+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دقیقا همون 89-90 رو میخواییم البته از کتابی به غیر از دانشگاه تهران

خب خداراشکر ،چون من به غیر از دانشگاه تهران ندارم! وگرنه تو رو در بایستی می موندم !:D
موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

sinafar667

عضو جدید
مطلبی که قراره 6 ماه دیگه بنویسم رو الان می نویسم.شاید به درد بعضی ها بخوره.
اولا بگم سال پیش من خودم مثل شماها این دوران رو داشتم.همه پست ها تون رو از اول خوندم رسیدم به آخرش
امیدوارم همتون به هرچی که می خواین برسید.
ولی از خدا می خوام بعد کنکور هیچ کدومتون رو مثل من و دوستامون جو گیر نکنه.
ما هممون برا کنترل تهران می خوندیم.زد و تلاش هامون به بار نشست.هممون شدیم زیر 50 .سال پیش هم شما یادتون نمیاد:دی وضع کنکور برق خراب بود.
خلاصه آقا رتبه خوب زیر 50 کجا بزنه بهتره براش؟؟آفرین پسر خوب میره شریف دیگه ....
کنترل شریف رو اینجوری بگم بهتره دارالمجانین
آقا از ما گفتن بود آگه برا کنترل شریف می خونید هر دانشگاهی هستید همون جا ارشد ادامه بدید به این خراب شده می ارزه.
توضیحات تکمیلی 6 ماه بعد.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مهمترین چیز این روزا ارامشه لحظه هاتون اروم:king:

اینهمه نگرانی چرا ؟؟ یه نگاه به دورو برت بنداز دستو بده به خدا ... آرامشتو حفظ کن... چی می خوای بهش بگو... اون همین الان منتظرته.

جمع بندیهای امروز نخستین روز آینده توست بلند شو و قبولی را به سوي خود جذب كن

قبولی ارشد همیشه با ذهنیت‌های مثبت ایجاد می‌گردد و زاییده آن است. (بیخیال الکترونیک سنجش شو انو خیلی سخت داده بودن)

اگر انسان نيروهاي درونش را بشناسد مي تواند به روياهايش واقعيت بخشد و صنعتی شریف و تهران و... را بدست آورد

تمركز تنها كليدي است كه با آن ميتوان در موفقيت را باز كرد (همون بی دقتی خودمون که همیشه انجامش میدیم)
افراد موفق هيچ وقت اجازه نمي دهند كه شرايط موجود آزارشان دهند (شبیه بند 3)

soore

عضو جدید
سلام

!

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله shh91 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام به همه دوستان
توی لینک زیر سوالات کنکور سال قبل (91) با پاسخ تشریحی برای همه دروس گذاشته شده
یک pdf هم توی همین مجموعه هست که شامل نمونه کارنامه های سال قبل هست و درصدها و رتبه ها رو زده
http://hejazi.persiangig.com/document/91.rar
امیدوارم بدردتون بخوره

اینجا هم تمام کتابهای مرجع که طراحهای سوالات کنترل خطی بهش توجه دارند رو گذاشتم :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...=1#post5745171

!

این لینک کار نمی کنه.
خواهشن محض رضای خدا یکی این پاسخ سوالای ارشد ۹۱ رو از کتاب سنجشی یا منبع معتبر دیگه ای قرارا یده ....
من این ماهانی که گفتید تو تایپیک هست رو پیدا نکردم...
:wallbash: :cry:

bolka

عضو جدید
دوستان عزیز لطفآ میشه به من یه کمک کوچیکی بکنین؟

من تو درسای زیر لازم دارم که برم کلاس اما استاد خوب نمیدونم براشون کدومه؟
میشه بگید افراد زیر خوبن یا شما چه پیشنهاد بهتری دارید؟
برای مغناطیس(باغستانی در بینش)- برای مدار (کاروزرگر در نصیر) برای ریاضی کریمی
برای درس الکترونیک و سیگنال میشه یکی معرفی کنین؟
متشکر

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز لطفآ میشه به من یه کمک کوچیکی بکنین؟

