+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
کنکور نزدیکه دوستان .خواستم یه بار دیگه تجربه خودم رو از کنکور 91 براتون بزارم (کارشناسی دانشگاه تهران .رتبم نهایتا شد 120 کنترل دانشگاه تهران شبانه )

توضیحات روزهای باقی مانده تا کنکور
اولا که حدود 3 هفته مونده به کنکور .تا اینجا هرچی تست زدید تالیفی بسه! الان وقت تست های جامع 91 90 89 88 87 86 85 84 هست
پیشنهاد من اینه که از ازمون 84 شروع کنید به تست زدن به صورت یک روز در میون
صبح تا ظهر ازمون روبزنید و بعد از ظهر رفع اشکال همون ازمون رو بکنید بسته به سلیقتون یک یا دو روز اینده رو اختصاص بدید به رفع اشکال ازمون مثلا شما دیروز ازمون 84 رو زدید و رفع اشکال کردید سوال هارو .حال مشخص شد که در ریاضی مهندسی مثلا از نگاشت و در کنترل از نایکوییست ایراد دارید پس شروع می کنید این دو روز رو به بررسی مباحثی که مسلط نبودید در ازمونی که از خودتون گرفتید
در سه روز بعدی به 85 و به همین ترتیب برنامه را طوری تنظیم کنید که تمام ازمون های این سال ها رو بزنید (حتما شبیه سازی کنید شرایط سر جلسه رو)و رفع اشکال سوال های ازمون ها و نهایتا بررسی مباحثی که ضعیف بودید

البته تنها درسی که پیشنهادم اینه بخونید این روزا زبانه در حد روزی نیم ساعت تا یک ساعت

این چند هفته رو با زدن تست های جامع کنکور و بررسی شون سر کنید

توضیحات روز کنکور
سر جلسه حتما یه خوردنی مثل کشمش پسته بادوم با خودتون ببرید
ببینید درس خوندن تا روز کنکور اگه ارزشش 100 باشه اعتماد به نفس و اضطراب نداشتن سر جلسه ارزشش 150هست!!
شما باید امادگی اینو داشته باشید که یه درسو کلا 3 تا تست بزنید یا یکی بزنید ولی این نباید به شما فشار وارد بکنه که ای وای خراب کردم.بلکه باید بگید که اگه من نتونستم این تست هارو بزنم بقیه هم قطعا نتونستن
مثالش خودم سر زبان هی کلمه می خوندم با خودم می خندیدم که ملت الان چقدر گند بزنن زبانو.چرا؟چون منی که از 30 تا تست 13 14 تاشو زدم بقیه گند زدن که پیش بینی من درست درومد زبان 45 50 من خیلی درصد خوبی بود

باز هم میگم اگه شما بتونید خودتون باشید سر جلسه بسیار بسیار خوب نتیجه می گیرید
اخرین توصیه من به شما اینه که اشتباه منو نکنید و هیچ درسی رو سفید نزارید درس سفید تراز رو خیلی پایین میاره خصوصا اگه درصد 70 80 اینا نداشته باشید

امیدوارم که همتون سر جلسه خودتون باشید و سختی سوال ها شما رو مضطرب نکنه چون در اون وقت هست که مطمئن میشم رتبه ای که اوردید همونی هست که براش تلاش کردید و زحمت کشیدید
با ارزوی موفقیت برای همه افرادی که زحمت کشیدن برای کنکور
:gol::w32:;)

afba

عضو جدید
سلام.بچه ها من دنبال پاسخ تشریحی ریاضی 90 هستم و سوالات مدار91.
کمکم میکنید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

آخرین ویرایش:

afba

عضو جدید
سلام.بچه ها من دنبال پاسخ تشریحی ریاضی 90 هستم و سوالات مدار91.
کمکم میکنید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! :cry::cry::cry:

Dashpot

عضو جدید

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
وجدانن دو سوال از کنترل 89 جوابشو میخوام از کتابتون عکس بگیرید برام بزارید سوال 1 و 11 در تاپیک کنترلم گفتم اما کسی برام نزاشته 777 (35).gif777 (35).gif

fight till u win

عضو جدید
کنکور نزدیکه دوستان .خواستم یه بار دیگه تجربه خودم رو از کنکور 91 براتون بزارم (کارشناسی دانشگاه تهران .رتبم نهایتا شد 120 کنترل دانشگاه تهران شبانه )

توضیحات روزهای باقی مانده تا کنکور
اولا که حدود 3 هفته مونده به کنکور .تا اینجا هرچی تست زدید تالیفی بسه! الان وقت تست های جامع 91 90 89 88 87 86 85 84 هست
پیشنهاد من اینه که از ازمون 84 شروع کنید به تست زدن به صورت یک روز در میون
صبح تا ظهر ازمون روبزنید و بعد از ظهر رفع اشکال همون ازمون رو بکنید بسته به سلیقتون یک یا دو روز اینده رو اختصاص بدید به رفع اشکال ازمون مثلا شما دیروز ازمون 84 رو زدید و رفع اشکال کردید سوال هارو .حال مشخص شد که در ریاضی مهندسی مثلا از نگاشت و در کنترل از نایکوییست ایراد دارید پس شروع می کنید این دو روز رو به بررسی مباحثی که مسلط نبودید در ازمونی که از خودتون گرفتید
در سه روز بعدی به 85 و به همین ترتیب برنامه را طوری تنظیم کنید که تمام ازمون های این سال ها رو بزنید (حتما شبیه سازی کنید شرایط سر جلسه رو)و رفع اشکال سوال های ازمون ها و نهایتا بررسی مباحثی که ضعیف بودید

