[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

habib

عضو جدید
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:

Mehdi_rndyk

عضو جدید
پاسخ به پرسش های اجرایی و فنی

پاسخ به پرسش های اجرایی و فنی

سلام
در صورت داشتن پرسش هایی در مورد اجرا سازه ها و یا مسائل دفتر فنی شاید بتونم کمکی بکنم . اگر خواستید فایل نیز ضمیمه کنید به آدرس mehdi_rndyk@yahoo.com بفرستید.

habib

عضو جدید
دوست عزیز سلام
ممنون از حضور و همراهیت
ولی بهتر هستش دوستان یه خورده بیشتر و مفصلتر خودشون رو معرفی کنند

golbaghaly

عضو جدید
مسئله موافقت یا مخالفت نیست!!!
مسلمه که همه موافقن!
باید فعالیت بالا بره. نه اینکه هی بیام تاپیک بزنیم که تو مال کدوم دانشگاهی یا .....
فعالیت که بالا بره هم دیگه رو بیشتر می شناسیم!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
مسئله موافقت یا مخالفت نیست!!!
مسلمه که همه موافقن!
باید فعالیت بالا بره. نه اینکه هی بیام تاپیک بزنیم که تو مال کدوم دانشگاهی یا .....
فعالیت که بالا بره هم دیگه رو بیشتر می شناسیم!
ای ول، گلباقالی (درست نوشتم؟!) درست میگه!!
الآن خودش هم قول میده که فعال باشه!!
نه اینکه عضو فعال باشگاه باشه، اما من تا حالا در تالار عمران ندیده باشمش!!:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا ميتونين رو من حساب ويژه باز كنين اگه كاري بود درخواستي خلاصه هرچي مادر خدمت عمرانيا هستيم تا به همه بفهمونيم سلطونه همه رشته ها اعم از مهندسي و ... عمران;)

golbaghaly

عضو جدید
ای ول، گلباقالی (درست نوشتم؟!) درست میگه!!
الآن خودش هم قول میده که فعال باشه!!
نه اینکه عضو فعال باشگاه باشه، اما من تا حالا در تالار عمران ندیده باشمش!!:D

سلام جناب مدیر

من تو تالار عمران فعالیت نداشتم چون می دیدم کسی اونجا فعالیت نمی کنه اما حالا که دارین همت می کنین منم هستم!

منم سعی می کنم فعالیت داشته باشم ولی تازه شروع کردم! البته آدم باید یه چیزایی ببینه بعد به ذوق بیاد مگه نه؟؟؟

بسم الله!!!
من الان مسافرتم! به سیستم خودم دسترسی ندارم ولی می دونم چه چیزایی می تونه یه دانشجوی عمران رو خوشحال کنه و سر ذوق بیاره!

شما هم شروع کنید دیگه!!!

habib

عضو جدید
سلام
ممنون دوستان از حضور همگی
همین حضور باعث دلگرمی و امیدواری به آینده می شه واقعاً تشکر
فقط دوستان لطف کنین ایده بدین
تمام ایده ها میتونه باعث گرم شدن تاپیک بشه تو هر زمینه که می خواد باشه کاری، تفریحی،اجتماعی....
حتی دادن یک موضوع بحث میتونه کمک شایانی بکنه و البته باعث شناخت افراد از خصوصیات و افکار دیگر دوستان بشه

habib

عضو جدید
دوستان من خودم به عنوان عضو کوچک این جمع که آغاز گر آن بودم درخواستی دارم و خودم به آن قسم میخورم امیدوارم تمام دوستان هم به آن پایبند باشند و اون هم اینه که با توجه به اینکه یکی از نشانه های اصلی همبستگی و دوستی حمایت هست تمامی اعضا در صورت نیاز کار مورد حمایت گروه قرار بگیره و هر کسی در محیط کاری خودش به نیرو احتیاج بود دوستان را آگاه کند و آنها را در جهت جذب حمایت کنه
امیدوارم هیچ موقع هیچ کدام محتاج کمک نباشید ولی روی حمایت من می توانید حساب کنین:heart::w40:;)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
اینجا هم باشگاه مهندسین ایران تالار عمراشه!!!
پس به ایران سازه نیازی نداریم.

habib

عضو جدید
سلام
باعث تاسف
دوستان واقعاً با وجود این بازدیدها که بد هم نیست واقعاً چرا دوستان شرکت نمی کنند
بازدیدها نشون میده که علاقمند کم نیست ولی بازهم متاسفانه یکسری فقط بدنبال بهره برداری هستند و دوست ندارند برا ی ساختن کوچکترین فعالیتی بکنن و بعد به نحو احسن بهره برداری کنند

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
والکانو عزیز ایران سازه رو پیشنهاد کرد، من هم گفتم که باشگاه خودمون هم 1مرجعه!!!!

