یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تاپیکها موقتا به تالار ازاد منتقل شد تا تالار پاکسازی بشه و تالار قانون جاذبه به حای زندگی و سلامت ایجاد بشه (قرار شد یه مدت ازمایشی باشه تا اگه جواب داد و خوب پیش رفت دائمی بشه)
فقط لطفا اسمی که واسه تالار مناسب میدونید بگید
من چیزی به ذهنم نمیرسه!:دی
بگین که به ادمین بگم درستش کنه :gol:
سلام!
کار خوبیه!!!
باید نظرات جمع کرد!
الآن یه تایپیک درست کردم, که دوستان لطف کنن و بیان اونجا نظراتمون رو در مورد اسم بگیم!

انتخاب اسم برای تالار قانون جاذبه!

تا بتونیم یه جا, جمع آوری کنیم...!
موفق باشین...!

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان عزیز

خوشحالم که بالاخره دوستان به هدف والای ما پی بردند و با ایجاد تالار برای قانون جاذبه موافقت کردند. در تعیین اسم مهمترین فاکتور این است که اینقدر جذاب باشه که بتونه افراد رو به خودش جذب کنه. و ما بتونیم از تمامی پتانسیل های موجود استفاده نماییم.

*anis*

عضو جدید
سلام به دوستاي گلم . منم يه سوال در مورد همين جذب كم تراكم و پرتراكم دارم : من سخنرانيهاي دكتر فرهنگ رو كه گوش كردم ، ايشون ميگن كم تراكم ها پر تراكم ها رو جذب ميكنن ولي پرتراكم ها پرتراكم ترها رو جذب نميكنن . حالا سوال من اينه اگه اينجور باشه پس من از اينكه خصلتاي خوبم پر تراكم باشن نتيجه اي نميگيرم .يعني من اگه بخوام مثلا طرفم خيلي صادق باشه خودم بايد كم صادق باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هر چي به اين قانون فكر ميكنم گيچ تر ميشم . يه جورايي آدمو ميپيچونه دور خودش . البته خودم به اين نتيجه رسيدم كه بايد همه خصلتاي خوبمو پر رنگ پر رنگ كنم كه مشكلي پيش نياد . نظر شماها چيه؟:surprised:

*afsane*

عضو جدید
1- گاهی, آدم ها یک کار بدی رو انجام میدن! ولی باور دارن که اشتباه نیست! مثل فردی دروغ میگه , ولی با تلقین ها و فکر و خیالهاش به این باور رسیده که دروغ نگفته!(که البته تو مراحل بالاتر, بیماری خطرناک روانی هم هستش!)
این فرد ذهنش شاید انرژی های مثبت رو به طرف خودش جذب کنه!
ولی افرای که ته دلشون, مطمئن باشن که دروغ گفتن, همین کارساز خواهد شد!
ما باید به مرحله ای برسیم که دلمون زبونمون و عقیدمون یکی بشه!(مثل مطلبی که انیس جان گفتن) اونقت ست که ازاین قانون بهتر نتیجه میگیریم!
البته در مورد متراکمتر که فرمودی, مثلا ما کم تراکم, یه پرتراکم رو جذب میکنیم! که البته اون پرتراکم هم باید یه متراکمتر از خودش رو جذب کنه!!!! پس اونوقت نباید مارو جذب کنه(چون ما از اون کم تراکمتر هستیم!)...!
حالا نتیجه چی هست؟؟
پس به یه شاخ و برگ هایی هم میرسیم!! که قانون تحت شرایط اونها فعالیت میکنه!!!
شاید تفکر ما, احساس ما یا اون دوستمون! شاید هم بعضی از عواملی که هنوز برای ما ناشناخته هستن...!

2- انصاف رو نمیشه اینجوری تعبیر کرد!!!!
این برمیگرده به اینکه ادب از که آموختی؟ میگه از بی ادبان...!
این بستگی به انسان و ظرفیتش و شناختش از اطراف و جهان ! و اینکه قدرت تشخیص بالایی داشته باشیم که مطالب و کردارها رو مقایسه کنیم و بهترین رو انتخاب کنیم!
فکر نمیکنم به قانون مربوط باشه! البته نظر دوستان هم میتونه مساعد باشه...!