البته تنها درسی که پیشنهادم اینه بخونید این روزا زبانه در حد روزی نیم ساعت تا یک ساعت

این چند هفته رو با زدن تست های جامع کنکور و بررسی شون سر کنید

توضیحات روز کنکور
سر جلسه حتما یه خوردنی مثل کشمش پسته بادوم با خودتون ببرید
ببینید درس خوندن تا روز کنکور اگه ارزشش 100 باشه اعتماد به نفس و اضطراب نداشتن سر جلسه ارزشش 150هست!!
شما باید امادگی اینو داشته باشید که یه درسو کلا 3 تا تست بزنید یا یکی بزنید ولی این نباید به شما فشار وارد بکنه که ای وای خراب کردم.بلکه باید بگید که اگه من نتونستم این تست هارو بزنم بقیه هم قطعا نتونستن
مثالش خودم سر زبان هی کلمه می خوندم با خودم می خندیدم که ملت الان چقدر گند بزنن زبانو.چرا؟چون منی که از 30 تا تست 13 14 تاشو زدم بقیه گند زدن که پیش بینی من درست درومد زبان 45 50 من خیلی درصد خوبی بود

باز هم میگم اگه شما بتونید خودتون باشید سر جلسه بسیار بسیار خوب نتیجه می گیرید
اخرین توصیه من به شما اینه که اشتباه منو نکنید و هیچ درسی رو سفید نزارید درس سفید تراز رو خیلی پایین میاره خصوصا اگه درصد 70 80 اینا نداشته باشید

امیدوارم که همتون سر جلسه خودتون باشید و سختی سوال ها شما رو مضطرب نکنه چون در اون وقت هست که مطمئن میشم رتبه ای که اوردید همونی هست که براش تلاش کردید و زحمت کشیدید
با ارزوی موفقیت برای همه افرادی که زحمت کشیدن برای کنکور
:gol::w32:;)

مغناطیسو هم صفر بذاریم ترازو پایین میاره؟!
من که دیگه بیخیال مغناطیس شدم :(

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
وجدانن دو سوال از کنترل 89 جوابشو میخوام از کتابتون عکس بگیرید برام بزارید سوال 1 و 11 در تاپیک کنترلم گفتم اما کسی برام نزاشته مشاهده پیوست 132635مشاهده پیوست 132635
حالا گریه نکن یوسف جان:w24: بیا اینم حل 1 و 11 کنترل 89 از نه یک کتاب نه دو کتاب بلکه 3 کتاب:w16:
kontorol.zip - 3.1 MB

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
حالا گریه نکن یوسف جان:w24: بیا اینم حل 1 و 11 کنترل 89 از نه یک کتاب نه دو کتاب بلکه 3 کتاب:w16:
kontorol.zip - 3.1 MB
ممنونم از دلداریتون ممنون
دست گلت درد نکنه چقدر تمییز بود هم عکسا هم انگشتت!! که مشخصه آماده کنکور هستی و ناخنا هم که مرتبه مرتب ، ایشلا که موفق باشی خدا همیشه به همراه باشه

milad mansoury

عضو جدید
خوب می خوام سوالای ماشین سنجشو تحلیل کنم:فصل اول که یک سوال داشت به نظرم مشکلم داشت.فصل دسیم که ۴ تا سوال داشت که واقعا قشنگ بودن و متوسط به بالا و من توی یدونش توی تله تست افتادم و دوتاشم نتونستم حل کنم. فصل ترانسو القاییم که سوالاش در حد گلابی بود.البته ترانسم یکی از سوالاش مشکل داشت.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان حس میکنم مغزم داره تخلیه اطلاعات میشه!!!!:cry: مفاهیم ساده و ابتدایی رو تو حل تست فراموش میکنم!! این یه ماهی رو خیلی کم کاری کردم روزی فقط 2 الی 3 ساعت تست کار کردم اینجوری شده!!! چیکار کنم الان؟:cry:

* F A R Z A D *

عضو جدید
در گفتگو با مهر اعلام شد:
برگزاری آزمونهای ارشد و دکتری 92 بدون تغییر/ ادامه شخصی‌سازی دفترچه‌ها
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد که آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز 92 بدون هیچ گونه تغییری و همانند سال گذشته برگزار خواهد شد.
ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: آزمونهای کارشناسی ارشد و نیمه متمرکز دکتری سال 92 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور کماکان بدون تغییر همانند سال گذشته در زمانهای اعلام شده، برگزار خواهند شد.
به گفته وی تکرار شخصی سازی دفترچه های کنکورهای مذکور همچنین کنکور سراسری همانند سال گذشته اعمال شده است.
رئیس سازمان سنجش همچنین خاطرنشان کرد که تمام سوالات کنکور دکتری 92 به صورت تستی طراحی شده است.
لینک خبر

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان :دی
میخواستم روی ریاضی مهندسی وقت بزارم دیدم خیلی برام سنگینه و گنگ :|
ولی معادلات رو بهتر میفهمم . چه کتابی برای معادلات پیشنهاد میکنید ؟
سطح ریاضیاتم : متوسط رو به ضعیف :|

محمود کریمی فک کنم خوب باشه براتون

alidodar1

عضو جدید
دورود بر دوستان :دی میخواستم روی ریاضی مهندسی وقت بزارم دیدم خیلی برام سنگینه و گنگ :| ولی معادلات رو بهتر میفهمم . چه کتابی برای معادلات پیشنهاد میکنید ؟ سطح ریاضیاتم : متوسط رو به ضعیف :|
بله نظر من با این وضعیتت و با توجه به اینکه 2 هفته تا کنکور موده فاتحه ریاضی مهندسیو حداقل واسه امسال باید بخونی واسه معادلاتم کتاب معادلات دیفرانسیل ((انتشارات گاج)) رو بگیر... کل معادلاتو تو 250 صفحه توضیح داده به همراه کلی تست حل شده! فقط هم وققتو رو مرتبه اول مرتبه دوم و تبدیلات لاپلاس بزار... قول میدع یه هفته ای با روزی 6 ساعت کلکشو بکنی

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
کریمی خوبه اما واسه کنکور امسال میخوای بخونی یعنی!!:surprised:

Ehsan756

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشید
1 سوال
جواب آزمونهای سال های 90 91 رو کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟
همه درسا رو میخوام
کتاب انتشارات دانشگاه تهران که ظاهرا هنوز بعد از 1 سال کنکور پارسالو چاپ نکرده!
ممنون میشم یه راهنمایی بکنین ;)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خسته نباشید
1 سوال
جواب آزمونهای سال های 90 91 رو کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟
همه درسا رو میخوام
کتاب انتشارات دانشگاه تهران که ظاهرا هنوز بعد از 1 سال کنکور پارسالو چاپ نکرده!
ممنون میشم یه راهنمایی بکنین ;)
تو سایت اساتید میتونی دانلود کنی
یا حل ماهان هم هست کل دفترچه رو جواب داده تو همین فروم سرچ کنی بچه ها گذاشتن صفحات قبل

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام.
خلاصه ای که یکی از کاربران در مورد کتب پارسه گذاشت و واسه معادلات بگیر بخون.جزوه درس معتقدی تو پارسه همین خلاصه هاست که بهش مثال اضافه کرده.همین و خوب بخونی چیزی خارج از این نمیدن.فقط رابطه لایپ نیتز رو برای سری توانی از کتاب کریمی بگیر بخون که خیلی بهتر از روش معتقدیه.

fight till u win

عضو جدید
این اصلا به نفع هیچ کس نیست

چرا به نفع هیچ کس نیست؟
بنده میخواستم مقایسه کنم،ببینم با میانگین درصدای مختلف مثلا چه رتبه معادل کنکوری میده!
یا درصدای متفاوت هر درس چقدر تو تراز تاثیر میذاره!
کارنامه خودمم میخواستم بذارم!
در هر صورت اگه کسی نمیخواد اجباری نیست:confused:

fight till u win

عضو جدید
دوستان حس میکنم مغزم داره تخلیه اطلاعات میشه!!!!:cry: مفاهیم ساده و ابتدایی رو تو حل تست فراموش میکنم!! این یه ماهی رو خیلی کم کاری کردم روزی فقط 2 الی 3 ساعت تست کار کردم اینجوری شده!!! چیکار کنم الان؟:cry:

اول اینکه هول نشو و روحیتو نباز!
بعد مگه خلاصه هاتو با تستا مرور نمیکنی یا نکردی؟
خب مفاهیم ساده و ابتدایی قطعا تو خلاصه ها باید باشه!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه هول نشو و روحیتو نباز!
بعد مگه خلاصه هاتو با تستا مرور نمیکنی یا نکردی؟
خب مفاهیم ساده و ابتدایی قطعا تو خلاصه ها باید باشه!
خلاصه نویسیم بیشتر تو کتابه، حالا از امروز مرور میکنم ایشاا... همه چی یادم میاد ممنون بابت راهنماییت

چرا به نفع هیچ کس نیست؟
بنده میخواستم مقایسه کنم،ببینم با میانگین درصدای مختلف مثلا چه رتبه معادل کنکوری میده!
یا درصدای متفاوت هر درس چقدر تو تراز تاثیر میذاره!
کارنامه خودمم میخواستم بذارم!
در هر صورت اگه کسی نمیخواد اجباری نیست:confused:

منتظریم چی شد پس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.