گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام منم یه جورایی عین شمام دلیلشم نمی دونم...یادش بخیر قبلا نا چه صفایی داشت(ه....ی)یه جوری حرف زدم انگار نه انگار یه جوون 20 ساله ام:redface:

خوب من یه دلیلیایی دارم.
امسال اصلا سالی خوبی برامون نبود.پر از فاجعه ...

ولی خوب می شه خوش گذروند.حدود 20 روز تعطیل هست.چه کارا که نمی شه کرد

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
مدیر عزیز بازم که عکست عوض شده و شده همون عکس قبلیت،خب تغییر عکست مبارک:gol:.
من می خواستم یه فایل پر از کتاب و مقاله در مورد MIS اپلود کنم، ولی دو روزه سایت باشگاه اجازه نمی ده، ارور می ده و بعد از یه سری توضیحات یه گزینه میاره به این عنوان که "گزارش به مدیر سایت" اگه می شه بررسی کنین ببینین علتش چیه. اگه نشد باید از طریق یه سایت دیگه اپلود کنم و لینک بزارم.

راستی اسم زکریا هم عوض شده، کربلایی جان اسم جدیدت مبارک.:gol:

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
خوب من یه دلیلیایی دارم.

همین که می گی میشه خوب گذروند خودش جمله ی بزرگیه...به هر حال هممون یه جورایی تو زندگیامون یه مشکلاتی وجود داره مهم اینه که از خدا غافل نشیم تا اونم ما رو فراموش نکنه(جسارت نباشه اینو به خودم میگم:redface:)

majmaj

عضو جدید
بچه ها من دنبال يه كارم كه حدودا ماهي 90 هزارتومن در امد داشته باشه كسي ميتونه راهنماييم كنه

کربلایی

مدیر بازنشسته
بچه ها من دنبال يه كارم كه حدودا ماهي 90 هزارتومن در امد داشته باشه كسي ميتونه راهنماييم كنه
سلام
آقا مجید اول بگو تو چه شهری؟
دوم اینکه چه کارا بلدی انجام بدی؟
سوم اینکه تمام وقت باشه یا پاره وقت؟
چهارم اینکه مربوط به آی تی باشه یا هر کاری شد مهم نیست؟
ششم و ... رو بعد از اینکه به اینها جواب دادی می پرسم!
موفق باشی

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من یه دلیلیایی دارم.

سلام دوستان عزیز . خسته نباشید . این حرف مدیرمون من رو کنجکاو کرد که از شما بپرسم برای عید چه کارایی خواهید کرد ؟ برای سال آیندتون برنامه ریزی کردید؟

سلام دوست عزیز خیلی خوبه ولی اگه فضولی نباشه چرا 90 هزار ؟؟؟؟؟؟ فکر نمیکنی یه خورده کم هستش:surprised:

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه های گل آی تی:w17:
اومدم به خودم تبریک بگم کاربر فعال شدم :w16:
دارم دعا میکنم این هفته زود بگذره من دوباره بتونم با خیال راحت بیام باشگاه :razz:

majmaj

عضو جدید
سلام
آقا مجید اول بگو تو چه شهری؟
دوم اینکه چه کارا بلدی انجام بدی؟
سوم اینکه تمام وقت باشه یا پاره وقت؟
چهارم اینکه مربوط به آی تی باشه یا هر کاری شد مهم نیست؟
ششم و ... رو بعد از اینکه به اینها جواب دادی می پرسم!
موفق باشی
سلام اقا زكريا
من تو شهر تهرانم
خوب من تايپم تقريبا سريع هست پاورپوينت هم بلدم بعد هم كار با اينترنت رو هم بلدم همين.
خوب پاره وقت باشه بهتره مثلا 3 روز در هفته
مربوط به آي تي باشه خيلي بهتره خوب اگه پيدا نشد بي ربط هم باشه خوبه

majmaj

عضو جدید
سلام دوست عزیز خیلی خوبه ولی اگه فضولی نباشه چرا 90 هزار ؟؟؟؟؟؟ فکر نمیکنی یه خورده کم هستش:surprised:
نه فضولي نيست دوست عزيز خيلي خوشحالم كه براتون مهمه والا من به هر كي ميگم 200 تومن ميگن ليسانسشم اينجوري پول نميگيره ميگم 150 تومن ميگن خيالات برت داشته من هم گفتم فقط به اندازه اي كه بتونم هزينه هاي خودم رو بدم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
مدیر عزیز بازم که عکست عوض شده و شده همون عکس قبلیت،خب تغییر عکست مبارک:gol:.
من می خواستم یه فایل پر از کتاب و مقاله در مورد MIS اپلود کنم، ولی دو روزه سایت باشگاه اجازه نمی ده، ارور می ده و بعد از یه سری توضیحات یه گزینه میاره به این عنوان که "گزارش به مدیر سایت" اگه می شه بررسی کنین ببینین علتش چیه. اگه نشد باید از طریق یه سایت دیگه اپلود کنم و لینک بزارم.

راستی اسم زکریا هم عوض شده، کربلایی جان اسم جدیدت مبارک.:gol:

سلام به طاهای عزیز
آره دیگه حالا که همه می دوننن من آقا مدیر هستم دوباره همین و گذاشتم البته اینشتین چیز دیگست ;)
فکر نمی کنم سیستم Upload مکشلی داشته باشه الان تست کردم.
اگه یه جا نمی تونید قسمت قسمتش کنید.

آره زکریای عزیز هم خیلی وقت بود درخواست تغییر نام کاربری داده بودن ولی تا امروز امکان رسیدگی نبود.
منم می گم نام کاربری جدید مبارک زکریای عزیز

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه های گل آی تی:w17:
اومدم به خودم تبریک بگم کاربر فعال شدم :w16:
دارم دعا میکنم این هفته زود بگذره من دوباره بتونم با خیال راحت بیام باشگاه :razz:

سلام
منم دوباره تبریک می گم بهتون
آخی این هفته باید کمک مامان خونه تکونی کنید نه؟
خیلی خوبه خدا رو شکر کنید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

به به سلام مدیرة ی محترمة ی تالارة ی کشاورزیة.
چه عجب از این طرفا
خوش اومین.
آبنبات اینا برای ما هم آوردین یا همش و خودت خوردی؟
:w01:
سلام امیری خودم:gol:
خوبی ؟

سلام به همه گلای تالار:w40:
خوبین همگی؟
اگه این امیر اذیتتون کرد بیاین به خودم بگین:w12:

آبنبات می خوای؟
بیا این واسه تو

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم دوباره تبریک می گم بهتون
آخی این هفته باید کمک مامان خونه تکونی کنید نه؟
خیلی خوبه خدا رو شکر کنید
اینو درست حدس زدی مدیر ولی بجز اون یه چیز دیگم هست
فردا باید یه مطلبی رو آماده کنم واسه دانشگاه کنفرانس بدم :w10:
اینجوریا دیگه:w12:
الان این شکلیم دقیقا:weirdsmiley:

digitalgirl

عضو جدید
سلام منم دوست دارم بیشتر درمورد رشته ام بدونم. مخصوصا این که خیلی علاقه دارم زود وارد بازار کار بشم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام منم دوست دارم بیشتر درمورد رشته ام بدونم. مخصوصا این که خیلی علاقه دارم زود وارد بازار کار بشم

سلام
به جمع ما خوش اومدین
برای آشنایی بیشتر به رشته این تاپیک رو ببینید
توی تالار تاپیک های مهم می تونن بهتون کمک کنن

موفق باشید

nargil

عضو جدید
سلام دوستان
منم IT می خونم سال سوم
منم اولش علاقه نداشتم حالا علاقمند شدم جالب

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
آقا ما گواهي پزشكمونو جا گذاشتيم خونه,يادمون رفت بياريم! عيب نداره فردا بياريم؟!(دروغ ميگه مثل ...!!!)
غيبتم دليل خاصي نداشت,بي حوصلگي شديد همراه با مشكلات فكري,مالي و ...

سلام دوستان عزیز . ازبازدهی تالار کاسته نشده ، چون نزدیک عید هستیم و مردم بیشتر سرگرم خرید و خانه تکانی هستند بخاطر همین فعلا حضور دوستان کمرنگ تر شده . به همه ی شما هم خسته نباشید میگم . امیدوارم امسال سال خوبی برای شما بوده و سال بعد سالی پربارتر از امسال رو پیش رو داشته باشید.

خريد كجا بود خانم؟! پول نداريم خريد كنيم!!
در ضمن هر چي باشه يه نيم ساعت وقت سر زدن به نت رو ندارن؟!
وقت دانلودِ ... لا اله الا الله!

سلام
من که اصلا هیچی از حال و هوای عید رو حس نمی کنم متاسفانه :w05:
امید وارم که سال آینده سال خیلی خوبی برای همه باشه

خدا پدرتو بيامرزه,عيد كجا بود...
بقيه اش سانسور شد.

1.سلام دوستان عزیز . خسته نباشید . این حرف مدیرمون من رو کنجکاو کرد که از شما بپرسم برای عید چه کارایی خواهید کرد ؟ برای سال آیندتون برنامه ریزی کردید؟

2.سلام دوست عزیز خیلی خوبه ولی اگه فضولی نباشه چرا 90 هزار ؟؟؟؟؟؟ فکر نمیکنی یه خورده کم هستش:surprised:

1.واسه عيد تصميم گرفتيم بريم هاوايي! به جواب بالا مراجعه كنيد.
2.ها ها ها...ايول!
حالا من ميگم بچه هاي باشگاه همه بچه پولدارن بگين نه! من 90 تومن در ماه درآمد داشتم ديگه چي ميخواستم؟!!

مجید جون چیز بزرگ از خدا بخوا 90 تومن چیه؟;)

حالا از 90 تومن شروع كنه بده ببينيم اگه داد بيشتر ميخوايم!
(كلي جلوي خودمو گرفتم كه سانسورش نكنم)

گفت هشياري بيار اينجا كسي هشيار نيست...!
اين سوال شما(اطلاعات بيشتر در مورد اين رشته) يكي از سوالاي بشر هست كه جواب داده نشده.(البته در ايران!)
دانشمندان مشغول تحقيق روي اين موضوع هستند.آخرين نتايج رو در اين سايت ميتونين پيدا كنين.

آخرین ویرایش:

8765984

عضو جدید
حالا يه چيز ي من بگم من يه كاري پيدا كردم كه هر كي بره 80 تومن بيشتر بهش نميدن ولي قرار شده به من حداقل100تومن بدن ميدونم كمه ولي خوب كاري كه سه ساعت در روزه و اگر هم كاراتو زود انجام بدي يا كاري نداشته باشن يه روز و نري به نظر من كه خيلي عاليه چون ما دانشگاهم ميريم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا يه چيز ي من بگم من يه كاري پيدا كردم كه هر كي بره 80 تومن بيشتر بهش نميدن ولي قرار شده به من حداقل100تومن بدن ميدونم كمه ولي خوب كاري كه سه ساعت در روزه و اگر هم كاراتو زود انجام بدي يا كاري نداشته باشن يه روز و نري به نظر من كه خيلي عاليه چون ما دانشگاهم ميريم

به سلامتی
چه کاری هست حالا؟چه کار باید انجام بدین؟

media-it

عضو جدید
حالا منتم یه چیزی بگم این کار مربوط به رشتمونه ؟:que:

poormohamad

عضو جدید
سلام بچه ها منIT می خونم سال دوم ترم چهارم
امیدوارم همتون تو این رشته موفق باشید.

nargil

عضو جدید
علاقه نداری!

علاقه نداری!

سلام میشه بگید چطوری علاقه مند شدید چون منم از اوناییم که به رشتم زیاد علاقه ندارم;)
اره عزیزم
نمی دونم ترم چندی اما اگه اولاشی مطمین باش علاقمند می شی مگه می شه وقتی بفهمی با یه برنامه کوچیک و یه سازماندهی اطلاعات می شه چقدر کارا رو راحت کنی وقتی می فهمی با علم وتکنولوژی روز دنیا داری پیش میری و ... علاقه مند نشی
تازه مطمین باش خدا بلد هر کی رو سر جاش بزاره تو هم سر جاتی فقط یه کم زیادی وول می خوری واسه همین ناراحنی!
ببخشید

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام بچه ها نمی دونم چرا آدم هرچی برنامه درسی تو عید می ریزه اجرا نمیشه جالب اینه که حتی وقتی هم بیکار هستی درست نمیاد:surprised:بی خیال همین جا از همه استدعا می کنم تو پیدا کردن حل المسایل طراحی الگوریتم و نظریه زبان پیام نور کمکم کنن 1 ماه کل ایرانو زیرورو کردم(مبالغه)خییییییییییییییییلی لازم دارم چیکار کنم:(:gol:

samira007

عضو جدید
پارازیت

پارازیت

سلام.ببخشید سوالم رواین جا می پرسم.چون فعلا نمی تونم دربحث های کاری شما شرکت کنم.
من ویندوز ویستانصب کردم ولی کارت tvبه صورت کامل اجرا نمی شه.فکرمی کنم مشکل از ramباشه چون وقتی میخوام اپدیت کنم ارورصفحه آبی (صفرویک)می یاد مشخصات زیرکه سیستم من داره برای ویندوزویستا کافی نیست؟؟؟
BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ (2 CPUs), ~3.0GHz
Memory: 1022MB RAM
باید RAM را 2گیگ کنم؟
ممنون

بالا