به امید روزی که...!:gol:

یا حق...!
سلام.ممنون که نظرتون رو گفتین.در رابطه با مطلبی که گفتین پر تراکم یه پر تراکم تر رو جذب میکنه باید بگم خیر .این قانون میگه کم تراکم پر تراکم رو جذب میکنه.نمی دونم شاید به قول شما این قانون تعبیرهای مختلفی داشته باشه که واسه ما ناشناخته باشه.ممنون:smile::gol:

tirmah

عضو جدید
نمی دونم دیر شده یا نه ولی من چند نام انتخاب کردمدیدم هیچ کس نظر نداده گفتم من نظر بدم

پتانسیل های مثبت
مرا به خودم جذب کن
2قطبی ها
ایا جاذبه سیب را از درخت انداخت

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم دیر شده یا نه ولی من چند نام انتخاب کردمدیدم هیچ کس نظر نداده گفتم من نظر بدم

پتانسیل های مثبت
مرا به خودم جذب کن
2قطبی ها
ایا جاذبه سیب را از درخت انداخت
ممنون از شما.
من ازاین اسم خوشم اومد:پتانسیلهای مثبت
منتظر نظرات بقیه بچه ها هم هستیم.منم یکم به مغزم فشار میارم:)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .موضوع جمع اوري و دسته بندي تايپيكها منتفيه؟ چرا جوابمو نميديد؟

فکر می کنم ستایش دیگر (setayesh_19) به شما جواب داد. با پست خصوصی واسش بفرستید ایشوم مسئول تاپیک هستش. بعد که تکلیفمون معلوم شد یه جای واسشون دست و پا می کنیم.
ممنون

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستاي گلم . منم يه سوال در مورد همين جذب كم تراكم و پرتراكم دارم : من سخنرانيهاي دكتر فرهنگ رو كه گوش كردم ، ايشون ميگن كم تراكم ها پر تراكم ها رو جذب ميكنن ولي پرتراكم ها پرتراكم ترها رو جذب نميكنن . حالا سوال من اينه اگه اينجور باشه پس من از اينكه خصلتاي خوبم پر تراكم باشن نتيجه اي نميگيرم .يعني من اگه بخوام مثلا طرفم خيلي صادق باشه خودم بايد كم صادق باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هر چي به اين قانون فكر ميكنم گيچ تر ميشم . يه جورايي آدمو ميپيچونه دور خودش . البته خودم به اين نتيجه رسيدم كه بايد همه خصلتاي خوبمو پر رنگ پر رنگ كنم كه مشكلي پيش نياد . نظر شماها چيه؟:surprised:
سلام
من تقريبا از 44 سي‌دي دكتر فرهنگ اكثرش رو گوش دادم، اما اين جمله پرتراكم‌ها پرتراكم‌تر‌ها رو جذب نميكنن رو اصلا يادم نمياد!!!:surprised:
در مورد سوالتون هم بايد بگم كه اگه درست به صحبت‌هاي دكتر گوش داده باشيد، ايشون بيان كردند كه شخصي از ايشون ميپرسند كه همسر مقابل من داراي چه مشخصاتي خواهند بود؟
ايشون بيان ميكنند كه هر خصوصيتي كه تو داري، خصوصيات ايشون n برابر تو خواهد بود....
مثلا اگه مهربون هستي، همسرت n برابر شما مهربون خواهد بود.... اگر خيلي صادقي، همسر شما n برابر شما صادق خواهد بود....
و ايشون يادمه كه اين مطلب رو براي تمامي اطرافيان عنوان ميكردند...
يعني اگه به اطرافتون نگاه كنيد، دوست ... آشنا و همسرتون، ميبينيد كه اطرافيان نزديكتون همان خصوصيات شما رو دارند....
پس طبق گفته‌ي دكتر فرهنگ، شما كسي رو جذب خواهيد كرد كه از خودتون صادق تر باشه.... :gol::gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
با امید به پیروزی و سلامتی برای همگی
قابل توجه دوست عزیز:

