[ گفت و گو ] انتخاب رشته کارشناسی ارشــد و دکتــرا

mm_m

عضو جدید
.wysiwyg { BACKGROUND: #f5f5ff; FONT: 10pt tahoma, verdana, geneva, lucida, 'lucida grande', arial, helvetica, sans-serif; COLOR: #000000 } P { MARGIN: 0px } .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle } سلام
من رتبم 297 شده به نظرتون شبانه تهران بزنم یا روزانه شیراز؟
اگه بخوام روزانه شیراز برم نظرتون در مورد گاز چیه؟
دوستم رتبش 866 شده.روزانه جایی قبول میشه؟شبانه چی؟
منم دقيقا وضعيت شما رو دارم و بين روزانه شيراز و شبانه تهران موندم . اگه ساكن تهراني به نظرم شبانه تهران بهتره . درمورد دوستتونم احتمالا زاهدانو مياره .

aminkhan

عضو جدید
دوستان روزانه شیراز هر کدام از گرایش ها حداکثر تا چند و شبانه اش تا چند میشه قبول شد؟
مگه سطح شیراز پایینه که دوستان اینجوری سوال میکنند؟دوستان شیرازی در مورد لیسانس و فوق لیسانس مهندسی شیمی شیراز از نظر سطح علمی و اساتید آمار بدهند

nazanin1811

کاربر فعال
نه شيراز بعد ازتهران و صنعتي اصفهان قرار ميگيره.روزانه رو نميدونم ولي پارسال با 600 آموزش محور شبانه گرايش كنترل قبول شدن

omid_ar_87

عضو جدید
علم و صنعت رو مياريد -احتمال تربيت مدرس هم هست شبانه شريف و تهران البته نه فرآيند رو هم مياريد

خب به نظر شما کدوم بهتره؟شریف یا دانشگاه تهران کدوم گرایشا قبول می شه؟نظرتون در مورد محیط زیست و پلیمر چیه؟

sangelm

عضو جدید
قبولی ارشد

قبولی ارشد

سلام. من رتبه ام 717 شده. به نظرتون روزانه زاهدان قبول میشم؟

مهشید

عضو جدید
دوستان کسی از آخرین رتبه های قبولی ارشد مهندسی شیمی روزانه و شبانه در کرمان و زاهدان خبر داره؟

ممنون میشم اطلاع بدین

borazjaniam

کاربر فعال
با سلام خدمت همه دوستان عزیز من تصمیم دارم درکنکور ارشد شرکت کنم البته می خوام با یک سال تاخیر این کار رو انجام بدم تا امادگی بیشتری کسب کنم کسی هست که بتونه برای قبول شدن در دانشگاههای امیر کبیر یا شریف منو راهنمایی کنه مثلا چه کتاب هایی و در چه سطوحی مطالعه کنم

hotanshire

عضو جدید
سلام بچه ها ممنون میشم اگه کسی مقاله فارسی در مورد غشاهای پلیمری داره بهم میل کنه ممنون میشم واسه پروژم میخوام momeni_66@yahoo.com

sangelm

عضو جدید
من فارغ التحصیل سال 83 هستم وتا اون موقع همچین رتبه ای نداشتیم. بعدشم که بی خبرم

HAMED A

عضو جدید
رازي،كرمان،ياسوج،زاهدان،محيط زيست فردوسي و شايد بوشهر رابصورت روزانه به احتمال قوي مياري دوست عزيز

azam gerami

عضو جدید
دوست عزیز. اول رشته تحصیلی خودتون رو معرفی کنید تا بتونیم درباره بقیه موارد هم بحث کنیم.
ابتدا از رشته خودم شروع می کنم.
مهندسی شیمی عملیات پالایش. این رشته می تواند مانند رشته های گاز و پتروشیمی و مهندسی شیمی در پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و مناطق وابسته به شرکت نفت کار کرده.
این رشته بازار کار خوبی تا حدودی دارد. ولی در بیشتر جاها شرط معدل وجود دارد.
سلام منم مهندسی شیمی ام لیسانس گرایش بتروشیمی وفوق لیسانس مهندسی فرایند اما دودلم که دکترا بخونم یا نه می دونم سخته اما باید انگیزه قوی داشت . شما الامن شاغلید؟ اگه دوست داشتید جواب بدید کجا آیا مرتبط با رشتتون هست ؟:eek::cry:

