[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

ialireza

عضو جدید
دوستان سطح صنعتی اصفهان چطوره؟
می ارزه بوعلی همدان رو که تو شهر خودمه ول کنم برم اصفهان براش؟

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دوستانی که بودن باید بگن ولی حتما قوی تر از بوعلی هستش.
ولی اگر امکان کار در کنار تحصیل در همدان رو داری ، نرو جای دیگه. ولی غیر از اون ، صنعتی اصفهان بهتر از بوعلی هستش.

A1300

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاتوق بچه های عمران

پاتوق بچه های عمران

سلام بر مهندسین عزیز....:gol:

همه ما از دوران دانشجویی تا دوران کار ، خاطرات زیادی از برداشت ها و کارهای گروهیمون داریم....
تو این تاپیک قصد داریم هر کدوممون از
خاطرات و تجربه ها ی تلخ و ترش و شور وشیرین کارهای گروهیمون برای هم بگیم و لحظات خوبی را سپری کنیم
با
خاطرات شیرین و بامزه و سوتی های خودمون سر برداشت کلی بخندیم و از تجربه ها استفاده کنیم...
اگه هم دوست داشتید
عکس های خاطره انگیز یا با مزه اتون را بذارید....
امیدوارم با معرفی این تاپیک به دوستاتون وپست گذاشتن خودتون اینجا را پر رونق کنید....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A1300

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاتوق بچه های عمران

پاتوق بچه های عمران

این خاطره نیست آقا،ولی برام جالب بود گفتم بگم بخشید....
یکی از بچه ها و وبش نوشته بود:
یکی از فانتزیام اینه روز آخر ترم که نشستم سر کلاس,استاد موقعی که داره حضور غیاب میکنه,اسم منو بخونه,بعد با صدای پر از درد و خسته بگم:"حاضر"
بعد استاد بگه:آقا شما10جلسه غیبت داشتی حذفی این درسو ایشالله ترم بعد
بعد بلند شم و استادو نگاه کنم.همینجوری که کلاس رفته تو سکوت آروم آروم برم سمت استاد...
بعد که رسیدم جلوی استاد بگم:ببین!منو از حذف کردن می ترسونی؟
بعد محکم بکوبم رو میز و داد بزنم د لعنتی حرف بزن...
منو از حذف کردن می ترسونی؟
بعد بچه ها میان جدام کنن,منو از استاد دور کنن
همینجوری که دارم از کلاس میرم بیرون داد می زنم:برو از خدا بترس...
من چیزی واسه از دست دادن ندارم...
من زندگیمو باختم لعنتی...
بعد همینطوری که همه کپ کردن یه کله محکم می کوبم به در,بعدش در خورد میشه,بعد من خونی و مالی از کلاس میرم بیرون...
بعد اصغر فرهادی میگه:کات...آفرین پسر آفرین
بعد میاد جلو صورتمو می بوسه,من میگم مخلصیم عمو اصغر...
کاری بود که برمیومد دیگه...
همه تشویق و سوت,اصن یه حالیه

نسیم2013

عضو جدید
سلام تاپیک خوبی هست اما یه سوال این تاپیک با تاپیک گفتگوی دوستانه در تالار عمران چه فرقی داره؟؟؟؟:D

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام بر مهندسین عزیز....:gol:

همه ما از دوران دانشجویی تا دوران کار ، خاطرات زیادی از برداشت ها و کارهای گروهیمون داریم....
تو این تاپیک قصد داریم هر کدوممون از
خاطرات و تجربه ها ی تلخ و ترش و شور وشیرین کارهای گروهیمون برای هم بگیم و لحظات خوبی را سپری کنیم
با
خاطرات شیرین و بامزه و سوتی های خودمون سر برداشت کلی بخندیم و از تجربه ها استفاده کنیم...
اگه هم دوست داشتید
عکس های خاطره انگیز یا با مزه اتون را بذارید....
امیدوارم با معرفی این تاپیک به دوستاتون وپست گذاشتن خودتون اینجا را پر رونق کنید....

با سلام

جناب مهندس ، ما یک تایپیک با عنوان [گفتگوی دوستانه در تالار عمران] در صفحه ی اصلی تالار داریم که دقیقا همین کاربرد پاتوق شما رو داره . پس قطعا این تاپیک استقبال نخواهد شد .

درضمن ، اینجا ( زیرتالار نقشه برداری) محل مناسبی برای از این دست تاپیک ها نیست .

با تشکر

A1300

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خاطره زیاد دارم
اما فردا روز برام داستان میشه
راستی مهندس یه تاپیک مشابه اینم هست
اگر دوست دارین اونجا فعالیته کنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/242-فیلم-ها-و-عکس-های-عمرانی

سلام مهندس....ممنون از حضورتون....
اونجا برای عکس های عمرانیه بدون خاطره.
حتما اگه عکسی داشتم فعالیت می کنم.

reza119

عضو جدید
تا اونجا که من میدونم هنوز پیشنویس است و هنوز اصلش بیرون نیومده. مگه اومده که اجرا بشه؟

نه هنوز پیش نویس است و فقط توی سایت است

تا جایی که من می دانم در قسمت بتن زیاد تغییر ندارد اما تغییرات فولاد خیلی زیاد است محاسبا ت ا لاستیک در فولاد انجام نمی شود

روش LRFD در این ویرایش مورد تائید است

bavar12

عضو جدید
سلام دوستان، یه سوال داشتم و اون اینکه حداکثر حقوق ماهیانه یک مهندس عمران در ایران چقدر هست؟ و اگر بخواهد برای خودش شرکتی در زمینه نقشه کشی،اجرا و نظارت داشته باشد و کار کند آن وقت درآمدش بازهم در ایران چقدر است؟
ممنون.

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان، یه سوال داشتم و اون اینکه حداکثر حقوق ماهیانه یک مهندس عمران در ایران چقدر هست؟ و اگر بخواهد برای خودش شرکتی در زمینه نقشه کشی،اجرا و نظارت داشته باشد و کار کند آن وقت درآمدش بازهم در ایران چقدر است؟
ممنون.

ســـلام دوست من داخل اين تاپيك [حقوق مهندس صفر کیلومتر ]► گفتگو در اين مورد زياد بحث شده پيشنهاد ميكنم سري بزنيد

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
ممنون.

با سلام
درامد زایی در زمینه خصوصی نیازمند سرمایست. هر چه سرمایه بیشتر درامد زایی بیشتر. و الا شرکت های نظارت و نقشه کشی زیاد هستن.
مورد دیگه سواد و بهره کاری هست
که شرکت میزنن و مینویسن نظارت اجرا نقشه کشی دست اخر میبینی منظورشون فقط اجرای یک ساختمان بوده...و از اونجایی که سرمایشون کم هست نمیتونن کار بزرگ مثل یک بیمارستان یک شهربازی یا ساختمان 13 طبقه رو بگیرن.و بازار کارشون خراب میشه.
سواد باشه برای احداث پل احداث سد ...روسازی ...راه سازی ..بنادر .و غیره ..خدا هم انشاءلله سرمایشو برسونه یا با چند تا سرمایه گذار اشنا کنه ,دیگه شما که هیچ نوه هاتون هم نباید نگران حقوق و درامد باشن.
. یک عرفی هم که دربازار هست برای مهندس تازه کار حقوق اداره کار هست ...هر چند یک مهندس تازه کار به حقوق نباید فکر کند. اول تجربه و کسب 2 یا 3 سال سابقه بیمه و علم کافی و بعد درخواست حقوق خوب از صاحب کار.

سلام دوستان مسئولیت کارفرمایان در قبال عملکرد ایمنی پیمانکارها چگونه هست؟ ایا به اونها توجه میشه؟

سلام آقای مهندس در مواردیکه کار از طریق مقاطعه انجام می یابد مقاطعه دهنده مکلف است قرارداد خود را با مقاطعه کار به نحوی منعقد نماید که در آن مقاطعه کار متعهد گردد که تمامی مقررات این قانون را در مورد کارکنان خود اعمال نماید.
موفق باشید

فربد خان

عضو جدید
سلام دوستان ما يك استاد بدرد بخور داشتيم آقاي زريبافيان . ايشون تزش اين بود كه لزوما هركس وارد دانشگاه شد نبايد با مدرك خارج شود و تا زماني كه درس تحليل سازه 1 فقط توسط ايشون ارائه ميشد براي اونها كه نميفهميدند معضل شده بود و بودند كساني كه چهاربار افتاده بودند و استاد همچنان مصر بود كه بايد خودشان نمره بگيرند .
ايشون ميگفت ما ايراني ها اصلا اهل بحث علمي يا تخصصي نيستيم و فقط پايه پاتوق ماتوق و تخمه شكستن و تعريف كردن و تللي هستيم . راست ميگفت بخدا
الان صفحات علمي تالار داراي يكي دو پست است و اين صفحه 573 تايپيك است. البته اين هم خوب است ولي آن خوب نيست!

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ما يك استاد بدرد بخور داشتيم آقاي زريبافيان . ايشون تزش اين بود كه لزوما هركس وارد دانشگاه شد نبايد با مدرك خارج شود و تا زماني كه درس تحليل سازه 1 فقط توسط ايشون ارائه ميشد براي اونها كه نميفهميدند معضل شده بود و بودند كساني كه چهاربار افتاده بودند و استاد همچنان مصر بود كه بايد خودشان نمره بگيرند .
ايشون ميگفت ما ايراني ها اصلا اهل بحث علمي يا تخصصي نيستيم و فقط پايه پاتوق ماتوق و تخمه شكستن و تعريف كردن و تللي هستيم . راست ميگفت بخدا
الان صفحات علمي تالار داراي يكي دو پست است و اين صفحه 573 تايپيك است. البته اين هم خوب است ولي آن خوب نيست!

جناب مهندس منظوره شما رو متوجه نشدم ميشه يكم واضحتر بيان كنيد؟

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی

جناب مهندس منظوره شما رو متوجه نشدم ميشه يكم واضحتر بيان كنيد؟

-------------------------------------
منظورشون این هست که شما توی این تاپیک 573 صفحه حرف زدید و کار دیگری نکردید
دوست خوبم اول لازم میدونم که از توجهتون به این امر تشکر کنم-ولی ببینید شما کافیه که دوری توی تالار عمران بزنید ببینید چند تا پست مهم و مفید و کاربردی توی تالار داریم و این حرف شما بی انصافیه-این تاپیک مربوط به سال 2008 یعنی 6 سال پیش هست-معلومه بعد از 6 سال این تعداد صفحات هم بوجود میاد که میتونم باهاتون شرط ببندم حداقل 200 صفحه ی اون مربوط به سوالاتی هست که دوستان میپرسند...

mojdeh mohammadh

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در مورد اوضاع گرایش حمل و نقل در دانشگاه اصفهان خبر داره
سطح علمی استاداشون و امکانات و....
من پذیرش گرفتم برای سازه شهیدچمران و کنکور حمل و نقل اصفهان قبول میشم انشالله
دوران لیسانس چمران بودم و راضی نیستم

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما یه استادی داشتیم به اسم دکتر مرتضایی
میگفت یه مهندس باید روابط اجتماعیش بالا باشه تا بتونه موفق باشه
من توو این باشگاه دوستای زیادی پیدا کردم که با بعضیاشون بیرون ملاقات داشتم و گره از کار هم باز کردیم
اگه این گفتگو اینجا نبود من از نعمت این دوستان بی بهره میشدم
پس گپ و گفتگو و پاتوق بد نیست، مهم استفاده صحیح هستش

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز

درود بر مهندس فرید .......عزیز..:gol:

بنده حرف استادتون رو قبول دارم ........

به خاطر همین به فکر چاره باید باشیم ... .......... این نقد شما هم قابل احترامه............ پس بهتره به عنوان یک دانشجو.... .... که پیگیر مطالب علمی رشته عمران هستش ....در این تالار....... اقدام به ایجاد تاپیکهای مفید بکنیم ..... و تجربیات مون در اختیار سایر دوستان بزاریم و نظرات سایرن و هم ببینم .............. با مشارکت همه ما در تاپیکهای علمی عمران ........این تاپیکها هم دارای تعداد پست مفید خواهد بود ................بدرود.