من تو درسای زیر لازم دارم که برم کلاس اما استاد خوب نمیدونم براشون کدومه؟
میشه بگید افراد زیر خوبن یا شما چه پیشنهاد بهتری دارید؟
برای مغناطیس(باغستانی در بینش)- برای مدار (کاروزرگر در نصیر) برای ریاضی کریمی
برای درس الکترونیک و سیگنال میشه یکی معرفی کنین؟
متشکر
الکترونیک اسلام پناه، سیگنال تقدسی و مومن زاده مدار کهن بهتره به نظرم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
این لینک کار نمی کنه.
خواهشن محض رضای خدا یکی این پاسخ سوالای ارشد ۹۱ رو از کتاب سنجشی یا منبع معتبر دیگه ای قرارا یده ....
من این ماهانی که گفتید تو تایپیک هست رو پیدا نکردم...
:wallbash: :cry:
این حل تشریحی کنکور 91
91.rar - 23.3 MB

* F A R Z A D *

عضو جدید

fight till u win

عضو جدید
اولا بگم سال پیش من خودم مثل شماها این دوران رو داشتم.همه پست ها تون رو از اول خوندم رسیدم به آخرش
ما هممون برا کنترل تهران می خوندیم.زد و تلاش هامون به بار نشست.هممون شدیم زیر 50 .سال پیش هم شما یادتون نمیاد:دی وضع کنکور برق خراب بود.
خلاصه آقا رتبه خوب زیر 50 کجا بزنه بهتره براش؟؟آفرین پسر خوب میره شریف دیگه ....
آقا از ما گفتن بود آگه برا کنترل شریف می خونید هر دانشگاهی هستید همون جا ارشد ادامه بدید به این خراب شده می ارزه.

مگه شریفیای کنترل ارشد چشونه؟!
گاز میگیرن؟:confused:

e-eng

عضو جدید

منم شنیدم استادای کنترل شریف مشکل دارن!

3tare_87

عضو جدید
دوستان به نظر شما اگر این دو هفته آخر برم سرکار روی کنکورم تاثیر میذاره؟؟ برم یا نه!!! خیلی ذهنم درگیر شده دلم نمیاد بخیال کاره بشم!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظر شما اگر این دو هفته آخر برم سرکار روی کنکورم تاثیر میذاره؟؟ برم یا نه!!! خیلی ذهنم درگیر شده دلم نمیاد بخیال کاره بشم!

اگه قبول میکنن این یه هفته رو هم دندون رو جیگر بزار تمرکز کن رو کنکور

arezo yari

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای خوب. امیدوارم خسته نباشید و این چند روز باقی مونده رو به نحو احسن بگذرونید.:smile:
ی کمک میخاستم. کتاب جامع دانشگاه تهران سوال و جوابای سیگنال رو نداره. میشه بگید از کجا میتونم پیداشون بکنم؟ مرسی

soore

عضو جدید
این حل تشریحی کنکور 91
91.rar - 23.3 MB

واقعا متشکرم.
و همینطور از جنابffvvgg

خیلی خیلی حل های خوبی هستند..

ایشالله که به یاری خدا کنکور با سر افرازی قبول بشید .:smile:
ایشالله همگی...
واسه منم خیلی دعا کنید... یک قبولی توام با سرافرازی خیلی مهمه........
التماس دعا.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستای خوب. امیدوارم خسته نباشید و این چند روز باقی مونده رو به نحو احسن بگذرونید.:smile:
ی کمک میخاستم. کتاب جامع دانشگاه تهران سوال و جوابای سیگنال رو نداره. میشه بگید از کجا میتونم پیداشون بکنم؟ مرسی
من از کتاب سیگنال پوران نوشته اکبری استفاده میکنم که ته کتاب سوالات سیگنال از سال 78 به بعد آورده