AMIN_XCD

عضو جدید
بهترین موسسه برای کنکور ارشد کدام است؟

بهترین موسسه برای کنکور ارشد کدام است؟

با عرض سلام و وقت بخیر
در مورد انتخاب موسسه آمادگی کنکور ارشد چند تا سوال داشتم؟
به نظر شما کدامیک از موسسه های کنکور ارشد زیر برای مهندسی شیمی مناسب تر و بهتر است؟
  1. پارسه
  2. ماهان
  3. اکسین
این را هم بگویم که درس من چندان تعریفی ندارد.
لطفا" نظرتون را با ذکر علت بیان نمایید.
===================================================
در ضمن یک سوال دیگه داشتم که با اجازتون می پرسم:
الآن که این پست را می زنم برای خواندن ارشد دیر نشده است؟چون من درس هایم ضعیف است؛این سوال را می پرسم؛یعنی با این وقت که مانده است ارزش دارد که به کلاس بروم و این قدر هزینه نمایم ؛ یا من وقت را از دست داده ام و فرق چندانی نمی کند؟!
از اینکه وقت می گذارید و جواب من را می دهید از شما کمال تشکر را دارم.
دست شما درد نکند.
منتظر پاسخ ها و نظرات شما عزیزان هستم.........

آخرین ویرایش:

jijal

عضو جدید
سلام به همگی من ترم هفت صنایع غذایی ام می خوام امسال ارشد شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید. مرسی;)

jijal

عضو جدید
وای این منابع که خیلی زیاد هستش نمیشه واسه درس میکروبیولوژی یه جزوه ی توپ برای ارشد بهم معرفی کنید؟ کسی اینجا نیست کمکم کنه؟ :crying2: :cry:

jijal

عضو جدید
سلام
من از چندتا از استادام پرسیدم گفتن پارسه!نمیدونم والا

jijal

عضو جدید
مهندسی شیمی صنایع غذایی

مهندسی شیمی صنایع غذایی

سلام من ترم 7 صنایع غذایی هستم کسی هست از بچه های خودمون کسی هستش که بتونه واسه انتخاب رشته ی ارشد کمکم کنه؟
کدوم رشته بهتر هستش؟
اگه می شه یه کتاب واسه میکروبیولوژی بهم معرفی کنید ک واسه ارشد بدردم بخوره.
مرسی:gol:

hot849

عضو جدید
سلام من ترم 7 صنایع غذایی هستم کسی هست از بچه های خودمون کسی هستش که بتونه واسه انتخاب رشته ی ارشد کمکم کنه؟
کدوم رشته بهتر هستش؟
اگه می شه یه کتاب واسه میکروبیولوژی بهم معرفی کنید ک واسه ارشد بدردم بخوره.
مرسی:gol:

سلام دوست عزیز

من نمی توانم به شما کمک کنم اما شما شاید بتوانی به یک سوال من جواب دهید؟

چه فرقی بین مهندسی شیمی صنایع غذایی و خود مهندسی صنایع غذایی است؟ اصلا مهندسی صنایع غذایی داریم یا اینکه رشته علوم پایه است که به آن مهندسی می گویند/
با تشکر:gol:

jijal

عضو جدید
سلام
بله اسم این رشته مهندسی شیمی صنایع غذایی هستش.تفاوتش با صنایع نفت و گاز توی 18 واحده اختصاصی مثل:کنترل کیفیت.بیوشیمی.میکروبیولوژی مواد غذایی و ... در بقیه ی دروس مهندسی شیمی کاملا مشابه هستن

