

افرودیته

عضو جدید
خوب با اینکه....
ولی نظر منم همونیه که اقای سجاد گفت!!! :D
ولی من هنز نفهمیدما!!

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
میلیونر شدن در یک چشم به هم زدن
یک مرد آمریکایی 3 شغله یکشبه میلیونر شد و یک جایزه 39 میلیون دلاری را برد. کلاید پرسلی که اهل سانتا کروز است به آسوشیتدپرس، گفت: من همیشه در آروزی این بودم که بهترین موقعیت را برای خانواده ام فراهم فراهم کنم، اما با وجود آن که 3شغله هستم و شب و روز فعالیت می کنم، بازهم نمیتوانستم آنها را راضی نگه دارم. به همین دلیل طی دوسال اخیر که بحران اقتصادی در بیشتر کشورهای جهان بویژه آمریکا غلبه کرده از فرصت استفاده کردم و طی این دوسال، 25 بار در مسابقه شرکت کردم تا این که سرانجام در یکی از این مسابقات برنده شدم و مبلغ 39 میلیون دلار دریافت کردم. این مرد 49 ساله که در دو رستوران و یک مرکز خدماتی مشغول به کار است، قصد دارد تا با خرید یک لیموزین گران قیمت و یک خانه بزرگ بقیه عمر خود را در رفاه مطلق سپری کند .
دوستان گرامی لطفا همگی نظرتون رو در مورد این موضوع بیان کنید خواهشا;):gol:;)

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوش شانس این هفته عدد 15 هست;):gol:;)

با سلام خدمت همه ي عزيزان وعرض خسته نباشين خدمت شما.. ....

واي باورم نميشه...خيلي خيلي خوشحالم....

:w40::w40::w40::w42::w42::w42:
از اينكه دير جواب ميدم خيلي خيلي شرمنده...من سرعتم بد جور كم شده...

sajad_had

عضو جدید
میلیونر شدن در یک چشم به هم زدن

یک مرد آمریکایی 3 شغله یکشبه میلیونر شد و یک جایزه 39 میلیون دلاری ..........
دوستان گرامی لطفا همگی نظرتون رو در مورد این موضوع بیان کنید خواهشا;):gol:;)
این که چیزی نیست من خودم یه هفته ای اگه بخواد بدون هیچ مدرکی دارم صاحب شغل میشم تازه خونه زن و زندگیم هم داره به خواست خدا جور میشه دقیقا همونی که میخوام :whistle:
البته بگم این قسمت آخر تو دایره آرزو ها اتفاق افتاده ها

sajad_had

عضو جدید
با سلام خدمت همه ي عزيزان وعرض خسته نباشين خدمت شما.. ....

واي باورم نميشه...خيلي خيلي خوشحالم....

:w40::w40::w40::w42::w42::w42:
از اينكه دير جواب ميدم خيلي خيلي شرمنده...من سرعتم بد جور كم شده...
:whistle: نه دیگه دیر اومدی نوبت رو دادن به شماره 12 طبق قوانین گروه :whistle:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خود شماره 15 کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D اگه تا چند ثانیه دیگه نیای جاتو میدیم به شماره ی 20:D
تبریک میگم به شماره ی15(شیدا اگه اشتباه نکنم) ما این هفته کلی انرژی برات میفرستیم دوست عزیز:love::w27::w32::w33::w38::w40::w14:

نه نه ..جامو عوض نكنين...اومدم..

مرسي عزيزم...خيلي خوشحالم كه در بين شما نازينينها حضور دارم...انشا ا... نوبت شما...

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:whistle: نه دیگه دیر اومدی نوبت رو دادن به شماره 12 طبق قوانین گروه :whistle:

ااااااااا نخیر......از اولم قید شده بود که جاشو به شماره ی 20میدن،:w16: شماره ی 12 رو هم دیگه اسمشو تو قرعه کشی نمیذارن ، میذارن اخرین نفر اعلام میکنن اسمش در اومده:w25::D;)

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب با اینکه....
ولی نظر منم همونیه که اقای سجاد گفت!!! :D
ولی من هنز نفهمیدما!!
این سجادم با این توضیح دادنش
ببین عزیزم ما یه لیستی تهیه کردیم از دوستانی که اعلام آمادگی کردن
این لیست مثل یه صندوق قرض الحسنه میمونه
که دیگه به جای پول انرژیامونو میریزیم توش و همه برای هم دعا میکنیم تا به آرزوهامون برسیم
هر پنجشنبه قرعه کشی میکنیم و به مدت یه هفته برای فرد منتخب بیشتر از بقیه تمرکز میکنیم تا به آرزوهاش برسه

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه ..جامو عوض نكنين...اومدم..

مرسي عزيزم...خيلي خوشحالم كه در بين شما نازينينها حضور دارم...انشا ا... نوبت شما...

مرسی عزیزم:gol:امیدواریم به هرچیزی که میخوای و صلاحته برسییییییی:love::w16::w30::w32::w33::w36::w40::w42::w32::w14::w42::w40:

من خیلی ناراحتم که نمیتونم مثبت بدم:cry::crying2:.....فردا میام مثبتای امشبو میدم:D

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم:gol:امیدواریم به هرچیزی که میخوای و صلاحته برسییییییی:love::w16::w30::w32::w33::w36::w40::w42::w32::w14::w42::w40:

من خیلی ناراحتم که نمیتونم مثبت بدم:cry::crying2:.....فردا میام مثبتای امشبو میدم:D
قربونت برم آمی جونم
حضورت انرژی مثبته
این چه حرفیه
نباید ازمون علامت+ بزنه که
این که شادیم و آرومیم که در کنار همیم یعنی
انرژیییییییییییییییی مثبت
:w40:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم:gol:امیدواریم به هرچیزی که میخوای و صلاحته برسییییییی:love::w16::w30::w36::w42::w40:

ممنون گلم...مرسي...اميدوارم همه مخصوصا بچه ها ي گل اينجا به هر چي ميخان برسن...

عزيزم اينا چه حرفيه...همين كه خودت اينجايي سرتاسر مثبته...