fight till u win

عضو جدید

* F A R Z A D *

عضو جدید
چند توصیه تست زنی برای روزهای باقیمانده
اصطلاح تست سوخته را براي تستی به کار می بریم که قبلاً آن را درست حل کرده اید. درست حل کردن در اینجا به معناي حل تحلیلی و کاملاً دقیق مسئله است نه حل کردن به روش هاي رد گزینه و با حدس و گمان. اگر تستی را یک بار یا دوبار حل کنید پرداختن به آن بیش ازین نه تنها مفید نیست بلکه میتواند اثرات منفی در کاهش خلاقیت داشته باشد حل بیش از دوبار یک تست ارزشی ندارد و داوطلب با حل آن چیزي نمی آموزد. در مقابلِ اصطلاح تست سوخته مفهوم دیگري با نام تست جدید قرار دارد و به تستی گفته میشود که تابحال آن را ندیده اید. تست هاي جدید کنکوري تست هاي کنکورهاي پیش هستند که تا بحال آنها را حل نکرده اید و تست هاي جدید تألیفی به تست هاي تألیفی گفته میشوند که تابحال مجالی براي فکر کردن بر روي آنها نداشته اید بعضاً دیده می شود داوطلبینی که براي آزمون ارشد برق مطالعه می کنند تست هاي سال هاي پیش را بارها و بارها حل میکنند به گونه اي که وقتی تست ها را نگاه می کنند می دانند کدام گزینه صحیح است! مخصوصاً افرادي که اضطراب و نگرانی بیشتري در مورد نتیجه کنکور دارند بیشتر گرایش به این روش اشتباه تست زنی دارند. داوطلبینی که اینگونه عمل می کنند خود را در معرض شکست در کنکور اصلی قرار می دهند و جالب آنکه اصلاً متوجه این قضیه نیستند!
در حالیکه می توانید زمان خود را بر روي تست هاي جدید گذاشته و مطالب بیشتر یاد بگیرید با پرداختن مکرر به تست هاي کنکورهاي سال هاي پیش در حالی متوجه ارزش زمان و مدیریت صحیح آن نیستید آن را تلف می کنید. بدانید که رقباي شما در زمانی که شما آن را تلف می کنید در حال یادگیري هستند. ناشیانه و بیهوده رفتار نمی کنند. اگر از رتبه هاي برتر سال هاي قبل نیز پرس و جو کنید خواهید دید که هیچکس توصیه نمی کند تست هاي سالهاي قبل را 10 بار حل کنید. بلکه تکیه آنها بر مفاهیم ارائه شده در سؤاات سالهاي پیش است. اگر گفته می شود که روي تست هاي کنکور گذشته تأکید داشته باشید منظور یادگیري مفاهیم ارائه شده در آنهاست این دو را باید تفکیک کرد وقتی مفاهیم تأکید شده در تست ها را یاد گرفتید سریعاً باید به تست هاي جدید (یعنی تست هایی که تا به حال آنها را حل نکرده اید) بپردازید و ازینطریق یادگیري خود را محک بزنید.
وقتی تست هاي تکراري را بارها و بارها حل می کنید در حالیکه گزینه صحیح و حتی روش حل را می دانید حرارت و شور و شوق یادگیري را از خود سلب می کنید با حل چندین باره تست هایی که قبلاً حل کرده اید جلوي خلاقیت خود را گرفته و لذت یادگیري را از بین می برید. باز هم تأکید می کنم به جاي پرداختن به تست هایی که قبلا حل کرده اید به حل تست هاي جدید بپردازید. قطعاً اولویت با تست هاي جدید کنکوري است و بعد از آن تست هاي جدید تألیفی.
در واقع وقتی شما بارها سوالات کنکور را حل می کنید درصدي که هر دفعه بدست می آورید نسبت به دفعه قبل غیر واقعی تر می شود. زیرا جواب ها و راه حل سوالات برایتان کاملاً معلوم است. در این دام بزرگ که پیامد بسیار خطرناك اعتماد به نفس کاذب است نباید گرفتار شد.
تهیه یکی از منابع زیر جهت حل تست هاي بیشتر مراجعه کنند:
اولویت اول با سؤالات تألیفی موجود در کتاب هاي معتبر می باشد که مؤلف آنها شناخته شده است.
2- اولویت دوم با سؤالات آزمون هاي آزمایشی سال جاري در موسسات است.
3- اگر بازهم زمان داشتید می توانید به سؤالات مؤسسات که در 2 سال گذشته ارائه شده اند رجوع کنید.
4- در نهایت حل سؤالات کنکورهاي دانشگاه آزاد پیشنهاد می شود.

