گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

t0tem

عضو جدید
دوستان یه نظرسنجی ؟ حاضرید عید دیدنی بریم به انجمن های دیگه سر بزنیم ؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام
من اميدوارم كه همه ي ما همه ي كارهامون را با شناخت از هدف شروع كنيم.مخصوصا" مبحث انتخاب رشته دانشگاه كه مسير زندگي را تعيين مي كند(حتي خط سير فكري،براي نمونه طرز تفكر بچه هاي فني-مهندسي با بچه هاي علوم انساني فرق ميكنه)

scorpions

عضو جدید
می دونی خوبی رشته من چییه اینه که می تونم توی خونم سر کامپیوتر خودم سایت طراحی کنم می دونی چرا ِ:D
بخاطر اینکه من دانش آموزم و می خواهممممممممممممم که روزی رشته کامپیوتر رو بزنم :)
فک نمیکنید یکم زیادی دارین ایده آل فکر میکنید.
این که تو خونه بشنید و فقط با وب نویسی بتونید پول در بیارین ؟
من خودم وب نویس خیلی حرفه ای نیستم ولی یه دوستی دارم که خیلی تو این کار وارده ولی یادم یه روز یه سایت طراحی کرده بود برای بنگاههای معاملات ملکی ولی برای این که بتونه اونا رو قانع کنه هزار تا از این بنگاه ها روگشت تا سر آخر تونست یه دونه بفروشه.

کربلایی

مدیر بازنشسته
فک نمیکنید یکم زیادی دارین ایده آل فکر میکنید.
این که تو خونه بشنید و فقط با وب نویسی بتونید پول در بیارین ؟
من خودم وب نویس خیلی حرفه ای نیستم ولی یه دوستی دارم که خیلی تو این کار وارده ولی یادم یه روز یه سایت طراحی کرده بود برای بنگاههای معاملات ملکی ولی برای این که بتونه اونا رو قانع کنه هزار تا از این بنگاه ها روگشت تا سر آخر تونست یه دونه بفروشه.

سلام
این بستگی داره شما کجا زندگی کنید و روابط عمومی تون چجوریا باشه؟!
بازاریابی یه توانایی هست که همه ندارند.
کار بازاریابی در شهرهای بزرگ و صنعتی راحت تره! هرچند برای موفقیت باید زبون چرب و نرمی هم داشته باشی:surprised:
چیزی که شما بهش اشاره کردید اصلا ربطی به بحث فنی(طراحی سایت و ...) نداره، بلکه مستقیما به قدرت بازاریابی دوستتون مربوط میشه.
موفق باشید

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام.**من براي همه آرزوي موفقيت دارم در سال جديد.اميدوارم بعد از كارشناسي در ارشد موفق باشيد.**

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام به همه ي دوستان.اميدوارم تا اينجا عيد به همه خوش گذشته باشه.دانشجوها درسها را فراموش نكنيداااا.

8765984

عضو جدید
سلام به همه ي دوستان.اميدوارم تا اينجا عيد به همه خوش گذشته باشه.دانشجوها درسها را فراموش نكنيداااا.
براي من كه عيد خوب شروع نشد ولي اميدوارم كه از اين به بعد خوب بشه
مگه مي ذارن درس بخونيم فكر نكنم تو عيد بزارن لاي كتابا رو باز كنيم

HOSSEINSAFAEI

کاربر بیش فعال
سلام..........
امیدوارم سالی از موفقیت داشته باشین............:)
من 4 سال پیش دورهای CCNA-MCSE-ISP Security) Networking Engineer و .... رو گزروندم. یه مدت هم راه اندازی و سرویس دهیه شبکه بانک های ملت استان فازس به کمک یکی از دوستام ( محمد کریمی ) انجام میدادیم. بعد از یه مدت دیگه هم یه چند تا کار اجرای دوربین های مداربسته تحت شبکه کار میکردم...... خلاصه بیخود و بی جهت از رشته IT دور شدم:(

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام..........
امیدوارم سالی از موفقیت داشته باشین............:)
من 4 سال پیش دورهای CCNA-MCSE-ISP Security) Networking Engineer و .... رو گزروندم. یه مدت هم راه اندازی و سرویس دهیه شبکه بانک های ملت استان فازس به کمک یکی از دوستام ( محمد کریمی ) انجام میدادیم. بعد از یه مدت دیگه هم یه چند تا کار اجرای دوربین های مداربسته تحت شبکه کار میکردم...... خلاصه بیخود و بی جهت از رشته IT دور شدم:(

