گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

khorshid-kf

عضو جدید
سلم دوستان خوبم:
من(خورشید) دانشجوی رشته ی IT دانشگاه علوم و تحقیقات فارس هستم. امیدوارم که بتونم دوست خوبی برای شما و عضو فعالی برای تالار باشم.;)

8765984

عضو جدید
سلم دوستان خوبم:
من(خورشید) دانشجوی رشته ی IT دانشگاه علوم و تحقیقات فارس هستم. امیدوارم که بتونم دوست خوبی برای شما و عضو فعالی برای تالار باشم.;)
سلام منم ورودتون رو خوش امد می گم
ما هم امیدواریم

sbanan

عضو جدید
سلام.من رشته ام سخت افزار کامپیوتره و ترم آخر هم هستم،توی دانشگاه با ای تی آشنا شدم و برام جالب بود.با این که رشته ام رو دوست دارم ولی میخوام ارشد ای تی بخونم چون فکر میکنم اینجا موفقترم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلم دوستان خوبم:

سلام.
ورودتون و به جمع خوب بچه های IT خوش آمد می گم
امید وارم شاهد فعالیت های خوب شما باشیم
موفق باشید

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
با سلام دوباره خدمت دوستان,میبینم که هنوز.....
هیچی بابا حالا یه چیزی میگم یا مدیر گیر میده یا اعضا ناراحت میشن.
چرا اینجا این فرمی شده؟ چرا هیچکی تا÷یک خوب ارائه نمیده؟

rarestar

عضو جدید
سلام
اگه اجازه بدین منم چند کلمه بحرفم.....
من دبیر انجمن علمی it دانشگاهمونم،ترم دومم.
راستش یه جورایی بدون آگاهی این رشته رو انتخاب کردم،یا بهتر بگم با آگاهی غلط که it همون کامپیوتر.
اما به محض اینکه وارد دانشگاه شدم ،رفتم رو رشتم تحقیق کردم و دیدم به اون چیزی که می خواستم
نزدیکتر تا اون چیزی که شنیده بودم.
تو این مدت سعی کردم ، بچه های دانشگاه رو هم دستشونو بگیرم.
ولی باز به کمک شما احتیاج دارم...
ممنون می شم اگه کمکم کنین.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
اگه اجازه بدین منم چند کلمه بحرفم.....
من دبیر انجمن علمی it دانشگاهمونم،ترم دومم.
راستش یه جورایی بدون آگاهی این رشته رو انتخاب کردم،یا بهتر بگم با آگاهی غلط که it همون کامپیوتر.
اما به محض اینکه وارد دانشگاه شدم ،رفتم رو رشتم تحقیق کردم و دیدم به اون چیزی که می خواستم
نزدیکتر تا اون چیزی که شنیده بودم.
تو این مدت سعی کردم ، بچه های دانشگاه رو هم دستشونو بگیرم.
ولی باز به کمک شما احتیاج دارم...
ممنون می شم اگه کمکم کنین.

سلام
خیلی خوش اومدین

خیلی خوب هست از نتیجه ی تحقیقاتتون اینجا هم بگید.
اینجا سعی می کنیم همه به هم کمک کنیم
منتظر پست های مفیدتون هستیم
موفق باشید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من علیرضا هستم دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات تازه عضو شده ام و خیلی خوشحال از اینکه تو

سلم دوستان خوبم:

سلام دوستان عزیز ورودتون رو به تالار خوش آمد میگم . با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز :gol:

سلام.من رشته ام سخت افزار کامپیوتره و ترم آخر هم هستم،توی دانشگاه با ای تی آشنا شدم و برام جالب بود.با این که رشته ام رو دوست دارم ولی میخوام ارشد ای تی بخونم چون فکر میکنم اینجا موفقترم.
سلام خیلی خوش آمدید . خوشحال میشیم از اطلاعاتتون استفاده کنیم . موفق باشید:gol:

سلام
خیلی خوش اومدین

خیلی خوب هست از نتیجه ی تحقیقاتتون اینجا هم بگید.
اینجا سعی می کنیم همه به هم کمک کنیم
منتظر پست های مفیدتون هستیم
موفق باشید
سلام مدیر عزیز . خسته نباشید . منم با نظرتون کاملا موافقم . موفق باشید:gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کل کل با مهندسین شیمی

کل کل با مهندسین شیمی

سلام به دوستان عزیز بنده

اینجا به گونه ای تبلیغ میکنم واسه این تاپیک پر هیجان
تاپیکی که شما میتونین در اون با گذاشتن عکسایی که خودتون توی سیستم دارین، یا عکس گرفتین و یا توی اینترنت سرچ کردین، و .... با دوستانی که توی این رشته تخصص دارن مبارزه کنین، به امید آنکه پیروز شوین دوستان عزیز

اینم از آدرس تاپیک

دومين سري مسابقه "بهترين عكس مهندسي " با موضوع { فوران چاه هاي نفت}

همراه با جایزه ( واسه اطلاع از میزان جایزه اینجا رو ببینید )

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
من امير هستم تازه عضو شدم.اميدوارم با همكاري شما عزيزان اطلاعات و تجربيات مفيدي كسب كنم
با تشكر
:gol:

