گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

scorpions

عضو جدید
چرا همه دارن در مورد پیام نور و آزاد صحبت میکنن .
از من میشنوی برو سراغ سراسری.
وارد شدنش سخت هست ولی بعد از ورود دیگه راحت میشی.
هم مدرکش معتبر تره و هم چیزی از دست نمیدی.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سعي كن بري سراسري.درس خوندن در پيام نور خيلي مشكله.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سعي كن بري سراسري.درس خوندن در پيام نور خيلي مشكله.
سلام به دوستان
اما دانشگاه هایی که دوستان دارن صحبتشو میکنن بنظر من هر کدوم خصیصه هایی دارن مثلا پیام نور که از همه سخت تر است ولی برای اشخاصی که پشته کار دارن حتی برابری میکنه اطلاعاتشون با دانشگاه تهران چون در رشته ی آی تی که من خبر دارم خیلی از درساشون کتابهای دانشگاههای تهران است وتازه مثل روزانه و آزاد نیستن که تا جایی که استاد همت کنه برای امتحان هم تا اون جا بیاد در ضمن پیام نور امتحان درساش کمی هم تستی داره که نمره منفی داره
خلاصه این بگم پیام نور مرد می طلبه

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
اما دانشگاه هایی که دوستان دارن صحبتشو میکنن بنظر من هر کدوم خصیصه هایی دارن مثلا پیام نور که از همه سخت تر است ولی برای اشخاصی که پشته کار دارن حتی برابری میکنه اطلاعاتشون با دانشگاه تهران چون در رشته ی آی تی که من خبر دارم خیلی از درساشون کتابهای دانشگاههای تهران است وتازه مثل روزانه و آزاد نیستن که تا جایی که استاد همت کنه برای امتحان هم تا اون جا بیاد در ضمن پیام نور امتحان درساش کمی هم تستی داره که نمره منفی داره
خلاصه این بگم پیام نور مرد می طلبه

اگه واقعا مردش هستین و فکر می کنید پشتکارش و دارید یا علی
برای ارشد هم خیلی موفق تر خواهید بود

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام به دوستان گلم.اميدوارم روز طبيعت يا سيزده بدر خودمون بهتون خوش گذشته باشه.

nargil

عضو جدید
شنيدم بعضي جا ها 14 رو هم به در مي كنن انصافا خوش به حالشون هواي 14 خيلي بهتر از 13 بود

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب
به سلامتی 13 روز عید هم که با خوبی و بدیاش تموم شد.
امید وارم که سالی خوبی برای همه ی شما عزیزان باشه.

وقتش هست که یک سر و سامون اساسی به تالار داد
ایده هایی که تاحالا داشتم و پیاده کردم همگی کوتاه مدت بودن.
یک فکر بلند مدت دارم برای تالار ولی هنوز به طور کامل شخصا علمش رو ندارم و برای شروعش باید مطمئن باشم حداقل یک نفر هست که بتونه این ایده رو تا آخر جلو ببره
این چیزی که توی ذهنم هست که دانشگاه مجازی همه جانبه هست که بیشتر هم دوست دارم توی زمینه هک و امنیت باشه.ولی همونطور که گفتم باید مطمئن شم بدون وقفه ادامه پیدا می کنه
از دوستانی هم که علاقه مند هستن هرچند زود هست ولی پیشاپیش دعوت می کنم .
تا چندی دیگر شاید به این مورد اختصاصی دادم.
موفق باشید

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از یه غیبت طولانی سلام به بچه های گل
امیدوارم تعطیلات به همه خوش گذشته باشه
سفر من که عالی بود
مدیر جان ایده ی بسیار خوبیه ولی همونطور که گفتید به بچه های فعال نیاز داره .
به هر حال اگه بتونم کمکتون کنم خوشحال میشم .

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام آناهیتا جان
بسیار عالی.
البته تا اون زمان مورد نظر خیلی مونده و به بچه های واقعا با تجربه و کاربلد نیاز داریم
پس تا اون موقع تا می تونید کسب علم کنید
یک کار بسیار بزرگی خواهد بود.امید وارم که دیر یا زود بالاخره انجام بشه