متفاوت ترین سمینار موفقیت(قانون جذب)رایگان
سخنران: معصومه تیموری «نویسنده کتاب پرفروش رویاهایی که رویا نیستند»
زمان: پنجشنبه و جمعه 5،6 شهریور ساعت 17

مکان: میدان ولیعصر- ابتدای بلوار کشاورز- بعد از تقاطع فلسطین-
خیابان کبکانیان- نبش کوچه دهم- تالار تفاهم تلفن: 22853342

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوست عزیز:

انقدر مارو سوسو ندین دیگه...:)
ما که تهران نیستیم :w05:
شما برید واسه ما هم تعریف کنین ;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحر در کوزه نگنجد ظرف ادراک ما را اندازه ای است که به عنایت حق بسته است و به اعتقاد و همت ما ، که هر چقدر همت و اعتقاد سیر صعودی اش را طی کند ، عنایت حق نیز بیشتر شامل حال اهل عمل قرار میگیرد.

"وان من شیء الا عندنا خزائنه و ما ننزله الا بقدر معلوم." سخن بی پایان است اما به قدر طالب فرود می آید.
چون در خدمت عطار آمدی شکر بسیار است ، اما می بیند که سیم چند آوردی به قدر آن شکر دهد. سیم اینجا همت و اعتقاد است ؛ به قدر همت و اعتقاد سخن فرود آید. همچنین آدمی بیاید که او را در دریاها بس نکند و آدمی باشد که او را قطره ای بس باشد و زیاده از آن زیانش دارد و این تنها در عالم معنی و معلوم و حکمت نیست در همه چیز است.

هر آنکه طاعت بیشتر کند و اطاعت خدای تعالی ، مزدش به تأخیر افتد اما این تأخیر را اجر و لذتی است که ارزش عاشق را می نمایاند و اینکه بوسه بر کاکل چنین خورشیدی ، جانت را می خواهد و نه هر مطاع بی ارزش دیگری را.

حکایت آورده اند که حق تعالی میفرماید: "ای بنده من حاجت تو در حالت دعا و ناله زود برآوردمی اما در اجابت آن تأخیر می افتد تا بسیار بنالی که آواز و ناله تو مرا خوش آید ".
بطور مثال دوگدا بر در شخصی آمدند ، یکی مطلوب و محبوب و دیگری عظیم و مغبوض . صاحب خانه گوید به غلام که زود و بی تأخیر به آن مغبوض نان پاره بده تا از در ما زود آواره شود و آن دیگر را که محبوب است وعده بده که هنوز نان نپخته اند، صبر کن تا نان برسد.

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوست عزیز:

انقدر مارو سوسو ندین دیگه...:)
ما که تهران نیستیم :w05:
شما برید واسه ما هم تعریف کنین ;)
سارا جان غصه نخور، يه ساعتي گذاشتن كه ما تهراني‌ها هم جوون نداريم با زبون روزه اون موقع بريم :D
بيخود نيس كه رايگانه :D
------
ممنون از فشفشه‌ي عزيز بابت اطلاع رساني‌ خوبشون.... :gol:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جان غصه نخور، يه ساعتي گذاشتن كه ما تهراني‌ها هم جوون نداريم با زبون روزه اون موقع بريم :D
بيخود نيس كه رايگانه :D
------
ممنون از فشفشه‌ي عزيز بابت اطلاع رساني‌ خوبشون.... :gol:
عزیزم باز شما بی جون می تونین برین:)
ما همینشم نمی تونیم:thumbsup2:
:w16::w17:

saraTenkredi

عضو جدید
هورااااا

هورااااا

سلام بچه ها!
اگه بدونین....!!!
من یه آرزو دارم که یک ماه براش وقت در نظر گرفتم، یک ماه دیگه این موقع........... وایییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!:w11:

اگه بدونین چقدر هیجان انگیزه وقتی به یه رویا فکر می کنی و با خودت می گی چی میشد اگه.....؟ بعد همین طور به رویات فکر می کنی و یه آرزو برای خودت می سازی... یهو یادت از قانون جذب میاد که.... فرمانبردارم سرورم! بعد یهو میبینی که رویا چیه آرزو چیه؟ اون تو دستاته مال توئه! فقط اگر بخوای!!! واو !
خیلی خوبه که دوستای خوبی ایجا هستند که اینو درک کردن و قبولش دارن :w36:

:w14:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها!
اگه بدونین....!!!
من یه آرزو دارم که یک ماه براش وقت در نظر گرفتم، یک ماه دیگه این موقع........... وایییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!:w11:

اگه بدونین چقدر هیجان انگیزه وقتی به یه رویا فکر می کنی و با خودت می گی چی میشد اگه.....؟ بعد همین طور به رویات فکر می کنی و یه آرزو برای خودت می سازی... یهو یادت از قانون جذب میاد که.... فرمانبردارم سرورم! بعد یهو میبینی که رویا چیه آرزو چیه؟ اون تو دستاته مال توئه! فقط اگر بخوای!!! واو !

پس ما منتظریم که ماه بعد همین روز بیای و بگی که بهش رسیدی ;)
موفق باشی:)

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها!
اگه بدونین....!!!

سلام دوست عزيز
ايشالا كه ماه آينده مياي برامون از دستيابيت تعريف ميكني...
فقط براي جذب خواستت اگه ديگه نيار!!
وقتي باور داري، ديگه اگه نداره... بگو حتما... حتما مال تو ميشه....
در ضمن رويا و آرزو هم نيس... واقعيتيه كه مال توئه! به تو تعلق داره.... به زودي هم بهش ميرسي.... ;)

*afsane*

عضو جدید
سلام بچه ها!
اگه بدونین....!!!

سلام سارا خانم.بهت تبريك ميگم به خاطر چيزي كه الان ديگه مال تو هستش:smile:
حتما خبر رسيدنش رو بهمون بده;)

saraTenkredi

عضو جدید
پس ما منتظریم که ماه بعد همین روز بیای و بگی که بهش رسیدی ;)
موفق باشی:)

سلام سارا خانم.بهت تبريك ميگم به خاطر چيزي كه الان ديگه مال تو هستش:smile:
حتما خبر رسيدنش رو بهمون بده;)

یه ماه دیگه میام بهتون شیرینی می دم :D

سلام دوست عزيز
ايشالا كه ماه آينده مياي برامون از دستيابيت تعريف ميكني...
فقط براي جذب خواستت اگه ديگه نيار!!
وقتي باور داري، ديگه اگه نداره... بگو حتما... حتما مال تو ميشه....
در ضمن رويا و آرزو هم نيس... واقعيتيه كه مال توئه! به تو تعلق داره.... به زودي هم بهش ميرسي.... ;)

:w27:

:w42:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد جوانی در آرزوی ازدواج با دختر کشاورزی بود.
کشاورز گفت برو در آن قطعه زمین بایست. من سه گاو نر را آزاد می کنم اگر توانستی دم یکی از این گاو نرها را بگیری من دخترم را به تو خواهم داد. مرد قبول کرد. در طویله اولی که بزرگترین بود باز شد .
باور کردنی نبود بزرگترین و خشمگین ترین گاوی که در تمام عمرش دیده بود. گاو با سم به زمین می کوبید و به طرف مرد جوان حمله برد. جوان خود را کنار کشید تا گاو از مرتع گذشت. دومین در طویله که کوچکتر بود باز شد. گاوی کوچکتر از قبلی که با سرعت حرکت کرد .
جوان پیش خودش گفت : منطق می گوید این را ولش کنم چون گاو بعدی کوچکتر است و این ارزش جنگیدن ندارد. سومین در طویله هم باز شد و همانطور که فکر میکرد ضعیفترین و کوچکترین گاوی بود که در تمام عمرش دیده بود.
پس لبخندی زد و در موقع مناسب روی گاو پرید و دستش را دراز کرد تا دم گاو را بگیرد.اما.........گاو دم نداشت!!!!

زندگی پر از ارزشهای دست یافتنی است اما اگر به آنها اجازه رد شدن بدهیم ممکن است که دیگر هیچ وقت نصیبمان نشود. برای همین سعی کن که همیشه اولین شانس را دریابی.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
بیا نذاریم از گذشت لحظه ها ،افسوس و سرزنش از دست دادنش باقی بمونه.به هیچ قیمتی اجازه ندهیم نصیب ما از گذشت لحظه ها پشیمونی و بی خبری باشه که غیر از خوشبختی دیروز سعادت امروز و فردامونم به باد بده.
اگه با اندیشه های سرشار از مهر به همه ، در انتظار یک معجزه باشیم ،زندگی با همه شکوه و زیباییش به من و تو لبخند میزنه.
بیا گذشته های دردناک رو رها کنیم.اینجوری امروز یه روز دیگه ست.امروز دیروز نیست امروز شروع تازه باقی زندگی ماست.

*anis*

عضو جدید
سلام
من تقريبا از 44 سي‌دي دكتر فرهنگ اكثرش رو گوش دادم، اما اين جمله پرتراكم‌ها پرتراكم‌تر‌ها رو جذب نميكنن رو اصلا يادم نمياد!!!:surprised:
در مورد سوالتون هم بايد بگم كه اگه درست به صحبت‌هاي دكتر گوش داده باشيد، ايشون بيان كردند كه شخصي از ايشون ميپرسند كه همسر مقابل من داراي چه مشخصاتي خواهند بود؟
ايشون بيان ميكنند كه هر خصوصيتي كه تو داري، خصوصيات ايشون n برابر تو خواهد بود....
مثلا اگه مهربون هستي، همسرت n برابر شما مهربون خواهد بود.... اگر خيلي صادقي، همسر شما n برابر شما صادق خواهد بود....
و ايشون يادمه كه اين مطلب رو براي تمامي اطرافيان عنوان ميكردند...
يعني اگه به اطرافتون نگاه كنيد، دوست ... آشنا و همسرتون، ميبينيد كه اطرافيان نزديكتون همان خصوصيات شما رو دارند....
پس طبق گفته‌ي دكتر فرهنگ، شما كسي رو جذب خواهيد كرد كه از خودتون صادق تر باشه.... :gol::gol::gol:
مرسي مهسا جون بابت جوابت . اين بحثو من توي محفلي براي بحث و گفتگو .... مطرح كردم بيا اونجا ادامش بديم ;)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها بازمانده يك كشتی شكسته توسط جريان آب به يك جزيره دورافتاده برده شد، او با بيقراری به درگاه خداوند دعا می‌كرد
تا او را نجات بخشد، او ساعتها به اقيانوس چشم می‌دوخت، تا شايد نشانی از كمك بيابد اما هيچ چيز به چشم نمی‌آمد.

سرآخر نااميد شد و تصميم گرفت كه كلبه ای كوچك خارج از كلك بسازد تا از خود و وسايل اندكش را بهتر محافظت نمايد، روزی پس از آنكه از جستجوی غذا بازگشت، خانه كوچكش را در آتش يافت، دود به آسمان رفته بود، بدترين چيز ممكن رخ داده بود، او عصباني و اندوهگين فرياد زد: «
خدايا چگونه توانستی با من چنين كنی؟»

صبح روز بعد او با صدای يك كشتی كه به جزيره نزديك می‌شد از خواب برخاست، آن می‌آمد تا او را نجات دهد.

مرد از نجات دهندگانش پرسيد: «
چطور متوجه شديد كه من اينجا هستم؟»

آنها در جواب گفتند: «
ما علامت دودی را که فرستادی، ديديم!»

آسان می‌توان دلسرد شد هنگامی كه بنظر می‌رسد كارها به خوبی پيش نمی‌روند، اما نبايد اميدمان را از دست دهيم زيرا خدا در كار زندگی ماست، حتی در ميان درد و رنج.
دفعه آينده كه كلبه شما در حال سوختن است به ياد آورید كه آن شايد علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:gol:از آسمان طلا مي‌بارد:gol:
;)گروه موفقيت;)