سلام به شما
ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم
معلومه که اطلاعات بالایی دارید
امید وارم شاهد تاپیک های خوبتون باشیم
موفق باشید

ajnaaaa

عضو جدید
سلام یه تازه وارد

سلام یه تازه وارد

سلام دوستان و سال تو رو به همه تبریک میگم.
من مهندسی کامپیوتر میخونم و می خوام اگه خدا بخواد ارشد آی تی بخونم.
هوشحال میشم اگه کسی ارشد قبول شده و کتابهای خوب سراغ داره بهم معرفی کنه.
میگن یه سری متابهای قلم چی خوبه!!!
لگه کسی اطلاعی داره لطفا به منم بگخ ممنون.
9ماه بیشتر فرصت نیست.
شاد و موفق باشید دوستان.

kimono-2008

عضو جدید
با سلام به همه ی عزیزان:

من kimono-2008تازه عضو این سایت شده ام و با همه ی شما عزیزان درخواست دوستی دارم

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستاي خوبم خوبيد عيد خوش ميگذره هر چند ديگه داره تموم ميشه و بايد بريم سر كتاب و درس و دانشگاه موفق باشيد اميدوارم خوب باشيد سال نو مباركككككككككككككككك
سال خوبي داشته باشيد مخصوصا شما امير جان مدير عزيز موفق باشي و سال خوبي داشته باشي:gol:

HOSSEINSAFAEI

کاربر بیش فعال
سلام به شما
ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم
معلومه که اطلاعات بالایی دارید
امید وارم شاهد تاپیک های خوبتون باشیم
موفق باشید

سلام. ممنونم
البته گفتم که الان کلی وقته که خیلی کم پای کامپیوتر میشینم. آخه خیلی سرم شلوغه....... امیدوارم با کمک شما دوستان بتونم به حال و هوای IT برگردم.;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه ی عزیزان:

من kimono-2008تازه عضو این سایت شده ام و با همه ی شما عزیزان درخواست دوستی دارم

درود

به جمع ما خوش اومدین
من هم امید وارم کنار هم فعالت های خوبی داشته باشیم
موفق باشید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به دوستاي خوبم خوبيد عيد خوش ميگذره هر چند ديگه داره تموم ميشه و بايد بريم سر كتاب و درس و دانشگاه موفق باشيد اميدوارم خوب باشيد سال نو مباركككككككككككككككك
سال خوبي داشته باشيد مخصوصا شما امير جان مدير عزيز موفق باشي و سال خوبي داشته باشي:gol:

سلام
به من که خیلی خوش گذشته تا حالا :w06:
ممنون ندا جان.لطف دارید

من هم برای همگی دوستان سالی خوش همراه با موفقیت های پی در پی آرزومندم :gol:

sana_m

عضو جدید
سلام خسته نباشيد من تازه عضو شدم و با اين سايت اشنا شدم خيلي خوشحال شدم با اينجا اشنا شدم چون واقعا احتياج به يكسري اطلاعات داشتم.در ضمن سال نو رو به همتون تبريك ميگم.
من دانشجوي ترم اخر كارداني كامپيوتر دانشگاه ازادم ميخواهم امسال كنكور بدم شنيدم رشته IT رشته خوبيه سوالم اينكه ثبت نام براي كنكور كارشناسي در چه تاريخي و مبحث براي كنكور چيه و بعدم اينكه چه واحدهايي اين رشته رو دارن تهران داره يا نه گرايش هاش چيه و بعد در اخر چه دانشگاهي بهتره علمي كاربردي يا پيام نور يا غير انتفاعي با تشكر لطفا به همش پاسخ بدين با تشكر