zippo77

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر
در مورد انتخاب موسسه آمادگی کنکور ارشد چند تا سوال داشتم؟
به نظر شما کدامیک از موسسه های کنکور ارشد زیر برای مهندسی شیمی مناسب تر و بهتر است؟
  1. پارسه
  2. ماهان
  3. اکسین
این را هم بگویم که درس من چندان تعریفی ندارد.
لطفا" نظرتون را با ذکر علت بیان نمایید.
===================================================
در ضمن یک سوال دیگه داشتم که با اجازتون می پرسم:
الآن که این پست را می زنم برای خواندن ارشد دیر نشده است؟چون من درس هایم ضعیف است؛این سوال را می پرسم؛یعنی با این وقت که مانده است ارزش دارد که به کلاس بروم و این قدر هزینه نمایم ؛ یا من وقت را از دست داده ام و فرق چندانی نمی کند؟!
از اینکه وقت می گذارید و جواب من را می دهید از شما کمال تشکر را دارم.
دست شما درد نکند.
منتظر پاسخ ها و نظرات شما عزیزان هستم.........

سلام پارسه بهتره..در مورد سوال 2 اگر روزی 8 ساعت تا 10 ساعت بخونی نه دیر نیست

HHassanzadeh

عضو جدید
چه انتشاراتی خوبه؟

چه انتشاراتی خوبه؟

سلام
انشاالله حالههمتون خوب باشه
یه سوال داشتم؟؟؟؟
برا ارشد چه انتشاراتی خوبه{برای درسای مختلف}
یاعلی:gol:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. کاملا سلیقه ای هستش و هر کس یه انتشاراتی ره میپسنده. ولی نظر خودم:
ریاضی جرم و عملیات رآکتور سیالات حتما راهیان
ترمو ره سعی کنین مفهومی بخونین، هر چه بیشتر بخونین بهتره.
حرارت اکثر دوستان میگن پوران. کنترل تستهای سالهای قبل مناسبه.

HAMED A

عضو جدید
نتایج تکمیل ظرفیت ارشد 89 دولتی اعلام شد

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد 89 دولتی اعلام شد

بچه ها لطفا" جاهایی که قبول شدید را بگید.
اگه کسی اطلاعاتی در مورد مصاحبه مالک اشتر داره ممنون میشم بگه.

HAMED A

عضو جدید
تو مصاحبه مالک اشتر چی می پرسن؟علمیه یا عقیدتی؟یا هردو؟

meshki

عضو جدید
سلام دوست عزیز
می خواستم بدونم امسال با چه رتبه هایی تکمیل ظرفیت قبول شدن.
اگه کسی قبول شده رتبه و دانشگاهشو بگه (مالک اشتر یا کرمان)
ممنون

azarhoosh

عضو جدید
کلاس خصوصی کارشناسی ارشد

کلاس خصوصی کارشناسی ارشد

با سلام
اینجانب محمد جواد آذرهوش دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش پیشرفته دانشگاه صنعتی امیرکبیر می باشم.ضمنا در پانزدهمین دوره المپیاد علمی-دانشجویی که در سال 89 برگزار شد،موفق به کسب رتبه سیزدهم شدم.
اینجانب در حال حاضر به تدریس خصوصی دروس کارشناس ارشد مهندسی شیمی مشغول از جمله ریاضیات کاربردی و عددی،مکانیک سیالات،انتقال جرم و عملیات واحد،انتقال حرارت،ترمودینامیک،سینتیک و طراحی راکتور مشغول می باشم.در صورت تمایل جهت شرکت در کلاس ها متوانید از طریق پست الکترونیکی azarhoosh@aut.ac.ir با بنده تماس حاصل فرمایید.
-کلاس ها در منزل خود شما برگزار می گردد و در وقت شما صرفه جویی می گردد.
-هزینه کلاس ها بسیار مناسب می باشد.

jodi.abot

عضو جدید
سلام من مهندسی شیمی صنایع غذایی هستم استادم همیشه میگه از نظر بازار کار وموقعیت شغلی واسه دخترا صنایع غذایی وواسه پسرا نفت بهترین هست امیدوارم بهترین انتخابو داشته باشی.برو1سر به کتابای تخصصی گرایش های مختلف بزن بهتر میتونی تصمیم بگیری

بالا