*afsane*

عضو جدید
قانون بخشايش

قانون بخشايش

یکی از قوانین معنوي موفقيت قانون بخشايش است. اين قانون را مي توان قانون داد و ستد نيز خواند.
زيرا کائنات از طريق مبادله پويا عمل مي کند. هيچ چيز ايستا نيست. جسمتان در حال مبادله پويا و مداوم با جسم کائنات است. ذهنتان به طرزي پويا با ذهن کيهان ارتباط متقابل دارد. نيرويتان نمايانگر انرژي کيهاني است جريان حيات هيچ نيست مگر ارتباط متقابل و هماهنگ همه عناصر و نيروهايي که به صورت قانون بخشايش عمل مي کند.
چون جسم و ذهنتان و کائنات در مبادله پويا و مداومند، بندآوردن جريان نيرو مانند بندآوردن جريان خون است. هرگاه خون از جريان باز ايستد دچار احتقان و گرفتگي و ايستايي مي شود. به اين دليل بايد ببخشاييد و بستانيد تا بتوانيد ثروت و فراواني - يا هر چه را که در زندگي خواهانيد- در زندگيتان در جريان نگه داريد.
هر چه بيشتر- ببخشيد، بيشتر دريافت مي کنيد. زيرا فراواني کائنات را در زندگيتان در جريان نگه مي داريد. در واقع، هر آنچه که در زندگي ارزش داشته باشد فقط زماني فزوني مي يابد که بخشيده شود. آنچه در اثر بخشيدن افزايش نيابد، نه ارزش بخشيدن دارد و نه ارزش دريافت کردن، چنانچه با عمل بخشيدن احساس کنيد که چيزي را از دست داده ايد واقعا آن هديه را نداده ايد و موجب افزايش آن نخواهد شد. اگر با اکراه ببخشاييد، نيرويي در پس آن بخشايش وجود ندارد.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها بازمانده يك كشتی شكسته توسط جريان آب به يك جزيره دورافتاده برده شد، او با بيقراری به درگاه خداوند دعا می‌كرد
تا او را نجات بخشد، او ساعتها به اقيانوس چشم می‌دوخت، تا شايد نشانی از كمك بيابد اما هيچ چيز به چشم نمی‌آمد.

سرآخر نااميد شد و تصميم گرفت كه كلبه ای كوچك خارج از كلك بسازد تا از خود و وسايل اندكش را بهتر محافظت نمايد، روزی پس از آنكه از جستجوی غذا بازگشت، خانه كوچكش را در آتش يافت، دود به آسمان رفته بود، بدترين چيز ممكن رخ داده بود، او عصباني و اندوهگين فرياد زد: «خدايا چگونه توانستی با من چنين كنی؟»

صبح روز بعد او با صدای يك كشتی كه به جزيره نزديك می‌شد از خواب برخاست، آن می‌آمد تا او را نجات دهد.

مرد از نجات دهندگانش پرسيد: «چطور متوجه شديد كه من اينجا هستم؟»

آنها در جواب گفتند: «ما علامت دودی را که فرستادی، ديديم!»

آسان می‌توان دلسرد شد هنگامی كه بنظر می‌رسد كارها به خوبی پيش نمی‌روند، اما نبايد اميدمان را از دست دهيم زيرا خدا در كار زندگی ماست، حتی در ميان درد و رنج.
دفعه آينده كه كلبه شما در حال سوختن است به ياد آورید كه آن شايد علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:gol:از آسمان طلا مي‌بارد:gol:
;)گروه موفقيت;)

عالی بود.واقعا ممنون:w16::w11:

*afsane*

عضو جدید
کشاورزي الاغ پيري داشت که يه روز اتفاقي ميفته تو ي يک چاه بدون آب . کشاورز هر چه سعي کرد نتونست الاغ رو از تو چاه بيرون بياره .براي اينکه حيوون بيچاره زياد زجر نکشه کشاورز و مردم روستا تصميم گرفتن چاه روبا خاک پر کنن تا الاغ زود تر بميره و زياد زجر نکشه .
مردم با سطل روي سر الاغ خاک مي ريختند اما الاغ هربار خاکهاي روي بدنش رو مي تکوند و زير پاش مي ريخت و وقتي خاک زير پاش بالا ميآمد سعي ميکرد بره روي خاک ها .
روستايي ها همينطور به زنده به گور کردن الاغ بيچاره ادامه دادند و الاغ هم همينطور به بالا اومدن ادامه داد تا اينکه به لبه يچاه رسيد و بيرون اومد .
مشکلات زندگي مثل تلي از خاک بر سر ما ميريزند و ما مثل هميشه دو اتنخاب داريم . اول اينکه اجازه بديم مشکلات ما رو زنده به گور کنن و دوم اينکه از مشکلات سکويي بسازيم براي صعود