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام بچه ها
اسم من امیر و تازه وارد جمع شما شده ام من ترم چهارم ITام و هرروز که می گذرد به این رشته علاقه مندتر میشم
در مورد این رشته میشه خیلی چیزها گفت جمع شما هم جوری که آدمو بیشتر ترغیب به کشیدن این رشته به جای گاه اصلیش در ایران میکنه
ولی مشکل من این است که اگر کسی بخواهد این رشته را در مقاطع بالاتر ادامه دهد ضعیفتر از کسی خواهد بود که نرم افزار خونده آخه تا اون جایی که من خبر دارم دروس این رشته در ایران فرق میکنه با اون چیزی که در خارج تدریس میشه واقعا این موضوع را چگونه میشه حل کرد؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
اسم من امیر و تازه وارد جمع شما شده ام من ترم چهارم ITام و هرروز که می گذرد به این رشته علاقه مندتر میشم
در مورد این رشته میشه خیلی چیزها گفت جمع شما هم جوری که آدمو بیشتر ترغیب به کشیدن این رشته به جای گاه اصلیش در ایران میکنه
ولی مشکل من این است که اگر کسی بخواهد این رشته را در مقاطع بالاتر ادامه دهد ضعیفتر از کسی خواهد بود که نرم افزار خونده آخه تا اون جایی که من خبر دارم دروس این رشته در ایران فرق میکنه با اون چیزی که در خارج تدریس میشه واقعا این موضوع را چگونه میشه حل کرد؟

سلام
خوش اومدین به سایت

این مسئله ای هست که تاحالا زیاد در موردش بحث شده
بله چیزی که توی ایران تدریس می شه خیلی متفاوت با اونچه که باید باشه هست.
ادامه تحصیل در یک کشور دیگه می تونه یک راه حل باشه ..

تهیه کتاب هایی که در خارج از کشور تدریس می شه هم می تونه را حلی دیگه باشه که البته مشکلات خودش رو داره

sana_m

عضو جدید
من دانشجوي ترم اخر كارداني كامپيوتر دانشگاه ازادم ميخواهم امسال كنكور بدم شنيدم رشته IT رشته خوبيه سوالم اينكه ثبت نام براي كنكور كارشناسي در چه تاريخي و مبحث براي كنكور چيه و بعدم اينكه چه واحدهايي اين رشته رو دارن تهران داره يا نه گرايش هاش چيه و بعد در اخر چه دانشگاهي بهتره علمي كاربردي يا پيام نور يا غير انتفاعي با تشكر لطفا به همش پاسخ بدين با تشكر

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

زیاد توی این مورد نمی تونم کمکی کنم بهتون
چیزهایی که می دونم :
تهران جنوب این رشته رو داره
می تونید کنکور کارشناسی امتحان بدید و واحد هاتون رو تطبیق بدین
ثبت نام کنکور کارشناسی هم تموم شده.
در مقطع کارشناسی گرایشی وجود نداره
پیام نور رو شخصا پیشنهاد نمی کنم می تونید از دوستانی که پیام نور می خونن سوال کنید
غیر انتفاعی خوبیش اینه که مدرک سراسری می ده و کلاس ها به صورت حضوری بر گزار می شه

موفق باشید

media-it

عضو جدید
سلام من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم it رشته ی خیلی خوبیه وبه نظرم دانشگاه پیام نور نسبت به بقیه بهتر باشه.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم it رشته ی خیلی خوبیه وبه نظرم دانشگاه پیام نور نسبت به بقیه بهتر باشه.

سلام
دانشگاه پیام نور نسبت به بقیه بهتره!!!

کی اینو بهت گفته؟
ببین عزیز من، هر جایی می خوای برو درس بخون ولی اصلا و ابدا وارد این بیابان پیام نور نشو!
از یه داغ دار قبول کن
از من گفتن بود
موفق باشید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام دوباره به دوستان
ببخشید شما که کاردانی گرفته اید اینو فقط بهتون بگم اگه قصد ادامه تحصیل داری حداقل پیام نور نرو چون دوست من بعد کاردانی رفته پیام نور و از 80 واحد گذرانده فقط 20 واحد ان تطبیق خورده و 60 تای بقیه رو دوباره داره می گذرانه اول مطمئن شو کدام دانشگاه بهتر بید برو اون دانشگاه

آخرین ویرایش:

shiva_bkr68

عضو جدید
سلام دوستای عزیز.به همه ی تازه واردای گلم خوش آمدمیگم،امیدوارم دوستای خوبی واسه همدیگه باشیم هم از نظر مرام ،هم کمک و هم اطلاعات...

بچه ها، آره پیام نور خیلی سختی و مکافات داره،ولی اگه خودت اهل تلاشو یکم پوست کلفت باشی تو درس خوندن میتونی اطلاعات خوبی توهرزمینه ای که دوست داری داشته باشی.
راستش به نظرمن اکثر دانشگاههای کشورمون مخصوصاتو این رشته فقیرن.الانم که دیگه هرآموزشگاهی یه مجوز میگیره ،مهندس تورشته های کامپیوترو IT, و... فارغ التحصیلی میده.

بالا