اشتباه نکنید! بعضی از داوطلبین به اشتباه فکر می کنند اگر فقط به حل سؤالات کنکور بپردازند سؤالات استانداردتري حل کرده اند و احتمالاً باید نتیجه بهتري در کنکور اصلی بگیرند. این افراد از این مطلب غافلند که مواجهه با تست ها و مسائل گوناگون است که آمادگی فرد را براي مواجهه با سؤالات آزمون اصلی افزایش می دهد
تردید نداشته باشید اگر سوالات آزمون هاي آزمایشی مؤسسات را در یک درس پاسخ داده و درصد 30 % راکسب کنید به مراتب ارزشمندتر و واقعی تر از درصد 90 ایست که در برخورد با سوالات کنکورهاي پیش که که چندین بار آنها را حل کرده اید بدست میاید. به دنبال شناخت تسلط واقعی خود باشید نه اینکه با درصدهاي کاذب به خودتان روحیه دروغین بدهید. هوشیار باشید!

منبع : مومن زاده
دانلود کامل فایل

afba

عضو جدید
اصطلاح تست سوخته را براي تستی به کار می بریم که قبلاً آن را درست حل کرده اید. درست حل کردن در اینجا به معناي حل تحلیلی و کاملاً دقیق مسئله است نه حل کردن به روش هاي رد گزینه و با حدس و گمان. اگر تستی را یک بار یا دوبار حل کنید پرداختن به آن بیش ازین نه تنها مفید نیست بلکه میتواند اثرات منفی در کاهش خلاقیت داشته باشد حل بیش از دوبار یک تست ارزشی ندارد و داوطلب با حل آن چیزي نمی آموزد. در مقابلِ اصطلاح تست سوخته مفهوم دیگري با نام تست جدید قرار دارد و به تستی گفته میشود که تابحال آن را ندیده اید. تست هاي جدید کنکوري تست هاي کنکورهاي پیش هستند که تا بحال آنها را حل نکرده اید و تست هاي جدید تألیفی به تست هاي تألیفی گفته میشوند که تابحال مجالی براي فکر کردن بر روي آنها نداشته اید بعضاً دیده می شود داوطلبینی که براي آزمون ارشد برق مطالعه می کنند تست هاي سال هاي پیش را بارها و بارها حل میکنند به گونه اي که وقتی تست ها را نگاه می کنند می دانند کدام گزینه صحیح است! مخصوصاً افرادي که اضطراب و نگرانی بیشتري در مورد نتیجه کنکور دارند بیشتر گرایش به این روش اشتباه تست زنی دارند. داوطلبینی که اینگونه عمل می کنند خود را در معرض شکست در کنکور اصلی قرار می دهند و جالب آنکه اصلاً متوجه این قضیه نیستند!
در حالیکه می توانید زمان خود را بر روي تست هاي جدید گذاشته و مطالب بیشتر یاد بگیرید با پرداختن مکرر به تست هاي کنکورهاي سال هاي پیش در حالی متوجه ارزش زمان و مدیریت صحیح آن نیستید آن را تلف می کنید. بدانید که رقباي شما در زمانی که شما آن را تلف می کنید در حال یادگیري هستند. ناشیانه و بیهوده رفتار نمی کنند. اگر از رتبه هاي برتر سال هاي قبل نیز پرس و جو کنید خواهید دید که هیچکس توصیه نمی کند تست هاي سالهاي قبل را 10 بار حل کنید. بلکه تکیه آنها بر مفاهیم ارائه شده در سؤاات سالهاي پیش است. اگر گفته می شود که روي تست هاي کنکور گذشته تأکید داشته باشید منظور یادگیري مفاهیم ارائه شده در آنهاست این دو را باید تفکیک کرد وقتی مفاهیم تأکید شده در تست ها را یاد گرفتید سریعاً باید به تست هاي جدید (یعنی تست هایی که تا به حال آنها را حل نکرده اید) بپردازید و ازینطریق یادگیري خود را محک بزنید.
وقتی تست هاي تکراري را بارها و بارها حل می کنید در حالیکه گزینه صحیح و حتی روش حل را می دانید حرارت و شور و شوق یادگیري را از خود سلب می کنید با حل چندین باره تست هایی که قبلاً حل کرده اید جلوي خلاقیت خود را گرفته و لذت یادگیري را از بین می برید. باز هم تأکید می کنم به جاي پرداختن به تست هایی که قبلا حل کرده اید به حل تست هاي جدید بپردازید. قطعاً اولویت با تست هاي جدید کنکوري است و بعد از آن تست هاي جدید تألیفی.
در واقع وقتی شما بارها سوالات کنکور را حل می کنید درصدي که هر دفعه بدست می آورید نسبت به دفعه قبل غیر واقعی تر می شود. زیرا جواب ها و راه حل سوالات برایتان کاملاً معلوم است. در این دام بزرگ که پیامد بسیار خطرناك اعتماد به نفس کاذب است نباید گرفتار شد.
اولویت اول با سؤالات تألیفی موجود در کتاب هاي معتبر می باشد که مؤلف آنها شناخته شده است.
3- اگر بازهم زمان داشتید می توانید به سؤالات مؤسسات که در 2 سال گذشته ارائه شده اند رجوع کنید.