آخرین ویرایش:

*afsane*

عضو جدید
دو مرد در کنار درياچه اي مشغول ماهيگيري بودند . يکي از آنها ماهيگير با تجربه و ماهري بود اما ديگري ماهيگيري نمي دانست .
هر بار که مرد با تجربه يک ماهي بزرگ مي گرفت ، آنرا در ظرف يخي که در کنار دستش بود مي انداخت تا ماهي ها تازه بمانند ، اما ديگري به محض گرفتن يک ماهي بزرگ آنرا به دريا پرتاب مي کرد .
ماهيگير با تجربه از اينکه مي ديد آن مرد چگونه ماهي را از دست مي دهد بسيار متعجب بود . لذا پس از مدتي از او پرسيد :
- چرا ماهي هاي به اين بزرگي را به دريا پرت مي کني ؟
مرد جواب داد : آخر تابه من کوچک است !

گاهي ما نيز همانند همان مرد ، شانس هاي بزرگ ، شغل هاي بزرگ ، روياهاي بزرگ و فرصت هاي بزرگي را که خداوند به ما ارزاني مي دارد را قبول نمي کنيم . چون ايمانمان کم است .
ما به يک مرد که تنها نيازش تهيه يک تابه بزرگتر بود مي خنديم ، اما نمي دانيم که تنها نياز ما نيز ، آنست که ايمانمان را افزايش دهيم .
خداوند هيچگاه چيزي را که شايسته آن نباشي به تو نمي دهد .
اين بدان معناست که با اعتماد به نفس کامل از آنچه خداوند بر سر راهت قرار مي دهد استفاده کني .
هيچ چيز براي خدا غير ممکن نيست .

به ياد داشته باش :
به خدايت نگو که چقدر مشکلاتت بزرگ است ،
به مشکلاتت بگو که چقدر خدايت بزرگ است .

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو مرد در کنار درياچه اي مشغول ماهيگيري بودند . يکي از آنها ماهيگير با تجربه و ماهري بود اما ديگري ماهيگيري نمي دانست .
هر بار که مرد با تجربه يک ماهي بزرگ مي گرفت ، آنرا در ظرف يخي که در کنار دستش بود مي انداخت تا ماهي ها تازه بمانند ، اما ديگري به محض گرفتن يک ماهي بزرگ آنرا به دريا پرتاب مي کرد .
ماهيگير با تجربه از اينکه مي ديد آن مرد چگونه ماهي را از دست مي دهد بسيار متعجب بود . لذا پس از مدتي از او پرسيد :
- چرا ماهي هاي به اين بزرگي را به دريا پرت مي کني ؟
مرد جواب داد : آخر تابه من کوچک است !

گاهي ما نيز همانند همان مرد ، شانس هاي بزرگ ، شغل هاي بزرگ ، روياهاي بزرگ و فرصت هاي بزرگي را که خداوند به ما ارزاني مي دارد را قبول نمي کنيم . چون ايمانمان کم است .
ما به يک مرد که تنها نيازش تهيه يک تابه بزرگتر بود مي خنديم ، اما نمي دانيم که تنها نياز ما نيز ، آنست که ايمانمان را افزايش دهيم .
خداوند هيچگاه چيزي را که شايسته آن نباشي به تو نمي دهد .
اين بدان معناست که با اعتماد به نفس کامل از آنچه خداوند بر سر راهت قرار مي دهد استفاده کني .
هيچ چيز براي خدا غير ممکن نيست .

به ياد داشته باش :
به خدايت نگو که چقدر مشکلاتت بزرگ است ،
به مشکلاتت بگو که چقدر خدايت بزرگ است .
when you face with a problem,don't say:"oh my GOD! I have a big problem..." say :" hey problem,I have a big GOD"

;):w11::w17: