گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

فرهنگ

مدیر بازنشسته
چرا اینجا انقدر ساکته.
تقصیر این رییسه که اومد بچه ها رو دعوا کرد.... ( حکم اخراجم صادر شد)

کلاسا تق و لق .امتحانا به یک هفته بعد منتقل!!!
عجب زندگی شده.
این سال اخری ترس فارغ نشدن از تحصیل به جون همه ورودی های 85 دانشکده ما افتاده

بعد مدتها امروز حس میکنم حالم خوبه .میخوام اینجا رو شلوغ کنم.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
پدیده بسیار دیدنی «انجماد نور»

لطفا تا باز شدن كامل ایمیل شكیبا باشید
پدیده زیبا ولی خطرناك آذرخش یا برق ،نوعی تخلیه الکتریکی است که در اثر الکتریسته ساکن بین دو ابر و یا ابر و زمین ایجاد می‌شود.
پارسینه: پدیده زیبا ولی خطرناك آذرخش یا برق ،نوعی تخلیه الکتریکی است که در اثر الکتریسته ساکن بین دو ابر و یا ابر و زمین ایجاد می‌شود.
اما وقتی هنر و علم در هم بیامیزند،جذابیت بیشتری پیدا می کنند.BERT HICKMAN با ایجاد این پدیده را در قطعات شفاف و صیقلی آکریلیک توانسته است،طرح ها و نقوش بسیار پیچیده و دائمی در عمق آن خلق کند.و به آن لقب انجماد رعد و برق داده است.

nano.gemini

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم.:gol: همگی خوبید؟ چه خبرا؟ ما نبودیم خوش می گذشت دیگه؟؟؟:D یکی لطف کنه در یک پست بگه من اینجا نبودم چه اتفاقایی افتاده؟ کیا اومدن؟:)
باور کنید خوندنه 150 صفحه که چیزی بالغ بر 1500 تا پست داره انرژیه مضاعف می خواد!!!:biggrin:
کامپیوترم فعلاً معلوم نیست چه بلایی سرش اومده ولی ساعت کار سایت دانشگاه تا 8:30 شده. می تونم زود زود سر بزنم.;):gol:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پدیده بسیار دیدنی «انجماد نور»

لطفا تا باز شدن كامل ایمیل شكیبا باشید
پدیده زیبا ولی خطرناك آذرخش یا برق ،نوعی تخلیه الکتریکی است که در اثر الکتریسته ساکن بین دو ابر و یا ابر و زمین ایجاد می‌شود.
پارسینه: پدیده زیبا ولی خطرناك آذرخش یا برق ،نوعی تخلیه الکتریکی است که در اثر الکتریسته ساکن بین دو ابر و یا ابر و زمین ایجاد می‌شود.
اما وقتی هنر و علم در هم بیامیزند،جذابیت بیشتری پیدا می کنند.BERT HICKMAN با ایجاد این پدیده را در قطعات شفاف و صیقلی آکریلیک توانسته است،طرح ها و نقوش بسیار پیچیده و دائمی در عمق آن خلق کند.و به آن لقب انجماد رعد و برق داده است.

عکسا باز نشود :(

بالا