HOSSEINSAFAEI

کاربر بیش فعال
خوب

یک فکر بلند مدت دارم برای تالار ولی هنوز به طور کامل شخصا علمش رو ندارم و برای شروعش باید مطمئن باشم حداقل یک نفر هست که بتونه این ایده رو تا آخر جلو ببره
این چیزی که توی ذهنم هست که دانشگاه مجازی همه جانبه هست که بیشتر هم دوست دارم توی زمینه هک و امنیت باشه.ولی همونطور که گفتم باید مطمئن شم بدون وقفه ادامه پیدا می کنه
موفق باشید
سلام.
من که چیزی بلد نیستم ولی تا کوچکترین کار کمکتون می کنم. اگه کامل تر بگی که می خوای چیکار کنین بهتره...............
سال خوبی داشته باشین........;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
من که چیزی بلد نیستم ولی تا کوچکترین کار کمکتون می کنم. اگه کامل تر بگی که می خوای چیکار کنین بهتره...............
سال خوبی داشته باشین........;)

شکست نفسی می فرمایید
البته برای شروع هنوز خیلی زود هست
قصدم ایجاد یک دانشگاه مجازی هست که توی زمینه های مختلف مربوط به IT مثل امنیت و شبکه و تجارت الکترونیک و ... شروع به آموزش دادن کنه

shiva_bkr68

عضو جدید
سلام به همه.ایشاالله 13بدر و 14بدر روهم که خوب بدر کردین:w42:
مدیر جان منم با این کارت موافقم،فکر کنم بقیه بچه هام موافق باشن عالی میشههههههه.فقط من نمی دونم از کجا باید شروع کنم؟اول سراغ شبکه برم یا امنیت یا...؟
راسش هیچی تو ای زمینه اطلاعات ندارم:w19:.ای کاش منم بتونم کمکتون کنم:w09:
موفق باشین همگی

dzzv_13

مدیر تالار
سلام
مدیر جان هر چند من اطلاعات کمی دارم اما من هم توی این زمینه ها که گفتید تا اون جایی که بتونم کمکتون می کنم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه.ایشاالله 13بدر و 14بدر روهم که خوب بدر کردین:w42:
مدیر جان منم با این کارت موافقم،فکر کنم بقیه بچه هام موافق باشن عالی میشههههههه.فقط من نمی دونم از کجا باید شروع کنم؟اول سراغ شبکه برم یا امنیت یا...؟
راسش هیچی تو ای زمینه اطلاعات ندارم:w19:.ای کاش منم بتونم کمکتون کنم:w09:
موفق باشین همگی
سلام شیوا جان
بسیار عالی

البته شبکه و امنیت یک بخش از کار خواهد بود
اوب باید شبکه رو خوند بعد امنیت شبکه
البته یکم پیچیده تر از این حرفاست.تاپیک راهنمایی دانشجویان IT رو که توی امضام هم هست ببینید.اونجا بحث های بسیار خوبی شده.
سوالی هم بود همونجا بپرسید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
مدیر جان هر چند من اطلاعات کمی دارم اما من هم توی این زمینه ها که گفتید تا اون جایی که بتونم کمکتون می کنم

بسیار عالی
تا اون موقع زمان زیادی مونده.شما هم تا می تونید سطح علمیتون رو بالا ببرید تا یکی از اعضای تیم آموزشیمون بشید
موفق باشید

saengelec

عضو جدید
با سلام ! مي تونم بپرسم آينده ي رشته تون قراره چي بشه ؟؟؟؟؟:surprised:

با سلام به تمامی دوستان
من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت IT هستم و می تونم به جرات بگم بعد از اخذ کارشناسی مهندسی برق و کار در زمینه مخابرات به این نتیجه رسدم که IT در ایران آینده خوبی داره . درسته که هنوز هیچ بهایی در زمینه مشاوره و مدیریت های IT پرداخت نمیشه ولی این امید را داریم که از 70 کشوری که به IT رو آوردند ایران هفتادمین است باز جای شکرش باقیه که ایران فعالیت خودشو آغاز کرده . واقعیتش رو بگم اگه هرچه تو این زمینه فعالیت و اطلاعات خودتون را بیشتر کنید آینده بهتری در انتظارتونه .
به امید موفقیت روز افزون

mohandeseit

کاربر ممتاز
حالا كه رئيس جان ايده هاي خوبي داره مخصوصا" اين استراتژي بلند مدت كه خودش ميگه بايد همه پاي كار باشيم.يه يا علي بگيم و كار را شروع كنيم.

saengelec

عضو جدید
من هم کاملا با نظرات شما موافقم و منتظر مشخص کردن یک موضوع مشخص مورد بحث و تبادل نظر تا رسیدن به هدف نهایی، می باشم که مستلزم یک مدیریت قوی جهت جمع آوری و یکپارچه کردن اطلاعات می باشد.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب

موفق باشید
سلام مدیر خوب تالارمون . سال نو مبارک . با همه کم کاری هام من هم مرد (زن ) عملم . میتونید رو من هم حساب کنید .

من هم کاملا با نظرات شما موافقم و منتظر مشخص کردن یک موضوع مشخص مورد بحث و تبادل نظر تا رسیدن به هدف نهایی، می باشم که مستلزم یک مدیریت قوی جهت جمع آوری و یکپارچه کردن اطلاعات می باشد.
سلام دوست عزیز سال نوتون مبارک . منم با نظر شما کاملا موافقم . موفق باشید

سلام به همه مهندسین IT با اینکه دیر کردم ولی سال نو رو به همتون تبریک میگم . امیدوارم سال خوب و پر برکتی برای شما عزیزان باشه . به همه دوستان تازه واردم هم خوش آمد میگم . موفق و موید باشید مهندسین آینده :gol:

dzzv_13

مدیر تالار
آقایون و خانوم های engineering توجه داشته باشند (البته با اجازه ی مسئول تالار)قرار نیست اینقدر خشک باشید حداقل یکی یک جک تعریف کنه تا روحیه ی کشف جایگاه آی تی در ایران بالا رود البته ببخشیدهاهاهاهاهاهاهاهاهاها
حال من یکی بااجازه ی اصفهانی های عزیز که دوستشون دارم می گم :
اصفهانی برای بچش اسمارتیس می خره می گه هر 8 ساعت یکی بخور

HOSSEINSAFAEI

کاربر بیش فعال
جک ( با اجازه رئیس )

جک ( با اجازه رئیس )

یه نفر زنگ میزنه پیتزا فروشی. میگه : ببخشید آقا 2 تا پیتزا می خواستم .
یارو میگه : بنام .... ؟؟
میگه : آخ آخ آخ..... بنام خدا . 2 تا پیتزا می خواستم :biggrin::biggrin:
بخندین دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

کربلایی

مدیر بازنشسته
آقایون و خانوم های engineering توجه داشته باشند (البته با اجازه ی مسئول تالار)قرار نیست اینقدر خشک باشید حداقل یکی یک جک تعریف کنه تا روحیه ی کشف جایگاه آی تی در ایران بالا رود البته ببخشیدهاهاهاهاهاهاهاهاهاها
حال من یکی بااجازه ی اصفهانی های عزیز که دوستشون دارم می گم :
اصفهانی برای بچش اسمارتیس می خره می گه هر 8 ساعت یکی بخور

سلام
میدونم حقیقت تلخه ولی باید با خودت روراس باشی! سعی دیگه جک تعریف نکنی! چون خیلی بی مزه بود:D

یه نفر زنگ میزنه پیتزا فروشی. میگه : ببخشید آقا 2 تا پیتزا می خواستم .
یارو میگه : بنام .... ؟؟
میگه : آخ آخ آخ..... بنام خدا . 2 تا پیتزا می خواستم :biggrin::biggrin:
بخندین دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینم بدک نبود اما همچنان فاقد مزه بود:surprised:

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :
سال نو مبارک:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
خوشحالم که از رشته ات بله خره خوشت امد .امیدوارم همیشه موفق باشی

سلام
سال نو شما هم مبارک
میگم زهرا جان الان با کی بودی شما؟:w20:
بقیه بچه ها گل آی تی خوبید همه ؟اکثرا کم پیدا شدین !!!!:gol::gol:

dzzv_13

مدیر تالار
سلام
میدونم حقیقت تلخه ولی باید با خودت روراس باشی! سعی دیگه جک تعریف نکنی! چون خیلی بی مزه بود:D

این هارو نگفتم که نقدش کنی گفتم فقط یکم باهاش حال کنی
آخه یکی هست مثل لوبتو تالوس می خواد بشوته راست وایمیسه یکی هم هست مثل کاکول تیریک نیکی میشوته حال قرار نیست که من جک بگم به اون حالتی که تو دراتلتکو بیلباوو کله پاچه می خوری :surprised::surprised:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
سال نو شما هم مبارک
میگم زهرا جان الان با کی بودی شما؟:w20:
بقیه بچه ها گل آی تی خوبید همه ؟اکثرا کم پیدا شدین !!!!:gol::gol:

سلام
کم پیدایی بچه ها بیشتر به خاطر عید بود
توی عید که همه مسافرت بودن و منم تنها توی تالار
البته دوست عزیزم زکریا جان (کربلایی) بودن هر از گاهی و تعدای از دوستای جدیدمون مثل Dzzv و جناب حسین صفایی

alireza14223

عضو جدید
سلام من علیرضا هستم دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات تازه عضو شده ام و خیلی خوشحال از اینکه تو

alireza14223

عضو جدید
سلام من علیرضا هستم دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات تازه عضو شده ام و خیلی خوشحال از اینکه تو جمع شما عزیزان هستم با تشکر از همه :):):)

بالا