سلام بر دوستان من امید ازوجی دانشجوی IT دانشگاه پیام نور هستم از اینکه با شما در موارد درسی مشاوره کنم خوشحالم با تشکر

خداوندا مرا آنده که آن به

سلام دوستان عزیز به هردوی شما خوش آمد میگویم . به امید حضور پررنگتان در تالار . موفق و موید باشید:gol:

zhkhalilian

عضو جدید
کاردانی به کارشناسی it

کاردانی به کارشناسی it

سلام.it رشته خیلی خوبیه اما نمیدونم چرا کسانی که کاردانی این رشته را تصویب کردند فکری به حال کارشناسی نا پیوسته اش نمی کنند؟
من کاردانی it دارم ولی متاسفانه باید کارشناسی نرم افزار بخونم تازه اگه قبول بشم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.it رشته خیلی خوبیه اما نمیدونم چرا کسانی که کاردانی این رشته را تصویب کردند فکری به حال کارشناسی نا پیوسته اش نمی کنند؟
من کاردانی it دارم ولی متاسفانه باید کارشناسی نرم افزار بخونم تازه اگه قبول بشم.

یعنی it کاردانی به کارشناسی نداره؟
خوب کارشناسی امتحان بدید بعد تطبیق واحد بدین ...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان من امید ازوجی دانشجوی IT دانشگاه پیام نور هستم از اینکه با شما در موارد درسی مشاوره کنم خوشحالم با تشکر

خداوندا مرا آنده که آن به

سلام
خوش اومدین.
منتظریم بین کاربرای فعال ببینیمتون ;)

sana_m

عضو جدید
با سلام و خسته نباشي يك سوال داشتم شما با رشت مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات گرایش مخابرات سیارict اشنايي داريد و ميدونيد چه درس هايي رو براي امتحان كنكور خوند و در صد قبوليش چطوره با تشكر

akm

عضو
با سلام و خسته نباشي يك سوال داشتم شما با رشتمهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات گرایش مخابرات سیارict اشنايي داريد و ميدونيد چه درس هايي رو براي امتحان كنكور خوند و در صد قبوليش چطوره با تشكر
سلام دوست گرامی
منظور شما چه مقطع تحصیلیه؟ اگه سوالتون کامل بپرسد بهتر میتونی جواب بگیری;)

sana_m

عضو جدید
با سلام منظورم مقطع كارداني به كارشناسي جامع علمي كاربردي هستش و ايا منابع امتحانيش رو ميدونيد و بايد نوشته و چاپ شده كدوم استاد يا انتشارات براي امتحان كنكور جامع علمي كاربردي استفاده كرد متشكرم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام بر مدیر عزیز
از این که یک غیبت دو هفته ایی داشتم عذر خواهی می کنم امیدوارم یک حضور فعالی داشته باشم

هرگز به سعادت واقعی نمیرسی مگر از آنچه که دوست داری انفاق کنی

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
راستی ببخشید به دوستان تازه وارد نیز سلام و خوش آمد گویی عرض می کنم
مدیر جان قرار بود کارهایی برای پیشرفت تالار کنیم پس چی شد !
هر چند می دونم زود است اما می تونیم از افرادی که در زمینه هایی که تخصص دارند و در جمع ما هستند بخواهیم کمکمون کنند

majmaj

عضو جدید

سلام دوست من من زياد سررشته توي فناوري اطلاعات ندارم چون رشته خوم فناوري اطلاعات و ارتباطات هست. اما يه نكته اي بهت بگم دانشگاه علمي كاربردي خيلي دانشجو زياد ميگيره بعد هم گرايش هاي زيادي در مقطع كارداني به كارشناسي هم براي IT و هم براي ICT داره امتحانش هم دي برگزار ميشه.
تو برو مرداد رو شركت كن بعد اگه قبول شدي اسم بنويس و برو بعدش هم دي علمي كاربردي برو.
نظرت چيه؟

majmaj

عضو جدید
با سلام و خسته نباشي يك سوال داشتم شما با رشتمهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات گرایش مخابرات سیارict اشنايي داريد و ميدونيد چه درس هايي رو براي امتحان كنكور خوند و در صد قبوليش چطوره با تشكر
سلام دوست من اگه منظورت براي كارداني به كارشناسي هست فكر كنم بتونم كمكت كنم.
ICT زير شاخه اي از برق هست و شامل درس هاي زير هست:
1- رياضي
2- فيزيك الكتريسيته و مغناطيس
3- مدار هاي الكتريكي
4- الكترونيك
5- ماشين هاي الكتريكي
6- ابزار دقيق
7- مدار منطقي
8- مدار هاي فرمان و سيم پيچي

حالا ضرايب براي هردرس به ترتيب از بالا به پايين براي رشته ICT
0-3-0-2-4-3-2-3

منبع هم از سايت سازمان سنجش دفتر چه سراسري كارداني به كارشناسي صفحه 11
اگه سوالي داشتي باز بپرس

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر مدیر عزیز
از این که یک غیبت دو هفته ایی داشتم عذر خواهی می کنم امیدوارم یک حضور فعالی داشته باشم

سلام دوست عزیز
بله حواسم
ازین به بعد دیگه منتظر فعالیتای شما هستین
غیبت هم که داشتین باید جبران اونا رو هم کنید :w12:

بالا