اشتباه نکنید! بعضی از داوطلبین به اشتباه فکر می کنند اگر فقط به حل سؤالات کنکور بپردازند سؤالات استانداردتري حل کرده اند و احتمالاً باید نتیجه بهتري در کنکور اصلی بگیرند. این افراد از این مطلب غافلند که مواجهه با تست ها و مسائل گوناگون است که آمادگی فرد را براي مواجهه با سؤالات آزمون اصلی افزایش می دهد
تردید نداشته باشید اگر سوالات آزمون هاي آزمایشی مؤسسات را در یک درس پاسخ داده و درصد 30 % راکسب کنید به مراتب ارزشمندتر و واقعی تر از درصد 90 ایست که در برخورد با سوالات کنکورهاي پیش که که چندین بار آنها را حل کرده اید بدست میاید. به دنبال شناخت تسلط واقعی خود باشید نه اینکه با درصدهاي کاذب به خودتان روحیه دروغین بدهید. هوشیار باشید!

دانلود کامل فایل [/Q

کمکی بزگی به من بود تا نسوزونم وقتمو.طبق پیشنهاده اقای اسلام پناه قصد داشتم همین عمل مرور مکرر رو انجام بدم تو این دو هفته!
نظر خودم این بود که تستای اتوماسیون رو بزنم و مطمئنا از تمام تالیفی ها و ازادا و آزمونا بهترن.به یه شرط!!!!!!!!1
که بشه جوابای تشریحی رو یافتتتتتتت.الکترونیکا تو وبلاگ اسلام پناه هستن بقیه رم بازم مرام بزارین و اگه دارین زودتر بزارینشون دددددیییگگگههههه .لطفا.باشهههههههههههه؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

دانلود کامل فایل

عزیزم تستای اتوماسیون اگه یه کنکوریه متوسط باشی مثل اکثر ماها ....جواب تشریحی نمیخواد خصوصا ریاضی و مدارش که دیگه چه عرض کنم بشین بزن کمتر از 70 زدی بگو بشینم حل کنم اسکنم میکنم برات میزارم ولی در صورتی که خداییش تا اینجارو خوب اومده باشی حتی الکترونیکشم کمتر از 50 نمیزنی خودتو داشته هاتو باور کن عزیز دل انجمن

• Like
واکنش ها: afba
وضعیت
موضوع بسته شده است.