علی(110)

عضو جدید
:)کارتون قشنگه،منم هستم، خیلی خوبه که آدم با اینهمه مهندس دوست بشه و یه دلگرمیی داشته باشه و یه جمع بزرگی از مهندسا تشکیل بشه که همهشون هوای همدیگه رو داشته باشند.:heart:
:surprised: اما یکی به من بگه از کجا باید شروع کرد؟:confused:اصلا چی کار باید کرد،خوب ما که قبل از این هم بحث می کردیم،ایده میدادیم،فعالیت داشتیم، پس چه تغیراتی رو باید ایجاد کنیم!!؟؟؟:eek:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همه معذرت ميخوام كه سايت ديگري رو پيشنهاد دادم از اون موقع هم كه اقاي مدير تذكر داد من همه ي سعيم رو براي لرتقاي سايت كردم ولي اقاي مدير بهم تيكه انداخت و من الان ناراحتم:(
(شوخو كردم من با اين چيزا ناراحت بشو نيستم من چاكر اقا سپهرم هستم);)

habib

عضو جدید
دوستان سلام
ممنون از حضورتون
نمیدونم چرا ولی انتظار من از این تاپیک بیش از اینهاست
بابا جمع مهندسان ما خیلی زیادنا این تالار خیلی باید بزگتر از این بشه
یک خواهشم از دوستان دارم
شما که می آید و لطف می کنید میآن تاپیک رو نگاه می کنین حداقل خودتون را معرفی کنین
تا جمع ما گرمتر و بزرگتر بشه
دوستان از خودتون بگین ، کارتون، افکار، ایده،....بابا مثل دوست قراره با هم گفتگو کنیم به عنوان تاپیک توجه کنین
اصلاً برای شروع از این به بعد دوستان نظراتشون و ایده هاشون واسه ازدواج بگن
چرا اوضاع ازدواج اینقدر پریشان شده؟ که هر دو طرف قضیه ناراضیند؟
البته بهتر خانمها هم تو این بحثها خودی نشون بدن

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
+++

+++

دوستان سلام.تاپیک خیلی باحالیه امیدوارم من یکی ازاون کسایی باشم که بتونم توی این تاپیک فعالیت کنم.
امیدوارم منو بین خودتون بپذیرید. آخه من کاردانی خوندم و نمیدونم میتونم واردجمع مهندسا بشم یا نه؟:gol::gol:;):redface:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، نمی دونم هدف حبیب عزیز چی بود، اما به نظر من تمام مهندسان وابسته به عمران می تونن باشن!!!
حبیب جان، حرص نخور!!!
اون روزی که من عضو شدم یا حتی روزی که مدیر شدم، در هر روز حداکثر 10پست و 2تا تاپیک جدید زده می شد، اما الآن میبینیم که وضع فرق کرده!!
3روز نیومدم باشگاه 30 تا تاپیک زده شده و پندین پست!!!
این فعالیت رو نشون میده!!!;)
هنوز دارم پست های جدید رو می خونم!:smile:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا حبيب من خودمو همون اول معرفي كردم ولي چون گفتي در مورد ازدواج نظر بدين ميگم من الان حدود 20 ماه شايدم بيشتر علاقه شديدي نسبت به يه دختر پيدا كردم ولي جائت ندارم برم جلو چون با وضع جامعه ما و مشكلاتي حتما خودت ميدوني براي تشكيل يه زندگي ساده خيلي بيشتر لز اين حرفاست كه از پس يه جوون مثل من بر بياد منم هيچ علاقه به اين دوستيا كه از روي ظاهر با هم دوست ميشن ندارم حالا شما ميگي من چيكار كنم؟;)

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم

منم هستم

تو لیست کاربر ها رو که نیگا میکنی اووووووووووووووووووووه همه عمران عمران عمران
اما انگار اینجا غیره اقای مدیر و 3 -4 کاربر ثابت کسی نیست:crying:
اگه اجازه هست و مکانیک ها رو هم را میدین منم هستم هستم هستم :cowboy:
درست و حسابی مو به مو بگین چیکار باید بکنیم :confused: